www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές ()

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου - Α' Όμιλος

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Άρης Αρχαγγέλου 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Α.Ε. Κως 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Αναγέννηση Έμπωνα 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Αναγέννηση Ασφενδιού 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Αστέρας Παστίδας 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Διαγόρας Βατίου 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Δόξα Καρδάμαινας 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ευκλής Σορωνής 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10η Ηρακλής Μαριτσών 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11η Κλεάνθης Παραδεισίου 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1η Αγωνιστική - Από 10-10-2021 έως 10-10-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 10 Οκτ, 2021  Ευκλής Σορωνής  •  Διαγόρας Βατίου -
Κυρ 10 Οκτ, 2021  Δόξα Καρδάμαινας  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
Κυρ 10 Οκτ, 2021  Α.Ε. Κως  •  Άρης Αρχαγγέλου -
Κυρ 10 Οκτ, 2021  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Ηρακλής Μαριτσών -
Κυρ 10 Οκτ, 2021  Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αναγέννηση Έμπωνα -
Ρεπό: Αστέρας Παστίδας
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Έμπωνα  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Διαγόρας Βατίου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Αστέρας Παστίδας  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Α.Ε. Κως
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Αναγέννηση Έμπωνα  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Διαγόρας Βατίου -
   Α.Ε. Κως  •  Αστέρας Παστίδας -
   Ευκλής Σορωνής  •  Δόξα Καρδάμαινας -
Ρεπό: Κλεάνθης Παραδεισίου
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Διαγόρας Βατίου  •  Αναγέννηση Έμπωνα -
   Αστέρας Παστίδας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Α.Ε. Κως  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Ηρακλής Μαριτσών
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Διαγόρας Βατίου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Αστέρας Παστίδας -
   Αναγέννηση Έμπωνα  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ε. Κως -
   Ευκλής Σορωνής  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
Ρεπό: Αναγέννηση Ασφενδιού
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αστέρας Παστίδας  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Α.Ε. Κως  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Αναγέννηση Έμπωνα -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Διαγόρας Βατίου
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Διαγόρας Βατίου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Α.Ε. Κως -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Ευκλής Σορωνής  •  Αναγέννηση Έμπωνα -
Ρεπό: Δόξα Καρδάμαινας
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Αστέρας Παστίδας -
   Α.Ε. Κως  •  Διαγόρας Βατίου -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Αναγέννηση Έμπωνα  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε. Κως -
   Αστέρας Παστίδας  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Διαγόρας Βατίου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Ευκλής Σορωνής  •  Άρης Αρχαγγέλου -
Ρεπό: Αναγέννηση Έμπωνα
10η Αγωνιστική
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Α.Ε. Κως -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Αναγέννηση Έμπωνα  •  Αστέρας Παστίδας -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Διαγόρας Βατίου -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Άρης Αρχαγγέλου
11η Αγωνιστική
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Διαγόρας Βατίου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Αστέρας Παστίδας  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Α.Ε. Κως  •  Αναγέννηση Έμπωνα -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
Ρεπό: Ευκλής Σορωνής
12η Αγωνιστική
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Διαγόρας Βατίου  •  Ευκλής Σορωνής -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ε. Κως -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Αναγέννηση Έμπωνα  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
Ρεπό: Αστέρας Παστίδας
13η Αγωνιστική
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Αναγέννηση Έμπωνα -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Διαγόρας Βατίου -
   Ευκλής Σορωνής  •  Αστέρας Παστίδας -
Ρεπό: Α.Ε. Κως
14η Αγωνιστική
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Αναγέννηση Έμπωνα -
   Διαγόρας Βατίου  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε. Κως -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Κλεάνθης Παραδεισίου
15η Αγωνιστική
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Αναγέννηση Έμπωνα  •  Διαγόρας Βατίου -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Ευκλής Σορωνής  •  Α.Ε. Κως -
Ρεπό: Ηρακλής Μαριτσών
16η Αγωνιστική
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Διαγόρας Βατίου  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Αστέρας Παστίδας  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Αναγέννηση Έμπωνα -
   Α.Ε. Κως  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Αναγέννηση Ασφενδιού
17η Αγωνιστική
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Αστέρας Παστίδας -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ε. Κως -
   Αναγέννηση Έμπωνα  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Ευκλής Σορωνής  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
Ρεπό: Διαγόρας Βατίου
18η Αγωνιστική
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αστέρας Παστίδας  •  Διαγόρας Βατίου -
   Α.Ε. Κως  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Αναγέννηση Έμπωνα  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Δόξα Καρδάμαινας
19η Αγωνιστική
19η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αστέρας Παστίδας  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε. Κως -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Αναγέννηση Έμπωνα -
   Ευκλής Σορωνής  •  Ηρακλής Μαριτσών -
Ρεπό: Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
20η Αγωνιστική
20η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. Κως  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Αστέρας Παστίδας -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Διαγόρας Βατίου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Αναγέννηση Έμπωνα
21η Αγωνιστική
21η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. Κως  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Αστέρας Παστίδας  •  Αναγέννηση Έμπωνα -
   Διαγόρας Βατίου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Ευκλής Σορωνής  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
Ρεπό: Άρης Αρχαγγέλου
22η Αγωνιστική
22η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Διαγόρας Βατίου -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Αναγέννηση Έμπωνα  •  Α.Ε. Κως -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
Ρεπό: Ευκλής Σορωνής

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)