Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Μπάσκετ)
Παίδες - Όμιλος Νήσων
Επιλογη Κατηγοριας:
Α' Κατηγορια - Ομιλος Ροδου Α' Κατηγορια - Ομιλος Νησων Γυναικειο Εφηβοι - Ομιλος Ροδου Εφηβοι - Ομιλος Νησων Παιδες - Ομιλος Ροδου Παιδες - Ομιλος Νησων Κορασιδες - Ομιλος Ροδου Κορασιδες - Ομιλος Νησων Παμπαιδες - Ομιλος Ροδου Παμπαιδες - Ομιλος Νησων Παγκορασιδες- Ομιλος Ροδου Παγκορασιδες- Ομιλος Νησων
Α' Κατηγορια - Ομιλος Ροδου Α' Κατηγορια - Ομιλος Νησων Γυναικειο Εφηβοι - Ομιλος Ροδου Εφηβοι - Ομιλος Νησων Παιδες - Ομιλος Ροδου Παιδες - Ομιλος Νησων Κορασιδες - Ομιλος Ροδου Κορασιδες - Ομιλος Νησων Παμπαιδες - Ομιλος Ροδου Παμπαιδες - Ομιλος Νησων Παγκορασιδες- Ομιλος Ροδου Παγκορασιδες- Ομιλος Νησων
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΠΟΝΤΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ - ΗΤΤΕΣ | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Κλικ στο όνομα της ομάδας για να δείτε το πρόγραμμά της. |
Σύνολο |
Εντ |
Εκτ |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
Σύν |
Εν |
Εκ |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
||||||||||
Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Νι | Ητ | Νι | Ητ | Νι | Ητ | ||||||||
1η | Ακαδημία Καλύμνου | 23 | 14 | 9 | 892 | 544 | +348 | 534 | 346 | 188 | 358 | 198 | 160 | 12 | 7 | 5 | 11 | 1 | 7 | 0 | 4 | 1 |
2η | Εσπερος Κω | 23 | 12 | 11 | 811 | 568 | +243 | 422 | 260 | 162 | 389 | 308 | 81 | 12 | 6 | 6 | 11 | 1 | 6 | 0 | 5 | 1 |
3η | Πανιώνιος Λέρου | 17 | 9 | 8 | 680 | 501 | +179 | 379 | 208 | 171 | 301 | 293 | 8 | 10 | 5 | 5 | 7 | 3 | 4 | 1 | 3 | 2 |
4η | Ε.Α. Καλύμνου | 17 | 9 | 8 | 681 | 653 | +28 | 353 | 289 | 64 | 328 | 364 | -36 | 11 | 5 | 6 | 6 | 5 | 4 | 1 | 2 | 4 |
5η | Ηρακλής 2000 | 17 | 9 | 8 | 670 | 965 | -295 | 350 | 477 | -127 | 320 | 488 | -168 | 14 | 7 | 7 | 3 | 11 | 2 | 5 | 1 | 6 |
6η | Αίολος Κεφάλου | 16 | 10 | 6 | 726 | 858 | -132 | 391 | 407 | -16 | 335 | 451 | -116 | 13 | 7 | 6 | 3 | 10 | 3 | 4 | 0 | 6 |
7η | Α.Ε. Δικαίου | 16 | 8 | 8 | 583 | 774 | -191 | 284 | 396 | -112 | 299 | 378 | -79 | 12 | 6 | 6 | 4 | 8 | 2 | 4 | 2 | 4 |
8η | Ξάνθος Πάτμου | 15 | 6 | 9 | 599 | 779 | -180 | 236 | 310 | -74 | 363 | 469 | -106 | 12 | 5 | 7 | 3 | 9 | 1 | 4 | 2 | 5 |
1η Αγωνιστική - Από 30-09-2023 έως 01-10-2023
1η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Πανιώνιος Λέρου • Ακαδημία Καλύμνου | - | |
Σαβ 30 Σεπτ, 2023 - 10:30 | Ξάνθος Πάτμου • Ηρακλής 2000 | 49 - 55 |
Σαβ 30 Σεπτ, 2023 - 18:00 | Αίολος Κεφάλου • Εσπερος Κω | 52 - 62 |
Κυρ 1 Οκτ, 2023 - 11:00 | Ε.Α. Καλύμνου • Α.Ε. Δικαίου | 62 - 54 |
2η Αγωνιστική - Από 14-10-2023 έως 18-10-2023
2η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Τετ 18 Οκτ, 2023 - 16:30 | Ε.Α. Καλύμνου • Ακαδημία Καλύμνου | 42 - 81 |
Σαβ 14 Οκτ, 2023 - 18:45 | Α.Ε. Δικαίου • Αίολος Κεφάλου | 54 - 51 |
Κυρ 15 Οκτ, 2023 - 17:30 | Εσπερος Κω • Ξάνθος Πάτμου | 76 - 34 |
Κυρ 15 Οκτ, 2023 - 17:15 | Ηρακλής 2000 • Πανιώνιος Λέρου | 66 - 74 |
3η Αγωνιστική - Από 11-11-2023 έως 17-02-2024
3η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 18:00 | Πανιώνιος Λέρου • Εσπερος Κω | 64 - 71 |
Σαβ 27 Ιαν, 2024 - 16:30 | Ξάνθος Πάτμου • Α.Ε. Δικαίου | 50 - 64 |
Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 10:30 | Αίολος Κεφάλου • Ε.Α. Καλύμνου | 64 - 55 |
Κυρ 12 Νοεμ, 2023 - 11:00 | Ακαδημία Καλύμνου • Ηρακλής 2000 | 92 - 51 |
4η Αγωνιστική - Από 26-11-2023 έως 10-03-2024
4η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 20 Ιαν, 2024 - 12:00 | Αίολος Κεφάλου • Ακαδημία Καλύμνου | 22 - 59 |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 16:45 | Ε.Α. Καλύμνου • Ξάνθος Πάτμου | 79 - 36 |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 17:15 | Α.Ε. Δικαίου • Πανιώνιος Λέρου | 39 - 65 |
Κυρ 26 Νοεμ, 2023 - 16:00 | Εσπερος Κω • Ηρακλής 2000 | 66 - 23 |
5η Αγωνιστική - Από 02-12-2023 έως 25-02-2024
5η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 2 Δεκ, 2023 - 12:30 | Πανιώνιος Λέρου • Ε.Α. Καλύμνου | 74 - 49 |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 14:45 | Ξάνθος Πάτμου • Αίολος Κεφάλου | 68 - 65 |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 14:00 | Ηρακλής 2000 • Α.Ε. Δικαίου | 35 - 59 |
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 15:30 | Ακαδημία Καλύμνου • Εσπερος Κω | 50 - 42 |
6η Αγωνιστική - Από 17-12-2023 έως 10-03-2024
6η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 13:30 | Ξάνθος Πάτμου • Ακαδημία Καλύμνου | 32 - 76 |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 17:15 | Αίολος Κεφάλου • Πανιώνιος Λέρου | 54 - 59 |
Κυρ 17 Δεκ, 2023 - 13:30 | Ε.Α. Καλύμνου • Ηρακλής 2000 | 72 - 54 |
Πεμ 25 Ιαν, 2024 - 16:00 | Α.Ε. Δικαίου • Εσπερος Κω | 50 - 74 |
7η Αγωνιστική - Από 19-01-2024 έως 24-02-2024
7η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 24 Φεβ, 2024 - 15:00 | Πανιώνιος Λέρου • Ξάνθος Πάτμου | 84 - 29 |
Σαβ 20 Ιαν, 2024 - 18:00 | Εσπερος Κω • Ε.Α. Καλύμνου | 75 - 60 |
Παρ 19 Ιαν, 2024 - 16:30 | Ηρακλής 2000 • Αίολος Κεφάλου | 57 - 55 |
Σαβ 24 Φεβ, 2024 - 13:30 | Ακαδημία Καλύμνου • Α.Ε. Δικαίου | 87 - 45 |
8η Αγωνιστική - Από 01-10-2023 έως 03-02-2024
8η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 1 Οκτ, 2023 - 16:30 | Ακαδημία Καλύμνου • Πανιώνιος Λέρου | 69 - 57 |
Σαβ 2 Δεκ, 2023 - 16:00 | Ηρακλής 2000 • Ξάνθος Πάτμου | 50 - 41 |
Σαβ 3 Φεβ, 2024 - 18:00 | Εσπερος Κω • Αίολος Κεφάλου | 85 - 45 |
Σαβ 3 Φεβ, 2024 - 09:30 | Α.Ε. Δικαίου • Ε.Α. Καλύμνου | 39 - 47 |
9η Αγωνιστική - Από 17-02-2024 έως 03-03-2024
9η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Τρι 20 Φεβ, 2024 - 20:00 | Ακαδημία Καλύμνου • Ε.Α. Καλύμνου | 72 - 49 |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 16:00 | Αίολος Κεφάλου • Α.Ε. Δικαίου | 66 - 48 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 13:00 | Ξάνθος Πάτμου • Εσπερος Κω | 37 - 50 |
Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 12:15 | Πανιώνιος Λέρου • Ηρακλής 2000 | 79 - 30 |
10η Αγωνιστική - Από 18-02-2024 έως 15-03-2024
10η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 17:00 | Εσπερος Κω • Πανιώνιος Λέρου | 65 - 46 |
Παρ 15 Μαρ, 2024 - 17:30 | Α.Ε. Δικαίου • Ξάνθος Πάτμου | 40 - 105 |
Σαβ 2 Μαρ, 2024 - 16:00 | Ε.Α. Καλύμνου • Αίολος Κεφάλου | 98 - 64 |
Σαβ 9 Μαρ, 2024 - 09:30 | Ηρακλής 2000 • Ακαδημία Καλύμνου | 47 - 90 |
11η Αγωνιστική - Από 03-03-2024 έως 31-03-2024
11η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 13:30 | Ακαδημία Καλύμνου • Αίολος Κεφάλου | 89 - 55 |
Κυρ 31 Μαρ, 2024 - 14:30 | Ξάνθος Πάτμου • Ε.Α. Καλύμνου | - |
Σαβ 16 Μαρ, 2024 - 12:15 | Πανιώνιος Λέρου • Α.Ε. Δικαίου | 78 - 29 |
Τρι 19 Μαρ, 2024 - 17:00 | Ηρακλής 2000 • Εσπερος Κω | 55 - 90 |
12η Αγωνιστική - Από 03-03-2024 έως 16-03-2024
12η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Ε.Α. Καλύμνου • Πανιώνιος Λέρου | - | |
Σαβ 16 Μαρ, 2024 - 09:30 | Αίολος Κεφάλου • Ξάνθος Πάτμου | 65 - 71 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 11:30 | Α.Ε. Δικαίου • Ηρακλής 2000 | 62 - 54 |
Σαβ 16 Μαρ, 2024 - 09:30 | Εσπερος Κω • Ακαδημία Καλύμνου | 55 - 52 |
13η Αγωνιστική - Από 18-02-2024 έως 30-03-2024
13η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 18:30 | Ακαδημία Καλύμνου • Ξάνθος Πάτμου | 75 - 47 |
Σαβ 30 Μαρ, 2024 - 12:15 | Πανιώνιος Λέρου • Αίολος Κεφάλου | - |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 10:00 | Ηρακλής 2000 • Ε.Α. Καλύμνου | 40 - 68 |
Εσπερος Κω • Α.Ε. Δικαίου | - |
14η Αγωνιστική - Από 08-03-2024 έως 28-04-2024
14η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 28 Απρ, 2024 | Ξάνθος Πάτμου • Πανιώνιος Λέρου | - |
Κυρ 28 Απρ, 2024 | Ε.Α. Καλύμνου • Εσπερος Κω | - |
Παρ 8 Μαρ, 2024 - 18:00 | Αίολος Κεφάλου • Ηρακλής 2000 | 68 - 53 |
Σαβ 30 Μαρ, 2024 - 12:00 | Α.Ε. Δικαίου • Ακαδημία Καλύμνου | - |
ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΘΕΜΑΤΑ
Ειδησεις ομαδων
(ΜΠΑΣΚΕΤ)
-
Μπάσκετ (Εφήβων)
A.E. Δικαίου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Α.Ε.Ν. Αφάντου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Α.Ο. Σταματίου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Αίολος Κεφάλου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Αίολος Κεφάλου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Γ.Σ. Διαγορας -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Παίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Σ. Δωδεκάνησος -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Παίδων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ιπποκράτης Κω -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Ιπποκράτης Κω -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Κάρπαθος Basketball -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Καλλιθέα -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Κλεόβουλος Λίνδου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Κλεόβουλος Λίνδου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Πήγασος Κρεμαστής -
Μπάσκετ (Παίδων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Φοίβος Κω