Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Μπάσκετ)
Γυναικείο
Επιλογη Κατηγοριας:
Α' Κατηγορια - Ομιλος Ροδου Α' Κατηγορια - Ομιλος Νησων Γυναικειο Εφηβοι - Ομιλος Ροδου Εφηβοι - Ομιλος Νησων Παιδες - Ομιλος Ροδου Παιδες - Ομιλος Νησων Κορασιδες - Ομιλος Ροδου Κορασιδες - Ομιλος Νησων Παμπαιδες - Ομιλος Ροδου Παμπαιδες - Ομιλος Νησων Παγκορασιδες- Ομιλος Ροδου Παγκορασιδες- Ομιλος Νησων
Α' Κατηγορια - Ομιλος Ροδου Α' Κατηγορια - Ομιλος Νησων Γυναικειο Εφηβοι - Ομιλος Ροδου Εφηβοι - Ομιλος Νησων Παιδες - Ομιλος Ροδου Παιδες - Ομιλος Νησων Κορασιδες - Ομιλος Ροδου Κορασιδες - Ομιλος Νησων Παμπαιδες - Ομιλος Ροδου Παμπαιδες - Ομιλος Νησων Παγκορασιδες- Ομιλος Ροδου Παγκορασιδες- Ομιλος Νησων
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΠΟΝΤΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ - ΗΤΤΕΣ | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Κλικ στο όνομα της ομάδας για να δείτε το πρόγραμμά της. |
Σύνολο |
Εντ |
Εκτ |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
Σύν |
Εν |
Εκ |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
||||||||||
Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Νι | Ητ | Νι | Ητ | Νι | Ητ | ||||||||
1η | Γ.Σ. Διαγορας | 7 | 3 | 4 | 237 | 174 | +63 | 111 | 89 | 22 | 126 | 85 | 41 | 4 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 |
2η | Ιπποκράτης Κω | 7 | 3 | 4 | 179 | 178 | +1 | 81 | 91 | -10 | 98 | 87 | 11 | 4 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 |
3η | Ε.Α. Καλύμνου | 4 | 2 | 2 | 162 | 226 | -64 | 88 | 118 | -30 | 74 | 108 | -34 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 |
1η Αγωνιστική - Από 03-12-2023 έως 03-12-2023
1η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 18:15 | Ιπποκράτης Κω • Ε.Α. Καλύμνου | 44 - 35 |
Ρεπό: Γ.Σ. Διαγορας |
2η Αγωνιστική - Από 14-01-2024 έως 14-01-2024
2η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 14 Ιαν, 2024 - 11:30 | Ε.Α. Καλύμνου • Γ.Σ. Διαγορας | 48 - 70 |
Ρεπό: Ιπποκράτης Κω |
3η Αγωνιστική - Από 09-12-2023 έως 09-12-2023
3η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 19:00 | Γ.Σ. Διαγορας • Ιπποκράτης Κω | 47 - 50 |
Ρεπό: Ε.Α. Καλύμνου |
4η Αγωνιστική - Από 20-01-2024 έως 20-01-2024
4η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 20 Ιαν, 2024 - 15:30 | Ε.Α. Καλύμνου • Ιπποκράτης Κω | 40 - 48 |
Ρεπό: Γ.Σ. Διαγορας |
5η Αγωνιστική - Από 18-02-2024 έως 18-02-2024
5η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 12:00 | Γ.Σ. Διαγορας • Ε.Α. Καλύμνου | 64 - 39 |
Ρεπό: Ιπποκράτης Κω |
6η Αγωνιστική - Από 24-02-2024 έως 24-02-2024
6η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 24 Φεβ, 2024 - 20:30 | Ιπποκράτης Κω • Γ.Σ. Διαγορας | 37 - 56 |
Ρεπό: Ε.Α. Καλύμνου |
ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΘΕΜΑΤΑ
Ειδησεις ομαδων
(ΜΠΑΣΚΕΤ)
-
Μπάσκετ (Εφήβων)
A.E. Δικαίου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Α.Ε.Ν. Αφάντου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Α.Ο. Σταματίου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Αίολος Κεφάλου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Αίολος Κεφάλου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Γ.Σ. Διαγορας -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Παίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Σ. Δωδεκάνησος -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Παίδων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ιπποκράτης Κω -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Ιπποκράτης Κω -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Κάρπαθος Basketball -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Καλλιθέα -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Κλεόβουλος Λίνδου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Κλεόβουλος Λίνδου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Πήγασος Κρεμαστής -
Μπάσκετ (Παίδων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Φοίβος Κω