www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Φοίβος Κρεμαστής 24 15 9 23 12 11 15 1 14 8 11 -3 10 5 5 8 0 2 5 0 0 3 0 2
Απόλλων Καλυθιών 23 15 8 22 6 16 13 4 9 9 2 7 10 6 4 7 2 1 5 0 1 2 2 0
Άρης Αρχαγγέλου 20 11 9 25 7 18 14 3 11 11 4 7 10 5 5 6 2 2 3 2 0 3 0 2
Κλεάνθης Παραδεισίου 18 11 7 22 7 15 11 1 10 11 6 5 10 5 5 5 3 2 3 2 0 2 1 2
Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 18 13 5 20 13 7 14 4 10 6 9 -3 10 5 5 5 3 2 4 1 0 1 2 2
Α.Ε.Ρ.Α. 18 11 7 19 12 7 11 5 6 8 7 1 10 5 5 5 3 2 3 2 0 2 1 2
Αστέρας Παστίδας 15 10 5 18 14 4 14 9 5 4 5 -1 10 5 5 4 3 3 3 1 1 1 2 2
Κλεόβουλος Λίνδου 15 10 5 27 22 5 13 6 7 14 16 -2 10 4 6 4 3 3 3 1 0 1 2 3
Ηρακλής Μαριτσών 14 10 4 21 16 5 13 5 8 8 11 -3 10 5 5 4 2 4 3 1 1 1 1 3
10η Διγενής Κοσκινού 13 7 6 11 13 -2 7 6 1 4 7 -3 10 5 5 3 4 3 1 4 0 2 0 3
11η Α.Ε. Κατταβιάς 12 5 7 14 10 4 9 7 2 5 3 2 10 5 5 2 6 2 1 2 2 1 4 0
12η Ποσειδών Καρπάθου 12 10 2 9 14 -5 7 3 4 2 11 -9 10 5 5 3 3 4 3 1 1 0 2 3
13η Διαγόρας Βατίου 10 5 5 6 10 -4 3 7 -4 3 3 0 10 6 4 2 4 4 1 2 3 1 2 1
14η Δόξα Καρδάμαινας 6 6 0 10 28 -18 7 12 -5 3 16 -13 10 5 5 2 0 8 2 0 3 0 0 5
15η Δόξα Ψίνθου 1 0 1 0 31 -31 0 12 -12 0 19 -19 10 4 6 0 1 9 0 0 4 0 1 5
16η Νικαγόρας Κεφάλου 1 1 0 2 34 -32 2 11 -9 0 23 -23 10 5 5 0 1 9 0 1 4 0 0 5
1η Αγωνιστική - Από 16-09-2017 έως 17-09-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 17 Σεπτ, 2017 - 13:30 Άρης Αρχαγγέλου  •  Δόξα Καρδάμαινας 5 - 0
Σαβ 16 Σεπτ, 2017 - 16:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Αστέρας Παστίδας 0 - 0
Σαβ 16 Σεπτ, 2017 - 16:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Δόξα Ψίνθου 4 - 0
Σαβ 16 Σεπτ, 2017 - 16:45 Απόλλων Καλυθιών  •  Διγενής Κοσκινού 1 - 0
Σαβ 16 Σεπτ, 2017 - 16:45 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Κλεόβουλος Λίνδου 2 - 2
Σαβ 16 Σεπτ, 2017 - 16:45 Διαγόρας Βατίου  •  Ηρακλής Μαριτσών 2 - 0
Κυρ 17 Σεπτ, 2017 - 16:45 Φοίβος Κρεμαστής  •  Α.Ε.Ρ.Α. 3 - 1
Κυρ 17 Σεπτ, 2017 - 16:00 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Νικαγόρας Κεφάλου 3 - 0
2η Αγωνιστική - Από 23-09-2017 έως 24-09-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 23 Σεπτ, 2017 - 16:30 Αστέρας Παστίδας  •  Απόλλων Καλυθιών 1 - 1
Σαβ 23 Σεπτ, 2017 - 16:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 0 - 5
Σαβ 23 Σεπτ, 2017 - 16:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Άρης Αρχαγγέλου 1 - 0
Σαβ 23 Σεπτ, 2017 - 16:30 Δόξα Ψίνθου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 0 - 2
Σαβ 23 Σεπτ, 2017 - 16:30 Διγενής Κοσκινού  •  Διαγόρας Βατίου 0 - 0
Σαβ 23 Σεπτ, 2017 - 16:30 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Φοίβος Κρεμαστής 5 - 1
Κυρ 24 Σεπτ, 2017 - 13:30 Ηρακλής Μαριτσών  •  Νικαγόρας Κεφάλου 6 - 0
Κυρ 24 Σεπτ, 2017 - 13:30 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 2 - 2
3η Αγωνιστική - Από 30-09-2017 έως 01-10-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 30 Σεπτ, 2017 - 16:15 Άρης Αρχαγγέλου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 3 - 1
Σαβ 30 Σεπτ, 2017 - 16:15 Απόλλων Καλυθιών  •  Ποσειδών Καρπάθου 3 - 0
Κυρ 1 Οκτ, 2017 - 14:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Δόξα Καρδάμαινας 5 - 0
Σαβ 30 Σεπτ, 2017 - 16:15 Διαγόρας Βατίου  •  Αστέρας Παστίδας 0 - 0
Σαβ 30 Σεπτ, 2017 - 16:15 Φοίβος Κρεμαστής  •  Δόξα Ψίνθου 5 - 0
Σαβ 30 Σεπτ, 2017 - 12:30 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Διγενής Κοσκινού 1 - 2
Σαβ 30 Σεπτ, 2017 - 12:45 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Κλεόβουλος Λίνδου 4 - 2
Σαβ 30 Σεπτ, 2017 - 19:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ε.Ρ.Α. 2 - 1
4η Αγωνιστική - Από 07-10-2017 έως 09-10-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 7 Οκτ, 2017 - 16:00 Απόλλων Καλυθιών  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 2
Σαβ 7 Οκτ, 2017 - 16:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 0 - 0
Δευ 9 Οκτ, 2017 - 11:30 Ποσειδών Καρπάθου  •  Διαγόρας Βατίου 1 - 0
Σαβ 7 Οκτ, 2017 - 13:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 1
Κυρ 8 Οκτ, 2017 - 13:30 Αστέρας Παστίδας  •  Νικαγόρας Κεφάλου 6 - 0
Κυρ 8 Οκτ, 2017 - 13:30 Δόξα Ψίνθου  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 0 - 3
Σαβ 7 Οκτ, 2017 - 16:00 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ε.Ρ.Α. 1 - 1
Σαβ 7 Οκτ, 2017 - 16:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Ηρακλής Μαριτσών 3 - 2
5η Αγωνιστική - Από 14-10-2017 έως 15-10-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 14 Οκτ, 2017 - 16:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 0 - 0
Σαβ 14 Οκτ, 2017 - 16:00 Διαγόρας Βατίου  •  Απόλλων Καλυθιών 0 - 2
Κυρ 15 Οκτ, 2017 - 16:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 2 - 0
Κυρ 15 Οκτ, 2017 - 16:00 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Ποσειδών Καρπάθου 0 - 0
Κυρ 15 Οκτ, 2017 - 15:30 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Δόξα Καρδάμαινας 1 - 0
Σαβ 14 Οκτ, 2017 - 16:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Αστέρας Παστίδας 2 - 1
Σαβ 14 Οκτ, 2017 - 16:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Δόξα Ψίνθου 3 - 0
Σαβ 14 Οκτ, 2017 - 16:00 Διγενής Κοσκινού  •  Κλεόβουλος Λίνδου 3 - 3
6η Αγωνιστική - Από 21-10-2017 έως 22-10-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 21 Οκτ, 2017 - 16:00 Διαγόρας Βατίου  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 3
Σαβ 21 Οκτ, 2017 - 16:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 2
Κυρ 22 Οκτ, 2017 - 13:30 Απόλλων Καλυθιών  •  Νικαγόρας Κεφάλου 5 - 0
Κυρ 22 Οκτ, 2017 - 13:30 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 4 - 0
Σαβ 21 Οκτ, 2017 - 15:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Α.Ε.Ρ.Α. 0 - 3
Σαβ 21 Οκτ, 2017 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 5
Σαβ 21 Οκτ, 2017 - 16:00 Αστέρας Παστίδας  •  Κλεόβουλος Λίνδου 5 - 4
Σαβ 21 Οκτ, 2017 - 16:00 Δόξα Ψίνθου  •  Διγενής Κοσκινού 0 - 2
7η Αγωνιστική - Από 28-10-2017 έως 31-10-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 28 Οκτ, 2017 - 16:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Φοίβος Κρεμαστής 5 - 1
Κυρ 29 Οκτ, 2017 - 15:00 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Διαγόρας Βατίου 0 - 1
Σαβ 28 Οκτ, 2017 - 12:30 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Α.Ε. Κατταβιάς 2 - 2
Σαβ 28 Οκτ, 2017 - 16:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Απόλλων Καλυθιών 1 - 1
Σαβ 28 Οκτ, 2017 - 16:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 1 - 1
Σαβ 28 Οκτ, 2017 - 16:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Ποσειδών Καρπάθου 3 - 1
Τρι 31 Οκτ, 2017 - 13:30 Διγενής Κοσκινού  •  Δόξα Καρδάμαινας 2 - 1
Σαβ 28 Οκτ, 2017 - 16:00 Αστέρας Παστίδας  •  Δόξα Ψίνθου 2 - 0
8η Αγωνιστική - Από 04-11-2017 έως 05-11-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 5 Νοεμ, 2017 - 12:00 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 5
Σαβ 4 Νοεμ, 2017 - 13:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 2 - 0
Σαβ 4 Νοεμ, 2017 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε.Ρ.Α. 1 - 2
Σαβ 4 Νοεμ, 2017 - 14:45 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 1
Κυρ 5 Νοεμ, 2017 - 14:45 Απόλλων Καλυθιών  •  Κλεόβουλος Λίνδου 1 - 0
Κυρ 5 Νοεμ, 2017 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Διγενής Κοσκινού 2 - 0
Σαβ 4 Νοεμ, 2017 - 14:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Δόξα Ψίνθου 5 - 0
Σαβ 4 Νοεμ, 2017 - 14:45 Δόξα Καρδάμαινας  •  Αστέρας Παστίδας 2 - 1
9η Αγωνιστική - Από 11-11-2017 έως 16-11-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 12 Νοεμ, 2017 - 13:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω 1 - 1
Κυρ 12 Νοεμ, 2017 - 13:45 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Νικαγόρας Κεφάλου 3 - 0
Σαβ 11 Νοεμ, 2017 - 14:45 Ηρακλής Μαριτσών  •  Φοίβος Κρεμαστής 1 - 3
Σαβ 11 Νοεμ, 2017 - 14:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 2
Σαβ 11 Νοεμ, 2017 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ε. Κατταβιάς 1 - 1
Κυρ 12 Νοεμ, 2017 - 14:45 Δόξα Ψίνθου  •  Απόλλων Καλυθιών 0 - 5
Κυρ 12 Νοεμ, 2017 - 14:45 Αστέρας Παστίδας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 0 - 4
Πεμ 16 Νοεμ, 2017 - 14:45 Δόξα Καρδάμαινας  •  Ποσειδών Καρπάθου 4 - 0
10η Αγωνιστική - Από 18-11-2017 έως 19-11-2017
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 19 Νοεμ, 2017 - 14:15 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Άρης Αρχαγγέλου 3 - 1
Σαβ 18 Νοεμ, 2017 - 12:00 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Ηρακλής Μαριτσών 4 - 0
Σαβ 18 Νοεμ, 2017 - 11:30 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 1 - 3
Σαβ 18 Νοεμ, 2017 - 14:45 Φοίβος Κρεμαστής  •  Διγενής Κοσκινού 3 - 0
Κυρ 19 Νοεμ, 2017 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Δόξα Ψίνθου 0 - 0
Σαβ 18 Νοεμ, 2017 - 14:45 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 2
Κυρ 19 Νοεμ, 2017 - 13:30 Απόλλων Καλυθιών  •  Δόξα Καρδάμαινας 3 - 2
Σαβ 18 Νοεμ, 2017 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ποσειδών Καρπάθου 1 - 1
11η Αγωνιστική
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω -
   Δόξα Ψίνθου  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
   Αστέρας Παστίδας  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Διαγόρας Βατίου -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Α.Ε. Κατταβιάς -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Απόλλων Καλυθιών -
12η Αγωνιστική
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Διγενής Κοσκινού -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Δόξα Ψίνθου -
   Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Αστέρας Παστίδας -
   Νικαγόρας Κεφάλου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Διαγόρας Βατίου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Απόλλων Καλυθιών -
13η Αγωνιστική
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Διγενής Κοσκινού -
   Δόξα Ψίνθου  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Αστέρας Παστίδας  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
   Απόλλων Καλυθιών  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Διαγόρας Βατίου -
14η Αγωνιστική
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Δόξα Ψίνθου  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Διγενής Κοσκινού  •  Αστέρας Παστίδας -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Απόλλων Καλυθιών -
   Νικαγόρας Κεφάλου  •  Α.Ε. Κατταβιάς -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Διαγόρας Βατίου -
15η Αγωνιστική
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Δόξα Ψίνθου -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Διγενής Κοσκινού -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Απόλλων Καλυθιών  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
16η Αγωνιστική
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Αστέρας Παστίδας  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Δόξα Ψίνθου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Διγενής Κοσκινού  •  Απόλλων Καλυθιών -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Α.Ε. Κατταβιάς -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Διαγόρας Βατίου -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Νικαγόρας Κεφάλου  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω -
17η Αγωνιστική
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Απόλλων Καλυθιών  •  Αστέρας Παστίδας -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Δόξα Ψίνθου -
   Διαγόρας Βατίου  •  Διγενής Κοσκινού -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Νικαγόρας Κεφάλου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
18η Αγωνιστική
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Απόλλων Καλυθιών -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε. Κατταβιάς -
   Αστέρας Παστίδας  •  Διαγόρας Βατίου -
   Δόξα Ψίνθου  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Διγενής Κοσκινού  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Ηρακλής Μαριτσών -
19η Αγωνιστική
19η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Απόλλων Καλυθιών -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Διαγόρας Βατίου  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Νικαγόρας Κεφάλου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Δόξα Ψίνθου -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Διγενής Κοσκινού -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
20η Αγωνιστική
20η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Απόλλων Καλυθιών  •  Διαγόρας Βατίου -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω -
   Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Δόξα Ψίνθου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Διγενής Κοσκινού -
21η Αγωνιστική
21η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Διαγόρας Βατίου -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Α.Ε. Κατταβιάς -
   Νικαγόρας Κεφάλου  •  Απόλλων Καλυθιών -
   Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Διγενής Κοσκινού  •  Δόξα Ψίνθου -
22η Αγωνιστική
22η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Διαγόρας Βατίου  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω -
   Απόλλων Καλυθιών  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Διγενής Κοσκινού -
   Δόξα Ψίνθου  •  Αστέρας Παστίδας -
23η Αγωνιστική
23η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
   Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Διαγόρας Βατίου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ε. Κατταβιάς -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Απόλλων Καλυθιών -
   Διγενής Κοσκινού  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Δόξα Ψίνθου  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Αστέρας Παστίδας  •  Δόξα Καρδάμαινας -
24η Αγωνιστική
24η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Νικαγόρας Κεφάλου  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Διαγόρας Βατίου  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Διγενής Κοσκινού -
   Απόλλων Καλυθιών  •  Δόξα Ψίνθου -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
25η Αγωνιστική
25η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
   Διγενής Κοσκινού  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Δόξα Ψίνθου  •  Διαγόρας Βατίου -
   Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε. Κατταβιάς -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Απόλλων Καλυθιών -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
26η Αγωνιστική
26η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Διγενής Κοσκινού -
   Νικαγόρας Κεφάλου  •  Δόξα Ψίνθου -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Αστέρας Παστίδας -
   Διαγόρας Βατίου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Απόλλων Καλυθιών  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
27η Αγωνιστική
27η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Διγενής Κοσκινού  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Δόξα Ψίνθου  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Διαγόρας Βατίου -
   Απόλλων Καλυθιών  •  Α.Ε. Κατταβιάς -
28η Αγωνιστική
28η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Διγενής Κοσκινού  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Δόξα Ψίνθου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Αστέρας Παστίδας -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Νικαγόρας Κεφάλου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Απόλλων Καλυθιών -
   Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε. Κατταβιάς -
29η Αγωνιστική
29η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Δόξα Ψίνθου -
   Αστέρας Παστίδας  •  Διγενής Κοσκινού -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Απόλλων Καλυθιών  •  Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
   Διαγόρας Βατίου  •  Φοίβος Κρεμαστής -
30η Αγωνιστική
30η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αστέρας Παστίδας  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Δόξα Ψίνθου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Διγενής Κοσκινού  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Απόλλων Καλυθιών -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Α.Ε. Κατταβιάς -
   Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω  •  Διαγόρας Βατίου -
   Νικαγόρας Κεφάλου  •  Φοίβος Κρεμαστής -

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)