Πρεμιέρα στην Παλλήνη η Ρόδος!
Από την Παλλήνη ξεκινάει η φετινή περιπέτεια της Ρόδου στη Γ’ Εθνική (6ος όμιλος). Οι «πράσινοι» θα αντιμετωπίσουν τον τοπικό Παλληνιακό, στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος, την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου. Τα ''ελάφια'' τη 2η αγωνιστική θα φιλοξενήσουν στο δημοτικό στάδιο τον Παναρκαδικό. Αναλυτικά, το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής στον 6ο όμιλο της Γ' Εθνικής, που θα διεξαχθεί με τη συμμετοχή 13 ομάδων.
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η
Παλληνιακός- Ρόδος
Παναρκαδικός- Κόρινθος
Α.Ο. Νέας Αρτάκης- Α.Ο. Υπάτου
Κιθαιρών Καπαρελίου- Θύελλα Ραφήνας
Αχαρναϊκός- Α.Ε.Κ. Τρίπολης
Αήττητος Σπάτων- Μαρκό
Ρεπό έχει ο Αιολικός
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η
Αιολικός - Παλληνιακός
ΑΣ Ρόδος - Παναρκαδικός
ΑΣ Κόρινθος 2006 - ΠΑΣ Κιθαιρών
ΑΟ Υπάτου - Αχαρναϊκός
Θύελλα Ραφήνας - Αήττητος Σπάτων
ΑΕΚ Τρίπολης - ΓΣ Μαρκό
Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η
Παλληνιακός - Παναρκαδικός
ΑΟ Νέας Αρτάκης - Αιολικός
ΠΑΣ Κιθαιρών - ΑΣ Ρόδος
Αήττητος Σπάτων - ΑΣ Κόρινθος 2006
ΓΣ Μαρκό - ΑΟ Υπάτου
ΑΕΚ Τρίπολης - Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Αχαρναϊκός
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η
ΑΟ Νέας Αρτάκης - Παλληνιακός
Παναρκαδικός - ΠΑΣ Κιθαιρών
Αιολικός - Αχαρναϊκός
ΑΣ Ρόδος - Αήττητος Σπάτων
ΑΣ Κόρινθος 2006 - ΑΕΚ Τρίπολης
ΑΟ Υπάτου - Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: ΓΣ Μαρκό
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η
Παλληνιακός - ΠΑΣ Κιθαιρών
Αχαρναϊκός - ΑΟ Νέας Αρτάκης
Αήττητος Σπάτων - Παναρκαδικός
ΓΣ Μαρκό - Αιολικός
ΑΕΚ Τρίπολης - ΑΣ Ρόδος
ΑΟ Υπάτου - ΑΣ Κόρινθος 2006
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η
Αχαρναϊκός - Παλληνιακός
ΠΑΣ Κιθαιρών - Αήττητος Σπάτων
ΑΟ Νέας Αρτάκης - ΓΣ Μαρκό
Παναρκαδικός - ΑΕΚ Τρίπολης
Αιολικός - Θύελλα Ραφήνας
ΑΣ Ρόδος - ΑΟ Υπάτου
Ρεπό: ΑΣ Κόρινθος 2006
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20η
Παλληνιακός - Αήττητος Σπάτων
ΓΣ Μαρκό - Αχαρναϊκός
ΑΕΚ Τρίπολης - ΠΑΣ Κιθαιρών
Θύελλα Ραφήνας - ΑΟ Νέας Αρτάκης
ΑΟ Υπάτου - Παναρκαδικός
ΑΣ Κόρινθος 2006 - Αιολικός
Ρεπό: ΑΣ Ρόδος
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η
ΓΣ Μαρκό - Παλληνιακός
Αήττητος Σπάτων - ΑΕΚ Τρίπολης
Αχαρναϊκός - Θύελλα Ραφήνας
ΠΑΣ Κιθαιρών - ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Νέας Αρτάκης - ΑΣ Κόρινθος 2006
Αιολικός - ΑΣ Ρόδος
Ρεπό: Παναρκαδικός
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η
Παλληνιακός - ΑΕΚ Τρίπολης
Θύελλα Ραφήνας - ΓΣ Μαρκό
ΑΟ Υπάτου - Αήττητος Σπάτων
ΑΣ Κόρινθος 2006 - Αχαρναϊκός
ΑΣ Ρόδος - ΑΟ Νέας Αρτάκης
Παναρκαδικός - Αιολικός
Ρεπό: ΠΑΣ Κιθαιρών
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23η
Θύελλα Ραφήνας - Παλληνιακός
ΑΕΚ Τρίπολης - ΑΟ Υπάτου
ΓΣ Μαρκό - ΑΣ Κόρινθος 2006
Αχαρναϊκός - ΑΣ Ρόδος
ΠΑΣ Κιθαιρών - Αιολικός
ΑΟ Νέας Αρτάκης - Παναρκαδικός
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24η
Παλληνιακός - ΑΟ Υπάτου
ΑΣ Κόρινθος 2006 - Θύελλα Ραφήνας
ΑΣ Ρόδος - ΓΣ Μαρκό
Αιολικός - Αήττητος Σπάτων
Παναρκαδικός - Αχαρναϊκός
ΠΑΣ Κιθαιρών - ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25η
ΑΣ Κόρινθος 2006- Παλληνιακός
Θύελλα Ραφήνας - ΑΣ Ρόδος
ΑΕΚ Τρίπολης - Αιολικός
ΓΣ Μαρκό - Παναρκαδικός
Αήττητος Σπάτων - ΑΟ Νέας Αρτάκης
Αχαρναϊκός - ΠΑΣ Κιθαιρών
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26η
ΑΣ Ρόδος - ΑΣ Κόρινθος 2006
Αιολικός - ΑΟ Υπάτου
Παναρκαδικός - Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Νέας Αρτάκης - ΑΕΚ Τρίπολης
ΠΑΣ Κιθαιρών - ΓΣ Μαρκό
Αήττητος Σπάτων - Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παλληνιακός