www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)

Super League 2

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Π.Α.Ο.Κ. Β' 13 6 7 9 4 5 3 0 3 6 4 2 5 2 3 4 1 0 2 0 0 2 1 0
Α.Ε. Λάρισας 12 9 3 8 1 7 6 0 6 2 1 1 5 3 2 4 0 1 3 0 0 1 0 1
Α.Σ. Μακεδονικός 10 9 1 6 1 5 6 0 6 0 1 -1 5 3 2 3 1 1 3 0 0 0 1 1
Αναγέννηση Καρδίτσας 9 6 3 5 2 3 3 0 3 2 2 0 4 2 2 3 0 1 2 0 0 1 0 1
Παναθηναϊκός Β' 8 4 4 11 8 3 6 4 2 5 4 1 5 3 2 2 2 1 1 1 1 1 1 0
Πανσερραικός 7 1 6 3 3 0 1 3 -2 2 0 2 4 2 2 2 1 1 0 1 1 2 0 0
Απόλλων Λάρισας 6 3 3 5 8 -3 1 2 -1 4 6 -2 4 2 2 2 0 2 1 0 1 1 0 1
Γ.Σ. Διαγόρας 6 0 6 4 5 -1 2 5 -3 2 0 2 4 2 2 2 0 2 0 0 2 2 0 0
Βέροια 6 4 2 5 5 0 3 3 0 2 2 0 5 3 2 1 3 1 1 1 1 0 2 0
10η Ηρακλής 4 1 3 5 6 -1 3 4 -1 2 2 0 4 2 2 1 1 2 0 1 1 1 0 1
11η Νίκη Βόλου 4 4 0 4 5 -1 4 1 3 0 4 -4 5 2 3 1 1 3 1 1 0 0 0 3
12η Απόλλων Πόντου 3 0 3 2 6 -4 1 3 -2 1 3 -2 4 2 2 1 0 3 0 0 2 1 0 1
13η Αλμωπός Αριδαίας 3 1 2 2 4 -2 0 1 -1 2 3 -1 5 2 3 0 3 2 0 1 1 0 2 1
14η Θεσπρωτός 3 2 1 4 8 -4 3 3 0 1 5 -4 5 2 3 0 3 2 0 2 0 0 1 2
15η Ηρακλής Λάρισας 0 0 0 0 7 -7 0 2 -2 0 5 -5 4 2 2 0 0 4 0 0 2 0 0 2
1η Αγωνιστική - Από 04-11-2022 έως 07-11-2022
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 6 Νοεμ, 2022 - 15:00 Ηρακλής  •  Αλμωπός Αριδαίας 1 - 1
Σαβ 5 Νοεμ, 2022 - 15:00 Πανσερραικός  •  Θεσπρωτός 1 - 1
Δευ 7 Νοεμ, 2022 - 15:00 Παναθηναϊκός Β'  •  Απόλλων Λάρισας 5 - 2
Κυρ 6 Νοεμ, 2022 - 15:00 Α.Σ. Μακεδονικός  •  Νίκη Βόλου 2 - 0
Παρ 4 Νοεμ, 2022 - 15:15 Βέροια  •  Π.Α.Ο.Κ. Β' 1 - 1
Κυρ 6 Νοεμ, 2022 - 15:00 Α.Ε. Λάρισας  •  Ηρακλής Λάρισας 3 - 0
Κυρ 6 Νοεμ, 2022 - 15:00 Απόλλων Πόντου  •  Γ.Σ. Διαγόρας 0 - 1
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας
2η Αγωνιστική - Από 11-11-2022 έως 14-11-2022
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Δευ 14 Νοεμ, 2022 - 15:00 Αλμωπός Αριδαίας  •  Πανσερραικός 0 - 1
Κυρ 13 Νοεμ, 2022 - 15:00 Θεσπρωτός  •  Παναθηναϊκός Β' 2 - 2
Σαβ 12 Νοεμ, 2022 - 15:00 Απόλλων Λάρισας  •  Α.Σ. Μακεδονικός 1 - 0
Παρ 11 Νοεμ, 2022 - 15:00 Νίκη Βόλου  •  Βέροια 1 - 1
Παρ 11 Νοεμ, 2022 - 15:15 Π.Α.Ο.Κ. Β'  •  Α.Ε. Λάρισας 1 - 0
Κυρ 13 Νοεμ, 2022 - 15:00 Ηρακλής Λάρισας  •  Απόλλων Πόντου 0 - 1
Κυρ 13 Νοεμ, 2022 - 15:00 Γ.Σ. Διαγόρας  •  Αναγέννηση Καρδίτσας 0 - 2
Ρεπό: Ηρακλής
3η Αγωνιστική - Από 19-11-2022 έως 21-11-2022
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 19 Νοεμ, 2022 - 13:45 Πανσερραικός  •  Ηρακλής 0 - 2
Δευ 21 Νοεμ, 2022 - 15:00 Παναθηναϊκός Β'  •  Αλμωπός Αριδαίας 1 - 1
Κυρ 20 Νοεμ, 2022 - 15:00 Α.Σ. Μακεδονικός  •  Θεσπρωτός 2 - 0
Κυρ 20 Νοεμ, 2022 - 15:00 Βέροια  •  Απόλλων Λάρισας 1 - 2
Σαβ 19 Νοεμ, 2022 - 15:15 Α.Ε. Λάρισας  •  Νίκη Βόλου 1 - 0
Κυρ 20 Νοεμ, 2022 - 15:00 Απόλλων Πόντου  •  Π.Α.Ο.Κ. Β' 1 - 2
Δευ 21 Νοεμ, 2022 - 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας  •  Ηρακλής Λάρισας 2 - 0
Ρεπό: Γ.Σ. Διαγόρας
4η Αγωνιστική - Από 25-11-2022 έως 27-11-2022
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 27 Νοεμ, 2022 - 15:00 Νίκη Βόλου  •  Απόλλων Πόντου 3 - 0
Σαβ 26 Νοεμ, 2022 - 15:00 Απόλλων Λάρισας  •  Α.Ε. Λάρισας 0 - 2
Κυρ 27 Νοεμ, 2022 - 15:00 Θεσπρωτός  •  Βέροια 1 - 1
Κυρ 27 Νοεμ, 2022 - 15:00 Αλμωπός Αριδαίας  •  Α.Σ. Μακεδονικός 0 - 0
Παρ 25 Νοεμ, 2022 - 15:15 Ηρακλής  •  Παναθηναϊκός Β' 2 - 3
Κυρ 27 Νοεμ, 2022 - 15:00 Ηρακλής Λάρισας  •  Γ.Σ. Διαγόρας 0 - 1
Σαβ 26 Νοεμ, 2022 - 13:45 Π.Α.Ο.Κ. Β'  •  Αναγέννηση Καρδίτσας 2 - 0
Ρεπό: Πανσερραικός
5η Αγωνιστική - Από 03-12-2022 έως 05-12-2022
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 4 Δεκ, 2022 - 15:00 Γ.Σ. Διαγόρας  •  Π.Α.Ο.Κ. Β' 2 - 3
Κυρ 4 Δεκ, 2022 - 15:00 Παναθηναϊκός Β'  •  Πανσερραικός 0 - 1
Σαβ 3 Δεκ, 2022 - 15:00 Α.Σ. Μακεδονικός  •  Ηρακλής 2 - 0
Κυρ 4 Δεκ, 2022 - 15:00 Βέροια  •  Αλμωπός Αριδαίας 1 - 0
Κυρ 4 Δεκ, 2022 - 15:00 Α.Ε. Λάρισας  •  Θεσπρωτός 2 - 0
Δευ 5 Δεκ, 2022 - 15:00 Απόλλων Πόντου  •  Απόλλων Λάρισας -
Σαβ 3 Δεκ, 2022 - 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας  •  Νίκη Βόλου 1 - 0
Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Θεσπρωτός  •  Απόλλων Πόντου -
   Αλμωπός Αριδαίας  •  Α.Ε. Λάρισας -
   Ηρακλής  •  Βέροια -
   Πανσερραικός  •  Α.Σ. Μακεδονικός -
   Π.Α.Ο.Κ. Β'  •  Ηρακλής Λάρισας -
   Νίκη Βόλου  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Απόλλων Λάρισας  •  Αναγέννηση Καρδίτσας -
Ρεπό: Παναθηναϊκός Β'
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Απόλλων Λάρισας -
   Ηρακλής Λάρισας  •  Νίκη Βόλου -
   Α.Σ. Μακεδονικός  •  Παναθηναϊκός Β' -
   Βέροια  •  Πανσερραικός -
   Α.Ε. Λάρισας  •  Ηρακλής -
   Απόλλων Πόντου  •  Αλμωπός Αριδαίας -
   Αναγέννηση Καρδίτσας  •  Θεσπρωτός -
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ. Β'
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής  •  Απόλλων Πόντου -
   Πανσερραικός  •  Α.Ε. Λάρισας -
   Παναθηναϊκός Β'  •  Βέροια -
   Νίκη Βόλου  •  Π.Α.Ο.Κ. Β' -
   Απόλλων Λάρισας  •  Ηρακλής Λάρισας -
   Θεσπρωτός  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Αλμωπός Αριδαίας  •  Αναγέννηση Καρδίτσας -
Ρεπό: Α.Σ. Μακεδονικός
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Αλμωπός Αριδαίας -
   Ηρακλής Λάρισας  •  Θεσπρωτός -
   Π.Α.Ο.Κ. Β'  •  Απόλλων Λάρισας -
   Βέροια  •  Α.Σ. Μακεδονικός -
   Α.Ε. Λάρισας  •  Παναθηναϊκός Β' -
   Απόλλων Πόντου  •  Πανσερραικός -
   Αναγέννηση Καρδίτσας  •  Ηρακλής -
Ρεπό: Νίκη Βόλου
10η Αγωνιστική
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Παναθηναϊκός Β'  •  Απόλλων Πόντου -
   Α.Σ. Μακεδονικός  •  Α.Ε. Λάρισας -
   Απόλλων Λάρισας  •  Νίκη Βόλου -
   Θεσπρωτός  •  Π.Α.Ο.Κ. Β' -
   Αλμωπός Αριδαίας  •  Ηρακλής Λάρισας -
   Ηρακλής  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Πανσερραικός  •  Αναγέννηση Καρδίτσας -
Ρεπό: Βέροια
11η Αγωνιστική
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Πανσερραικός -
   Ηρακλής Λάρισας  •  Ηρακλής -
   Π.Α.Ο.Κ. Β'  •  Αλμωπός Αριδαίας -
   Νίκη Βόλου  •  Θεσπρωτός -
   Α.Ε. Λάρισας  •  Βέροια -
   Απόλλων Πόντου  •  Α.Σ. Μακεδονικός -
   Αναγέννηση Καρδίτσας  •  Παναθηναϊκός Β' -
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας
12η Αγωνιστική
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Βέροια  •  Απόλλων Πόντου -
   Θεσπρωτός  •  Απόλλων Λάρισας -
   Αλμωπός Αριδαίας  •  Νίκη Βόλου -
   Ηρακλής  •  Π.Α.Ο.Κ. Β' -
   Πανσερραικός  •  Ηρακλής Λάρισας -
   Παναθηναϊκός Β'  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Α.Σ. Μακεδονικός  •  Αναγέννηση Καρδίτσας -
Ρεπό: Α.Ε. Λάρισας
13η Αγωνιστική
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Α.Σ. Μακεδονικός -
   Ηρακλής Λάρισας  •  Παναθηναϊκός Β' -
   Π.Α.Ο.Κ. Β'  •  Πανσερραικός -
   Νίκη Βόλου  •  Ηρακλής -
   Απόλλων Λάρισας  •  Αλμωπός Αριδαίας -
   Απόλλων Πόντου  •  Α.Ε. Λάρισας -
   Αναγέννηση Καρδίτσας  •  Βέροια -
Ρεπό: Θεσπρωτός
14η Αγωνιστική
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αλμωπός Αριδαίας  •  Θεσπρωτός -
   Ηρακλής  •  Απόλλων Λάρισας -
   Πανσερραικός  •  Νίκη Βόλου -
   Παναθηναϊκός Β'  •  Π.Α.Ο.Κ. Β' -
   Α.Σ. Μακεδονικός  •  Ηρακλής Λάρισας -
   Βέροια  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Α.Ε. Λάρισας  •  Αναγέννηση Καρδίτσας -
Ρεπό: Απόλλων Πόντου
15η Αγωνιστική
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Α.Ε. Λάρισας -
   Ηρακλής Λάρισας  •  Βέροια -
   Π.Α.Ο.Κ. Β'  •  Α.Σ. Μακεδονικός -
   Νίκη Βόλου  •  Παναθηναϊκός Β' -
   Απόλλων Λάρισας  •  Πανσερραικός -
   Θεσπρωτός  •  Ηρακλής -
   Αναγέννηση Καρδίτσας  •  Απόλλων Πόντου -
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας
16η Αγωνιστική
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Απόλλων Πόντου -
   Ηρακλής Λάρισας  •  Α.Ε. Λάρισας -
   Π.Α.Ο.Κ. Β'  •  Βέροια -
   Νίκη Βόλου  •  Α.Σ. Μακεδονικός -
   Απόλλων Λάρισας  •  Παναθηναϊκός Β' -
   Θεσπρωτός  •  Πανσερραικός -
   Αλμωπός Αριδαίας  •  Ηρακλής -
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας
17η Αγωνιστική
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Καρδίτσας  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Απόλλων Πόντου  •  Ηρακλής Λάρισας -
   Α.Ε. Λάρισας  •  Π.Α.Ο.Κ. Β' -
   Βέροια  •  Νίκη Βόλου -
   Α.Σ. Μακεδονικός  •  Απόλλων Λάρισας -
   Παναθηναϊκός Β'  •  Θεσπρωτός -
   Πανσερραικός  •  Αλμωπός Αριδαίας -
Ρεπό: Ηρακλής
18η Αγωνιστική
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής Λάρισας  •  Αναγέννηση Καρδίτσας -
   Π.Α.Ο.Κ. Β'  •  Απόλλων Πόντου -
   Νίκη Βόλου  •  Α.Ε. Λάρισας -
   Απόλλων Λάρισας  •  Βέροια -
   Θεσπρωτός  •  Α.Σ. Μακεδονικός -
   Αλμωπός Αριδαίας  •  Παναθηναϊκός Β' -
   Ηρακλής  •  Πανσερραικός -
Ρεπό: Γ.Σ. Διαγόρας
19η Αγωνιστική
19η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Καρδίτσας  •  Π.Α.Ο.Κ. Β' -
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Ηρακλής Λάρισας -
   Παναθηναϊκός Β'  •  Ηρακλής -
   Α.Σ. Μακεδονικός  •  Αλμωπός Αριδαίας -
   Βέροια  •  Θεσπρωτός -
   Α.Ε. Λάρισας  •  Απόλλων Λάρισας -
   Απόλλων Πόντου  •  Νίκη Βόλου -
Ρεπό: Πανσερραικός
20η Αγωνιστική
20η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Νίκη Βόλου  •  Αναγέννηση Καρδίτσας -
   Απόλλων Λάρισας  •  Απόλλων Πόντου -
   Θεσπρωτός  •  Α.Ε. Λάρισας -
   Αλμωπός Αριδαίας  •  Βέροια -
   Ηρακλής  •  Α.Σ. Μακεδονικός -
   Πανσερραικός  •  Παναθηναϊκός Β' -
   Π.Α.Ο.Κ. Β'  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας
21η Αγωνιστική
21η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Καρδίτσας  •  Απόλλων Λάρισας -
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Νίκη Βόλου -
   Ηρακλής Λάρισας  •  Π.Α.Ο.Κ. Β' -
   Α.Σ. Μακεδονικός  •  Πανσερραικός -
   Βέροια  •  Ηρακλής -
   Α.Ε. Λάρισας  •  Αλμωπός Αριδαίας -
   Απόλλων Πόντου  •  Θεσπρωτός -
Ρεπό: Παναθηναϊκός Β'
22η Αγωνιστική
22η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Θεσπρωτός  •  Αναγέννηση Καρδίτσας -
   Αλμωπός Αριδαίας  •  Απόλλων Πόντου -
   Ηρακλής  •  Α.Ε. Λάρισας -
   Πανσερραικός  •  Βέροια -
   Παναθηναϊκός Β'  •  Α.Σ. Μακεδονικός -
   Νίκη Βόλου  •  Ηρακλής Λάρισας -
   Απόλλων Λάρισας  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ. Β'
23η Αγωνιστική
23η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Καρδίτσας  •  Αλμωπός Αριδαίας -
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Θεσπρωτός -
   Ηρακλής Λάρισας  •  Απόλλων Λάρισας -
   Π.Α.Ο.Κ. Β'  •  Νίκη Βόλου -
   Βέροια  •  Παναθηναϊκός Β' -
   Α.Ε. Λάρισας  •  Πανσερραικός -
   Απόλλων Πόντου  •  Ηρακλής -
Ρεπό: Α.Σ. Μακεδονικός
24η Αγωνιστική
24η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Παναθηναϊκός Β'  •  Α.Ε. Λάρισας -
   Α.Σ. Μακεδονικός  •  Βέροια -
   Απόλλων Λάρισας  •  Π.Α.Ο.Κ. Β' -
   Θεσπρωτός  •  Ηρακλής Λάρισας -
   Αλμωπός Αριδαίας  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Πανσερραικός  •  Απόλλων Πόντου -
   Ηρακλής  •  Αναγέννηση Καρδίτσας -
Ρεπό: Νίκη Βόλου
25η Αγωνιστική
25η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Απόλλων Πόντου  •  Παναθηναϊκός Β' -
   Α.Ε. Λάρισας  •  Α.Σ. Μακεδονικός -
   Νίκη Βόλου  •  Απόλλων Λάρισας -
   Π.Α.Ο.Κ. Β'  •  Θεσπρωτός -
   Ηρακλής Λάρισας  •  Αλμωπός Αριδαίας -
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Ηρακλής -
   Αναγέννηση Καρδίτσας  •  Πανσερραικός -
Ρεπό: Βέροια
26η Αγωνιστική
26η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Πανσερραικός  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Ηρακλής  •  Ηρακλής Λάρισας -
   Αλμωπός Αριδαίας  •  Π.Α.Ο.Κ. Β' -
   Θεσπρωτός  •  Νίκη Βόλου -
   Βέροια  •  Α.Ε. Λάρισας -
   Α.Σ. Μακεδονικός  •  Απόλλων Πόντου -
   Παναθηναϊκός Β'  •  Αναγέννηση Καρδίτσας -
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας
27η Αγωνιστική
27η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Απόλλων Πόντου  •  Βέροια -
   Απόλλων Λάρισας  •  Θεσπρωτός -
   Νίκη Βόλου  •  Αλμωπός Αριδαίας -
   Π.Α.Ο.Κ. Β'  •  Ηρακλής -
   Ηρακλής Λάρισας  •  Πανσερραικός -
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Παναθηναϊκός Β' -
   Αναγέννηση Καρδίτσας  •  Α.Σ. Μακεδονικός -
Ρεπό: Α.Ε. Λάρισας
28η Αγωνιστική
28η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Σ. Μακεδονικός  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Παναθηναϊκός Β'  •  Ηρακλής Λάρισας -
   Πανσερραικός  •  Π.Α.Ο.Κ. Β' -
   Ηρακλής  •  Νίκη Βόλου -
   Αλμωπός Αριδαίας  •  Απόλλων Λάρισας -
   Α.Ε. Λάρισας  •  Απόλλων Πόντου -
   Βέροια  •  Αναγέννηση Καρδίτσας -
Ρεπό: Θεσπρωτός
29η Αγωνιστική
29η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Θεσπρωτός  •  Αλμωπός Αριδαίας -
   Απόλλων Λάρισας  •  Ηρακλής -
   Νίκη Βόλου  •  Πανσερραικός -
   Π.Α.Ο.Κ. Β'  •  Παναθηναϊκός Β' -
   Ηρακλής Λάρισας  •  Α.Σ. Μακεδονικός -
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Βέροια -
   Αναγέννηση Καρδίτσας  •  Α.Ε. Λάρισας -
Ρεπό: Απόλλων Πόντου
30η Αγωνιστική
30η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. Λάρισας  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Βέροια  •  Ηρακλής Λάρισας -
   Α.Σ. Μακεδονικός  •  Π.Α.Ο.Κ. Β' -
   Παναθηναϊκός Β'  •  Νίκη Βόλου -
   Πανσερραικός  •  Απόλλων Λάρισας -
   Ηρακλής  •  Θεσπρωτός -
   Απόλλων Πόντου  •  Αναγέννηση Καρδίτσας -
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)