Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Μπάσκετ)
Παγκορασίδες- Όμιλος Ρόδου
Επιλογη Κατηγοριας:
Α' Κατηγορια - Ομιλος Ροδου Α' Κατηγορια - Ομιλος Νησων Γυναικειο Εφηβοι - Ομιλος Ροδου Εφηβοι - Ομιλος Νησων Παιδες - Ομιλος Ροδου Παιδες - Ομιλος Νησων Κορασιδες - Ομιλος Ροδου Κορασιδες - Ομιλος Νησων Παμπαιδες - Ομιλος Ροδου Παμπαιδες - Ομιλος Νησων Παγκορασιδες- Ομιλος Ροδου Παγκορασιδες- Ομιλος Νησων
Α' Κατηγορια - Ομιλος Ροδου Α' Κατηγορια - Ομιλος Νησων Γυναικειο Εφηβοι - Ομιλος Ροδου Εφηβοι - Ομιλος Νησων Παιδες - Ομιλος Ροδου Παιδες - Ομιλος Νησων Κορασιδες - Ομιλος Ροδου Κορασιδες - Ομιλος Νησων Παμπαιδες - Ομιλος Ροδου Παμπαιδες - Ομιλος Νησων Παγκορασιδες- Ομιλος Ροδου Παγκορασιδες- Ομιλος Νησων
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΠΟΝΤΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ - ΗΤΤΕΣ | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Κλικ στο όνομα της ομάδας για να δείτε το πρόγραμμά της. |
Σύνολο |
Εντ |
Εκτ |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
Σύν |
Εν |
Εκ |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
||||||||||
Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Νι | Ητ | Νι | Ητ | Νι | Ητ | ||||||||
1η | Γ.Α.Σ. Ιάλυσος | 12 | 6 | 6 | 312 | 181 | +131 | 163 | 87 | 76 | 149 | 94 | 55 | 6 | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 |
2η | Κολοσσός Ρόδου | 11 | 5 | 6 | 261 | 259 | +2 | 101 | 95 | 6 | 160 | 164 | -4 | 7 | 3 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 |
3η | Γ.Σ. Διαγόρας | 9 | 6 | 3 | 250 | 240 | +10 | 193 | 185 | 8 | 57 | 55 | 2 | 6 | 4 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 |
4η | Κλεόβουλος Λίνδου | 9 | 5 | 4 | 175 | 225 | -50 | 83 | 90 | -7 | 92 | 135 | -43 | 6 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 |
5η | Πήγασος Κρεμαστής | 7 | 3 | 4 | 185 | 278 | -93 | 76 | 110 | -34 | 109 | 168 | -59 | 7 | 3 | 4 | 0 | 7 | 0 | 3 | 0 | 4 |
1η Αγωνιστική - Από 23-09-2023 έως 01-10-2023
1η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 23 Σεπτ, 2023 - 13:00 | Γ.Σ. Διαγόρας • Κολοσσός Ρόδου | 47 - 51 |
Κυρ 1 Οκτ, 2023 - 18:30 | Γ.Α.Σ. Ιάλυσος • Κλεόβουλος Λίνδου | 55 - 27 |
Ρεπό: Πήγασος Κρεμαστής |
2η Αγωνιστική - Από 09-10-2023 έως 11-10-2023
2η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Τετ 11 Οκτ, 2023 - 21:00 | Κολοσσός Ρόδου • Γ.Α.Σ. Ιάλυσος | 31 - 43 |
Δευ 9 Οκτ, 2023 - 13:30 | Πήγασος Κρεμαστής • Γ.Σ. Διαγόρας | 23 - 29 |
Ρεπό: Κλεόβουλος Λίνδου |
3η Αγωνιστική - Από 21-10-2023 έως 21-10-2023
3η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κλεόβουλος Λίνδου • Γ.Σ. Διαγόρας | - | |
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 15:00 | Κολοσσός Ρόδου • Πήγασος Κρεμαστής | 38 - 24 |
Ρεπό: Γ.Α.Σ. Ιάλυσος |
4η Αγωνιστική - Από 05-11-2023 έως 06-11-2023
4η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 5 Νοεμ, 2023 - 16:00 | Πήγασος Κρεμαστής • Κλεόβουλος Λίνδου | 20 - 33 |
Δευ 6 Νοεμ, 2023 - 18:30 | Γ.Σ. Διαγόρας • Γ.Α.Σ. Ιάλυσος | 36 - 62 |
Ρεπό: Κολοσσός Ρόδου |
5η Αγωνιστική - Από 19-11-2023 έως 19-11-2023
5η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 19 Νοεμ, 2023 - 17:00 | Κλεόβουλος Λίνδου • Κολοσσός Ρόδου | 27 - 26 |
Κυρ 19 Νοεμ, 2023 - 18:30 | Γ.Α.Σ. Ιάλυσος • Πήγασος Κρεμαστής | 51 - 25 |
Ρεπό: Γ.Σ. Διαγόρας |
6η Αγωνιστική - Από 17-12-2023 έως 17-12-2023
6η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 17 Δεκ, 2023 - 15:00 | Κολοσσός Ρόδου • Γ.Σ. Διαγόρας | 32 - 28 |
Κυρ 17 Δεκ, 2023 - 12:00 | Κλεόβουλος Λίνδου • Γ.Α.Σ. Ιάλυσος | 27 - 44 |
Ρεπό: Πήγασος Κρεμαστής |
7η Αγωνιστική - Από 14-01-2024 έως 21-01-2024
7η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 14 Ιαν, 2024 - 19:00 | Γ.Α.Σ. Ιάλυσος • Κολοσσός Ρόδου | 57 - 35 |
Κυρ 21 Ιαν, 2024 - 17:00 | Γ.Σ. Διαγόρας • Πήγασος Κρεμαστής | 50 - 40 |
Ρεπό: Κλεόβουλος Λίνδου |
8η Αγωνιστική - Από 10-02-2024 έως 11-02-2024
8η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 11 Φεβ, 2024 - 15:30 | Γ.Σ. Διαγόρας • Κλεόβουλος Λίνδου | 60 - 32 |
Σαβ 10 Φεβ, 2024 - 16:00 | Πήγασος Κρεμαστής • Κολοσσός Ρόδου | 33 - 48 |
Ρεπό: Γ.Α.Σ. Ιάλυσος |
9η Αγωνιστική - Από 16-03-2024 έως 20-03-2024
9η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 16 Μαρ, 2024 - 16:00 | Κλεόβουλος Λίνδου • Πήγασος Κρεμαστής | 29 - 20 |
Τετ 20 Μαρ, 2024 - 18:30 | Γ.Α.Σ. Ιάλυσος • Γ.Σ. Διαγόρας | - |
Ρεπό: Κολοσσός Ρόδου |
10η Αγωνιστική - Από 07-04-2024 έως 07-04-2024
10η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 7 Απρ, 2024 | Κολοσσός Ρόδου • Κλεόβουλος Λίνδου | - |
Κυρ 7 Απρ, 2024 | Πήγασος Κρεμαστής • Γ.Α.Σ. Ιάλυσος | - |
Ρεπό: Γ.Σ. Διαγόρας |
ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΘΕΜΑΤΑ
Ειδησεις ομαδων
(ΜΠΑΣΚΕΤ)
-
Μπάσκετ (Εφήβων)
A.E. Δικαίου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Α.Ε.Ν. Αφάντου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Α.Ο. Σταματίου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Αίολος Κεφάλου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Αίολος Κεφάλου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Παίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Γ.Σ. Διαγορας -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Παίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Σ. Δωδεκάνησος -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Παίδων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ιπποκράτης Κω -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Ιπποκράτης Κω -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Κάρπαθος Basketball -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Καλλιθέα -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Κλεόβουλος Λίνδου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Κλεόβουλος Λίνδου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Πήγασος Κρεμαστής -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Φοίβος Κω