Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)
Γ' Κατηγορία Δωδεκανήσου
Επιλογη Κατηγοριας:
Super League 2 Γ' Εθνικη (3ος Ομιλος) A' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Α' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Ομιλος Νησων Γ' Κατηγορια Δωδεκανησου
Super League 2 Γ' Εθνικη (3ος Ομιλος) A' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Α' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Ομιλος Νησων Γ' Κατηγορια Δωδεκανησου
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΤΕΡΜΑΤΑ | ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Κλικ στο όνομα της ομάδας για να δείτε το πρόγραμμά της. |
Σύνολο |
Εντ |
Εκτ |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
|||||||||||||
Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Νι | Iσ | Ητ | Νι | Iσ | Ητ | Νι | Iσ | Ητ | ||||||||
1η | Α.Ε.Ρ.Α. Β' | 56 | 30 | 26 | 77 | 17 | 60 | 45 | 5 | 40 | 32 | 12 | 20 | 21 | 10 | 11 | 18 | 2 | 1 | 10 | 0 | 0 | 8 | 2 | 1 |
2η | Ιππότες | 52 | 34 | 18 | 64 | 17 | 47 | 42 | 10 | 32 | 22 | 7 | 15 | 21 | 12 | 9 | 17 | 1 | 3 | 11 | 1 | 0 | 6 | 0 | 3 |
3η | A.O. Καλαβαρδών | 41 | 19 | 22 | 40 | 19 | 21 | 21 | 13 | 8 | 19 | 6 | 13 | 21 | 10 | 11 | 13 | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 7 | 1 | 3 |
4η | Εθνικός Αρχίπολης | 39 | 22 | 17 | 43 | 19 | 24 | 21 | 10 | 11 | 22 | 9 | 13 | 19 | 10 | 9 | 12 | 3 | 4 | 7 | 1 | 2 | 5 | 2 | 2 |
5η | Ασπίδα Απολακκιάς | 39 | 26 | 13 | 45 | 37 | 8 | 30 | 17 | 13 | 15 | 20 | -5 | 21 | 11 | 10 | 12 | 3 | 6 | 8 | 2 | 1 | 4 | 1 | 5 |
6η | Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου | 39 | 22 | 17 | 58 | 43 | 15 | 34 | 19 | 15 | 24 | 24 | 0 | 21 | 10 | 11 | 12 | 3 | 6 | 7 | 1 | 2 | 5 | 2 | 4 |
7η | Ευαγόρας | 38 | 17 | 21 | 45 | 33 | 12 | 24 | 21 | 3 | 21 | 12 | 9 | 21 | 11 | 10 | 12 | 2 | 7 | 5 | 2 | 4 | 7 | 0 | 3 |
8η | Διγενής Κοσκινού Β' | 37 | 21 | 16 | 49 | 24 | 25 | 18 | 3 | 15 | 31 | 21 | 10 | 21 | 9 | 12 | 12 | 1 | 8 | 7 | 0 | 2 | 5 | 1 | 6 |
9η | Απόλλων Καλυθιών Β' | 36 | 19 | 20 | 46 | 22 | 24 | 17 | 9 | 8 | 29 | 13 | 16 | 20 | 10 | 10 | 12 | 3 | 5 | 6 | 1 | 3 | 6 | 2 | 2 |
10η | Πολύστρατος Λαέρμων | 19 | 9 | 10 | 24 | 37 | -13 | 12 | 16 | -4 | 12 | 21 | -9 | 21 | 9 | 12 | 4 | 7 | 10 | 2 | 3 | 4 | 2 | 4 | 6 |
11η | Ομόνοια Γενναδίου | 17 | 11 | 6 | 20 | 37 | -17 | 11 | 18 | -7 | 9 | 19 | -10 | 21 | 12 | 9 | 5 | 2 | 14 | 3 | 2 | 7 | 2 | 0 | 7 |
12η | Κλεόβουλος Λίνδου Β' | 14 | 9 | 8 | 28 | 57 | -29 | 11 | 22 | -11 | 17 | 35 | -18 | 22 | 11 | 11 | 4 | 5 | 13 | 2 | 3 | 6 | 2 | 2 | 7 |
13η | Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς | 11 | 4 | 7 | 24 | 87 | -63 | 11 | 46 | -35 | 13 | 41 | -28 | 20 | 10 | 10 | 3 | 2 | 15 | 1 | 1 | 8 | 2 | 1 | 7 |
14η | Α.Ο. Φαληρακίου | 0 | 0 | 0 | 0 | 57 | -57 | 0 | 30 | -30 | 0 | 27 | -27 | 19 | 10 | 9 | 0 | 0 | 19 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 9 |
15η | Ελάφια Ρόδου | 0 | 0 | 0 | 0 | 57 | -57 | 0 | 27 | -27 | 0 | 30 | -30 | 19 | 9 | 10 | 0 | 0 | 19 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 10 |
Η Ομάδα "Απόλλων Καλυθιών Β'" έχει
-3 βαθμούς
Η Ομάδα "Κλεόβουλος Λίνδου Β'" έχει
-3 βαθμούς
1η Αγωνιστική - Από 22-10-2023 έως 22-10-2023
1η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 22 Οκτ, 2023 - 16:00 | A.O. Καλαβαρδών • Ασπίδα Απολακκιάς | 5 - 4 |
Κυρ 22 Οκτ, 2023 - 18:30 | Διγενής Κοσκινού Β' • Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς | 2 - 0 |
Άνευ Αγώνα | Ιππότες • Α.Ο. Φαληρακίου | 3 - 0 |
Κυρ 22 Οκτ, 2023 - 11:30 | Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου • Α.Ε.Ρ.Α. Β' | 3 - 3 |
Κυρ 22 Οκτ, 2023 - 16:00 | Κλεόβουλος Λίνδου Β' • Εθνικός Αρχίπολης | 1 - 1 |
Κυρ 22 Οκτ, 2023 - 16:00 | Απόλλων Καλυθιών Β' • Πολύστρατος Λαέρμων | 2 - 0 |
Κυρ 22 Οκτ, 2023 - 16:00 | Ομόνοια Γενναδίου • Ευαγόρας | 0 - 1 |
Ρεπό: Ελάφια Ρόδου |
2η Αγωνιστική - Από 28-10-2023 έως 29-10-2023
2η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Άνευ Αγώνα | Α.Ο. Φαληρακίου • Διγενής Κοσκινού Β' | 0 - 3 |
Κυρ 29 Οκτ, 2023 - 11:00 | Α.Ε.Ρ.Α. Β' • Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς | 6 - 2 |
Κυρ 29 Οκτ, 2023 - 15:00 | Εθνικός Αρχίπολης • Ιππότες | 3 - 1 |
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 19:00 | Πολύστρατος Λαέρμων • Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου | 0 - 0 |
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 16:00 | Ευαγόρας • Κλεόβουλος Λίνδου Β' | 5 - 0 |
Κυρ 29 Οκτ, 2023 - 15:00 | Ασπίδα Απολακκιάς • Ομόνοια Γενναδίου | 1 - 2 |
Άνευ Αγώνα | Ελάφια Ρόδου • A.O. Καλαβαρδών | 0 - 3 |
Ρεπό: Απόλλων Καλυθιών Β' |
3η Αγωνιστική - Από 05-11-2023 έως 05-11-2023
3η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Άνευ Αγώνα | Α.Ε.Ρ.Α. Β' • Α.Ο. Φαληρακίου | 3 - 0 |
Κυρ 5 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Διγενής Κοσκινού Β' • Εθνικός Αρχίπολης | 1 - 0 |
Κυρ 5 Νοεμ, 2023 - 15:15 | Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς • Πολύστρατος Λαέρμων | 2 - 2 |
Κυρ 5 Νοεμ, 2023 - 20:15 | Ιππότες • Ευαγόρας | 3 - 0 |
Κυρ 5 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Κλεόβουλος Λίνδου Β' • Ασπίδα Απολακκιάς | 2 - 3 |
Άνευ Αγώνα | Απόλλων Καλυθιών Β' • Ελάφια Ρόδου | 3 - 0 |
Κυρ 5 Νοεμ, 2023 - 11:30 | A.O. Καλαβαρδών • Ομόνοια Γενναδίου | 2 - 0 |
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου |
4η Αγωνιστική - Από 10-11-2023 έως 13-11-2023
4η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 12 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Εθνικός Αρχίπολης • Α.Ε.Ρ.Α. Β' | 1 - 2 |
Άνευ Αγώνα | Πολύστρατος Λαέρμων • Α.Ο. Φαληρακίου | 3 - 0 |
Δευ 13 Νοεμ, 2023 - 17:00 | Ευαγόρας • Διγενής Κοσκινού Β' | 3 - 2 |
Παρ 10 Νοεμ, 2023 - 20:00 | Ασπίδα Απολακκιάς • Ιππότες | 1 - 0 |
Άνευ Αγώνα | Ελάφια Ρόδου • Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου | 0 - 3 |
Κυρ 12 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Ομόνοια Γενναδίου • Κλεόβουλος Λίνδου Β' | 2 - 0 |
Κυρ 12 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Απόλλων Καλυθιών Β' • A.O. Καλαβαρδών | 0 - 0 |
Ρεπό: Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς |
5η Αγωνιστική - Από 19-11-2023 έως 22-11-2023
5η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 19 Νοεμ, 2023 - 18:45 | Πολύστρατος Λαέρμων • Εθνικός Αρχίπολης | 1 - 2 |
Τετ 22 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Α.Ε.Ρ.Α. Β' • Ευαγόρας | 5 - 0 |
Κυρ 19 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Διγενής Κοσκινού Β' • Ασπίδα Απολακκιάς | 2 - 0 |
Άνευ Αγώνα | Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς • Ελάφια Ρόδου | 3 - 0 |
Κυρ 19 Νοεμ, 2023 - 13:30 | Ιππότες • Ομόνοια Γενναδίου | 3 - 1 |
Κυρ 19 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου • Απόλλων Καλυθιών Β' | 4 - 5 |
Άνευ Αγώνα | A.O. Καλαβαρδών • Κλεόβουλος Λίνδου Β' | 3 - 0 |
Ρεπό: Α.Ο. Φαληρακίου |
6η Αγωνιστική - Από 26-11-2023 έως 20-01-2024
6η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 26 Νοεμ, 2023 - 13:45 | Ευαγόρας • Πολύστρατος Λαέρμων | 1 - 1 |
Σαβ 20 Ιαν, 2024 - 14:45 | Ασπίδα Απολακκιάς • Α.Ε.Ρ.Α. Β' | 5 - 3 |
Ελάφια Ρόδου • Α.Ο. Φαληρακίου | Αναβλήθηκε | |
Δευ 27 Νοεμ, 2023 - 17:00 | Ομόνοια Γενναδίου • Διγενής Κοσκινού Β' | 0 - 2 |
Κυρ 26 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Απόλλων Καλυθιών Β' • Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς | 4 - 2 |
Κυρ 26 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Κλεόβουλος Λίνδου Β' • Ιππότες | 0 - 5 |
Κυρ 26 Νοεμ, 2023 - 11:30 | Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου • A.O. Καλαβαρδών | 2 - 1 |
Ρεπό: Εθνικός Αρχίπολης |
7η Αγωνιστική - Από 03-12-2023 έως 28-01-2024
7η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 14:45 | Πολύστρατος Λαέρμων • Ασπίδα Απολακκιάς | 1 - 2 |
Άνευ Αγώνα | Εθνικός Αρχίπολης • Ελάφια Ρόδου | 3 - 0 |
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 10:45 | Α.Ε.Ρ.Α. Β' • Ομόνοια Γενναδίου | 5 - 2 |
Άνευ Αγώνα | Α.Ο. Φαληρακίου • Απόλλων Καλυθιών Β' | 0 - 3 |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 18:00 | Διγενής Κοσκινού Β' • Κλεόβουλος Λίνδου Β' | 4 - 0 |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 12:00 | Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς • Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου | 1 - 4 |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 11:30 | A.O. Καλαβαρδών • Ιππότες | 0 - 1 |
Ρεπό: Ευαγόρας |
8η Αγωνιστική - Από 10-12-2023 έως 17-01-2024
8η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Άνευ Αγώνα | Ελάφια Ρόδου • Ευαγόρας | 0 - 3 |
Κυρ 10 Δεκ, 2023 - 14:45 | Ομόνοια Γενναδίου • Πολύστρατος Λαέρμων | 1 - 1 |
Κυρ 10 Δεκ, 2023 - 18:30 | Απόλλων Καλυθιών Β' • Εθνικός Αρχίπολης | 3 - 0 |
Κυρ 10 Δεκ, 2023 - 11:00 | Κλεόβουλος Λίνδου Β' • Α.Ε.Ρ.Α. Β' | 0 - 3 |
Άνευ Αγώνα | Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου • Α.Ο. Φαληρακίου | 3 - 0 |
Τετ 17 Ιαν, 2024 - 16:30 | Ιππότες • Διγενής Κοσκινού Β' | 4 - 2 |
Κυρ 10 Δεκ, 2023 - 14:45 | Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς • A.O. Καλαβαρδών | 0 - 3 |
Ρεπό: Ασπίδα Απολακκιάς |
9η Αγωνιστική - Από 17-12-2023 έως 17-12-2023
9η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Άνευ Αγώνα | Ασπίδα Απολακκιάς • Ελάφια Ρόδου | 3 - 0 |
Κυρ 17 Δεκ, 2023 - 12:30 | Ευαγόρας • Απόλλων Καλυθιών Β' | 0 - 3 |
Κυρ 17 Δεκ, 2023 - 18:00 | Πολύστρατος Λαέρμων • Κλεόβουλος Λίνδου Β' | 2 - 2 |
Κυρ 17 Δεκ, 2023 - 14:45 | Εθνικός Αρχίπολης • Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου | 3 - 2 |
Κυρ 17 Δεκ, 2023 - 11:00 | Α.Ε.Ρ.Α. Β' • Ιππότες | 1 - 0 |
Άνευ Αγώνα | Α.Ο. Φαληρακίου • Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς | 0 - 3 |
Κυρ 17 Δεκ, 2023 - 14:45 | A.O. Καλαβαρδών • Διγενής Κοσκινού Β' | 2 - 0 |
Ρεπό: Ομόνοια Γενναδίου |
10η Αγωνιστική - Από 07-01-2024 έως 10-01-2024
10η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Άνευ Αγώνα | Ομόνοια Γενναδίου • Ελάφια Ρόδου | 3 - 0 |
Κυρ 7 Ιαν, 2024 - 14:45 | Απόλλων Καλυθιών Β' • Ασπίδα Απολακκιάς | 1 - 0 |
Κυρ 7 Ιαν, 2024 - 14:45 | Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου • Ευαγόρας | 2 - 5 |
Κυρ 7 Ιαν, 2024 - 17:45 | Ιππότες • Πολύστρατος Λαέρμων | 3 - 0 |
Κυρ 7 Ιαν, 2024 - 15:15 | Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς • Εθνικός Αρχίπολης | 0 - 7 |
Τετ 10 Ιαν, 2024 - 16:00 | Διγενής Κοσκινού Β' • Α.Ε.Ρ.Α. Β' | 1 - 2 |
Άνευ Αγώνα | Α.Ο. Φαληρακίου • A.O. Καλαβαρδών | 0 - 3 |
Ρεπό: Κλεόβουλος Λίνδου Β' |
11η Αγωνιστική - Από 13-01-2024 έως 14-01-2024
11η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 14 Ιαν, 2024 - 14:45 | Ομόνοια Γενναδίου • Απόλλων Καλυθιών Β' | 1 - 0 |
Άνευ Αγώνα | Ελάφια Ρόδου • Κλεόβουλος Λίνδου Β' | 0 - 3 |
Κυρ 14 Ιαν, 2024 - 14:45 | Ασπίδα Απολακκιάς • Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου | 6 - 5 |
Κυρ 14 Ιαν, 2024 - 14:00 | Ευαγόρας • Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς | 7 - 0 |
Κυρ 14 Ιαν, 2024 - 19:00 | Πολύστρατος Λαέρμων • Διγενής Κοσκινού Β' | 0 - 4 |
Άνευ Αγώνα | Εθνικός Αρχίπολης • Α.Ο. Φαληρακίου | 3 - 0 |
Σαβ 13 Ιαν, 2024 - 14:45 | A.O. Καλαβαρδών • Α.Ε.Ρ.Α. Β' | 0 - 2 |
Ρεπό: Ιππότες |
12η Αγωνιστική - Από 17-01-2024 έως 17-01-2024
12η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Τετ 17 Ιαν, 2024 - 18:00 | Κλεόβουλος Λίνδου Β' • Απόλλων Καλυθιών Β' | 1 - 2 |
Τετ 17 Ιαν, 2024 - 14:45 | Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου • Ομόνοια Γενναδίου | 2 - 1 |
Άνευ Αγώνα | Ιππότες • Ελάφια Ρόδου | 3 - 0 |
Τετ 17 Ιαν, 2024 - 19:00 | Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς • Ασπίδα Απολακκιάς | 1 - 2 |
Άνευ Αγώνα | Α.Ο. Φαληρακίου • Ευαγόρας | 0 - 3 |
Τετ 17 Ιαν, 2024 - 14:45 | Α.Ε.Ρ.Α. Β' • Πολύστρατος Λαέρμων | 5 - 0 |
Τετ 17 Ιαν, 2024 - 17:30 | Εθνικός Αρχίπολης • A.O. Καλαβαρδών | 0 - 2 |
Ρεπό: Διγενής Κοσκινού Β' |
13η Αγωνιστική - Από 21-01-2024 έως 21-01-2024
13η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 21 Ιαν, 2024 - 14:45 | Κλεόβουλος Λίνδου Β' • Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου | 1 - 1 |
Άνευ Αγώνα | Απόλλων Καλυθιών Β' • Ιππότες | 0 - 3 |
Κυρ 21 Ιαν, 2024 - 14:45 | Ομόνοια Γενναδίου • Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς | 2 - 2 |
Άνευ Αγώνα | Ελάφια Ρόδου • Διγενής Κοσκινού Β' | 0 - 3 |
Άνευ Αγώνα | Ασπίδα Απολακκιάς • Α.Ο. Φαληρακίου | 3 - 0 |
Κυρ 21 Ιαν, 2024 - 11:30 | Ευαγόρας • Εθνικός Αρχίπολης | 1 - 5 |
Κυρ 21 Ιαν, 2024 - 11:30 | A.O. Καλαβαρδών • Πολύστρατος Λαέρμων | 1 - 0 |
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α. Β' |
14η Αγωνιστική - Από 28-01-2024 έως 28-01-2024
14η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 18:30 | Ιππότες • Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου | 5 - 1 |
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 16:15 | Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς • Κλεόβουλος Λίνδου Β' | 3 - 6 |
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 18:00 | Διγενής Κοσκινού Β' • Απόλλων Καλυθιών Β' | 2 - 0 |
Άνευ Αγώνα | Α.Ο. Φαληρακίου • Ομόνοια Γενναδίου | 0 - 3 |
Άνευ Αγώνα | Α.Ε.Ρ.Α. Β' • Ελάφια Ρόδου | 3 - 0 |
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 11:15 | Εθνικός Αρχίπολης • Ασπίδα Απολακκιάς | 1 - 1 |
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 14:45 | Ευαγόρας • A.O. Καλαβαρδών | 0 - 1 |
Ρεπό: Πολύστρατος Λαέρμων |
15η Αγωνιστική - Από 02-02-2024 έως 06-02-2024
15η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 11:30 | Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου • Διγενής Κοσκινού Β' | 4 - 3 |
Άνευ Αγώνα | Κλεόβουλος Λίνδου Β' • Α.Ο. Φαληρακίου | 3 - 0 |
Τρι 6 Φεβ, 2024 - 15:30 | Απόλλων Καλυθιών Β' • Α.Ε.Ρ.Α. Β' | 1 - 3 |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 15:00 | Ομόνοια Γενναδίου • Εθνικός Αρχίπολης | 1 - 3 |
Άνευ Αγώνα | Ελάφια Ρόδου • Πολύστρατος Λαέρμων | 0 - 3 |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 15:00 | Ασπίδα Απολακκιάς • Ευαγόρας | 2 - 1 |
Παρ 2 Φεβ, 2024 - 17:30 | Ιππότες • Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς | 8 - 0 |
Ρεπό: A.O. Καλαβαρδών |
16η Αγωνιστική - Από 11-02-2024 έως 20-02-2024
16η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 11 Φεβ, 2024 - 15:00 | Ασπίδα Απολακκιάς • A.O. Καλαβαρδών | 1 - 0 |
Κυρ 11 Φεβ, 2024 - 13:00 | Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς • Διγενής Κοσκινού Β' | 0 - 8 |
Άνευ Αγώνα | Α.Ο. Φαληρακίου • Ιππότες | 0 - 3 |
Τρι 20 Φεβ, 2024 - 18:30 | Α.Ε.Ρ.Α. Β' • Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου | 6 - 1 |
Κυρ 11 Φεβ, 2024 - 12:00 | Εθνικός Αρχίπολης • Κλεόβουλος Λίνδου Β' | 2 - 1 |
Κυρ 11 Φεβ, 2024 - 18:15 | Πολύστρατος Λαέρμων • Απόλλων Καλυθιών Β' | 1 - 1 |
Κυρ 11 Φεβ, 2024 - 15:45 | Ευαγόρας • Ομόνοια Γενναδίου | 1 - 0 |
Ρεπό: Ελάφια Ρόδου |
17η Αγωνιστική - Από 18-02-2024 έως 18-02-2024
17η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Άνευ Αγώνα | Διγενής Κοσκινού Β' • Α.Ο. Φαληρακίου | 3 - 0 |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 16:30 | Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς • Α.Ε.Ρ.Α. Β' | 0 - 5 |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 19:15 | Ιππότες • Εθνικός Αρχίπολης | 1 - 1 |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 11:30 | Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου • Πολύστρατος Λαέρμων | 3 - 1 |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 15:15 | Κλεόβουλος Λίνδου Β' • Ευαγόρας | 0 - 3 |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 15:15 | Ομόνοια Γενναδίου • Ασπίδα Απολακκιάς | 0 - 1 |
Άνευ Αγώνα | A.O. Καλαβαρδών • Ελάφια Ρόδου | 3 - 0 |
Ρεπό: Απόλλων Καλυθιών Β' |
18η Αγωνιστική - Από 25-02-2024 έως 25-02-2024
18η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Άνευ Αγώνα | Α.Ο. Φαληρακίου • Α.Ε.Ρ.Α. Β' | 0 - 3 |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 15:30 | Εθνικός Αρχίπολης • Διγενής Κοσκινού Β' | 3 - 1 |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 19:30 | Πολύστρατος Λαέρμων • Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς | 4 - 1 |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 17:00 | Ευαγόρας • Ιππότες | 2 - 8 |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 15:30 | Ασπίδα Απολακκιάς • Κλεόβουλος Λίνδου Β' | 3 - 3 |
Άνευ Αγώνα | Ελάφια Ρόδου • Απόλλων Καλυθιών Β' | 0 - 3 |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 15:30 | Ομόνοια Γενναδίου • A.O. Καλαβαρδών | 1 - 2 |
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου |
19η Αγωνιστική - Από 28-02-2024 έως 05-03-2024
19η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Τρι 5 Μαρ, 2024 - 17:30 | Α.Ε.Ρ.Α. Β' • Εθνικός Αρχίπολης | - |
Άνευ Αγώνα | Α.Ο. Φαληρακίου • Πολύστρατος Λαέρμων | 0 - 3 |
Τετ 28 Φεβ, 2024 - 15:30 | Διγενής Κοσκινού Β' • Ευαγόρας | 0 - 1 |
Τετ 28 Φεβ, 2024 - 17:30 | Ιππότες • Ασπίδα Απολακκιάς | 3 - 2 |
Άνευ Αγώνα | Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου • Ελάφια Ρόδου | 3 - 0 |
Τετ 28 Φεβ, 2024 - 18:30 | Κλεόβουλος Λίνδου Β' • Ομόνοια Γενναδίου | 2 - 0 |
Τετ 28 Φεβ, 2024 - 17:30 | A.O. Καλαβαρδών • Απόλλων Καλυθιών Β' | 3 - 3 |
Ρεπό: Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς |
20η Αγωνιστική - Από 02-03-2024 έως 06-03-2024
20η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 2 Μαρ, 2024 - 18:30 | Εθνικός Αρχίπολης • Πολύστρατος Λαέρμων | 2 - 0 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 11:00 | Ευαγόρας • Α.Ε.Ρ.Α. Β' | 1 - 1 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 15:30 | Ασπίδα Απολακκιάς • Διγενής Κοσκινού Β' | 4 - 2 |
Άνευ Αγώνα | Ελάφια Ρόδου • Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς | 0 - 3 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 15:30 | Ομόνοια Γενναδίου • Ιππότες | 0 - 1 |
Τετ 6 Μαρ, 2024 - 18:30 | Απόλλων Καλυθιών Β' • Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου | 0 - 1 |
Σαβ 2 Μαρ, 2024 - 18:30 | Κλεόβουλος Λίνδου Β' • A.O. Καλαβαρδών | 0 - 3 |
Ρεπό: Α.Ο. Φαληρακίου |
21η Αγωνιστική - Από 09-03-2024 έως 10-03-2024
21η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 9 Μαρ, 2024 - 18:15 | Πολύστρατος Λαέρμων • Ευαγόρας | 0 - 4 |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 11:30 | Α.Ε.Ρ.Α. Β' • Ασπίδα Απολακκιάς | 4 - 0 |
Α.Ο. Φαληρακίου • Ελάφια Ρόδου | Αναβλήθηκε | |
Σαβ 9 Μαρ, 2024 - 18:00 | Διγενής Κοσκινού Β' • Ομόνοια Γενναδίου | 3 - 0 |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 12:00 | Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς • Απόλλων Καλυθιών Β' | 1 - 9 |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 18:00 | Ιππότες • Κλεόβουλος Λίνδου Β' | 4 - 2 |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 18:30 | A.O. Καλαβαρδών • Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου | 2 - 3 |
Ρεπό: Εθνικός Αρχίπολης |
22η Αγωνιστική - Από 13-03-2024 έως 16-03-2024
22η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Τετ 13 Μαρ, 2024 - 19:00 | Ασπίδα Απολακκιάς • Πολύστρατος Λαέρμων | 1 - 1 |
Άνευ Αγώνα | Ελάφια Ρόδου • Εθνικός Αρχίπολης | 0 - 3 |
Τετ 13 Μαρ, 2024 - 16:00 | Ομόνοια Γενναδίου • Α.Ε.Ρ.Α. Β' | 0 - 5 |
Άνευ Αγώνα | Απόλλων Καλυθιών Β' • Α.Ο. Φαληρακίου | 3 - 0 |
Τετ 13 Μαρ, 2024 - 18:00 | Κλεόβουλος Λίνδου Β' • Διγενής Κοσκινού Β' | 1 - 1 |
Σαβ 16 Μαρ, 2024 - 16:00 | Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου • Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς | 8 - 0 |
Σαβ 16 Μαρ, 2024 - 18:30 | Ιππότες • A.O. Καλαβαρδών | 2 - 1 |
Ρεπό: Ευαγόρας |
23η Αγωνιστική - Από 16-03-2024 έως 20-03-2024
23η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Άνευ Αγώνα | Ευαγόρας • Ελάφια Ρόδου | 3 - 0 |
Τετ 20 Μαρ, 2024 - 18:00 | Πολύστρατος Λαέρμων • Ομόνοια Γενναδίου | - |
Τετ 20 Μαρ, 2024 - 18:00 | Εθνικός Αρχίπολης • Απόλλων Καλυθιών Β' | - |
Σαβ 16 Μαρ, 2024 - 11:00 | Α.Ε.Ρ.Α. Β' • Κλεόβουλος Λίνδου Β' | 7 - 0 |
Άνευ Αγώνα | Α.Ο. Φαληρακίου • Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου | 0 - 3 |
Τετ 20 Μαρ, 2024 - 16:00 | Διγενής Κοσκινού Β' • Ιππότες | - |
Τετ 20 Μαρ, 2024 - 18:00 | A.O. Καλαβαρδών • Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς | - |
Ρεπό: Ασπίδα Απολακκιάς |
24η Αγωνιστική
24η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Ελάφια Ρόδου • Ασπίδα Απολακκιάς | - | |
Απόλλων Καλυθιών Β' • Ευαγόρας | - | |
Κλεόβουλος Λίνδου Β' • Πολύστρατος Λαέρμων | - | |
Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου • Εθνικός Αρχίπολης | - | |
Ιππότες • Α.Ε.Ρ.Α. Β' | - | |
Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς • Α.Ο. Φαληρακίου | - | |
Διγενής Κοσκινού Β' • A.O. Καλαβαρδών | - | |
Ρεπό: Ομόνοια Γενναδίου |
25η Αγωνιστική
25η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Ελάφια Ρόδου • Ομόνοια Γενναδίου | - | |
Ασπίδα Απολακκιάς • Απόλλων Καλυθιών Β' | - | |
Ευαγόρας • Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου | - | |
Πολύστρατος Λαέρμων • Ιππότες | - | |
Εθνικός Αρχίπολης • Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς | - | |
Α.Ε.Ρ.Α. Β' • Διγενής Κοσκινού Β' | - | |
A.O. Καλαβαρδών • Α.Ο. Φαληρακίου | - | |
Ρεπό: Κλεόβουλος Λίνδου Β' |
26η Αγωνιστική
26η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Απόλλων Καλυθιών Β' • Ομόνοια Γενναδίου | - | |
Κλεόβουλος Λίνδου Β' • Ελάφια Ρόδου | - | |
Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου • Ασπίδα Απολακκιάς | - | |
Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς • Ευαγόρας | - | |
Διγενής Κοσκινού Β' • Πολύστρατος Λαέρμων | - | |
Α.Ο. Φαληρακίου • Εθνικός Αρχίπολης | - | |
Α.Ε.Ρ.Α. Β' • A.O. Καλαβαρδών | - | |
Ρεπό: Ιππότες |
27η Αγωνιστική
27η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Απόλλων Καλυθιών Β' • Κλεόβουλος Λίνδου Β' | - | |
Ομόνοια Γενναδίου • Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου | - | |
Ελάφια Ρόδου • Ιππότες | - | |
Ασπίδα Απολακκιάς • Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς | - | |
Ευαγόρας • Α.Ο. Φαληρακίου | - | |
Πολύστρατος Λαέρμων • Α.Ε.Ρ.Α. Β' | - | |
A.O. Καλαβαρδών • Εθνικός Αρχίπολης | - | |
Ρεπό: Διγενής Κοσκινού Β' |
28η Αγωνιστική
28η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου • Κλεόβουλος Λίνδου Β' | - | |
Ιππότες • Απόλλων Καλυθιών Β' | - | |
Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς • Ομόνοια Γενναδίου | - | |
Διγενής Κοσκινού Β' • Ελάφια Ρόδου | - | |
Α.Ο. Φαληρακίου • Ασπίδα Απολακκιάς | - | |
Εθνικός Αρχίπολης • Ευαγόρας | - | |
Πολύστρατος Λαέρμων • A.O. Καλαβαρδών | - | |
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α. Β' |
29η Αγωνιστική
29η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου • Ιππότες | - | |
Κλεόβουλος Λίνδου Β' • Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς | - | |
Απόλλων Καλυθιών Β' • Διγενής Κοσκινού Β' | - | |
Ομόνοια Γενναδίου • Α.Ο. Φαληρακίου | - | |
Ελάφια Ρόδου • Α.Ε.Ρ.Α. Β' | - | |
Ασπίδα Απολακκιάς • Εθνικός Αρχίπολης | - | |
A.O. Καλαβαρδών • Ευαγόρας | - | |
Ρεπό: Πολύστρατος Λαέρμων |
30η Αγωνιστική
30η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Διγενής Κοσκινού Β' • Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου | - | |
Α.Ο. Φαληρακίου • Κλεόβουλος Λίνδου Β' | - | |
Α.Ε.Ρ.Α. Β' • Απόλλων Καλυθιών Β' | - | |
Εθνικός Αρχίπολης • Ομόνοια Γενναδίου | - | |
Πολύστρατος Λαέρμων • Ελάφια Ρόδου | - | |
Ευαγόρας • Ασπίδα Απολακκιάς | - | |
Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς • Ιππότες | - | |
Ρεπό: A.O. Καλαβαρδών |
ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΘΕΜΑΤΑ
Ειδησεις ομαδων
(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)
- A.O. Καλαβαρδών
- Aγιος Ισίδωρος
- Α.Ε. Κατταβιάς
- Α.Ε. Κως
- Α.Ε. Λέρου
- Α.Ε.Ρ.Α.
- Α.Ο. Βαθύ
- Α.Ο. Λειψών
- Α.Ο. Πυλίου
- Α.Ο. Σύμης
- Α.Ο. Φαληρακίου
- Α.Σ. Τήλος
- Α.Σ. Χάλκης
- Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
- Αθλέτικο Αφάντου
- Ακουσίλαος Φανών
- Αναγέννηση Έμπωνα
- Αναγέννηση Ασφενδιού
- Αντίμαχος Κω
- Απόλλων Απολλώνων
- Απόλλων Καλυθιών
- Αργοναύτες Καλύμνου
- Αρης Αρχαγγέλου
- Ασπίδα Απολακκιάς
- Ασπίδα Σαλάκου
- Αστέρας Μασάρων
- Αστέρας Παστίδας
- Ατρόμητος Διμυλιάς
- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
- Γ.Σ. Διαγόρας
- Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς
- Δήμητρα Δαματριάς
- Δαμάγητος Θεολόγου
- Διαγόρας Βατίου
- Διγενής Κοσκινού
- Δόξα Καρδάμαινας
- Δόξα Ψίνθου
- Εθνικός Αρχίπολης
- Ευαγόρας
- Ευκλής Σορωνής
- Ηρακλής Λάρδου
- Ηρακλής Μαριτσών
- Ιππότες
- Καλυμνιακός
- Κλεάνθης Παραδεισίου
- Κλεόβουλος Λίνδου
- Νικαγόρας Κεφάλου
- Ο.Φ. Ιστρίου
- Ομόνοια Γενναδίου
- Ορφέας
- Π.Α.Ο.Κ. Κω
- Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου
- Π.Α.Σ. Ασκληπειού
- Πάνθηρες Ρόδου
- Πολυβώτης Νισύρου
- Πολύστρατος Λαέρμων
- Ποσειδών Καρπάθου
- Ρόδος
- Ταξιάρχης Καλάθου
- Φοίβος Κρεμαστής