www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές ()

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Φοίβος Κρεμαστής 74 45 29 76 31 45 51 9 42 25 22 3 30 15 15 24 2 4 15 0 0 9 2 4
Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 68 43 25 69 29 40 43 9 34 26 20 6 30 15 15 21 5 4 14 1 0 7 4 4
Άρης Αρχαγγέλου 68 39 29 72 17 55 41 5 36 31 12 19 30 15 15 21 5 4 12 3 0 9 2 4
Κλεάνθης Παραδεισίου 58 32 29 87 38 49 44 18 26 43 20 23 30 15 15 19 4 7 10 2 3 9 2 4
Απόλλων Καλυθιών 54 33 21 59 35 24 26 8 18 33 27 6 30 15 15 16 6 8 10 3 2 6 3 6
Α.Ε.Ρ.Α. 53 28 25 53 39 14 27 15 12 26 24 2 30 15 15 15 8 7 7 7 1 8 1 6
Διγενής Κοσκινού 43 25 18 35 33 2 22 13 9 13 20 -7 30 15 15 11 10 9 6 7 2 5 3 7
Ποσειδών Καρπάθου 38 30 11 42 41 1 31 17 14 11 24 -13 30 15 15 11 8 11 9 3 3 2 5 8
Ηρακλής Μαριτσών 37 25 12 41 49 -8 27 17 10 14 32 -18 30 15 15 10 7 13 7 4 4 3 3 9
10η Α.Ε. Κατταβιάς 37 20 17 53 50 3 28 22 6 25 28 -3 30 15 15 9 10 11 6 2 7 3 8 4
11η Κλεόβουλος Λίνδου 34 23 11 68 70 -2 37 31 6 31 39 -8 30 15 15 9 7 14 7 2 6 2 5 8
12η Διαγόρας Βατίου 33 15 18 38 52 -14 18 27 -9 20 25 -5 30 15 15 9 6 15 4 3 8 5 3 7
13η Δόξα Καρδάμαινας 33 21 12 43 64 -21 24 29 -5 19 35 -16 30 15 15 11 0 19 7 0 8 4 0 11
14η Αστέρας Παστίδας 27 15 12 36 53 -17 21 24 -3 15 29 -14 30 15 15 6 9 15 3 6 6 3 3 9
15η Δόξα Ψίνθου 5 4 1 5 92 -87 5 49 -44 0 43 -43 30 15 15 1 2 27 1 1 13 0 1 14
16η Νικαγόρας Κεφάλου 4 7 0 24 108 -84 20 43 -23 4 65 -61 30 15 15 2 1 27 2 1 12 0 0 15
Η Ομάδα "Κλεάνθης Παραδεισίου" έχει -3 βαθμούς
Η Ομάδα "Ποσειδών Καρπάθου" έχει -3 βαθμούς
Η Ομάδα "Νικαγόρας Κεφάλου" έχει -3 βαθμούς
1η Αγωνιστική - Από 16-09-2017 έως 17-09-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 17 Σεπτ, 2017 - 13:30 Άρης Αρχαγγέλου  •  Δόξα Καρδάμαινας 5 - 0
Σαβ 16 Σεπτ, 2017 - 16:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Αστέρας Παστίδας 0 - 0
Σαβ 16 Σεπτ, 2017 - 16:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Δόξα Ψίνθου 4 - 0
Σαβ 16 Σεπτ, 2017 - 16:45 Απόλλων Καλυθιών  •  Διγενής Κοσκινού 1 - 0
Σαβ 16 Σεπτ, 2017 - 16:45 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Κλεόβουλος Λίνδου 2 - 2
Σαβ 16 Σεπτ, 2017 - 16:45 Διαγόρας Βατίου  •  Ηρακλής Μαριτσών 2 - 0
Κυρ 17 Σεπτ, 2017 - 16:45 Φοίβος Κρεμαστής  •  Α.Ε.Ρ.Α. 3 - 1
Κυρ 17 Σεπτ, 2017 - 16:00 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Νικαγόρας Κεφάλου 3 - 0
2η Αγωνιστική - Από 23-09-2017 έως 24-09-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 23 Σεπτ, 2017 - 16:30 Αστέρας Παστίδας  •  Απόλλων Καλυθιών 1 - 1
Σαβ 23 Σεπτ, 2017 - 16:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 0 - 5
Σαβ 23 Σεπτ, 2017 - 16:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Άρης Αρχαγγέλου 1 - 0
Σαβ 23 Σεπτ, 2017 - 16:30 Δόξα Ψίνθου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 0 - 2
Σαβ 23 Σεπτ, 2017 - 16:30 Διγενής Κοσκινού  •  Διαγόρας Βατίου 0 - 0
Σαβ 23 Σεπτ, 2017 - 16:30 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Φοίβος Κρεμαστής 5 - 1
Κυρ 24 Σεπτ, 2017 - 13:30 Ηρακλής Μαριτσών  •  Νικαγόρας Κεφάλου 6 - 0
Κυρ 24 Σεπτ, 2017 - 13:30 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 2 - 2
3η Αγωνιστική - Από 30-09-2017 έως 01-10-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 30 Σεπτ, 2017 - 16:15 Άρης Αρχαγγέλου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 3 - 1
Σαβ 30 Σεπτ, 2017 - 16:15 Απόλλων Καλυθιών  •  Ποσειδών Καρπάθου 3 - 0
Κυρ 1 Οκτ, 2017 - 14:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Δόξα Καρδάμαινας 5 - 0
Σαβ 30 Σεπτ, 2017 - 16:15 Διαγόρας Βατίου  •  Αστέρας Παστίδας 0 - 0
Σαβ 30 Σεπτ, 2017 - 16:15 Φοίβος Κρεμαστής  •  Δόξα Ψίνθου 5 - 0
Σαβ 30 Σεπτ, 2017 - 12:30 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Διγενής Κοσκινού 1 - 2
Σαβ 30 Σεπτ, 2017 - 12:45 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Κλεόβουλος Λίνδου 4 - 2
Σαβ 30 Σεπτ, 2017 - 19:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ε.Ρ.Α. 2 - 1
4η Αγωνιστική - Από 07-10-2017 έως 09-10-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 7 Οκτ, 2017 - 16:00 Απόλλων Καλυθιών  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 2
Σαβ 7 Οκτ, 2017 - 16:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 0 - 0
Δευ 9 Οκτ, 2017 - 11:30 Ποσειδών Καρπάθου  •  Διαγόρας Βατίου 1 - 0
Σαβ 7 Οκτ, 2017 - 13:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 1
Κυρ 8 Οκτ, 2017 - 13:30 Αστέρας Παστίδας  •  Νικαγόρας Κεφάλου 6 - 0
Κυρ 8 Οκτ, 2017 - 13:30 Δόξα Ψίνθου  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 0 - 3
Σαβ 7 Οκτ, 2017 - 16:00 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ε.Ρ.Α. 1 - 1
Σαβ 7 Οκτ, 2017 - 16:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Ηρακλής Μαριτσών 3 - 2
5η Αγωνιστική - Από 14-10-2017 έως 15-10-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 14 Οκτ, 2017 - 16:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 0 - 0
Σαβ 14 Οκτ, 2017 - 16:00 Διαγόρας Βατίου  •  Απόλλων Καλυθιών 0 - 2
Κυρ 15 Οκτ, 2017 - 16:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 2 - 0
Κυρ 15 Οκτ, 2017 - 16:00 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Ποσειδών Καρπάθου 0 - 0
Κυρ 15 Οκτ, 2017 - 15:30 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Δόξα Καρδάμαινας 1 - 0
Σαβ 14 Οκτ, 2017 - 16:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Αστέρας Παστίδας 2 - 1
Σαβ 14 Οκτ, 2017 - 16:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Δόξα Ψίνθου 3 - 0
Σαβ 14 Οκτ, 2017 - 16:00 Διγενής Κοσκινού  •  Κλεόβουλος Λίνδου 3 - 3
6η Αγωνιστική - Από 21-10-2017 έως 22-10-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 21 Οκτ, 2017 - 16:00 Διαγόρας Βατίου  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 3
Σαβ 21 Οκτ, 2017 - 16:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 2
Κυρ 22 Οκτ, 2017 - 13:30 Απόλλων Καλυθιών  •  Νικαγόρας Κεφάλου 5 - 0
Κυρ 22 Οκτ, 2017 - 13:30 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 4 - 0
Σαβ 21 Οκτ, 2017 - 15:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Α.Ε.Ρ.Α. 0 - 3
Σαβ 21 Οκτ, 2017 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 5
Σαβ 21 Οκτ, 2017 - 16:00 Αστέρας Παστίδας  •  Κλεόβουλος Λίνδου 5 - 4
Σαβ 21 Οκτ, 2017 - 16:00 Δόξα Ψίνθου  •  Διγενής Κοσκινού 0 - 2
7η Αγωνιστική - Από 28-10-2017 έως 31-10-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 28 Οκτ, 2017 - 16:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Φοίβος Κρεμαστής 5 - 1
Κυρ 29 Οκτ, 2017 - 15:00 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Διαγόρας Βατίου 0 - 1
Σαβ 28 Οκτ, 2017 - 12:30 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Α.Ε. Κατταβιάς 2 - 2
Σαβ 28 Οκτ, 2017 - 16:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Απόλλων Καλυθιών 1 - 1
Σαβ 28 Οκτ, 2017 - 16:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 1 - 1
Σαβ 28 Οκτ, 2017 - 16:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Ποσειδών Καρπάθου 3 - 1
Τρι 31 Οκτ, 2017 - 13:30 Διγενής Κοσκινού  •  Δόξα Καρδάμαινας 2 - 1
Σαβ 28 Οκτ, 2017 - 16:00 Αστέρας Παστίδας  •  Δόξα Ψίνθου 2 - 0
8η Αγωνιστική - Από 04-11-2017 έως 05-11-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 5 Νοεμ, 2017 - 12:00 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 5
Σαβ 4 Νοεμ, 2017 - 13:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 2 - 0
Σαβ 4 Νοεμ, 2017 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε.Ρ.Α. 1 - 2
Σαβ 4 Νοεμ, 2017 - 14:45 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 1
Κυρ 5 Νοεμ, 2017 - 14:45 Απόλλων Καλυθιών  •  Κλεόβουλος Λίνδου 1 - 0
Κυρ 5 Νοεμ, 2017 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Διγενής Κοσκινού 2 - 0
Σαβ 4 Νοεμ, 2017 - 14:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Δόξα Ψίνθου 5 - 0
Σαβ 4 Νοεμ, 2017 - 14:45 Δόξα Καρδάμαινας  •  Αστέρας Παστίδας 2 - 1
9η Αγωνιστική - Από 11-11-2017 έως 16-11-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 12 Νοεμ, 2017 - 13:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 1 - 1
Κυρ 12 Νοεμ, 2017 - 13:45 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Νικαγόρας Κεφάλου 3 - 0
Σαβ 11 Νοεμ, 2017 - 14:45 Ηρακλής Μαριτσών  •  Φοίβος Κρεμαστής 1 - 3
Σαβ 11 Νοεμ, 2017 - 14:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 2
Σαβ 11 Νοεμ, 2017 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ε. Κατταβιάς 1 - 1
Κυρ 12 Νοεμ, 2017 - 14:45 Δόξα Ψίνθου  •  Απόλλων Καλυθιών 0 - 5
Κυρ 12 Νοεμ, 2017 - 14:45 Αστέρας Παστίδας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 0 - 4
Πεμ 16 Νοεμ, 2017 - 14:45 Δόξα Καρδάμαινας  •  Ποσειδών Καρπάθου 4 - 0
10η Αγωνιστική - Από 18-11-2017 έως 19-11-2017
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 19 Νοεμ, 2017 - 14:15 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Άρης Αρχαγγέλου 3 - 1
Σαβ 18 Νοεμ, 2017 - 12:00 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Ηρακλής Μαριτσών 4 - 0
Σαβ 18 Νοεμ, 2017 - 11:30 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 1 - 3
Σαβ 18 Νοεμ, 2017 - 14:45 Φοίβος Κρεμαστής  •  Διγενής Κοσκινού 3 - 0
Κυρ 19 Νοεμ, 2017 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Δόξα Ψίνθου 0 - 0
Σαβ 18 Νοεμ, 2017 - 14:45 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 2
Κυρ 19 Νοεμ, 2017 - 13:30 Απόλλων Καλυθιών  •  Δόξα Καρδάμαινας 3 - 2
Σαβ 18 Νοεμ, 2017 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ποσειδών Καρπάθου 1 - 1
11η Αγωνιστική - Από 24-11-2017 έως 26-11-2017
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 25 Νοεμ, 2017 - 14:45 Άρης Αρχαγγέλου  •  Ηρακλής Μαριτσών 5 - 0
Σαβ 25 Νοεμ, 2017 - 14:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Α.Ε.Ρ.Α. 1 - 4
Κυρ 26 Νοεμ, 2017 - 13:45 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 1 - 2
Κυρ 26 Νοεμ, 2017 - 13:00 Δόξα Ψίνθου  •  Νικαγόρας Κεφάλου 2 - 1
Σαβ 25 Νοεμ, 2017 - 14:45 Αστέρας Παστίδας  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 1
Παρ 24 Νοεμ, 2017 - 14:45 Δόξα Καρδάμαινας  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 3
Σαβ 25 Νοεμ, 2017 - 14:30 Ποσειδών Καρπάθου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 5 - 2
Σαβ 25 Νοεμ, 2017 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Απόλλων Καλυθιών 2 - 4
12η Αγωνιστική - Από 01-12-2017 έως 09-12-2017
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 2 Δεκ, 2017 - 14:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 3
Σαβ 2 Δεκ, 2017 - 14:45 Ηρακλής Μαριτσών  •  Διγενής Κοσκινού 3 - 1
Παρ 1 Δεκ, 2017 - 14:45 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Δόξα Ψίνθου 2 - 0
Σαβ 2 Δεκ, 2017 - 14:45 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Αστέρας Παστίδας 3 - 0
Σαβ 2 Δεκ, 2017 - 14:45 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Δόξα Καρδάμαινας 4 - 2
Σαβ 9 Δεκ, 2017 - 14:45 Φοίβος Κρεμαστής  •  Ποσειδών Καρπάθου 4 - 2
Σαβ 2 Δεκ, 2017 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 1 - 5
Κυρ 3 Δεκ, 2017 - 15:15 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Απόλλων Καλυθιών 0 - 2
13η Αγωνιστική - Από 14-12-2017 έως 17-12-2017
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 16 Δεκ, 2017 - 14:45 Άρης Αρχαγγέλου  •  Διγενής Κοσκινού 2 - 0
Σαβ 16 Δεκ, 2017 - 14:45 Δόξα Ψίνθου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 2 - 2
Σαβ 16 Δεκ, 2017 - 14:45 Αστέρας Παστίδας  •  Ηρακλής Μαριτσών 0 - 0
Κυρ 17 Δεκ, 2017 - 12:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε.Ρ.Α. 0 - 4
Πεμ 14 Δεκ, 2017 - 11:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 3 - 2
Κυρ 17 Δεκ, 2017 - 13:30 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Νικαγόρας Κεφάλου 7 - 0
Σαβ 16 Δεκ, 2017 - 14:45 Απόλλων Καλυθιών  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 0
Σαβ 16 Δεκ, 2017 - 15:30 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 3
14η Αγωνιστική - Από 06-01-2018 έως 18-01-2018
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 6 Ιαν, 2018 - 14:45 Δόξα Ψίνθου  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 5
Σαβ 6 Ιαν, 2018 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 0
Σαβ 6 Ιαν, 2018 - 12:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Δόξα Καρδάμαινας 3 - 2
Τετ 10 Ιαν, 2018 - 19:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Ποσειδών Καρπάθου 0 - 0
Σαβ 6 Ιαν, 2018 - 14:45 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 2 - 2
Τετ 17 Ιαν, 2018 - 14:45 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Απόλλων Καλυθιών 3 - 1
Πεμ 18 Ιαν, 2018 - 10:15 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 1 - 5
Σαβ 6 Ιαν, 2018 - 14:45 Φοίβος Κρεμαστής  •  Διαγόρας Βατίου 4 - 1
15η Αγωνιστική - Από 13-01-2018 έως 14-01-2018
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 14 Ιαν, 2018 - 14:45 Άρης Αρχαγγέλου  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 1
Κυρ 14 Ιαν, 2018 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Δόξα Ψίνθου 1 - 0
Σαβ 13 Ιαν, 2018 - 14:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Διγενής Κοσκινού 2 - 2
Σαβ 13 Ιαν, 2018 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 5 - 4
Σαβ 13 Ιαν, 2018 - 14:45 Απόλλων Καλυθιών  •  Ηρακλής Μαριτσών 2 - 0
Σαβ 13 Ιαν, 2018 - 14:45 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Α.Ε.Ρ.Α. 0 - 1
Κυρ 14 Ιαν, 2018 - 13:30 Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 0 - 3
Κυρ 14 Ιαν, 2018 - 13:30 Φοίβος Κρεμαστής  •  Νικαγόρας Κεφάλου 3 - 0
16η Αγωνιστική - Από 20-01-2018 έως 03-02-2018
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 20 Ιαν, 2018 - 14:45 Δόξα Καρδάμαινας  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 2
Σαβ 3 Φεβ, 2018 - 15:00 Αστέρας Παστίδας  •  Ποσειδών Καρπάθου 1 - 2
Σαβ 20 Ιαν, 2018 - 14:45 Δόξα Ψίνθου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 1 - 8
Κυρ 21 Ιαν, 2018 - 14:00 Διγενής Κοσκινού  •  Απόλλων Καλυθιών 0 - 0
Κυρ 21 Ιαν, 2018 - 14:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 1 - 1
Κυρ 21 Ιαν, 2018 - 13:30 Ηρακλής Μαριτσών  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 3
Σαβ 20 Ιαν, 2018 - 14:45 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Φοίβος Κρεμαστής 1 - 1
Κυρ 21 Ιαν, 2018 - 14:45 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 2 - 3
17η Αγωνιστική - Από 27-01-2018 έως 04-02-2018
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 27 Ιαν, 2018 - 14:45 Απόλλων Καλυθιών  •  Αστέρας Παστίδας 2 - 0
Κυρ 4 Φεβ, 2018 - 13:30 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Δόξα Καρδάμαινας 5 - 2
Σαβ 27 Ιαν, 2018 - 14:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Ποσειδών Καρπάθου 1 - 0
Σαβ 27 Ιαν, 2018 - 14:45 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Δόξα Ψίνθου 3 - 0
Σαβ 27 Ιαν, 2018 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Διγενής Κοσκινού 0 - 1
Σαβ 27 Ιαν, 2018 - 14:45 Φοίβος Κρεμαστής  •  Κλεόβουλος Λίνδου 3 - 2
Σαβ 3 Φεβ, 2018 - 14:30 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Ηρακλής Μαριτσών 0 - 1
Σαβ 3 Φεβ, 2018 - 14:45 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Α.Ε.Ρ.Α. 4 - 2
18η Αγωνιστική - Από 10-02-2018 έως 11-02-2018
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 10 Φεβ, 2018 - 15:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Άρης Αρχαγγέλου 1 - 2
Σαβ 10 Φεβ, 2018 - 15:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Απόλλων Καλυθιών 2 - 1
Σαβ 10 Φεβ, 2018 - 15:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε. Κατταβιάς 4 - 1
Σαβ 10 Φεβ, 2018 - 15:00 Αστέρας Παστίδας  •  Διαγόρας Βατίου 1 - 1
Άνευ Αγώνα Δόξα Ψίνθου  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 3
Κυρ 11 Φεβ, 2018 - 13:30 Διγενής Κοσκινού  •  Νικαγόρας Κεφάλου 2 - 0
Κυρ 11 Φεβ, 2018 - 13:15 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 1 - 2
Σαβ 10 Φεβ, 2018 - 15:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Ηρακλής Μαριτσών 3 - 0
19η Αγωνιστική - Από 17-02-2018 έως 28-02-2018
19η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 18 Φεβ, 2018 - 15:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Απόλλων Καλυθιών 4 - 1
Τετ 21 Φεβ, 2018 - 17:30 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 1 - 3
Τετ 28 Φεβ, 2018 - 18:00 Διαγόρας Βατίου  •  Ποσειδών Καρπάθου 1 - 0
Κυρ 18 Φεβ, 2018 - 14:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Δόξα Καρδάμαινας 1 - 0
Σαβ 17 Φεβ, 2018 - 14:30 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Αστέρας Παστίδας 2 - 4
Άνευ Αγώνα Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Δόξα Ψίνθου 3 - 0
Σαβ 17 Φεβ, 2018 - 15:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Διγενής Κοσκινού 0 - 0
Σαβ 17 Φεβ, 2018 - 15:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Κλεόβουλος Λίνδου 0 - 0
20η Αγωνιστική - Από 23-02-2018 έως 08-03-2018
20η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 25 Φεβ, 2018 - 16:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Άρης Αρχαγγέλου 1 - 2
Πεμ 8 Μαρ, 2018 - 16:00 Απόλλων Καλυθιών  •  Διαγόρας Βατίου 1 - 0
Κυρ 25 Φεβ, 2018 - 15:30 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Φοίβος Κρεμαστής 1 - 2
Άνευ Αγώνα Ποσειδών Καρπάθου  •  Νικαγόρας Κεφάλου 3 - 0
Παρ 23 Φεβ, 2018 - 15:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 0 - 2
Σαβ 24 Φεβ, 2018 - 15:30 Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε.Ρ.Α. 0 - 1
Άνευ Αγώνα Δόξα Ψίνθου  •  Ηρακλής Μαριτσών 0 - 3
Τρι 6 Μαρ, 2018 - 15:30 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Διγενής Κοσκινού 0 - 2
21η Αγωνιστική - Από 02-03-2018 έως 04-03-2018
21η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 3 Μαρ, 2018 - 15:30 Άρης Αρχαγγέλου  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 0
Σαβ 3 Μαρ, 2018 - 15:30 Φοίβος Κρεμαστής  •  Α.Ε. Κατταβιάς 3 - 1
Σαβ 3 Μαρ, 2018 - 14:30 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Απόλλων Καλυθιών 2 - 7
Σαβ 3 Μαρ, 2018 - 14:45 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 1 - 0
Παρ 2 Μαρ, 2018 - 15:30 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Ποσειδών Καρπάθου 1 - 1
Κυρ 4 Μαρ, 2018 - 13:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Δόξα Καρδάμαινας 1 - 2
Σαβ 3 Μαρ, 2018 - 15:30 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Αστέρας Παστίδας 3 - 0
Άνευ Αγώνα Διγενής Κοσκινού  •  Δόξα Ψίνθου 3 - 0
22η Αγωνιστική - Από 10-03-2018 έως 11-03-2018
22η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 10 Μαρ, 2018 - 15:30 Φοίβος Κρεμαστής  •  Άρης Αρχαγγέλου 2 - 0
Κυρ 11 Μαρ, 2018 - 13:30 Διαγόρας Βατίου  •  Νικαγόρας Κεφάλου 4 - 0
Κυρ 11 Μαρ, 2018 - 13:30 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 2 - 1
Κυρ 11 Μαρ, 2018 - 15:30 Απόλλων Καλυθιών  •  Α.Ε.Ρ.Α. 2 - 0
Σαβ 10 Μαρ, 2018 - 15:30 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 0
Σαβ 10 Μαρ, 2018 - 14:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 2 - 1
Σαβ 10 Μαρ, 2018 - 12:15 Δόξα Καρδάμαινας  •  Διγενής Κοσκινού 1 - 2
Άνευ Αγώνα Δόξα Ψίνθου  •  Αστέρας Παστίδας 0 - 3
23η Αγωνιστική - Από 17-03-2018 έως 18-03-2018
23η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 18 Μαρ, 2018 - 13:45 Άρης Αρχαγγέλου  •  Νικαγόρας Κεφάλου 5 - 0
Σαβ 17 Μαρ, 2018 - 14:15 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Φοίβος Κρεμαστής 3 - 0
Σαβ 17 Μαρ, 2018 - 16:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 1
Σαβ 17 Μαρ, 2018 - 16:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ε. Κατταβιάς 4 - 2
Σαβ 17 Μαρ, 2018 - 16:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Απόλλων Καλυθιών 4 - 6
Σαβ 17 Μαρ, 2018 - 16:00 Διγενής Κοσκινού  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 1 - 2
Άνευ Αγώνα Δόξα Ψίνθου  •  Ποσειδών Καρπάθου 0 - 3
Κυρ 18 Μαρ, 2018 - 13:30 Αστέρας Παστίδας  •  Δόξα Καρδάμαινας 0 - 2
24η Αγωνιστική - Από 23-03-2018 έως 24-03-2018
24η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Παρ 23 Μαρ, 2018 - 16:00 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Άρης Αρχαγγέλου 2 - 1
Σαβ 24 Μαρ, 2018 - 12:00 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Α.Ε.Ρ.Α. 2 - 3
Παρ 23 Μαρ, 2018 - 16:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Ηρακλής Μαριτσών 5 - 0
Σαβ 24 Μαρ, 2018 - 16:00 Διαγόρας Βατίου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 3 - 3
Σαβ 24 Μαρ, 2018 - 16:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Διγενής Κοσκινού 1 - 0
Άνευ Αγώνα Απόλλων Καλυθιών  •  Δόξα Ψίνθου 3 - 0
Σαβ 24 Μαρ, 2018 - 16:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αστέρας Παστίδας 4 - 2
Σαβ 24 Μαρ, 2018 - 14:30 Ποσειδών Καρπάθου  •  Δόξα Καρδάμαινας 0 - 1
25η Αγωνιστική - Από 31-03-2018 έως 01-04-2018
25η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 31 Μαρ, 2018 - 17:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ε.Ρ.Α. 3 - 0
Κυρ 1 Απρ, 2018 - 14:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 0 - 3
Κυρ 1 Απρ, 2018 - 14:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Νικαγόρας Κεφάλου 6 - 0
Σαβ 31 Μαρ, 2018 - 17:00 Διγενής Κοσκινού  •  Φοίβος Κρεμαστής 2 - 1
Άνευ Αγώνα Δόξα Ψίνθου  •  Διαγόρας Βατίου 0 - 3
Σαβ 31 Μαρ, 2018 - 17:00 Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε. Κατταβιάς 3 - 3
Σαβ 31 Μαρ, 2018 - 17:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Απόλλων Καλυθιών 2 - 1
Άνευ Αγώνα Ποσειδών Καρπάθου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 3 - 0
26η Αγωνιστική - Από 14-04-2018 έως 15-04-2018
26η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 14 Απρ, 2018 - 17:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Άρης Αρχαγγέλου 1 - 1
Σαβ 14 Απρ, 2018 - 17:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Κλεόβουλος Λίνδου 2 - 3
Σαβ 14 Απρ, 2018 - 12:30 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Διγενής Κοσκινού 3 - 0
Άνευ Αγώνα Νικαγόρας Κεφάλου  •  Δόξα Ψίνθου 3 - 0
Σαβ 14 Απρ, 2018 - 17:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Αστέρας Παστίδας 7 - 1
Κυρ 15 Απρ, 2018 - 13:00 Διαγόρας Βατίου  •  Δόξα Καρδάμαινας 3 - 1
Σαβ 14 Απρ, 2018 - 17:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Ποσειδών Καρπάθου 1 - 0
Σαβ 14 Απρ, 2018 - 17:00 Απόλλων Καλυθιών  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 1 - 2
27η Αγωνιστική - Από 21-04-2018 έως 22-04-2018
27η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 21 Απρ, 2018 - 17:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 1 - 0
Σαβ 21 Απρ, 2018 - 17:00 Διγενής Κοσκινού  •  Ηρακλής Μαριτσών 3 - 0
Άνευ Αγώνα Δόξα Ψίνθου  •  Α.Ε.Ρ.Α. 0 - 3
Κυρ 22 Απρ, 2018 - 13:15 Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 1 - 1
Κυρ 22 Απρ, 2018 - 17:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Νικαγόρας Κεφάλου 2 - 0
Σαβ 21 Απρ, 2018 - 16:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Φοίβος Κρεμαστής 2 - 3
Σαβ 21 Απρ, 2018 - 17:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 1
Σαβ 21 Απρ, 2018 - 17:00 Απόλλων Καλυθιών  •  Α.Ε. Κατταβιάς 1 - 1
28η Αγωνιστική - Από 28-04-2018 έως 29-04-2018
28η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 28 Απρ, 2018 - 17:00 Διγενής Κοσκινού  •  Άρης Αρχαγγέλου 1 - 1
Άνευ Αγώνα Κλεόβουλος Λίνδου  •  Δόξα Ψίνθου 3 - 0
Κυρ 29 Απρ, 2018 - 13:15 Ηρακλής Μαριτσών  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 0
Κυρ 29 Απρ, 2018 - 13:15 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Δόξα Καρδάμαινας 2 - 1
Άνευ Αγώνα Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Ποσειδών Καρπάθου 3 - 0
Σαβ 28 Απρ, 2018 - 16:30 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 1 - 5
Σαβ 28 Απρ, 2018 - 17:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Απόλλων Καλυθιών 4 - 1
Κυρ 29 Απρ, 2018 - 13:15 Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 2 - 3
29η Αγωνιστική - Από 05-05-2018 έως 06-05-2018
29η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Άνευ Αγώνα Άρης Αρχαγγέλου  •  Δόξα Ψίνθου 3 - 0
Σαβ 5 Μαϊ, 2018 - 11:45 Αστέρας Παστίδας  •  Διγενής Κοσκινού 1 - 1
Σαβ 5 Μαϊ, 2018 - 11:45 Δόξα Καρδάμαινας  •  Κλεόβουλος Λίνδου 5 - 2
Σαβ 5 Μαϊ, 2018 - 16:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Ηρακλής Μαριτσών 2 - 2
Σαβ 5 Μαϊ, 2018 - 17:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ε.Ρ.Α. 5 - 0
Κυρ 6 Μαϊ, 2018 - 14:00 Απόλλων Καλυθιών  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 1 - 1
Κυρ 6 Μαϊ, 2018 - 14:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Νικαγόρας Κεφάλου 8 - 3
Κυρ 6 Μαϊ, 2018 - 14:00 Διαγόρας Βατίου  •  Φοίβος Κρεμαστής 1 - 4
30η Αγωνιστική - Από 09-05-2018 έως 13-05-2018
30η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 12 Μαϊ, 2018 - 17:00 Αστέρας Παστίδας  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 3
Άνευ Αγώνα Δόξα Ψίνθου  •  Δόξα Καρδάμαινας 0 - 3
Τετ 9 Μαϊ, 2018 - 18:30 Διγενής Κοσκινού  •  Ποσειδών Καρπάθου 1 - 1
Σαβ 12 Μαϊ, 2018 - 17:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 2 - 5
Τετ 9 Μαϊ, 2018 - 18:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Απόλλων Καλυθιών 2 - 0
Σαβ 12 Μαϊ, 2018 - 17:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Α.Ε. Κατταβιάς 1 - 1
Κυρ 13 Μαϊ, 2018 - 12:15 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Διαγόρας Βατίου 4 - 1
Σαβ 12 Μαϊ, 2018 - 12:30 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Φοίβος Κρεμαστής 1 - 2

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)