www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)

Γ' Εθνική (8ος όμιλος)

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Θύελλα Ραφήνας 25 12 13 24 6 18 16 3 13 8 3 5 11 6 5 7 4 0 3 3 0 4 1 0
Αιολικός 25 13 12 17 6 11 10 4 6 7 2 5 11 5 6 8 1 2 4 1 0 4 0 2
Α.Ο. Πυλίου 19 12 7 13 8 5 8 3 5 5 5 0 11 6 5 6 1 4 4 0 2 2 1 2
Αίας Σαλαμίνας 18 7 11 15 8 7 3 3 0 12 5 7 11 5 6 5 3 3 2 1 2 3 2 1
Α.Ο. Καραβά 18 13 5 16 10 6 13 3 10 3 7 -4 11 5 6 5 3 3 4 1 0 1 2 3
Πανελευσινιακός 16 6 10 20 14 6 7 7 0 13 7 6 11 6 5 5 1 5 2 0 4 3 1 1
Αστέρας Βάρης 16 7 9 18 10 8 7 5 2 11 5 6 11 5 6 4 4 3 2 1 2 2 3 1
Κερατσίνι 14 9 5 11 13 -2 8 5 3 3 8 -5 11 5 6 4 2 5 3 0 2 1 2 3
Ακράτητος 12 10 2 12 16 -4 8 8 0 4 8 -4 11 6 5 3 3 5 3 1 2 0 2 3
10η Αετός Λουτρών 11 7 4 11 20 -9 5 6 -1 6 14 -8 11 6 5 2 5 4 1 4 1 1 1 3
11η Μικρασιατική Χίου 6 5 1 5 21 -16 3 7 -4 2 14 -12 11 5 6 1 3 7 1 2 2 0 1 5
12η Πυθαγόρας Σάμου 2 2 0 12 42 -30 10 22 -12 2 20 -18 11 6 5 0 2 9 0 2 4 0 0 5
1η Αγωνιστική - Από 10-10-2020 έως 12-10-2020
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 11 Οκτ, 2020 - 16:00 Αίας Σαλαμίνας  •  Ακράτητος 2 - 1
Σαβ 10 Οκτ, 2020 - 15:00 Α.Ο. Πυλίου  •  Μικρασιατική Χίου 2 - 0
Κυρ 11 Οκτ, 2020 - 15:00 Πανελευσινιακός  •  Αιολικός 0 - 1
Δευ 12 Οκτ, 2020 - 15:00 Αετός Λουτρών  •  Κερατσίνι 1 - 1
Κυρ 11 Οκτ, 2020 - 16:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Α.Ο. Καραβά 0 - 0
Κυρ 11 Οκτ, 2020 - 12:00 Πυθαγόρας Σάμου  •  Αστέρας Βάρης 3 - 6
2η Αγωνιστική - Από 18-10-2020 έως 19-10-2020
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 18 Οκτ, 2020 - 15:00 Α.Ο. Πυλίου  •  Αίας Σαλαμίνας 1 - 2
Κυρ 18 Οκτ, 2020 - 15:00 Ακράτητος  •  Πανελευσινιακός 0 - 5
Κυρ 18 Οκτ, 2020 - 16:00 Μικρασιατική Χίου  •  Αετός Λουτρών 1 - 2
Κυρ 18 Οκτ, 2020 - 15:00 Αιολικός  •  Θύελλα Ραφήνας 2 - 2
Δευ 19 Οκτ, 2020 - 12:00 Κερατσίνι  •  Πυθαγόρας Σάμου 3 - 1
Κυρ 18 Οκτ, 2020 - 16:00 Αστέρας Βάρης  •  Α.Ο. Καραβά 3 - 0
3η Αγωνιστική - Από 24-10-2020 έως 25-10-2020
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 25 Οκτ, 2020 - 15:00 Αίας Σαλαμίνας  •  Πανελευσινιακός 1 - 0
Σαβ 24 Οκτ, 2020 - 15:30 Αετός Λουτρών  •  Α.Ο. Πυλίου 1 - 1
Κυρ 25 Οκτ, 2020 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Ακράτητος 2 - 2
Κυρ 25 Οκτ, 2020 - 16:00 Πυθαγόρας Σάμου  •  Μικρασιατική Χίου 2 - 2
Κυρ 25 Οκτ, 2020 - 15:00 Αστέρας Βάρης  •  Αιολικός 1 - 0
Σαβ 24 Οκτ, 2020 - 15:00 Α.Ο. Καραβά  •  Κερατσίνι 2 - 0
4η Αγωνιστική - Από 01-11-2020 έως 06-05-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Δευ 2 Νοεμ, 2020 - 15:00 Αετός Λουτρών  •  Αίας Σαλαμίνας 1 - 3
Πεμ 6 Μαϊ, 2021 - 17:00 Πανελευσινιακός  •  Θύελλα Ραφήνας 1 - 2
Τετ 14 Απρ, 2021 - 17:00 Α.Ο. Πυλίου  •  Πυθαγόρας Σάμου 3 - 0
Κυρ 1 Νοεμ, 2020 - 15:00 Ακράτητος  •  Αστέρας Βάρης 1 - 1
Κυρ 1 Νοεμ, 2020 - 15:00 Μικρασιατική Χίου  •  Α.Ο. Καραβά 1 - 0
Δευ 2 Νοεμ, 2020 - 15:00 Κερατσίνι  •  Αιολικός 0 - 2
5η Αγωνιστική - Από 09-04-2021 έως 12-05-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 11 Απρ, 2021 - 16:30 Αίας Σαλαμίνας  •  Θύελλα Ραφήνας 0 - 1
Παρ 9 Απρ, 2021 - 17:00 Πυθαγόρας Σάμου  •  Αετός Λουτρών 2 - 2
Τετ 12 Μαϊ, 2021 - 17:00 Αστέρας Βάρης  •  Πανελευσινιακός 2 - 3
Κυρ 11 Απρ, 2021 - 11:30 Α.Ο. Καραβά  •  Α.Ο. Πυλίου 3 - 2
Κυρ 11 Απρ, 2021 - 16:30 Κερατσίνι  •  Ακράτητος 1 - 0
Κυρ 11 Απρ, 2021 - 15:30 Αιολικός  •  Μικρασιατική Χίου 1 - 0
6η Αγωνιστική - Από 18-04-2021 έως 18-04-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 18 Απρ, 2021 - 14:30 Πυθαγόρας Σάμου  •  Αίας Σαλαμίνας 0 - 6
Κυρ 18 Απρ, 2021 - 16:30 Θύελλα Ραφήνας  •  Αστέρας Βάρης 0 - 0
Κυρ 18 Απρ, 2021 - 16:00 Αετός Λουτρών  •  Α.Ο. Καραβά 0 - 0
Κυρ 18 Απρ, 2021 - 16:30 Πανελευσινιακός  •  Κερατσίνι 3 - 0
Κυρ 18 Απρ, 2021 - 13:00 Α.Ο. Πυλίου  •  Αιολικός 1 - 0
Κυρ 18 Απρ, 2021 - 15:30 Ακράτητος  •  Μικρασιατική Χίου 2 - 0
7η Αγωνιστική - Από 25-04-2021 έως 19-05-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 25 Απρ, 2021 - 16:30 Αίας Σαλαμίνας  •  Αστέρας Βάρης 0 - 0
Κυρ 25 Απρ, 2021 - 17:30 Α.Ο. Καραβά  •  Πυθαγόρας Σάμου 5 - 0
Κυρ 25 Απρ, 2021 - 16:30 Κερατσίνι  •  Θύελλα Ραφήνας 0 - 2
Κυρ 25 Απρ, 2021 - 16:30 Αιολικός  •  Αετός Λουτρών 2 - 1
Τετ 19 Μαϊ, 2021 - 16:30 Μικρασιατική Χίου  •  Πανελευσινιακός 1 - 1
Κυρ 25 Απρ, 2021 - 15:45 Ακράτητος  •  Α.Ο. Πυλίου 1 - 0
8η Αγωνιστική - Από 07-05-2021 έως 09-05-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 9 Μαϊ, 2021 - 17:00 Α.Ο. Καραβά  •  Αίας Σαλαμίνας 1 - 1
Κυρ 9 Μαϊ, 2021 - 17:00 Αστέρας Βάρης  •  Κερατσίνι 1 - 1
Παρ 7 Μαϊ, 2021 - 17:00 Πυθαγόρας Σάμου  •  Αιολικός 0 - 2
Κυρ 9 Μαϊ, 2021 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Μικρασιατική Χίου 3 - 0
Κυρ 9 Μαϊ, 2021 - 13:00 Αετός Λουτρών  •  Ακράτητος 1 - 1
Κυρ 9 Μαϊ, 2021 - 15:00 Πανελευσινιακός  •  Α.Ο. Πυλίου 0 - 1
9η Αγωνιστική - Από 16-05-2021 έως 17-05-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 16 Μαϊ, 2021 - 17:00 Αίας Σαλαμίνας  •  Κερατσίνι 0 - 1
Δευ 17 Μαϊ, 2021 - 15:00 Αιολικός  •  Α.Ο. Καραβά 3 - 1
Κυρ 16 Μαϊ, 2021 - 17:00 Μικρασιατική Χίου  •  Αστέρας Βάρης 0 - 4
Δευ 17 Μαϊ, 2021 - 11:30 Ακράτητος  •  Πυθαγόρας Σάμου 4 - 0
Κυρ 16 Μαϊ, 2021 - 17:00 Α.Ο. Πυλίου  •  Θύελλα Ραφήνας 0 - 1
Κυρ 16 Μαϊ, 2021 - 13:30 Πανελευσινιακός  •  Αετός Λουτρών 3 - 1
10η Αγωνιστική - Από 23-05-2021 έως 23-05-2021
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 23 Μαϊ, 2021 - 14:45 Αιολικός  •  Αίας Σαλαμίνας 2 - 0
Κυρ 23 Μαϊ, 2021 - 14:45 Κερατσίνι  •  Μικρασιατική Χίου 4 - 0
Κυρ 23 Μαϊ, 2021 - 14:45 Α.Ο. Καραβά  •  Ακράτητος 2 - 0
Κυρ 23 Μαϊ, 2021 - 14:45 Αστέρας Βάρης  •  Α.Ο. Πυλίου 0 - 1
Κυρ 23 Μαϊ, 2021 - 14:45 Πυθαγόρας Σάμου  •  Πανελευσινιακός 3 - 4
Κυρ 23 Μαϊ, 2021 - 14:45 Θύελλα Ραφήνας  •  Αετός Λουτρών 6 - 0
11η Αγωνιστική - Από 06-06-2021 έως 06-06-2021
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 6 Ιουν, 2021 - 17:00 Μικρασιατική Χίου  •  Αίας Σαλαμίνας 0 - 0
Κυρ 6 Ιουν, 2021 - 17:00 Ακράτητος  •  Αιολικός 0 - 2
Κυρ 6 Ιουν, 2021 - 17:00 Α.Ο. Πυλίου  •  Κερατσίνι 1 - 0
Κυρ 6 Ιουν, 2021 - 17:00 Πανελευσινιακός  •  Α.Ο. Καραβά 0 - 2
Κυρ 6 Ιουν, 2021 - 17:00 Αετός Λουτρών  •  Αστέρας Βάρης 1 - 0
Κυρ 6 Ιουν, 2021 - 17:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Πυθαγόρας Σάμου 5 - 1
12η Αγωνιστική
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ακράτητος  •  Αίας Σαλαμίνας -
   Μικρασιατική Χίου  •  Α.Ο. Πυλίου -
   Αιολικός  •  Πανελευσινιακός -
   Κερατσίνι  •  Αετός Λουτρών -
   Α.Ο. Καραβά  •  Θύελλα Ραφήνας -
   Αστέρας Βάρης  •  Πυθαγόρας Σάμου -
13η Αγωνιστική
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αίας Σαλαμίνας  •  Α.Ο. Πυλίου -
   Πανελευσινιακός  •  Ακράτητος -
   Αετός Λουτρών  •  Μικρασιατική Χίου -
   Θύελλα Ραφήνας  •  Αιολικός -
   Πυθαγόρας Σάμου  •  Κερατσίνι -
   Α.Ο. Καραβά  •  Αστέρας Βάρης -
14η Αγωνιστική
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Πανελευσινιακός  •  Αίας Σαλαμίνας -
   Α.Ο. Πυλίου  •  Αετός Λουτρών -
   Ακράτητος  •  Θύελλα Ραφήνας -
   Μικρασιατική Χίου  •  Πυθαγόρας Σάμου -
   Αιολικός  •  Αστέρας Βάρης -
   Κερατσίνι  •  Α.Ο. Καραβά -
15η Αγωνιστική
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αίας Σαλαμίνας  •  Αετός Λουτρών -
   Θύελλα Ραφήνας  •  Πανελευσινιακός -
   Πυθαγόρας Σάμου  •  Α.Ο. Πυλίου -
   Αστέρας Βάρης  •  Ακράτητος -
   Α.Ο. Καραβά  •  Μικρασιατική Χίου -
   Αιολικός  •  Κερατσίνι -
16η Αγωνιστική
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Θύελλα Ραφήνας  •  Αίας Σαλαμίνας -
   Αετός Λουτρών  •  Πυθαγόρας Σάμου -
   Πανελευσινιακός  •  Αστέρας Βάρης -
   Α.Ο. Πυλίου  •  Α.Ο. Καραβά -
   Ακράτητος  •  Κερατσίνι -
   Μικρασιατική Χίου  •  Αιολικός -
17η Αγωνιστική
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αίας Σαλαμίνας  •  Πυθαγόρας Σάμου -
   Αστέρας Βάρης  •  Θύελλα Ραφήνας -
   Α.Ο. Καραβά  •  Αετός Λουτρών -
   Κερατσίνι  •  Πανελευσινιακός -
   Αιολικός  •  Α.Ο. Πυλίου -
   Μικρασιατική Χίου  •  Ακράτητος -
18η Αγωνιστική
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αστέρας Βάρης  •  Αίας Σαλαμίνας -
   Πυθαγόρας Σάμου  •  Α.Ο. Καραβά -
   Θύελλα Ραφήνας  •  Κερατσίνι -
   Αετός Λουτρών  •  Αιολικός -
   Πανελευσινιακός  •  Μικρασιατική Χίου -
   Α.Ο. Πυλίου  •  Ακράτητος -
19η Αγωνιστική
19η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αίας Σαλαμίνας  •  Α.Ο. Καραβά -
   Κερατσίνι  •  Αστέρας Βάρης -
   Αιολικός  •  Πυθαγόρας Σάμου -
   Μικρασιατική Χίου  •  Θύελλα Ραφήνας -
   Ακράτητος  •  Αετός Λουτρών -
   Α.Ο. Πυλίου  •  Πανελευσινιακός -
20η Αγωνιστική
20η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Κερατσίνι  •  Αίας Σαλαμίνας -
   Α.Ο. Καραβά  •  Αιολικός -
   Αστέρας Βάρης  •  Μικρασιατική Χίου -
   Πυθαγόρας Σάμου  •  Ακράτητος -
   Θύελλα Ραφήνας  •  Α.Ο. Πυλίου -
   Αετός Λουτρών  •  Πανελευσινιακός -
21η Αγωνιστική
21η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αίας Σαλαμίνας  •  Αιολικός -
   Μικρασιατική Χίου  •  Κερατσίνι -
   Ακράτητος  •  Α.Ο. Καραβά -
   Α.Ο. Πυλίου  •  Αστέρας Βάρης -
   Πανελευσινιακός  •  Πυθαγόρας Σάμου -
   Αετός Λουτρών  •  Θύελλα Ραφήνας -
22η Αγωνιστική
22η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αίας Σαλαμίνας  •  Μικρασιατική Χίου -
   Αιολικός  •  Ακράτητος -
   Κερατσίνι  •  Α.Ο. Πυλίου -
   Α.Ο. Καραβά  •  Πανελευσινιακός -
   Αστέρας Βάρης  •  Αετός Λουτρών -
   Πυθαγόρας Σάμου  •  Θύελλα Ραφήνας -

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)