Βαθμολογίες & Αγωνιστικές ()
Super League 2
Επιλογη Κατηγοριας:
Super League 2 Γ' Εθνικη (3ος Ομιλος) A' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Α' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Ομιλος Νησων Γ' Κατηγορια Δωδεκανησου
Super League 2 Γ' Εθνικη (3ος Ομιλος) A' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Α' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Ομιλος Νησων Γ' Κατηγορια Δωδεκανησου
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΤΕΡΜΑΤΑ | ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Κλικ στο όνομα της ομάδας για να δείτε το πρόγραμμά της. |
Σύνολο |
Εντ |
Εκτ |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
|||||||||||||
Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Νι | Iσ | Ητ | Νι | Iσ | Ητ | Νι | Iσ | Ητ | ||||||||
1η | Καλλιθέα | 47 | 26 | 21 | 31 | 14 | 17 | 17 | 6 | 11 | 14 | 8 | 6 | 22 | 11 | 11 | 14 | 5 | 3 | 8 | 2 | 1 | 6 | 3 | 2 |
2η | Α.Ο. Χανιά | 44 | 27 | 17 | 39 | 14 | 25 | 26 | 5 | 21 | 13 | 9 | 4 | 22 | 11 | 11 | 13 | 5 | 4 | 8 | 3 | 0 | 5 | 2 | 4 |
3η | Ιωνικός | 36 | 25 | 11 | 34 | 23 | 11 | 20 | 9 | 11 | 14 | 14 | 0 | 22 | 11 | 11 | 10 | 6 | 6 | 8 | 1 | 2 | 2 | 5 | 4 |
4η | Καλαμάτα | 36 | 23 | 13 | 27 | 15 | 12 | 13 | 5 | 8 | 14 | 10 | 4 | 22 | 11 | 11 | 10 | 6 | 6 | 7 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 |
5η | Ηλιούπολη | 35 | 19 | 16 | 20 | 23 | -3 | 9 | 9 | 0 | 11 | 14 | -3 | 22 | 11 | 11 | 11 | 2 | 9 | 6 | 1 | 4 | 5 | 1 | 5 |
6η | Γ.Σ. Διαγόρας | 27 | 21 | 6 | 21 | 30 | -9 | 14 | 11 | 3 | 7 | 19 | -12 | 22 | 11 | 11 | 8 | 3 | 11 | 7 | 0 | 4 | 1 | 3 | 7 |
7η | Αιγάλεω | 25 | 21 | 4 | 15 | 25 | -10 | 12 | 8 | 4 | 3 | 17 | -14 | 22 | 11 | 11 | 7 | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 1 | 9 |
8η | Ολυμπιακός Β' | 23 | 20 | 13 | 31 | 21 | 10 | 18 | 8 | 10 | 13 | 13 | 0 | 22 | 11 | 11 | 8 | 9 | 5 | 5 | 5 | 1 | 3 | 4 | 4 |
9η | Α.Σ. Γιούχτας | 22 | 19 | 3 | 20 | 28 | -8 | 15 | 9 | 6 | 5 | 19 | -14 | 22 | 11 | 11 | 5 | 7 | 10 | 5 | 4 | 2 | 0 | 3 | 8 |
10η | Παναθηναϊκός Β' | 21 | 14 | 7 | 19 | 36 | -17 | 12 | 18 | -6 | 7 | 18 | -11 | 22 | 11 | 11 | 6 | 3 | 13 | 4 | 2 | 5 | 2 | 1 | 8 |
11η | Παναχαική | 21 | 14 | 7 | 24 | 32 | -8 | 13 | 13 | 0 | 11 | 19 | -8 | 22 | 11 | 11 | 4 | 9 | 9 | 3 | 5 | 3 | 1 | 4 | 6 |
12η | Τηλυκράτης Λευκάδας | 18 | 15 | 3 | 17 | 37 | -20 | 12 | 16 | -4 | 5 | 21 | -16 | 22 | 11 | 11 | 5 | 3 | 14 | 4 | 3 | 4 | 1 | 0 | 10 |
Η Ομάδα "Ολυμπιακός Β'" έχει
-10 βαθμούς
1η Αγωνιστική - Από 23-09-2023 έως 24-09-2023
1η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 23 Σεπτ, 2023 - 15:15 | Ολυμπιακός Β' • Ηλιούπολη | 0 - 0 |
Σαβ 23 Σεπτ, 2023 - 16:00 | Καλλιθέα • Παναχαική | 0 - 0 |
Κυρ 24 Σεπτ, 2023 - 20:00 | Ιωνικός • Α.Ο. Χανιά | 0 - 3 |
Κυρ 24 Σεπτ, 2023 - 16:00 | Παναθηναϊκός Β' • Καλαμάτα | 1 - 4 |
Κυρ 24 Σεπτ, 2023 - 16:00 | Τηλυκράτης Λευκάδας • Αιγάλεω | 1 - 0 |
Κυρ 24 Σεπτ, 2023 - 13:00 | Α.Σ. Γιούχτας • Γ.Σ. Διαγόρας | 2 - 0 |
2η Αγωνιστική - Από 30-09-2023 έως 02-10-2023
2η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 1 Οκτ, 2023 - 17:30 | Καλλιθέα • Ολυμπιακός Β' | 3 - 2 |
Κυρ 1 Οκτ, 2023 - 16:00 | Ηλιούπολη • Ιωνικός | 0 - 3 |
Σαβ 30 Σεπτ, 2023 - 16:00 | Παναχαική • Παναθηναϊκός Β' | 0 - 2 |
Δευ 2 Οκτ, 2023 - 15:00 | Α.Ο. Χανιά • Τηλυκράτης Λευκάδας | 3 - 0 |
Δευ 2 Οκτ, 2023 - 16:00 | Καλαμάτα • Α.Σ. Γιούχτας | 3 - 1 |
Σαβ 30 Σεπτ, 2023 - 15:00 | Γ.Σ. Διαγόρας • Αιγάλεω | 2 - 1 |
3η Αγωνιστική - Από 14-10-2023 έως 24-10-2023
3η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 14 Οκτ, 2023 - 16:00 | Ολυμπιακός Β' • Ιωνικός | 1 - 1 |
Τρι 24 Οκτ, 2023 - 16:00 | Παναθηναϊκός Β' • Καλλιθέα | 0 - 1 |
Κυρ 15 Οκτ, 2023 - 15:00 | Τηλυκράτης Λευκάδας • Ηλιούπολη | 1 - 2 |
Κυρ 15 Οκτ, 2023 - 16:00 | Α.Σ. Γιούχτας • Παναχαική | 2 - 1 |
Δευ 16 Οκτ, 2023 - 13:00 | Γ.Σ. Διαγόρας • Α.Ο. Χανιά | 3 - 1 |
Σαβ 14 Οκτ, 2023 - 16:00 | Αιγάλεω • Καλαμάτα | 0 - 3 |
4η Αγωνιστική - Από 21-10-2023 έως 22-01-2024
4η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Δευ 22 Ιαν, 2024 - 16:00 | Παναθηναϊκός Β' • Ολυμπιακός Β' | 1 - 3 |
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 16:00 | Ιωνικός • Τηλυκράτης Λευκάδας | 1 - 0 |
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 16:00 | Καλλιθέα • Α.Σ. Γιούχτας | 1 - 0 |
Κυρ 22 Οκτ, 2023 - 14:00 | Ηλιούπολη • Γ.Σ. Διαγόρας | 1 - 0 |
Κυρ 22 Οκτ, 2023 - 16:00 | Παναχαική • Αιγάλεω | 0 - 1 |
Κυρ 22 Οκτ, 2023 - 14:00 | Καλαμάτα • Α.Ο. Χανιά | 0 - 2 |
5η Αγωνιστική - Από 28-10-2023 έως 29-10-2023
5η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 15:00 | Ολυμπιακός Β' • Τηλυκράτης Λευκάδας | 4 - 1 |
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 15:00 | Α.Σ. Γιούχτας • Παναθηναϊκός Β' | 2 - 0 |
Κυρ 29 Οκτ, 2023 - 15:00 | Γ.Σ. Διαγόρας • Ιωνικός | 2 - 1 |
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 15:00 | Αιγάλεω • Καλλιθέα | 1 - 1 |
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 15:00 | Καλαμάτα • Ηλιούπολη | 2 - 0 |
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 15:00 | Α.Ο. Χανιά • Παναχαική | 4 - 1 |
6η Αγωνιστική - Από 04-11-2023 έως 07-11-2023
6η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 13:00 | Α.Σ. Γιούχτας • Ολυμπιακός Β' | 2 - 2 |
Κυρ 5 Νοεμ, 2023 - 13:00 | Τηλυκράτης Λευκάδας • Γ.Σ. Διαγόρας | 1 - 0 |
Κυρ 5 Νοεμ, 2023 | Παναθηναϊκός Β' • Αιγάλεω | 1 - 0 |
Δευ 6 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Ιωνικός • Καλαμάτα | 3 - 2 |
Τρι 7 Νοεμ, 2023 - 14:30 | Καλλιθέα • Α.Ο. Χανιά | 0 - 1 |
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Ηλιούπολη • Παναχαική | 1 - 0 |
7η Αγωνιστική - Από 11-11-2023 έως 12-11-2023
7η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 14:00 | Ολυμπιακός Β' • Γ.Σ. Διαγόρας | 1 - 0 |
Κυρ 12 Νοεμ, 2023 - 14:30 | Αιγάλεω • Α.Σ. Γιούχτας | 1 - 0 |
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Καλαμάτα • Τηλυκράτης Λευκάδας | 3 - 0 |
Κυρ 12 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Α.Ο. Χανιά • Παναθηναϊκός Β' | 2 - 0 |
Κυρ 12 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Παναχαική • Ιωνικός | 1 - 1 |
Κυρ 12 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Ηλιούπολη • Καλλιθέα | 1 - 2 |
8η Αγωνιστική - Από 18-11-2023 έως 18-02-2024
8η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 18 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Αιγάλεω • Ολυμπιακός Β' | 0 - 0 |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 15:00 | Γ.Σ. Διαγόρας • Καλαμάτα | 1 - 0 |
Κυρ 19 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Α.Σ. Γιούχτας • Α.Ο. Χανιά | 0 - 0 |
Κυρ 19 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Τηλυκράτης Λευκάδας • Παναχαική | 2 - 2 |
Τετ 29 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Παναθηναϊκός Β' • Ηλιούπολη | 0 - 2 |
Κυρ 19 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Ιωνικός • Καλλιθέα | 0 - 1 |
9η Αγωνιστική - Από 25-11-2023 έως 26-11-2023
9η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 26 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Ολυμπιακός Β' • Καλαμάτα | 0 - 0 |
Κυρ 26 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Α.Ο. Χανιά • Αιγάλεω | 2 - 0 |
Κυρ 26 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Παναχαική • Γ.Σ. Διαγόρας | 1 - 1 |
Κυρ 26 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Ηλιούπολη • Α.Σ. Γιούχτας | 0 - 0 |
Σαβ 25 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Καλλιθέα • Τηλυκράτης Λευκάδας | 3 - 0 |
Σαβ 25 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Ιωνικός • Παναθηναϊκός Β' | 2 - 0 |
10η Αγωνιστική - Από 02-12-2023 έως 03-03-2024
10η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 15:00 | Ολυμπιακός Β' • Α.Ο. Χανιά | 3 - 0 |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 15:00 | Καλαμάτα • Παναχαική | 1 - 0 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 14:00 | Αιγάλεω • Ηλιούπολη | 1 - 0 |
Σαβ 2 Δεκ, 2023 - 16:00 | Γ.Σ. Διαγόρας • Καλλιθέα | 2 - 1 |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 15:00 | Α.Σ. Γιούχτας • Ιωνικός | 2 - 2 |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 15:00 | Παναθηναϊκός Β' • Τηλυκράτης Λευκάδας | 2 - 1 |
11η Αγωνιστική - Από 09-12-2023 έως 10-03-2024
11η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 15:00 | Παναχαική • Ολυμπιακός Β' | 1 - 1 |
Κυρ 10 Δεκ, 2023 - 15:00 | Ηλιούπολη • Α.Ο. Χανιά | 1 - 0 |
Κυρ 10 Δεκ, 2023 - 15:00 | Καλλιθέα • Καλαμάτα | 1 - 0 |
Τρι 12 Δεκ, 2023 - 15:00 | Ιωνικός • Αιγάλεω | 5 - 1 |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 14:00 | Παναθηναϊκός Β' • Γ.Σ. Διαγόρας | 2 - 2 |
Κυρ 10 Δεκ, 2023 - 15:00 | Τηλυκράτης Λευκάδας • Α.Σ. Γιούχτας | 0 - 0 |
12η Αγωνιστική - Από 16-12-2023 έως 19-12-2023
12η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 16 Δεκ, 2023 - 15:00 | Ηλιούπολη • Ολυμπιακός Β' | 0 - 1 |
Κυρ 17 Δεκ, 2023 - 15:00 | Παναχαική • Καλλιθέα | 1 - 1 |
Τρι 19 Δεκ, 2023 - 17:00 | Α.Ο. Χανιά • Ιωνικός | 1 - 1 |
Σαβ 16 Δεκ, 2023 - 15:00 | Καλαμάτα • Παναθηναϊκός Β' | 0 - 0 |
Τρι 19 Δεκ, 2023 - 15:00 | Αιγάλεω • Τηλυκράτης Λευκάδας | 1 - 0 |
Κυρ 17 Δεκ, 2023 - 17:00 | Γ.Σ. Διαγόρας • Α.Σ. Γιούχτας | 2 - 0 |
13η Αγωνιστική - Από 06-01-2024 έως 08-01-2024
13η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 6 Ιαν, 2024 - 13:30 | Ολυμπιακός Β' • Καλλιθέα | 1 - 2 |
Κυρ 7 Ιαν, 2024 - 15:00 | Ιωνικός • Ηλιούπολη | 4 - 1 |
Δευ 8 Ιαν, 2024 - 14:00 | Παναθηναϊκός Β' • Παναχαική | 2 - 2 |
Κυρ 7 Ιαν, 2024 - 15:00 | Τηλυκράτης Λευκάδας • Α.Ο. Χανιά | 0 - 3 |
Κυρ 7 Ιαν, 2024 - 14:30 | Α.Σ. Γιούχτας • Καλαμάτα | 1 - 1 |
Κυρ 7 Ιαν, 2024 - 15:00 | Αιγάλεω • Γ.Σ. Διαγόρας | 4 - 1 |
14η Αγωνιστική - Από 13-01-2024 έως 15-01-2024
14η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Δευ 15 Ιαν, 2024 - 16:30 | Ιωνικός • Ολυμπιακός Β' | 1 - 0 |
Σαβ 13 Ιαν, 2024 - 15:00 | Καλλιθέα • Παναθηναϊκός Β' | 3 - 0 |
Κυρ 14 Ιαν, 2024 - 15:00 | Ηλιούπολη • Τηλυκράτης Λευκάδας | 1 - 0 |
Κυρ 14 Ιαν, 2024 - 15:00 | Παναχαική • Α.Σ. Γιούχτας | 3 - 1 |
Σαβ 13 Ιαν, 2024 - 14:30 | Α.Ο. Χανιά • Γ.Σ. Διαγόρας | 4 - 0 |
Σαβ 13 Ιαν, 2024 - 15:00 | Καλαμάτα • Αιγάλεω | 1 - 0 |
15η Αγωνιστική - Από 20-10-2023 έως 22-01-2024
15η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Παρ 20 Οκτ, 2023 - 17:00 | Ολυμπιακός Β' • Παναθηναϊκός Β' | 3 - 1 |
Κυρ 21 Ιαν, 2024 - 15:00 | Τηλυκράτης Λευκάδας • Ιωνικός | 3 - 2 |
Δευ 22 Ιαν, 2024 - 15:00 | Α.Σ. Γιούχτας • Καλλιθέα | 1 - 2 |
Κυρ 21 Ιαν, 2024 - 15:00 | Γ.Σ. Διαγόρας • Ηλιούπολη | 0 - 1 |
Κυρ 21 Ιαν, 2024 - 15:00 | Αιγάλεω • Παναχαική | 1 - 0 |
Κυρ 21 Ιαν, 2024 - 16:00 | Α.Ο. Χανιά • Καλαμάτα | 1 - 1 |
16η Αγωνιστική - Από 27-01-2024 έως 28-01-2024
16η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 27 Ιαν, 2024 - 15:00 | Τηλυκράτης Λευκάδας • Ολυμπιακός Β' | 2 - 2 |
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 15:00 | Παναθηναϊκός Β' • Α.Σ. Γιούχτας | 2 - 1 |
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 15:45 | Ιωνικός • Γ.Σ. Διαγόρας | 1 - 0 |
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 15:00 | Καλλιθέα • Αιγάλεω | 1 - 0 |
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 15:00 | Ηλιούπολη • Καλαμάτα | 1 - 0 |
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 15:00 | Παναχαική • Α.Ο. Χανιά | 2 - 1 |
17η Αγωνιστική - Από 03-02-2024 έως 05-02-2024
17η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 3 Φεβ, 2024 - 14:00 | Ολυμπιακός Β' • Α.Σ. Γιούχτας | 3 - 1 |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 15:45 | Γ.Σ. Διαγόρας • Τηλυκράτης Λευκάδας | 0 - 2 |
Δευ 5 Φεβ, 2024 - 15:00 | Αιγάλεω • Παναθηναϊκός Β' | 2 - 1 |
Δευ 5 Φεβ, 2024 - 16:00 | Καλαμάτα • Ιωνικός | 0 - 0 |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 15:00 | Α.Ο. Χανιά • Καλλιθέα | 0 - 0 |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 15:00 | Παναχαική • Ηλιούπολη | 1 - 2 |
18η Αγωνιστική - Από 11-02-2024 έως 12-02-2024
18η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 11 Φεβ, 2024 - 15:00 | Γ.Σ. Διαγόρας • Ολυμπιακός Β' | 0 - 2 |
Κυρ 11 Φεβ, 2024 - 14:45 | Α.Σ. Γιούχτας • Αιγάλεω | 2 - 0 |
Δευ 12 Φεβ, 2024 - 15:00 | Τηλυκράτης Λευκάδας • Καλαμάτα | 0 - 2 |
Κυρ 11 Φεβ, 2024 - 15:00 | Παναθηναϊκός Β' • Α.Ο. Χανιά | 0 - 2 |
Κυρ 11 Φεβ, 2024 - 15:00 | Ιωνικός • Παναχαική | 3 - 1 |
Δευ 12 Φεβ, 2024 - 16:00 | Καλλιθέα • Ηλιούπολη | 2 - 1 |
19η Αγωνιστική - Από 19-11-2023 έως 19-02-2024
19η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Δευ 19 Φεβ, 2024 - 16:00 | Ολυμπιακός Β' • Αιγάλεω | 0 - 0 |
Κυρ 19 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Καλαμάτα • Γ.Σ. Διαγόρας | 1 - 2 |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 15:00 | Α.Ο. Χανιά • Α.Σ. Γιούχτας | 4 - 1 |
Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 15:00 | Παναχαική • Τηλυκράτης Λευκάδας | 2 - 1 |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 14:00 | Ηλιούπολη • Παναθηναϊκός Β' | 1 - 3 |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 15:00 | Καλλιθέα • Ιωνικός | 2 - 1 |
20η Αγωνιστική - Από 24-02-2024 έως 26-02-2024
20η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 24 Φεβ, 2024 - 15:00 | Καλαμάτα • Ολυμπιακός Β' | 1 - 0 |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 15:00 | Αιγάλεω • Α.Ο. Χανιά | 0 - 0 |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 15:00 | Γ.Σ. Διαγόρας • Παναχαική | 1 - 2 |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 15:00 | Α.Σ. Γιούχτας • Ηλιούπολη | 0 - 1 |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 15:00 | Τηλυκράτης Λευκάδας • Καλλιθέα | 0 - 3 |
Δευ 26 Φεβ, 2024 - 16:00 | Παναθηναϊκός Β' • Ιωνικός | 1 - 0 |
21η Αγωνιστική - Από 03-12-2023 έως 03-03-2024
21η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 14:00 | Α.Ο. Χανιά • Ολυμπιακός Β' | 2 - 0 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 14:00 | Παναχαική • Καλαμάτα | 1 - 1 |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 15:00 | Ηλιούπολη • Αιγάλεω | 2 - 0 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 14:00 | Καλλιθέα • Γ.Σ. Διαγόρας | 1 - 1 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 14:00 | Ιωνικός • Α.Σ. Γιούχτας | 0 - 0 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 14:00 | Τηλυκράτης Λευκάδας • Παναθηναϊκός Β' | 2 - 0 |
22η Αγωνιστική - Από 09-12-2023 έως 10-03-2024
22η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 14:00 | Ολυμπιακός Β' • Παναχαική | 2 - 2 |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 14:00 | Α.Ο. Χανιά • Ηλιούπολη | 3 - 1 |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 14:00 | Καλαμάτα • Καλλιθέα | 1 - 0 |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 14:00 | Αιγάλεω • Ιωνικός | 1 - 2 |
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 16:00 | Γ.Σ. Διαγόρας • Παναθηναϊκός Β' | 1 - 0 |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 14:00 | Α.Σ. Γιούχτας • Τηλυκράτης Λευκάδας | 1 - 0 |
ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΘΕΜΑΤΑ
Ειδησεις ομαδων
(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)
- A.O. Καλαβαρδών
- Aγιος Ισίδωρος
- Α.Ε. Κατταβιάς
- Α.Ε. Κως
- Α.Ε. Λέρου
- Α.Ε.Ρ.Α.
- Α.Ο. Βαθύ
- Α.Ο. Λειψών
- Α.Ο. Πυλίου
- Α.Ο. Σύμης
- Α.Ο. Φαληρακίου
- Α.Σ. Τήλος
- Α.Σ. Χάλκης
- Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
- Αθλέτικο Αφάντου
- Ακουσίλαος Φανών
- Αναγέννηση Έμπωνα
- Αναγέννηση Ασφενδιού
- Αντίμαχος Κω
- Απόλλων Απολλώνων
- Απόλλων Καλυθιών
- Αργοναύτες Καλύμνου
- Αρης Αρχαγγέλου
- Ασπίδα Απολακκιάς
- Ασπίδα Σαλάκου
- Αστέρας Μασάρων
- Αστέρας Παστίδας
- Ατρόμητος Διμυλιάς
- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
- Γ.Σ. Διαγόρας
- Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς
- Δήμητρα Δαματριάς
- Δαμάγητος Θεολόγου
- Διαγόρας Βατίου
- Διγενής Κοσκινού
- Δόξα Καρδάμαινας
- Δόξα Ψίνθου
- Εθνικός Αρχίπολης
- Ευαγόρας
- Ευκλής Σορωνής
- Ηρακλής Λάρδου
- Ηρακλής Μαριτσών
- Ιππότες
- Καλυμνιακός
- Κλεάνθης Παραδεισίου
- Κλεόβουλος Λίνδου
- Νικαγόρας Κεφάλου
- Ο.Φ. Ιστρίου
- Ομόνοια Γενναδίου
- Ορφέας
- Π.Α.Ο.Κ. Κω
- Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου
- Π.Α.Σ. Ασκληπειού
- Πάνθηρες Ρόδου
- Πολυβώτης Νισύρου
- Πολύστρατος Λαέρμων
- Ποσειδών Καρπάθου
- Ρόδος
- Ταξιάρχης Καλάθου
- Φοίβος Κρεμαστής