Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Μπάσκετ)
Παμπαίδες - Όμιλος Νήσων
Επιλογη Κατηγοριας:
Α' Κατηγορια - Ομιλος Ροδου Α' Κατηγορια - Ομιλος Νησων Γυναικειο Εφηβοι - Ομιλος Ροδου Εφηβοι - Ομιλος Νησων Παιδες - Ομιλος Ροδου Παιδες - Ομιλος Νησων Κορασιδες - Ομιλος Ροδου Κορασιδες - Ομιλος Νησων Παμπαιδες - Ομιλος Ροδου Παμπαιδες - Ομιλος Νησων Παγκορασιδες- Ομιλος Ροδου Παγκορασιδες- Ομιλος Νησων
Α' Κατηγορια - Ομιλος Ροδου Α' Κατηγορια - Ομιλος Νησων Γυναικειο Εφηβοι - Ομιλος Ροδου Εφηβοι - Ομιλος Νησων Παιδες - Ομιλος Ροδου Παιδες - Ομιλος Νησων Κορασιδες - Ομιλος Ροδου Κορασιδες - Ομιλος Νησων Παμπαιδες - Ομιλος Ροδου Παμπαιδες - Ομιλος Νησων Παγκορασιδες- Ομιλος Ροδου Παγκορασιδες- Ομιλος Νησων
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΠΟΝΤΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ - ΗΤΤΕΣ | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Κλικ στο όνομα της ομάδας για να δείτε το πρόγραμμά της. |
Σύνολο |
Εντ |
Εκτ |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
Σύν |
Εν |
Εκ |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
||||||||||
Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Νι | Ητ | Νι | Ητ | Νι | Ητ | ||||||||
1η | Φοίβος Κω | 18 | 10 | 8 | 713 | 543 | +170 | 400 | 284 | 116 | 313 | 259 | 54 | 11 | 6 | 5 | 7 | 4 | 4 | 2 | 3 | 2 |
2η | Εσπερος Κω | 17 | 8 | 9 | 657 | 378 | +279 | 313 | 180 | 133 | 344 | 198 | 146 | 9 | 4 | 5 | 8 | 1 | 4 | 0 | 4 | 1 |
3η | Ε.Α. Καλύμνου | 15 | 7 | 8 | 538 | 459 | +79 | 234 | 223 | 11 | 304 | 236 | 68 | 9 | 4 | 5 | 6 | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 |
4η | Ηρακλής 2000 | 14 | 6 | 8 | 483 | 371 | +112 | 165 | 111 | 54 | 318 | 260 | 58 | 8 | 3 | 5 | 6 | 2 | 3 | 0 | 3 | 2 |
5η | Πανιώνιος Λέρου | 10 | 3 | 7 | 352 | 429 | -77 | 133 | 155 | -22 | 219 | 274 | -55 | 8 | 3 | 5 | 2 | 6 | 0 | 3 | 2 | 3 |
6η | Ξάνθος Πάτμου | 9 | 6 | 3 | 329 | 241 | +88 | 202 | 133 | 69 | 127 | 108 | 19 | 5 | 3 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 |
7η | Ακαδημία Καλύμνου | 9 | 6 | 3 | 376 | 755 | -379 | 247 | 500 | -253 | 129 | 255 | -126 | 9 | 6 | 3 | 0 | 9 | 0 | 6 | 0 | 3 |
8η | Φοίβος Κω 2 | 9 | 5 | 5 | 351 | 623 | -272 | 185 | 334 | -149 | 166 | 289 | -123 | 9 | 5 | 4 | 1 | 8 | 0 | 5 | 1 | 3 |
Η Ομάδα "Φοίβος Κω 2" έχει
-1 βαθμούς
1η Αγωνιστική - Από 23-09-2023 έως 24-09-2023
1η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 24 Σεπτ, 2023 - 17:15 | Ηρακλής 2000 • Πανιώνιος Λέρου | 59 - 33 |
Σαβ 23 Σεπτ, 2023 - 11:00 | Ακαδημία Καλύμνου • Φοίβος Κω 2 | 53 - 74 |
Κυρ 24 Σεπτ, 2023 - 15:00 | Ε.Α. Καλύμνου • Εσπερος Κω | 38 - 58 |
Σαβ 23 Σεπτ, 2023 - 20:00 | Ξάνθος Πάτμου • Φοίβος Κω | 61 - 46 |
2η Αγωνιστική - Από 06-10-2023 έως 07-10-2023
2η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Παρ 6 Οκτ, 2023 - 14:00 | Ξάνθος Πάτμου • Πανιώνιος Λέρου | 57 - 38 |
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 11:00 | Φοίβος Κω • Ε.Α. Καλύμνου | 49 - 45 |
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 16:15 | Εσπερος Κω • Ακαδημία Καλύμνου | 95 - 42 |
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 14:15 | Φοίβος Κω 2 • Ηρακλής 2000 | 30 - 72 |
3η Αγωνιστική - Από 21-10-2023 έως 09-03-2024
3η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 12:00 | Ηρακλής 2000 • Εσπερος Κω | 44 - 40 |
Σαβ 9 Μαρ, 2024 - 13:30 | Ακαδημία Καλύμνου • Φοίβος Κω | 36 - 83 |
Κυρ 22 Οκτ, 2023 - 18:00 | Ε.Α. Καλύμνου • Ξάνθος Πάτμου | 60 - 50 |
Πανιώνιος Λέρου • Φοίβος Κω 2 | - |
4η Αγωνιστική - Από 04-11-2023 έως 17-11-2023
4η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Ε.Α. Καλύμνου • Πανιώνιος Λέρου | - | |
Παρ 17 Νοεμ, 2023 - 17:00 | Ξάνθος Πάτμου • Ακαδημία Καλύμνου | 84 - 49 |
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Φοίβος Κω • Ηρακλής 2000 | 62 - 72 |
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 13:00 | Εσπερος Κω • Φοίβος Κω 2 | 96 - 25 |
5η Αγωνιστική - Από 19-11-2023 έως 22-11-2023
5η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Ηρακλής 2000 • Ξάνθος Πάτμου | - | |
Τετ 22 Νοεμ, 2023 - 18:00 | Ακαδημία Καλύμνου • Ε.Α. Καλύμνου | 32 - 102 |
Κυρ 19 Νοεμ, 2023 - 18:30 | Φοίβος Κω 2 • Φοίβος Κω | 41 - 73 |
Πανιώνιος Λέρου • Εσπερος Κω | - |
6η Αγωνιστική - Από 14-01-2024 έως 14-01-2024
6η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 14 Ιαν, 2024 - 16:15 | Ακαδημία Καλύμνου • Πανιώνιος Λέρου | 35 - 61 |
Κυρ 14 Ιαν, 2024 - 13:30 | Ε.Α. Καλύμνου • Ηρακλής 2000 | 68 - 65 |
Ξάνθος Πάτμου • Φοίβος Κω 2 | - | |
Κυρ 14 Ιαν, 2024 - 18:00 | Φοίβος Κω • Εσπερος Κω | 52 - 66 |
7η Αγωνιστική - Από 27-01-2024 έως 03-03-2024
7η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Ηρακλής 2000 • Ακαδημία Καλύμνου | - | |
Εσπερος Κω • Ξάνθος Πάτμου | - | |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 13:30 | Φοίβος Κω 2 • Ε.Α. Καλύμνου | 53 - 59 |
Σαβ 27 Ιαν, 2024 - 12:30 | Πανιώνιος Λέρου • Φοίβος Κω | 53 - 61 |
8η Αγωνιστική - Από 10-02-2024 έως 31-03-2024
8η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 10 Φεβ, 2024 - 12:15 | Πανιώνιος Λέρου • Ηρακλής 2000 | 40 - 50 |
Κυρ 31 Μαρ, 2024 - 16:30 | Φοίβος Κω 2 • Ακαδημία Καλύμνου | - |
Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 13:30 | Εσπερος Κω • Ε.Α. Καλύμνου | 62 - 54 |
Φοίβος Κω • Ξάνθος Πάτμου | - |
9η Αγωνιστική - Από 24-02-2024 έως 25-02-2024
9η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Πανιώνιος Λέρου • Ξάνθος Πάτμου | - | |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 16:00 | Ε.Α. Καλύμνου • Φοίβος Κω | 68 - 50 |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 12:00 | Ακαδημία Καλύμνου • Εσπερος Κω | 43 - 103 |
Σαβ 24 Φεβ, 2024 - 14:00 | Ηρακλής 2000 • Φοίβος Κω 2 | 62 - 38 |
10η Αγωνιστική - Από 21-10-2023 έως 31-03-2024
10η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Τετ 13 Μαρ, 2024 - 17:45 | Εσπερος Κω • Ηρακλής 2000 | 60 - 59 |
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 09:15 | Φοίβος Κω • Ακαδημία Καλύμνου | 76 - 38 |
Κυρ 31 Μαρ, 2024 - 10:15 | Ξάνθος Πάτμου • Ε.Α. Καλύμνου | - |
Κυρ 22 Οκτ, 2023 - 16:00 | Φοίβος Κω 2 • Πανιώνιος Λέρου | 40 - 53 |
11η Αγωνιστική - Από 10-02-2024 έως 30-03-2024
11η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 23 Μαρ, 2024 - 12:15 | Πανιώνιος Λέρου • Ε.Α. Καλύμνου | 40 - 44 |
Σαβ 23 Μαρ, 2024 - 16:30 | Ακαδημία Καλύμνου • Ξάνθος Πάτμου | 48 - 77 |
Σαβ 30 Μαρ, 2024 - 12:30 | Ηρακλής 2000 • Φοίβος Κω | - |
Σαβ 10 Φεβ, 2024 - 10:00 | Φοίβος Κω 2 • Εσπερος Κω | 21 - 77 |
12η Αγωνιστική - Από 24-03-2024 έως 07-04-2024
12η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 7 Απρ, 2024 | Ξάνθος Πάτμου • Ηρακλής 2000 | - |
Κυρ 7 Απρ, 2024 | Ε.Α. Καλύμνου • Ακαδημία Καλύμνου | - |
Κυρ 24 Μαρ, 2024 - 11:30 | Φοίβος Κω • Φοίβος Κω 2 | 78 - 29 |
Κυρ 7 Απρ, 2024 | Εσπερος Κω • Πανιώνιος Λέρου | - |
13η Αγωνιστική - Από 28-04-2024 έως 28-04-2024
13η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 28 Απρ, 2024 | Πανιώνιος Λέρου • Ακαδημία Καλύμνου | - |
Κυρ 28 Απρ, 2024 | Ηρακλής 2000 • Ε.Α. Καλύμνου | - |
Κυρ 28 Απρ, 2024 | Φοίβος Κω 2 • Ξάνθος Πάτμου | - |
Κυρ 28 Απρ, 2024 | Εσπερος Κω • Φοίβος Κω | - |
14η Αγωνιστική - Από 17-12-2023 έως 19-05-2024
14η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 19 Μαϊ, 2024 | Ακαδημία Καλύμνου • Ηρακλής 2000 | - |
Κυρ 19 Μαϊ, 2024 | Ξάνθος Πάτμου • Εσπερος Κω | - |
Κυρ 19 Μαϊ, 2024 | Ε.Α. Καλύμνου • Φοίβος Κω 2 | - |
Κυρ 17 Δεκ, 2023 - 17:00 | Φοίβος Κω • Πανιώνιος Λέρου | 83 - 34 |
ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΘΕΜΑΤΑ
Ειδησεις ομαδων
(ΜΠΑΣΚΕΤ)
-
Μπάσκετ (Εφήβων)
A.E. Δικαίου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Α.Ε.Ν. Αφάντου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Α.Ο. Σταματίου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Αίολος Κεφάλου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Αίολος Κεφάλου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Γ.Σ. Διαγορας -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Παίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Σ. Δωδεκάνησος -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Παίδων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ιπποκράτης Κω -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Ιπποκράτης Κω -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Κάρπαθος Basketball -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Καλλιθέα -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Κλεόβουλος Λίνδου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Κλεόβουλος Λίνδου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Πήγασος Κρεμαστής -
Μπάσκετ (Παίδων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Φοίβος Κω