www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές ()

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Α.Ο. Πυλίου 58 37 21 73 27 46 42 12 30 31 15 16 24 13 11 18 4 2 12 1 0 6 3 2
Ηρακλής Μαριτσών 52 28 24 63 31 32 37 14 23 26 17 9 24 12 12 17 1 6 9 1 2 8 0 4
Φοίβος Κρεμαστής 51 31 20 50 17 33 33 9 24 17 8 9 24 12 12 16 3 5 10 1 1 6 2 4
Απόλλων Καλυθιών 45 24 21 55 30 25 23 12 11 32 18 14 24 12 12 13 6 5 7 3 2 6 3 3
Άρης Αρχαγγέλου 42 24 18 45 26 19 21 10 11 24 16 8 24 12 12 12 6 6 7 3 2 5 3 4
Α.Ε.Ρ.Α. 40 27 13 52 46 6 33 19 14 19 27 -8 24 12 12 11 7 6 8 3 1 3 4 5
Διαγόρας Βατίου 38 23 15 31 21 10 16 8 8 15 13 2 24 12 12 10 8 6 7 2 3 3 6 3
Αστέρας Παστίδας 38 24 14 34 32 2 22 11 11 12 21 -9 24 12 12 11 5 8 7 3 2 4 2 6
Ποσειδών Καρπάθου 32 17 15 32 40 -8 15 16 -1 17 24 -7 24 12 12 8 8 8 4 5 3 4 3 5
10η Κλεόβουλος Λίνδου 26 11 15 47 55 -8 23 31 -8 24 24 0 24 12 12 7 5 12 3 2 7 4 3 5
11η Α.Ε. Κατταβιάς 25 12 13 31 41 -10 14 15 -1 17 26 -9 24 11 13 5 10 9 2 6 3 3 4 6
12η Διγενής Κοσκινού 23 13 10 36 44 -8 22 25 -3 14 19 -5 24 13 11 7 2 15 4 1 8 3 1 7
13η Α.Ε. Κως 18 17 1 35 63 -28 24 21 3 11 42 -31 24 11 13 4 6 14 4 5 2 0 1 12
14η Κλεάνθης Παραδεισίου 17 11 6 22 55 -33 12 27 -15 10 28 -18 24 12 12 4 5 15 3 2 7 1 3 8
15η Δόξα Καρδάμαινας 17 8 9 26 47 -21 9 23 -14 17 24 -7 24 11 13 4 5 15 2 2 7 2 3 8
16η Α.Ε. Λέρου 12 11 1 24 81 -57 18 39 -21 6 42 -36 24 13 11 3 3 18 3 2 8 0 1 10
1η Αγωνιστική - Από 14-09-2019 έως 16-09-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 14 Σεπτ, 2019 - 17:00 Απόλλων Καλυθιών  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 4 - 1
Κυρ 15 Σεπτ, 2019 - 17:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Α.Ε. Κως 4 - 2
Σαβ 14 Σεπτ, 2019 - 17:00 Διγενής Κοσκινού  •  Κλεόβουλος Λίνδου 1 - 3
Κυρ 15 Σεπτ, 2019 - 14:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Δόξα Καρδάμαινας 1 - 0
Σαβ 14 Σεπτ, 2019 - 12:30 Α.Ο. Πυλίου  •  Άρης Αρχαγγέλου 3 - 1
Σαβ 14 Σεπτ, 2019 - 17:00 Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 3 - 1
Δευ 16 Σεπτ, 2019 - 11:45 Α.Ε. Λέρου  •  Αστέρας Παστίδας 0 - 2
Σαβ 14 Σεπτ, 2019 - 17:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ε.Ρ.Α. 4 - 3
2η Αγωνιστική - Από 21-09-2019 έως 24-09-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 21 Σεπτ, 2019 - 16:15 Ποσειδών Καρπάθου  •  Απόλλων Καλυθιών 0 - 0
Σαβ 21 Σεπτ, 2019 - 16:30 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Διγενής Κοσκινού 0 - 4
Σαβ 21 Σεπτ, 2019 - 12:45 Α.Ε. Κως  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 0
Κυρ 22 Σεπτ, 2019 - 12:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Α.Ο. Πυλίου 2 - 3
Σαβ 21 Σεπτ, 2019 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Διαγόρας Βατίου 0 - 3
Τρι 24 Σεπτ, 2019 - 13:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ε. Λέρου 5 - 0
Σαβ 21 Σεπτ, 2019 - 16:30 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Α.Ε.Ρ.Α. 0 - 2
Κυρ 22 Σεπτ, 2019 - 16:30 Αστέρας Παστίδας  •  Ηρακλής Μαριτσών 3 - 2
3η Αγωνιστική - Από 28-09-2019 έως 29-09-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 28 Σεπτ, 2019 - 16:00 Απόλλων Καλυθιών  •  Διγενής Κοσκινού 3 - 0
Σαβ 28 Σεπτ, 2019 - 16:30 Φοίβος Κρεμαστής  •  Ποσειδών Καρπάθου 4 - 2
Σαβ 28 Σεπτ, 2019 - 12:30 Α.Ο. Πυλίου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 3 - 0
Κυρ 29 Σεπτ, 2019 - 13:00 Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε. Κως 1 - 0
Κυρ 29 Σεπτ, 2019 - 11:30 Α.Ε. Λέρου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 2 - 5
Σαβ 28 Σεπτ, 2019 - 12:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Δόξα Καρδάμαινας 3 - 2
Σαβ 28 Σεπτ, 2019 - 16:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 0
Σαβ 28 Σεπτ, 2019 - 16:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 1
4η Αγωνιστική - Από 05-10-2019 έως 08-10-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 5 Οκτ, 2019 - 16:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Απόλλων Καλυθιών 1 - 3
Κυρ 6 Οκτ, 2019 - 14:00 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ο. Πυλίου 0 - 2
Σαβ 5 Οκτ, 2019 - 16:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Διαγόρας Βατίου 0 - 0
Τρι 8 Οκτ, 2019 - 13:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ε. Λέρου 3 - 1
Σαβ 5 Οκτ, 2019 - 12:30 Α.Ε. Κως  •  Α.Ε.Ρ.Α. 1 - 2
Σαβ 5 Οκτ, 2019 - 16:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Ηρακλής Μαριτσών 0 - 1
Σαβ 5 Οκτ, 2019 - 12:15 Δόξα Καρδάμαινας  •  Αστέρας Παστίδας 0 - 1
Σαβ 5 Οκτ, 2019 - 16:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 1 - 0
5η Αγωνιστική - Από 12-10-2019 έως 14-10-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 13 Οκτ, 2019 - 13:30 Απόλλων Καλυθιών  •  Α.Ο. Πυλίου 0 - 0
Σαβ 12 Οκτ, 2019 - 16:00 Διαγόρας Βατίου  •  Φοίβος Κρεμαστής 1 - 2
Δευ 14 Οκτ, 2019 - 11:45 Α.Ε. Λέρου  •  Διγενής Κοσκινού 3 - 1
Σαβ 12 Οκτ, 2019 - 16:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Ποσειδών Καρπάθου 2 - 2
Σαβ 12 Οκτ, 2019 - 16:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 4 - 0
Κυρ 13 Οκτ, 2019 - 13:45 Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε. Κως 3 - 1
Σαβ 12 Οκτ, 2019 - 16:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Κλεόβουλος Λίνδου 1 - 1
Σαβ 12 Οκτ, 2019 - 12:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 4
6η Αγωνιστική - Από 19-10-2019 έως 23-10-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 19 Οκτ, 2019 - 16:00 Διαγόρας Βατίου  •  Απόλλων Καλυθιών 0 - 1
Τρι 22 Οκτ, 2019 - 13:30 Α.Ο. Πυλίου  •  Α.Ε. Λέρου 4 - 0
Κυρ 20 Οκτ, 2019 - 16:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Α.Ε.Ρ.Α. 4 - 2
Σαβ 19 Οκτ, 2019 - 16:00 Διγενής Κοσκινού  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 4
Τετ 23 Οκτ, 2019 - 12:45 Ποσειδών Καρπάθου  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 2
Σαβ 19 Οκτ, 2019 - 16:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 0 - 3
Σαβ 19 Οκτ, 2019 - 12:30 Α.Ε. Κως  •  Άρης Αρχαγγέλου 3 - 3
Κυρ 20 Οκτ, 2019 - 13:15 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Δόξα Καρδάμαινας 2 - 2
7η Αγωνιστική - Από 26-10-2019 έως 29-10-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τρι 29 Οκτ, 2019 - 13:30 Απόλλων Καλυθιών  •  Α.Ε. Λέρου 3 - 1
Σαβ 26 Οκτ, 2019 - 16:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Διαγόρας Βατίου 1 - 2
Κυρ 27 Οκτ, 2019 - 13:30 Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ο. Πυλίου 5 - 3
Σαβ 26 Οκτ, 2019 - 16:00 Αστέρας Παστίδας  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 0
Σαβ 26 Οκτ, 2019 - 16:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Διγενής Κοσκινού 4 - 2
Κυρ 27 Οκτ, 2019 - 15:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Ποσειδών Καρπάθου 3 - 0
Σαβ 26 Οκτ, 2019 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 0 - 2
Σαβ 26 Οκτ, 2019 - 12:30 Α.Ε. Κως  •  Κλεόβουλος Λίνδου 2 - 5
8η Αγωνιστική - Από 02-11-2019 έως 05-11-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 2 Νοεμ, 2019 - 14:15 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Απόλλων Καλυθιών 5 - 2
Τρι 5 Νοεμ, 2019 - 15:00 Α.Ε. Λέρου  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 2
Σαβ 2 Νοεμ, 2019 - 15:00 Διαγόρας Βατίου  •  Αστέρας Παστίδας 0 - 0
Τρι 5 Νοεμ, 2019 - 13:00 Α.Ο. Πυλίου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 7 - 0
Σαβ 2 Νοεμ, 2019 - 15:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Άρης Αρχαγγέλου 3 - 0
Κυρ 3 Νοεμ, 2019 - 13:30 Διγενής Κοσκινού  •  Δόξα Καρδάμαινας 0 - 2
Σαβ 2 Νοεμ, 2019 - 14:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 1 - 1
Κυρ 3 Νοεμ, 2019 - 13:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ε. Κως 3 - 0
9η Αγωνιστική - Από 08-11-2019 έως 12-11-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 9 Νοεμ, 2019 - 15:00 Απόλλων Καλυθιών  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 4
Κυρ 10 Νοεμ, 2019 - 15:00 Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε.Ρ.Α. 4 - 1
Τρι 12 Νοεμ, 2019 - 13:30 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Α.Ε. Λέρου 1 - 1
Σαβ 9 Νοεμ, 2019 - 15:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Διαγόρας Βατίου 1 - 1
Σαβ 9 Νοεμ, 2019 - 15:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ο. Πυλίου 0 - 3
Σαβ 9 Νοεμ, 2019 - 15:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 3
Παρ 8 Νοεμ, 2019 - 21:00 Α.Ε. Κως  •  Διγενής Κοσκινού 2 - 1
Σαβ 9 Νοεμ, 2019 - 15:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ποσειδών Καρπάθου 0 - 0
10η Αγωνιστική - Από 16-11-2019 έως 17-11-2019
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 16 Νοεμ, 2019 - 15:00 Αστέρας Παστίδας  •  Απόλλων Καλυθιών 2 - 0
Σαβ 16 Νοεμ, 2019 - 15:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ε. Κατταβιάς 2 - 1
Σαβ 16 Νοεμ, 2019 - 15:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Άρης Αρχαγγέλου 3 - 2
Σαβ 16 Νοεμ, 2019 - 11:30 Α.Ε. Λέρου  •  Δόξα Καρδάμαινας 2 - 2
Κυρ 17 Νοεμ, 2019 - 15:00 Διαγόρας Βατίου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 1 - 0
Κυρ 17 Νοεμ, 2019 - 15:00 Α.Ο. Πυλίου  •  Α.Ε. Κως 4 - 1
Σαβ 16 Νοεμ, 2019 - 15:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 1 - 1
Σαβ 16 Νοεμ, 2019 - 15:00 Διγενής Κοσκινού  •  Ποσειδών Καρπάθου 1 - 2
11η Αγωνιστική - Από 20-11-2019 έως 26-11-2019
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 23 Νοεμ, 2019 - 14:45 Απόλλων Καλυθιών  •  Α.Ε. Κατταβιάς 2 - 0
Σαβ 23 Νοεμ, 2019 - 14:45 Άρης Αρχαγγέλου  •  Αστέρας Παστίδας 5 - 2
Σαβ 23 Νοεμ, 2019 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Ηρακλής Μαριτσών 0 - 2
Σαβ 23 Νοεμ, 2019 - 14:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Α.Ε.Ρ.Α. 5 - 2
Τρι 26 Νοεμ, 2019 - 12:30 Α.Ε. Κως  •  Α.Ε. Λέρου 3 - 1
Σαβ 23 Νοεμ, 2019 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Διαγόρας Βατίου 0 - 0
Τετ 20 Νοεμ, 2019 - 15:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Α.Ο. Πυλίου 1 - 1
Σαβ 23 Νοεμ, 2019 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Φοίβος Κρεμαστής 1 - 0
12η Αγωνιστική - Από 28-11-2019 έως 03-12-2019
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 30 Νοεμ, 2019 - 14:45 Άρης Αρχαγγέλου  •  Απόλλων Καλυθιών 1 - 1
Πεμ 28 Νοεμ, 2019 - 13:30 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Δόξα Καρδάμαινας 1 - 3
Σαβ 30 Νοεμ, 2019 - 14:45 Αστέρας Παστίδας  •  Κλεόβουλος Λίνδου 1 - 1
Τρι 3 Δεκ, 2019 - 13:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ε. Κως 5 - 0
Σαβ 30 Νοεμ, 2019 - 14:45 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 3 - 1
Σαβ 30 Νοεμ, 2019 - 18:45 Α.Ε. Λέρου  •  Ποσειδών Καρπάθου 0 - 4
Σαβ 30 Νοεμ, 2019 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Διγενής Κοσκινού 1 - 0
Παρ 29 Νοεμ, 2019 - 15:00 Α.Ο. Πυλίου  •  Φοίβος Κρεμαστής 2 - 1
13η Αγωνιστική - Από 07-12-2019 έως 11-12-2019
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τρι 10 Δεκ, 2019 - 13:30 Απόλλων Καλυθιών  •  Δόξα Καρδάμαινας 2 - 1
Σαβ 7 Δεκ, 2019 - 14:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Άρης Αρχαγγέλου 1 - 5
Σαβ 7 Δεκ, 2019 - 13:00 Α.Ε. Κως  •  Α.Ε. Κατταβιάς 2 - 2
Σαβ 7 Δεκ, 2019 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αστέρας Παστίδας 0 - 1
Τετ 11 Δεκ, 2019 - 13:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Ηρακλής Μαριτσών 4 - 3
Σαβ 7 Δεκ, 2019 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ε.Ρ.Α. 1 - 2
Τρι 10 Δεκ, 2019 - 13:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Α.Ε. Λέρου 6 - 0
Κυρ 8 Δεκ, 2019 - 21:15 Α.Ο. Πυλίου  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 1
14η Αγωνιστική - Από 14-12-2019 έως 16-12-2019
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 14 Δεκ, 2019 - 14:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Απόλλων Καλυθιών 1 - 7
Σαβ 14 Δεκ, 2019 - 14:45 Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε. Κως 1 - 1
Σαβ 14 Δεκ, 2019 - 14:45 Άρης Αρχαγγέλου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 2 - 1
Σαβ 14 Δεκ, 2019 - 14:45 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Ποσειδών Καρπάθου 3 - 0
Σαβ 14 Δεκ, 2019 - 17:30 Αστέρας Παστίδας  •  Διγενής Κοσκινού 2 - 0
Κυρ 15 Δεκ, 2019 - 17:30 Ηρακλής Μαριτσών  •  Φοίβος Κρεμαστής 1 - 0
Κυρ 15 Δεκ, 2019 - 13:30 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Α.Ο. Πυλίου 2 - 2
Δευ 16 Δεκ, 2019 - 11:30 Α.Ε. Λέρου  •  Διαγόρας Βατίου 1 - 1
15η Αγωνιστική - Από 18-12-2019 έως 21-12-2019
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Πεμ 19 Δεκ, 2019 - 13:00 Απόλλων Καλυθιών  •  Α.Ε. Κως 2 - 0
Τετ 18 Δεκ, 2019 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 2 - 3
Τετ 18 Δεκ, 2019 - 14:45 Ποσειδών Καρπάθου  •  Δόξα Καρδάμαινας 1 - 0
Σαβ 21 Δεκ, 2019 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 2
Σαβ 21 Δεκ, 2019 - 14:45 Φοίβος Κρεμαστής  •  Α.Ε. Κατταβιάς 5 - 1
Σαβ 21 Δεκ, 2019 - 14:45 Α.Ο. Πυλίου  •  Αστέρας Παστίδας 3 - 1
Σαβ 21 Δεκ, 2019 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 2
Άνευ Αγώνα Α.Ε. Λέρου  •  Α.Ε.Ρ.Α. 3 - 0
16η Αγωνιστική - Από 11-01-2020 έως 16-01-2020
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 11 Ιαν, 2020 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Απόλλων Καλυθιών 0 - 6
Πεμ 16 Ιαν, 2020 - 14:45 Α.Ε. Κως  •  Ποσειδών Καρπάθου 2 - 2
Σαβ 11 Ιαν, 2020 - 14:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Διγενής Κοσκινού 0 - 2
Κυρ 12 Ιαν, 2020 - 13:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Φοίβος Κρεμαστής 1 - 3
Κυρ 12 Ιαν, 2020 - 13:15 Άρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ο. Πυλίου 1 - 0
Σαβ 11 Ιαν, 2020 - 14:45 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Διαγόρας Βατίου 1 - 1
Τρι 14 Ιαν, 2020 - 13:30 Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε. Λέρου 3 - 1
Σαβ 11 Ιαν, 2020 - 14:45 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Ηρακλής Μαριτσών 4 - 1
17η Αγωνιστική - Από 17-01-2020 έως 21-01-2020
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 18 Ιαν, 2020 - 14:45 Απόλλων Καλυθιών  •  Ποσειδών Καρπάθου 3 - 0
Σαβ 18 Ιαν, 2020 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 3 - 0
Τρι 21 Ιαν, 2020 - 13:30 Φοίβος Κρεμαστής  •  Α.Ε. Κως 4 - 0
Σαβ 18 Ιαν, 2020 - 13:00 Α.Ο. Πυλίου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 4 - 3
Τρι 21 Ιαν, 2020 - 12:30 Διαγόρας Βατίου  •  Δόξα Καρδάμαινας 2 - 0
Παρ 17 Ιαν, 2020 - 14:45 Α.Ε. Λέρου  •  Άρης Αρχαγγέλου 1 - 3
Κυρ 19 Ιαν, 2020 - 14:45 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Α.Ε. Κατταβιάς 1 - 1
Σαβ 18 Ιαν, 2020 - 15:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Αστέρας Παστίδας 3 - 0
18η Αγωνιστική - Από 25-01-2020 έως 29-01-2020
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 25 Ιαν, 2020 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Απόλλων Καλυθιών 2 - 2
Τετ 29 Ιαν, 2020 - 13:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 3
Τρι 28 Ιαν, 2020 - 13:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ο. Πυλίου 1 - 5
Σαβ 25 Ιαν, 2020 - 12:45 Α.Ε. Κως  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 1
Τρι 28 Ιαν, 2020 - 13:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Α.Ε. Λέρου 4 - 1
Σαβ 25 Ιαν, 2020 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε.Ρ.Α. 2 - 2
Σαβ 25 Ιαν, 2020 - 14:45 Άρης Αρχαγγέλου  •  Ηρακλής Μαριτσών 0 - 2
Σαβ 25 Ιαν, 2020 - 14:45 Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε. Κατταβιάς 0 - 0
19η Αγωνιστική - Από 31-01-2020 έως 04-02-2020
19η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 1 Φεβ, 2020 - 15:00 Απόλλων Καλυθιών  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 2
Κυρ 2 Φεβ, 2020 - 21:15 Α.Ο. Πυλίου  •  Διγενής Κοσκινού 0 - 0
Σαβ 1 Φεβ, 2020 - 15:00 Διαγόρας Βατίου  •  Ποσειδών Καρπάθου 3 - 0
Παρ 31 Ιαν, 2020 - 14:45 Α.Ε. Λέρου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 3 - 1
Τρι 4 Φεβ, 2020 - 13:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Α.Ε. Κως 4 - 2
Σαβ 1 Φεβ, 2020 - 15:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Κλεόβουλος Λίνδου 5 - 1
Τρι 4 Φεβ, 2020 - 13:30 Αστέρας Παστίδας  •  Δόξα Καρδάμαινας 2 - 0
Σαβ 1 Φεβ, 2020 - 15:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 0
20η Αγωνιστική - Από 06-02-2020 έως 12-02-2020
20η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 9 Φεβ, 2020 - 21:15 Α.Ο. Πυλίου  •  Απόλλων Καλυθιών 4 - 1
Σαβ 8 Φεβ, 2020 - 15:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 0
Τρι 11 Φεβ, 2020 - 13:00 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ε. Λέρου 5 - 0
Τετ 12 Φεβ, 2020 - 13:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Α.Ε.Ρ.Α. 1 - 1
Σαβ 8 Φεβ, 2020 - 15:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ηρακλής Μαριτσών 0 - 2
Πεμ 6 Φεβ, 2020 - 21:15 Α.Ε. Κως  •  Αστέρας Παστίδας 4 - 1
Σαβ 8 Φεβ, 2020 - 15:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 1 - 1
Τρι 11 Φεβ, 2020 - 13:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Δόξα Καρδάμαινας 1 - 1
21η Αγωνιστική - Από 15-02-2020 έως 26-02-2020
21η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τρι 18 Φεβ, 2020 - 15:30 Απόλλων Καλυθιών  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 2
Σαβ 15 Φεβ, 2020 - 15:00 Α.Ε. Λέρου  •  Α.Ο. Πυλίου 1 - 8
Κυρ 16 Φεβ, 2020 - 15:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Φοίβος Κρεμαστής 2 - 1
Κυρ 16 Φεβ, 2020 - 17:30 Ηρακλής Μαριτσών  •  Διγενής Κοσκινού 2 - 3
Τρι 18 Φεβ, 2020 - 17:00 Αστέρας Παστίδας  •  Ποσειδών Καρπάθου 1 - 2
Τετ 26 Φεβ, 2020 - 15:30 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 0 - 0
Πεμ 20 Φεβ, 2020 - 13:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ε. Κως 1 - 0
Κυρ 16 Φεβ, 2020 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Κλεόβουλος Λίνδου 3 - 1
22η Αγωνιστική - Από 20-02-2020 έως 04-03-2020
22η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Δευ 24 Φεβ, 2020 - 11:30 Α.Ε. Λέρου  •  Απόλλων Καλυθιών 1 - 6
Τετ 4 Μαρ, 2020 - 19:00 Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε.Ρ.Α. 1 - 1
Σαβ 22 Φεβ, 2020 - 13:00 Α.Ο. Πυλίου  •  Ηρακλής Μαριτσών 2 - 1
Σαβ 22 Φεβ, 2020 - 15:30 Φοίβος Κρεμαστής  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 0
Σαβ 22 Φεβ, 2020 - 15:30 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ε. Κατταβιάς 2 - 3
Τετ 26 Φεβ, 2020 - 13:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 3
Πεμ 20 Φεβ, 2020 - 13:30 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Δόξα Καρδάμαινας 3 - 2
Τρι 25 Φεβ, 2020 - 13:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Α.Ε. Κως 5 - 1
23η Αγωνιστική - Από 29-02-2020 έως 04-03-2020
23η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 29 Φεβ, 2020 - 14:00 Απόλλων Καλυθιών  •  Α.Ε.Ρ.Α. 1 - 1
Τρι 3 Μαρ, 2020 - 14:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ε. Λέρου 5 - 0
Σαβ 29 Φεβ, 2020 - 15:30 Αστέρας Παστίδας  •  Διαγόρας Βατίου 1 - 3
Τρι 3 Μαρ, 2020 - 14:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Α.Ο. Πυλίου 2 - 4
Σαβ 29 Φεβ, 2020 - 14:45 Άρης Αρχαγγέλου  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 2
Σαβ 29 Φεβ, 2020 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Διγενής Κοσκινού 2 - 1
Τετ 4 Μαρ, 2020 - 20:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Ποσειδών Καρπάθου 2 - 3
Κυρ 1 Μαρ, 2020 - 12:30 Α.Ε. Κως  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 3 - 3
24η Αγωνιστική - Από 07-03-2020 έως 11-03-2020
24η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 7 Μαρ, 2020 - 15:30 Ηρακλής Μαριτσών  •  Απόλλων Καλυθιών 1 - 3
Σαβ 7 Μαρ, 2020 - 15:30 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Αστέρας Παστίδας 3 - 1
Δευ 9 Μαρ, 2020 - 11:30 Α.Ε. Λέρου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 0 - 4
Σαβ 7 Μαρ, 2020 - 15:30 Διαγόρας Βατίου  •  Άρης Αρχαγγέλου 2 - 1
Κυρ 8 Μαρ, 2020 - 15:30 Α.Ο. Πυλίου  •  Δόξα Καρδάμαινας 4 - 2
Σαβ 7 Μαρ, 2020 - 15:30 Φοίβος Κρεμαστής  •  Κλεόβουλος Λίνδου 1 - 0
Τρι 10 Μαρ, 2020 - 13:00 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ε. Κως 5 - 3
Τετ 11 Μαρ, 2020 - 13:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 2 - 0
25η Αγωνιστική
25η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Απόλλων Καλυθιών  •  Αστέρας Παστίδας -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε. Λέρου -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Διαγόρας Βατίου -
   Α.Ε. Κως  •  Α.Ο. Πυλίου -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Διγενής Κοσκινού -
26η Αγωνιστική
26η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Απόλλων Καλυθιών -
   Αστέρας Παστίδας  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Α.Ε. Λέρου  •  Α.Ε. Κως -
   Διαγόρας Βατίου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Α.Ο. Πυλίου  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Διγενής Κοσκινού -
27η Αγωνιστική
27η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Απόλλων Καλυθιών  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε. Κατταβιάς -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Α.Ε. Κως  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Α.Ε. Λέρου -
   Διγενής Κοσκινού  •  Διαγόρας Βατίου -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Α.Ο. Πυλίου -
28η Αγωνιστική
28η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Απόλλων Καλυθιών -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Α.Ε. Κως -
   Αστέρας Παστίδας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Διγενής Κοσκινού -
   Α.Ε. Λέρου  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ο. Πυλίου -
29η Αγωνιστική
29η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Απόλλων Καλυθιών  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Α.Ε. Κως  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Α.Ε. Κατταβιάς -
   Διγενής Κοσκινού  •  Αστέρας Παστίδας -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Α.Ο. Πυλίου  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε. Λέρου -
30η Αγωνιστική
30η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. Κως  •  Απόλλων Καλυθιών -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Διγενής Κοσκινού -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ο. Πυλίου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Διαγόρας Βατίου -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Α.Ε. Λέρου -

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)