www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)

Γ' Εθνική (6ος Όμιλος)

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Προοδευτική 26 16 10 17 5 12 12 2 10 5 3 2 11 6 5 8 2 1 5 1 0 3 1 1
Πανελευσινιακός 23 13 10 21 8 13 10 4 6 11 4 7 11 6 5 7 2 2 4 1 1 3 1 1
Εθνικός Πειραιά 23 11 12 22 11 11 12 5 7 10 6 4 11 5 6 7 2 2 3 2 0 4 0 2
Αιολικός 17 13 4 11 9 2 8 0 8 3 9 -6 10 5 5 5 2 3 4 1 0 1 1 3
Αστέρας Βάρης 14 9 5 15 19 -4 8 8 0 7 11 -4 11 5 6 4 2 5 3 0 2 1 2 3
Θύελλα Ραφήνας 12 7 5 10 12 -2 4 4 0 6 8 -2 11 5 6 3 3 5 2 1 2 1 2 3
Α.Ο. Πυλίου 11 7 4 8 10 -2 6 5 1 2 5 -3 9 4 5 3 2 4 2 1 1 1 1 3
Κερατσίνι 10 1 9 8 14 -6 1 8 -7 7 6 1 10 5 5 3 1 6 0 1 4 3 0 2
Αήττητος Σπάτων 10 6 4 9 18 -9 4 7 -3 5 11 -6 11 6 5 3 1 7 2 0 4 1 1 3
10η Α.Ο. Καραβά 7 5 2 7 14 -7 6 10 -4 1 4 -3 9 5 4 1 4 4 1 2 2 0 2 2
11η Αίας Σαλαμίνας 6 2 4 9 17 -8 4 9 -5 5 8 -3 10 5 5 1 3 6 0 2 3 1 1 3
1η Αγωνιστική - Από 24-10-2021 έως 25-10-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Δευ 25 Οκτ, 2021 - 15:00 Αιολικός  •  Κερατσίνι 2 - 0
Κυρ 24 Οκτ, 2021 - 15:00 Πανελευσινιακός  •  Εθνικός Πειραιά 2 - 1
Κυρ 24 Οκτ, 2021 - 15:00 Αήττητος Σπάτων  •  Αστέρας Βάρης 1 - 2
Κυρ 24 Οκτ, 2021 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Προοδευτική 0 - 2
Κυρ 24 Οκτ, 2021 - 14:00 Αίας Σαλαμίνας  •  Α.Ο. Πυλίου 1 - 1
Ρεπό: Α.Ο. Καραβά
2η Αγωνιστική - Από 30-10-2021 έως 01-11-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 31 Οκτ, 2021 - 15:00 Α.Ο. Καραβά  •  Αιολικός 1 - 0
Κυρ 31 Οκτ, 2021 - 15:00 Κερατσίνι  •  Πανελευσινιακός 0 - 4
Σαβ 30 Οκτ, 2021 - 15:00 Εθνικός Πειραιά  •  Θύελλα Ραφήνας 2 - 1
Κυρ 31 Οκτ, 2021 - 15:00 Αστέρας Βάρης  •  Αίας Σαλαμίνας 2 - 1
Δευ 1 Νοεμ, 2021 - 15:00 Α.Ο. Πυλίου  •  Προοδευτική 2 - 0
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων
3η Αγωνιστική - Από 06-11-2021 έως 07-11-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 7 Νοεμ, 2021 - 13:30 Αιολικός  •  Πανελευσινιακός 1 - 0
Σαβ 6 Νοεμ, 2021 - 15:00 Αήττητος Σπάτων  •  Α.Ο. Καραβά 1 - 0
Κυρ 7 Νοεμ, 2021 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Κερατσίνι 0 - 1
Κυρ 7 Νοεμ, 2021 - 15:00 Α.Ο. Πυλίου  •  Εθνικός Πειραιά 2 - 0
Κυρ 7 Νοεμ, 2021 - 15:00 Προοδευτική  •  Αστέρας Βάρης 2 - 1
Ρεπό: Αίας Σαλαμίνας
4η Αγωνιστική - Από 14-11-2021 έως 14-11-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 14 Νοεμ, 2021 - 15:00 Αήττητος Σπάτων  •  Αιολικός 0 - 1
Κυρ 14 Νοεμ, 2021 - 15:00 Πανελευσινιακός  •  Θύελλα Ραφήνας 2 - 0
Κυρ 14 Νοεμ, 2021 - 15:00 Α.Ο. Καραβά  •  Αίας Σαλαμίνας 2 - 2
Κυρ 14 Νοεμ, 2021 - 15:00 Κερατσίνι  •  Α.Ο. Πυλίου 0 - 1
Κυρ 14 Νοεμ, 2021 - 15:00 Αστέρας Βάρης  •  Εθνικός Πειραιά 1 - 2
Ρεπό: Προοδευτική
5η Αγωνιστική - Από 21-11-2021 έως 21-11-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 21 Νοεμ, 2021 - 12:00 Αιολικός  •  Θύελλα Ραφήνας 0 - 0
Κυρ 21 Νοεμ, 2021 - 15:00 Αίας Σαλαμίνας  •  Αήττητος Σπάτων 1 - 2
Κυρ 21 Νοεμ, 2021 - 15:00 Α.Ο. Πυλίου  •  Πανελευσινιακός 1 - 4
Κυρ 21 Νοεμ, 2021 - 15:00 Προοδευτική  •  Α.Ο. Καραβά 2 - 0
Κυρ 21 Νοεμ, 2021 - 15:00 Αστέρας Βάρης  •  Κερατσίνι 0 - 3
Ρεπό: Εθνικός Πειραιά
6η Αγωνιστική - Από 27-11-2021 έως 29-11-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Δευ 29 Νοεμ, 2021 - 15:00 Αίας Σαλαμίνας  •  Αιολικός 1 - 1
Κυρ 28 Νοεμ, 2021 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Α.Ο. Πυλίου 1 - 0
Σαβ 27 Νοεμ, 2021 - 15:00 Αήττητος Σπάτων  •  Προοδευτική 0 - 1
Κυρ 28 Νοεμ, 2021 - 15:00 Πανελευσινιακός  •  Αστέρας Βάρης 2 - 1
Κυρ 28 Νοεμ, 2021 - 15:00 Α.Ο. Καραβά  •  Εθνικός Πειραιά 1 - 3
Ρεπό: Κερατσίνι
7η Αγωνιστική - Από 04-12-2021 έως 05-12-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 4 Δεκ, 2021 - 18:00 Αιολικός  •  Α.Ο. Πυλίου 2 - 0
Κυρ 5 Δεκ, 2021 - 15:00 Προοδευτική  •  Αίας Σαλαμίνας 1 - 0
Κυρ 5 Δεκ, 2021 - 15:00 Αστέρας Βάρης  •  Θύελλα Ραφήνας 3 - 1
Κυρ 5 Δεκ, 2021 - 15:00 Εθνικός Πειραιά  •  Αήττητος Σπάτων 4 - 1
Κυρ 5 Δεκ, 2021 - 15:00 Κερατσίνι  •  Α.Ο. Καραβά 0 - 0
Ρεπό: Πανελευσινιακός
8η Αγωνιστική - Από 11-12-2021 έως 05-01-2022
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 11 Δεκ, 2021 - 14:30 Προοδευτική  •  Αιολικός 3 - 0
Τετ 5 Ιαν, 2022 - 15:00 Α.Ο. Πυλίου  •  Αστέρας Βάρης 1 - 1
Κυρ 12 Δεκ, 2021 - 15:00 Αίας Σαλαμίνας  •  Εθνικός Πειραιά 0 - 3
Κυρ 12 Δεκ, 2021 - 15:00 Αήττητος Σπάτων  •  Κερατσίνι 1 - 3
Κυρ 12 Δεκ, 2021 - 15:00 Πανελευσινιακός  •  Α.Ο. Καραβά 1 - 1
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
9η Αγωνιστική - Από 19-12-2021 έως 20-12-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Δευ 20 Δεκ, 2021 - 13:00 Αιολικός  •  Αστέρας Βάρης 3 - 0
Κυρ 19 Δεκ, 2021 - 15:15 Εθνικός Πειραιά  •  Προοδευτική 1 - 1
Κυρ 19 Δεκ, 2021 - 15:00 Κερατσίνι  •  Αίας Σαλαμίνας 1 - 2
Κυρ 19 Δεκ, 2021 - 15:00 Α.Ο. Καραβά  •  Θύελλα Ραφήνας 0 - 3
Κυρ 19 Δεκ, 2021 - 15:00 Πανελευσινιακός  •  Αήττητος Σπάτων 3 - 0
Ρεπό: Α.Ο. Πυλίου
10η Αγωνιστική - Από 19-01-2022 έως 20-01-2022
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τετ 19 Ιαν, 2022 - 13:00 Εθνικός Πειραιά  •  Αιολικός 4 - 1
Τετ 19 Ιαν, 2022 - 15:00 Προοδευτική  •  Κερατσίνι 3 - 0
Πεμ 20 Ιαν, 2022  Α.Ο. Πυλίου  •  Α.Ο. Καραβά Αναβλήθηκε
Τετ 19 Ιαν, 2022 - 15:00 Αίας Σαλαμίνας  •  Πανελευσινιακός 1 - 2
Τετ 19 Ιαν, 2022 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Αήττητος Σπάτων 1 - 1
Ρεπό: Αστέρας Βάρης
11η Αγωνιστική - Από 16-01-2022 έως 16-01-2022
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 16 Ιαν, 2022 - 15:00 Κερατσίνι  •  Εθνικός Πειραιά 0 - 1
Κυρ 16 Ιαν, 2022 - 15:00 Α.Ο. Καραβά  •  Αστέρας Βάρης 2 - 2
Κυρ 16 Ιαν, 2022 - 15:00 Πανελευσινιακός  •  Προοδευτική 0 - 1
Κυρ 16 Ιαν, 2022 - 15:00 Αήττητος Σπάτων  •  Α.Ο. Πυλίου 1 - 0
Κυρ 16 Ιαν, 2022 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Αίας Σαλαμίνας 2 - 0
Ρεπό: Αιολικός
12η Αγωνιστική - Από 23-01-2022 έως 24-01-2022
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Δευ 24 Ιαν, 2022 - 14:00 Κερατσίνι  •  Αιολικός -
Κυρ 23 Ιαν, 2022 - 15:00 Εθνικός Πειραιά  •  Πανελευσινιακός 1 - 1
Κυρ 23 Ιαν, 2022 - 15:00 Αστέρας Βάρης  •  Αήττητος Σπάτων 2 - 1
Κυρ 23 Ιαν, 2022 - 15:00 Προοδευτική  •  Θύελλα Ραφήνας 1 - 1
Κυρ 23 Ιαν, 2022  Α.Ο. Πυλίου  •  Αίας Σαλαμίνας Αναβλήθηκε
Ρεπό: Α.Ο. Καραβά
13η Αγωνιστική
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αιολικός  •  Α.Ο. Καραβά -
   Πανελευσινιακός  •  Κερατσίνι -
   Θύελλα Ραφήνας  •  Εθνικός Πειραιά -
   Αίας Σαλαμίνας  •  Αστέρας Βάρης -
   Προοδευτική  •  Α.Ο. Πυλίου -
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων
14η Αγωνιστική
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Πανελευσινιακός  •  Αιολικός -
   Α.Ο. Καραβά  •  Αήττητος Σπάτων -
   Κερατσίνι  •  Θύελλα Ραφήνας -
   Εθνικός Πειραιά  •  Α.Ο. Πυλίου -
   Αστέρας Βάρης  •  Προοδευτική -
Ρεπό: Αίας Σαλαμίνας
15η Αγωνιστική
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αιολικός  •  Αήττητος Σπάτων -
   Θύελλα Ραφήνας  •  Πανελευσινιακός -
   Αίας Σαλαμίνας  •  Α.Ο. Καραβά -
   Α.Ο. Πυλίου  •  Κερατσίνι -
   Εθνικός Πειραιά  •  Αστέρας Βάρης -
Ρεπό: Προοδευτική
16η Αγωνιστική
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Θύελλα Ραφήνας  •  Αιολικός -
   Αήττητος Σπάτων  •  Αίας Σαλαμίνας -
   Πανελευσινιακός  •  Α.Ο. Πυλίου -
   Α.Ο. Καραβά  •  Προοδευτική -
   Κερατσίνι  •  Αστέρας Βάρης -
Ρεπό: Εθνικός Πειραιά
17η Αγωνιστική
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αιολικός  •  Αίας Σαλαμίνας -
   Α.Ο. Πυλίου  •  Θύελλα Ραφήνας -
   Προοδευτική  •  Αήττητος Σπάτων -
   Αστέρας Βάρης  •  Πανελευσινιακός -
   Εθνικός Πειραιά  •  Α.Ο. Καραβά -
Ρεπό: Κερατσίνι
18η Αγωνιστική
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ο. Πυλίου  •  Αιολικός -
   Αίας Σαλαμίνας  •  Προοδευτική -
   Θύελλα Ραφήνας  •  Αστέρας Βάρης -
   Αήττητος Σπάτων  •  Εθνικός Πειραιά -
   Α.Ο. Καραβά  •  Κερατσίνι -
Ρεπό: Πανελευσινιακός
19η Αγωνιστική
19η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αιολικός  •  Προοδευτική -
   Αστέρας Βάρης  •  Α.Ο. Πυλίου -
   Εθνικός Πειραιά  •  Αίας Σαλαμίνας -
   Κερατσίνι  •  Αήττητος Σπάτων -
   Α.Ο. Καραβά  •  Πανελευσινιακός -
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
20η Αγωνιστική
20η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αστέρας Βάρης  •  Αιολικός -
   Προοδευτική  •  Εθνικός Πειραιά -
   Αίας Σαλαμίνας  •  Κερατσίνι -
   Θύελλα Ραφήνας  •  Α.Ο. Καραβά -
   Αήττητος Σπάτων  •  Πανελευσινιακός -
Ρεπό: Α.Ο. Πυλίου
21η Αγωνιστική
21η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αιολικός  •  Εθνικός Πειραιά -
   Κερατσίνι  •  Προοδευτική -
   Α.Ο. Καραβά  •  Α.Ο. Πυλίου -
   Πανελευσινιακός  •  Αίας Σαλαμίνας -
   Αήττητος Σπάτων  •  Θύελλα Ραφήνας -
Ρεπό: Αστέρας Βάρης
22η Αγωνιστική
22η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Εθνικός Πειραιά  •  Κερατσίνι -
   Αστέρας Βάρης  •  Α.Ο. Καραβά -
   Προοδευτική  •  Πανελευσινιακός -
   Α.Ο. Πυλίου  •  Αήττητος Σπάτων -
   Αίας Σαλαμίνας  •  Θύελλα Ραφήνας -
Ρεπό: Αιολικός

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)