Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Μπάσκετ)
Παγκορασίδες- Όμιλος Νήσων
Επιλογη Κατηγοριας:
Α' Κατηγορια - Ομιλος Ροδου Α' Κατηγορια - Ομιλος Νησων Γυναικειο Εφηβοι - Ομιλος Ροδου Εφηβοι - Ομιλος Νησων Παιδες - Ομιλος Ροδου Παιδες - Ομιλος Νησων Κορασιδες - Ομιλος Ροδου Κορασιδες - Ομιλος Νησων Παμπαιδες - Ομιλος Ροδου Παμπαιδες - Ομιλος Νησων Παγκορασιδες- Ομιλος Ροδου Παγκορασιδες- Ομιλος Νησων
Α' Κατηγορια - Ομιλος Ροδου Α' Κατηγορια - Ομιλος Νησων Γυναικειο Εφηβοι - Ομιλος Ροδου Εφηβοι - Ομιλος Νησων Παιδες - Ομιλος Ροδου Παιδες - Ομιλος Νησων Κορασιδες - Ομιλος Ροδου Κορασιδες - Ομιλος Νησων Παμπαιδες - Ομιλος Ροδου Παμπαιδες - Ομιλος Νησων Παγκορασιδες- Ομιλος Ροδου Παγκορασιδες- Ομιλος Νησων
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΠΟΝΤΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ - ΗΤΤΕΣ | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Κλικ στο όνομα της ομάδας για να δείτε το πρόγραμμά της. |
Σύνολο |
Εντ |
Εκτ |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
Σύν |
Εν |
Εκ |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
||||||||||
Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Νι | Ητ | Νι | Ητ | Νι | Ητ | ||||||||
1η | Α.Ε. Δικαίου | 14 | 6 | 8 | 501 | 221 | +280 | 238 | 100 | 138 | 263 | 121 | 142 | 7 | 3 | 4 | 7 | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 |
2η | Ακαδημία Καλύμνου | 9 | 6 | 3 | 215 | 185 | +30 | 160 | 86 | 74 | 55 | 99 | -44 | 5 | 3 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 |
3η | Φοίβος Κω | 8 | 3 | 5 | 231 | 205 | +26 | 88 | 81 | 7 | 143 | 124 | 19 | 5 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 |
4η | Ξάνθος Πάτμου | 7 | 3 | 4 | 267 | 285 | -18 | 109 | 127 | -18 | 158 | 158 | 0 | 6 | 3 | 3 | 1 | 5 | 0 | 3 | 1 | 2 |
5η | Ε.Α. Καλύμνου | 7 | 4 | 3 | 160 | 512 | -352 | 94 | 308 | -214 | 66 | 204 | -138 | 7 | 4 | 3 | 0 | 7 | 0 | 4 | 0 | 3 |
6η | Ηρακλής 2000 | 6 | 3 | 3 | 189 | 155 | +34 | 87 | 85 | 2 | 102 | 70 | 32 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
1η Αγωνιστική - Από 23-09-2023 έως 03-12-2023
1η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 11:00 | Ακαδημία Καλύμνου • Ηρακλής 2000 | 45 - 35 |
Σαβ 23 Σεπτ, 2023 - 18:00 | Ξάνθος Πάτμου • Φοίβος Κω | 36 - 39 |
Κυρ 24 Σεπτ, 2023 - 11:00 | Ε.Α. Καλύμνου • Α.Ε. Δικαίου | 12 - 107 |
2η Αγωνιστική - Από 07-10-2023 έως 15-10-2023
2η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 15 Οκτ, 2023 - 11:00 | Ηρακλής 2000 • Ξάνθος Πάτμου | 43 - 37 |
Κυρ 8 Οκτ, 2023 - 17:00 | Α.Ε. Δικαίου • Ακαδημία Καλύμνου | 68 - 20 |
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 21:00 | Φοίβος Κω • Ε.Α. Καλύμνου | 65 - 26 |
3η Αγωνιστική - Από 22-10-2023 έως 19-11-2023
3η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 22 Οκτ, 2023 - 16:00 | Ε.Α. Καλύμνου • Ξάνθος Πάτμου | 25 - 66 |
Κυρ 22 Οκτ, 2023 - 11:00 | Ακαδημία Καλύμνου • Φοίβος Κω | 56 - 36 |
Κυρ 19 Νοεμ, 2023 - 16:30 | Ηρακλής 2000 • Α.Ε. Δικαίου | 44 - 48 |
4η Αγωνιστική - Από 05-11-2023 έως 10-03-2024
4η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 11:30 | Ξάνθος Πάτμου • Ακαδημία Καλύμνου | 31 - 35 |
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 10:30 | Ε.Α. Καλύμνου • Ηρακλής 2000 | 25 - 67 |
Κυρ 5 Νοεμ, 2023 - 16:45 | Φοίβος Κω • Α.Ε. Δικαίου | 23 - 55 |
5η Αγωνιστική - Από 22-11-2023 έως 03-12-2023
5η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Ηρακλής 2000 • Φοίβος Κω | - | |
Τετ 22 Νοεμ, 2023 - 16:00 | Ακαδημία Καλύμνου • Ε.Α. Καλύμνου | 59 - 15 |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 11:00 | Α.Ε. Δικαίου • Ξάνθος Πάτμου | 90 - 55 |
6η Αγωνιστική - Από 10-02-2024 έως 10-02-2024
6η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 10 Φεβ, 2024 - 12:00 | Α.Ε. Δικαίου • Ε.Α. Καλύμνου | 80 - 25 |
Φοίβος Κω • Ξάνθος Πάτμου | - | |
Ηρακλής 2000 • Ακαδημία Καλύμνου | - |
7η Αγωνιστική - Από 25-02-2024 έως 25-02-2024
7η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 14:00 | Ε.Α. Καλύμνου • Φοίβος Κω | 32 - 68 |
Ακαδημία Καλύμνου • Α.Ε. Δικαίου | - | |
Ξάνθος Πάτμου • Ηρακλής 2000 | - |
8η Αγωνιστική - Από 24-03-2024 έως 24-03-2024
8η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 24 Μαρ, 2024 | Ξάνθος Πάτμου • Ε.Α. Καλύμνου | - |
Κυρ 24 Μαρ, 2024 | Α.Ε. Δικαίου • Ηρακλής 2000 | - |
Κυρ 24 Μαρ, 2024 | Φοίβος Κω • Ακαδημία Καλύμνου | - |
9η Αγωνιστική - Από 31-03-2024 έως 31-03-2024
9η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 31 Μαρ, 2024 | Ηρακλής 2000 • Ε.Α. Καλύμνου | - |
Κυρ 31 Μαρ, 2024 | Ακαδημία Καλύμνου • Ξάνθος Πάτμου | - |
Κυρ 31 Μαρ, 2024 | Α.Ε. Δικαίου • Φοίβος Κω | - |
10η Αγωνιστική - Από 27-01-2024 έως 07-04-2024
10η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 27 Ιαν, 2024 - 14:30 | Ξάνθος Πάτμου • Α.Ε. Δικαίου | 42 - 53 |
Κυρ 7 Απρ, 2024 | Ε.Α. Καλύμνου • Ακαδημία Καλύμνου | - |
Κυρ 7 Απρ, 2024 | Φοίβος Κω • Ηρακλής 2000 | - |
ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΘΕΜΑΤΑ
Ειδησεις ομαδων
(ΜΠΑΣΚΕΤ)
-
Μπάσκετ (Εφήβων)
A.E. Δικαίου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Α.Ε.Ν. Αφάντου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Α.Ο. Σταματίου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Αίολος Κεφάλου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Αίολος Κεφάλου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Παίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Γ.Σ. Διαγορας -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Παίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Σ. Δωδεκάνησος -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Παίδων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ιπποκράτης Κω -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Ιπποκράτης Κω -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Κάρπαθος Basketball -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Καλλιθέα -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Κλεόβουλος Λίνδου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Κλεόβουλος Λίνδου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Πήγασος Κρεμαστής -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Φοίβος Κω