www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)

Γ' Εθνική (6ος Όμιλος)

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Ρόδος 56 33 23 44 9 35 23 3 20 21 6 15 21 11 10 18 2 1 11 0 0 7 2 1
Μαρκό 44 21 23 37 15 22 16 5 11 21 10 11 21 10 11 13 5 3 6 3 1 7 2 2
Α.Ο. Υπάτου 37 19 18 32 19 13 16 9 7 16 10 6 22 10 12 10 7 5 6 1 3 4 6 2
Παναρκαδικός 36 21 15 30 18 12 18 10 8 12 8 4 21 11 10 11 3 7 7 0 4 4 3 3
Αήττητος Σπάτων 35 15 20 26 21 5 11 10 1 15 11 4 21 11 10 10 5 6 4 3 4 6 2 2
Θύελλα Ραφήνας 34 13 21 21 18 3 11 10 1 10 8 2 21 10 11 9 7 5 3 4 3 6 3 2
Αιολικός 29 21 8 25 18 7 15 6 9 10 12 -2 21 11 10 8 5 8 6 3 2 2 2 6
Κιθαιρών Καπαρελλίου 29 15 14 19 17 2 11 9 2 8 8 0 21 11 10 8 5 8 4 3 4 4 2 4
Α.Ο. Νέας Αρτάκης 27 18 9 22 22 0 14 9 5 8 13 -5 21 10 11 7 6 8 5 3 2 2 3 6
10η Παλληνιακός 22 12 10 20 30 -10 9 12 -3 11 18 -7 22 11 11 5 7 10 2 6 3 3 1 7
11η Αχαρναϊκός 16 12 4 15 32 -17 10 17 -7 5 15 -10 21 10 11 5 1 15 4 0 6 1 1 9
12η Κόρινθος 15 12 3 14 47 -33 9 26 -17 5 21 -16 21 11 10 4 3 14 4 0 7 0 3 7
13η A.E.K. Τρίπολης 4 4 0 8 47 -39 5 19 -14 3 28 -25 22 11 11 0 4 18 0 4 7 0 0 11
1η Αγωνιστική - Από 22-09-2019 έως 22-09-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 22 Σεπτ, 2019 - 15:30 Παλληνιακός  •  Ρόδος 0 - 0
Κυρ 22 Σεπτ, 2019 - 16:30 Αήττητος Σπάτων  •  Μαρκό 1 - 1
Κυρ 22 Σεπτ, 2019 - 16:30 Αχαρναϊκός  •  A.E.K. Τρίπολης 2 - 1
Κυρ 22 Σεπτ, 2019 - 16:30 Κιθαιρών Καπαρελλίου  •  Θύελλα Ραφήνας 0 - 0
Κυρ 22 Σεπτ, 2019 - 16:30 Α.Ο. Νέας Αρτάκης  •  Α.Ο. Υπάτου 1 - 1
Κυρ 22 Σεπτ, 2019 - 16:30 Παναρκαδικός  •  Κόρινθος 2 - 1
Ρεπό: Αιολικός
2η Αγωνιστική - Από 29-09-2019 έως 09-10-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 29 Σεπτ, 2019 - 16:00 A.E.K. Τρίπολης  •  Μαρκό 0 - 2
Κυρ 29 Σεπτ, 2019 - 16:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Αήττητος Σπάτων 1 - 2
Κυρ 29 Σεπτ, 2019 - 16:00 Α.Ο. Υπάτου  •  Αχαρναϊκός 1 - 0
Κυρ 29 Σεπτ, 2019 - 16:00 Κόρινθος  •  Κιθαιρών Καπαρελλίου 2 - 0
Κυρ 29 Σεπτ, 2019 - 13:00 Ρόδος   •  Παναρκαδικός 2 - 0
Τετ 9 Οκτ, 2019 - 12:00 Αιολικός  •  Παλληνιακός 3 - 1
Ρεπό: Α.Ο. Νέας Αρτάκης
3η Αγωνιστική - Από 06-10-2019 έως 06-10-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 6 Οκτ, 2019 - 16:00 A.E.K. Τρίπολης  •  Θύελλα Ραφήνας 0 - 2
Κυρ 6 Οκτ, 2019 - 16:00 Μαρκό  •  Α.Ο. Υπάτου 0 - 0
Κυρ 6 Οκτ, 2019 - 16:00 Αήττητος Σπάτων  •  Κόρινθος 1 - 1
Κυρ 6 Οκτ, 2019 - 16:00 Κιθαιρών Καπαρελλίου  •  Ρόδος 0 - 2
Κυρ 6 Οκτ, 2019 - 16:00 Α.Ο. Νέας Αρτάκης  •  Αιολικός 0 - 0
Κυρ 6 Οκτ, 2019 - 16:00 Παλληνιακός  •  Παναρκαδικός 1 - 1
Ρεπό: Αχαρναϊκός
4η Αγωνιστική - Από 12-10-2019 έως 13-10-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 13 Οκτ, 2019 - 16:00 Α.Ο. Υπάτου  •  Θύελλα Ραφήνας 0 - 1
Κυρ 13 Οκτ, 2019 - 16:00 Κόρινθος  •  A.E.K. Τρίπολης 2 - 0
Σαβ 12 Οκτ, 2019 - 16:00 Ρόδος   •  Αήττητος Σπάτων 2 - 0
Κυρ 13 Οκτ, 2019 - 16:00 Αιολικός  •  Αχαρναϊκός 0 - 0
Κυρ 13 Οκτ, 2019 - 16:00 Παναρκαδικός  •  Κιθαιρών Καπαρελλίου 1 - 2
Κυρ 13 Οκτ, 2019 - 16:00 Α.Ο. Νέας Αρτάκης  •  Παλληνιακός 1 - 2
Ρεπό: Μαρκό
5η Αγωνιστική - Από 20-10-2019 έως 20-10-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 20 Οκτ, 2019 - 16:00 Α.Ο. Υπάτου  •  Κόρινθος 2 - 1
Κυρ 20 Οκτ, 2019 - 14:30 A.E.K. Τρίπολης  •  Ρόδος 1 - 4
Κυρ 20 Οκτ, 2019 - 16:00 Μαρκό  •  Αιολικός 1 - 0
Κυρ 20 Οκτ, 2019 - 16:00 Αήττητος Σπάτων  •  Παναρκαδικός 0 - 2
Κυρ 20 Οκτ, 2019 - 16:00 Αχαρναϊκός  •  Α.Ο. Νέας Αρτάκης 2 - 1
Κυρ 20 Οκτ, 2019 - 16:00 Παλληνιακός  •  Κιθαιρών Καπαρελλίου 1 - 1
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
6η Αγωνιστική - Από 26-10-2019 έως 27-11-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 26 Οκτ, 2019 - 15:00 Ρόδος   •  Α.Ο. Υπάτου 1 - 0
Τετ 27 Νοεμ, 2019 - 15:00 Αιολικός  •  Θύελλα Ραφήνας 3 - 0
Κυρ 27 Οκτ, 2019 - 15:00 Παναρκαδικός  •  A.E.K. Τρίπολης 3 - 0
Κυρ 27 Οκτ, 2019 - 15:00 Α.Ο. Νέας Αρτάκης  •  Μαρκό 2 - 1
Κυρ 27 Οκτ, 2019 - 15:00 Κιθαιρών Καπαρελλίου  •  Αήττητος Σπάτων 1 - 2
Κυρ 27 Οκτ, 2019 - 15:00 Αχαρναϊκός  •  Παλληνιακός 2 - 1
Ρεπό: Κόρινθος
7η Αγωνιστική - Από 02-11-2019 έως 04-11-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Δευ 4 Νοεμ, 2019 - 15:00 Κόρινθος  •  Αιολικός 2 - 0
Κυρ 3 Νοεμ, 2019 - 15:00 Α.Ο. Υπάτου  •  Παναρκαδικός 0 - 0
Σαβ 2 Νοεμ, 2019 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Α.Ο. Νέας Αρτάκης 0 - 0
Κυρ 3 Νοεμ, 2019 - 15:00 A.E.K. Τρίπολης  •  Κιθαιρών Καπαρελλίου 0 - 2
Κυρ 3 Νοεμ, 2019 - 15:00 Μαρκό  •  Αχαρναϊκός 2 - 1
Κυρ 3 Νοεμ, 2019 - 15:00 Παλληνιακός  •  Αήττητος Σπάτων 1 - 1
Ρεπό: Ρόδος
8η Αγωνιστική - Από 09-11-2019 έως 10-11-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 9 Νοεμ, 2019 - 11:30 Αιολικός  •  Ρόδος 1 - 0
Κυρ 10 Νοεμ, 2019 - 15:00 Α.Ο. Νέας Αρτάκης  •  Κόρινθος 2 - 1
Κυρ 10 Νοεμ, 2019 - 15:00 Κιθαιρών Καπαρελλίου  •  Α.Ο. Υπάτου 1 - 1
Κυρ 10 Νοεμ, 2019 - 15:00 Αχαρναϊκός  •  Θύελλα Ραφήνας 0 - 2
Σαβ 9 Νοεμ, 2019 - 15:00 Αήττητος Σπάτων  •  A.E.K. Τρίπολης 1 - 0
Κυρ 10 Νοεμ, 2019 - 15:00 Μαρκό  •  Παλληνιακός 2 - 1
Ρεπό: Παναρκαδικός
9η Αγωνιστική - Από 16-11-2019 έως 17-11-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 17 Νοεμ, 2019 - 13:00 Παναρκαδικός  •  Αιολικός 2 - 1
Σαβ 16 Νοεμ, 2019 - 15:00 Ρόδος   •  Α.Ο. Νέας Αρτάκης 1 - 0
Σαβ 16 Νοεμ, 2019 - 15:00 Κόρινθος  •  Αχαρναϊκός 1 - 0
Σαβ 16 Νοεμ, 2019 - 15:00 Α.Ο. Υπάτου  •  Αήττητος Σπάτων 5 - 0
Σαβ 16 Νοεμ, 2019 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Μαρκό 0 - 3
Σαβ 16 Νοεμ, 2019 - 15:00 Παλληνιακός  •  A.E.K. Τρίπολης 2 - 0
Ρεπό: Κιθαιρών Καπαρελλίου
10η Αγωνιστική - Από 23-11-2019 έως 24-11-2019
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 24 Νοεμ, 2019 - 15:00 Α.Ο. Νέας Αρτάκης  •  Παναρκαδικός 2 - 1
Κυρ 24 Νοεμ, 2019 - 15:00 Κιθαιρών Καπαρελλίου  •  Αιολικός 1 - 0
Σαβ 23 Νοεμ, 2019 - 15:00 Αχαρναϊκός  •  Ρόδος 0 - 3
Κυρ 24 Νοεμ, 2019 - 15:00 Μαρκό  •  Κόρινθος 0 - 0
Κυρ 24 Νοεμ, 2019 - 15:00 A.E.K. Τρίπολης  •  Α.Ο. Υπάτου 2 - 2
Κυρ 24 Νοεμ, 2019 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Παλληνιακός 1 - 1
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων
11η Αγωνιστική - Από 30-11-2019 έως 02-12-2019
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 1 Δεκ, 2019 - 15:00 Κιθαιρών Καπαρελλίου  •  Α.Ο. Νέας Αρτάκης 1 - 1
Κυρ 1 Δεκ, 2019 - 15:00 Παναρκαδικός  •  Αχαρναϊκός 2 - 1
Δευ 2 Δεκ, 2019 - 16:00 Αιολικός  •  Αήττητος Σπάτων 1 - 1
Σαβ 30 Νοεμ, 2019 - 14:30 Ρόδος   •  Μαρκό 4 - 3
Κυρ 1 Δεκ, 2019 - 15:00 Κόρινθος  •  Θύελλα Ραφήνας 0 - 1
Κυρ 1 Δεκ, 2019 - 15:00 Παλληνιακός  •  Α.Ο. Υπάτου 1 - 1
Ρεπό: A.E.K. Τρίπολης
12η Αγωνιστική - Από 08-12-2019 έως 08-12-2019
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 8 Δεκ, 2019 - 15:00 Αχαρναϊκός  •  Κιθαιρών Καπαρελλίου 0 - 2
Κυρ 8 Δεκ, 2019 - 15:00 Αήττητος Σπάτων  •  Α.Ο. Νέας Αρτάκης 2 - 0
Κυρ 8 Δεκ, 2019 - 15:00 Μαρκό  •  Παναρκαδικός 3 - 1
Κυρ 8 Δεκ, 2019 - 14:00 A.E.K. Τρίπολης  •  Αιολικός 1 - 1
Κυρ 8 Δεκ, 2019 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Ρόδος 1 - 1
Κυρ 8 Δεκ, 2019 - 15:00 Κόρινθος  •  Παλληνιακός 0 - 2
Ρεπό: Α.Ο. Υπάτου
13η Αγωνιστική - Από 14-12-2019 έως 15-12-2019
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 15 Δεκ, 2019 - 15:00 Κιθαιρών Καπαρελλίου  •  Μαρκό 1 - 2
Κυρ 15 Δεκ, 2019 - 15:00 Α.Ο. Νέας Αρτάκης  •  A.E.K. Τρίπολης 4 - 0
Κυρ 15 Δεκ, 2019 - 15:00 Παναρκαδικός  •  Θύελλα Ραφήνας 3 - 0
Κυρ 15 Δεκ, 2019 - 15:00 Αιολικός  •  Α.Ο. Υπάτου 2 - 3
Σαβ 14 Δεκ, 2019 - 14:00 Ρόδος   •  Κόρινθος 4 - 0
Κυρ 15 Δεκ, 2019 - 15:00 Αήττητος Σπάτων  •  Αχαρναϊκός 1 - 0
Ρεπό: Παλληνιακός
14η Αγωνιστική - Από 05-01-2020 έως 05-01-2020
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 5 Ιαν, 2020 - 14:00 Ρόδος   •  Παλληνιακός 2 - 0
Κυρ 5 Ιαν, 2020 - 15:00 Μαρκό  •  Αήττητος Σπάτων 0 - 1
Κυρ 5 Ιαν, 2020 - 15:00 A.E.K. Τρίπολης  •  Αχαρναϊκός 0 - 2
Κυρ 5 Ιαν, 2020 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Κιθαιρών Καπαρελλίου 0 - 0
Κυρ 5 Ιαν, 2020 - 15:00 Α.Ο. Υπάτου  •  Α.Ο. Νέας Αρτάκης 2 - 0
Κυρ 5 Ιαν, 2020 - 15:00 Κόρινθος  •  Παναρκαδικός 0 - 5
Ρεπό: Αιολικός
15η Αγωνιστική - Από 12-01-2020 έως 13-01-2020
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 12 Ιαν, 2020 - 15:00 Μαρκό  •  A.E.K. Τρίπολης 6 - 1
Κυρ 12 Ιαν, 2020 - 15:00 Αήττητος Σπάτων  •  Θύελλα Ραφήνας 1 - 2
Κυρ 12 Ιαν, 2020 - 15:00 Αχαρναϊκός  •  Α.Ο. Υπάτου 0 - 1
Δευ 13 Ιαν, 2020 - 15:00 Κιθαιρών Καπαρελλίου  •  Κόρινθος 3 - 0
Κυρ 12 Ιαν, 2020 - 14:00 Παναρκαδικός  •  Ρόδος 0 - 2
Κυρ 12 Ιαν, 2020 - 15:00 Παλληνιακός  •  Αιολικός 0 - 3
Ρεπό: Α.Ο. Νέας Αρτάκης
16η Αγωνιστική - Από 19-01-2020 έως 19-01-2020
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 19 Ιαν, 2020 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  A.E.K. Τρίπολης 2 - 0
Κυρ 19 Ιαν, 2020 - 15:00 Α.Ο. Υπάτου  •  Μαρκό 0 - 1
Κυρ 19 Ιαν, 2020 - 15:00 Κόρινθος  •  Αήττητος Σπάτων 0 - 6
Κυρ 19 Ιαν, 2020 - 14:00 Ρόδος   •  Κιθαιρών Καπαρελλίου 1 - 0
Κυρ 19 Ιαν, 2020 - 15:00 Αιολικός  •  Α.Ο. Νέας Αρτάκης 1 - 0
Κυρ 19 Ιαν, 2020 - 15:00 Παναρκαδικός  •  Παλληνιακός 3 - 0
Ρεπό: Αχαρναϊκός
17η Αγωνιστική - Από 25-01-2020 έως 26-01-2020
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 25 Ιαν, 2020 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Α.Ο. Υπάτου 0 - 2
Κυρ 26 Ιαν, 2020 - 15:00 A.E.K. Τρίπολης  •  Κόρινθος 1 - 1
Κυρ 26 Ιαν, 2020 - 15:00 Αήττητος Σπάτων  •  Ρόδος 1 - 2
Κυρ 26 Ιαν, 2020 - 15:00 Αχαρναϊκός  •  Αιολικός 0 - 4
Κυρ 26 Ιαν, 2020 - 15:00 Κιθαιρών Καπαρελλίου  •  Παναρκαδικός 0 - 1
Κυρ 26 Ιαν, 2020 - 15:00 Παλληνιακός  •  Α.Ο. Νέας Αρτάκης 1 - 1
Ρεπό: Μαρκό
18η Αγωνιστική - Από 02-02-2020 έως 02-02-2020
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 2 Φεβ, 2020 - 15:00 Κόρινθος  •  Α.Ο. Υπάτου 0 - 4
Κυρ 2 Φεβ, 2020 - 14:00 Ρόδος   •  A.E.K. Τρίπολης 2 - 0
Κυρ 2 Φεβ, 2020 - 15:00 Αιολικός  •  Μαρκό 0 - 0
Κυρ 2 Φεβ, 2020 - 15:00 Παναρκαδικός  •  Αήττητος Σπάτων 0 - 1
Κυρ 2 Φεβ, 2020 - 15:00 Α.Ο. Νέας Αρτάκης  •  Αχαρναϊκός 2 - 1
Κυρ 2 Φεβ, 2020 - 15:00 Κιθαιρών Καπαρελλίου  •  Παλληνιακός 1 - 0
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
19η Αγωνιστική - Από 09-02-2020 έως 09-02-2020
19η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 9 Φεβ, 2020 - 15:00 Α.Ο. Υπάτου  •  Ρόδος 2 - 5
Κυρ 9 Φεβ, 2020 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Αιολικός 3 - 1
Κυρ 9 Φεβ, 2020 - 15:00 A.E.K. Τρίπολης  •  Παναρκαδικός 0 - 0
Κυρ 9 Φεβ, 2020 - 15:00 Μαρκό  •  Α.Ο. Νέας Αρτάκης 2 - 0
Κυρ 9 Φεβ, 2020 - 15:00 Αήττητος Σπάτων  •  Κιθαιρών Καπαρελλίου 0 - 1
Κυρ 9 Φεβ, 2020 - 15:00 Παλληνιακός  •  Αχαρναϊκός 1 - 0
Ρεπό: Κόρινθος
20η Αγωνιστική - Από 16-02-2020 έως 16-02-2020
20η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Άνευ Αγώνα Αιολικός  •  Κόρινθος 3 - 0
Κυρ 16 Φεβ, 2020 - 15:00 Παναρκαδικός  •  Α.Ο. Υπάτου 2 - 1
Κυρ 16 Φεβ, 2020 - 15:00 Α.Ο. Νέας Αρτάκης  •  Θύελλα Ραφήνας 0 - 0
Κυρ 16 Φεβ, 2020 - 15:00 Κιθαιρών Καπαρελλίου  •  A.E.K. Τρίπολης 2 - 0
Κυρ 16 Φεβ, 2020 - 15:00 Αχαρναϊκός  •  Μαρκό 1 - 2
Κυρ 16 Φεβ, 2020 - 15:00 Αήττητος Σπάτων  •  Παλληνιακός 3 - 1
Ρεπό: Ρόδος
21η Αγωνιστική - Από 23-02-2020 έως 24-02-2020
21η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 23 Φεβ, 2020 - 15:00 Ρόδος   •  Αιολικός 2 - 0
Κυρ 23 Φεβ, 2020 - 15:00 Κόρινθος  •  Α.Ο. Νέας Αρτάκης 1 - 4
Δευ 24 Φεβ, 2020 - 15:00 Α.Ο. Υπάτου  •  Κιθαιρών Καπαρελλίου 2 - 0
Κυρ 23 Φεβ, 2020 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Αχαρναϊκός 3 - 0
Κυρ 23 Φεβ, 2020 - 15:00 A.E.K. Τρίπολης  •  Αήττητος Σπάτων 0 - 1
Κυρ 23 Φεβ, 2020 - 15:00 Παλληνιακός  •  Μαρκό 0 - 2
Ρεπό: Παναρκαδικός
22η Αγωνιστική - Από 29-02-2020 έως 01-03-2020
22η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 29 Φεβ, 2020 - 12:30 Αιολικός  •  Παναρκαδικός 0 - 1
Κυρ 1 Μαρ, 2020 - 15:00 Α.Ο. Νέας Αρτάκης  •  Ρόδος 0 - 2
Άνευ Αγώνα Αχαρναϊκός  •  Κόρινθος 3 - 0
Σαβ 29 Φεβ, 2020 - 15:00 Αήττητος Σπάτων  •  Α.Ο. Υπάτου 0 - 0
Σαβ 29 Φεβ, 2020 - 15:00 Μαρκό  •  Θύελλα Ραφήνας 0 - 0
Σαβ 29 Φεβ, 2020 - 15:00 A.E.K. Τρίπολης  •  Παλληνιακός 0 - 2
Ρεπό: Κιθαιρών Καπαρελλίου
23η Αγωνιστική - Από 08-03-2020 έως 08-03-2020
23η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 8 Μαρ, 2020 - 15:00 Παναρκαδικός  •  Α.Ο. Νέας Αρτάκης 0 - 1
Κυρ 8 Μαρ, 2020 - 15:00 Αιολικός  •  Κιθαιρών Καπαρελλίου 1 - 0
Κυρ 8 Μαρ, 2020 - 15:00 Ρόδος   •  Αχαρναϊκός 2 - 0
Κυρ 8 Μαρ, 2020 - 15:00 Κόρινθος  •  Μαρκό 1 - 4
Κυρ 8 Μαρ, 2020 - 15:00 Α.Ο. Υπάτου  •  A.E.K. Τρίπολης 2 - 1
Κυρ 8 Μαρ, 2020 - 15:00 Παλληνιακός  •  Θύελλα Ραφήνας 1 - 2
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων
24η Αγωνιστική
24η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ο. Νέας Αρτάκης  •  Κιθαιρών Καπαρελλίου -
   Αχαρναϊκός  •  Παναρκαδικός -
   Αήττητος Σπάτων  •  Αιολικός -
   Μαρκό  •  Ρόδος -
   Θύελλα Ραφήνας  •  Κόρινθος -
   Α.Ο. Υπάτου  •  Παλληνιακός -
Ρεπό: A.E.K. Τρίπολης
25η Αγωνιστική
25η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Κιθαιρών Καπαρελλίου  •  Αχαρναϊκός -
   Α.Ο. Νέας Αρτάκης  •  Αήττητος Σπάτων -
   Παναρκαδικός  •  Μαρκό -
   Αιολικός  •  A.E.K. Τρίπολης -
   Ρόδος   •  Θύελλα Ραφήνας -
   Παλληνιακός  •  Κόρινθος -
Ρεπό: Α.Ο. Υπάτου
26η Αγωνιστική
26η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Μαρκό  •  Κιθαιρών Καπαρελλίου -
   A.E.K. Τρίπολης  •  Α.Ο. Νέας Αρτάκης -
   Θύελλα Ραφήνας  •  Παναρκαδικός -
   Α.Ο. Υπάτου  •  Αιολικός -
   Κόρινθος  •  Ρόδος -
   Αχαρναϊκός  •  Αήττητος Σπάτων -
Ρεπό: Παλληνιακός

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)