www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Μπάσκετ)

Παίδες - Όμιλος Νήσων

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΝΤΟΙΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύν
Εν
Εκ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Εσπερος Κω 17 10 7 616 424 +192 367 208 159 249 216 33 9 5 4 8 1 5 0 3 1
Ακαδημία Καλύμνου 16 12 4 585 355 +230 445 291 154 140 64 76 8 6 2 8 0 6 0 2 0
Πανιώνιος Λέρου 13 7 6 537 433 +104 301 179 122 236 254 -18 8 4 4 5 3 3 1 2 2
Ε.Α. Καλύμνου 13 7 6 515 549 -34 255 225 30 260 324 -64 9 4 5 4 5 3 1 1 4
Ηρακλής 2000 12 6 6 421 587 -166 208 229 -21 213 358 -145 9 4 5 3 6 2 2 1 4
Αίολος Κεφάλου 11 7 4 474 547 -73 258 283 -25 216 264 -48 9 5 4 2 7 2 3 0 4
Α.Ε. Δικαίου 11 4 7 413 472 -59 143 172 -29 270 300 -30 8 3 5 3 5 1 2 2 3
Ξάνθος Πάτμου 9 4 5 354 548 -194 167 184 -17 187 364 -177 8 3 5 1 7 1 2 0 5
1η Αγωνιστική - Από 30-09-2023 έως 01-10-2023
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Πανιώνιος Λέρου  •  Ακαδημία Καλύμνου -
Σαβ 30 Σεπτ, 2023 - 10:30 Ξάνθος Πάτμου  •  Ηρακλής 2000 49 - 55
Σαβ 30 Σεπτ, 2023 - 18:00 Αίολος Κεφάλου  •  Εσπερος Κω 52 - 62
Κυρ 1 Οκτ, 2023 - 11:00 Ε.Α. Καλύμνου  •  Α.Ε. Δικαίου 62 - 54
2η Αγωνιστική - Από 14-10-2023 έως 18-10-2023
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τετ 18 Οκτ, 2023 - 16:30 Ε.Α. Καλύμνου  •  Ακαδημία Καλύμνου 42 - 81
Σαβ 14 Οκτ, 2023 - 18:45 Α.Ε. Δικαίου  •  Αίολος Κεφάλου 54 - 51
Κυρ 15 Οκτ, 2023 - 17:30 Εσπερος Κω  •  Ξάνθος Πάτμου 76 - 34
Κυρ 15 Οκτ, 2023 - 17:15 Ηρακλής 2000  •  Πανιώνιος Λέρου 66 - 74
3η Αγωνιστική - Από 11-11-2023 έως 17-02-2024
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 18:00 Πανιώνιος Λέρου  •  Εσπερος Κω 64 - 71
Σαβ 27 Ιαν, 2024 - 16:30 Ξάνθος Πάτμου  •  Α.Ε. Δικαίου 50 - 64
Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 10:30 Αίολος Κεφάλου  •  Ε.Α. Καλύμνου 64 - 55
Κυρ 12 Νοεμ, 2023 - 11:00 Ακαδημία Καλύμνου  •  Ηρακλής 2000 92 - 51
4η Αγωνιστική - Από 26-11-2023 έως 04-02-2024
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 20 Ιαν, 2024 - 12:00 Αίολος Κεφάλου  •  Ακαδημία Καλύμνου 22 - 59
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 16:45 Ε.Α. Καλύμνου  •  Ξάνθος Πάτμου 79 - 36
   Α.Ε. Δικαίου  •  Πανιώνιος Λέρου -
Κυρ 26 Νοεμ, 2023 - 16:00 Εσπερος Κω  •  Ηρακλής 2000 66 - 23
5η Αγωνιστική - Από 02-12-2023 έως 25-02-2024
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 2 Δεκ, 2023 - 12:30 Πανιώνιος Λέρου  •  Ε.Α. Καλύμνου 74 - 49
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 14:45 Ξάνθος Πάτμου  •  Αίολος Κεφάλου 68 - 65
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 14:00 Ηρακλής 2000  •  Α.Ε. Δικαίου 35 - 59
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 15:30 Ακαδημία Καλύμνου  •  Εσπερος Κω 50 - 42
6η Αγωνιστική - Από 17-12-2023 έως 04-02-2024
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ξάνθος Πάτμου  •  Ακαδημία Καλύμνου -
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 17:15 Αίολος Κεφάλου  •  Πανιώνιος Λέρου 54 - 59
Κυρ 17 Δεκ, 2023 - 13:30 Ε.Α. Καλύμνου  •  Ηρακλής 2000 72 - 54
Πεμ 25 Ιαν, 2024 - 16:00 Α.Ε. Δικαίου  •  Εσπερος Κω 50 - 74
7η Αγωνιστική - Από 19-01-2024 έως 24-02-2024
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 24 Φεβ, 2024 - 15:00 Πανιώνιος Λέρου  •  Ξάνθος Πάτμου 84 - 29
Σαβ 20 Ιαν, 2024 - 18:00 Εσπερος Κω  •  Ε.Α. Καλύμνου 75 - 60
Παρ 19 Ιαν, 2024 - 16:30 Ηρακλής 2000  •  Αίολος Κεφάλου 57 - 55
Σαβ 24 Φεβ, 2024 - 13:30 Ακαδημία Καλύμνου  •  Α.Ε. Δικαίου 87 - 45
8η Αγωνιστική - Από 01-10-2023 έως 03-02-2024
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 1 Οκτ, 2023 - 16:30 Ακαδημία Καλύμνου  •  Πανιώνιος Λέρου 69 - 57
Σαβ 2 Δεκ, 2023 - 16:00 Ηρακλής 2000  •  Ξάνθος Πάτμου 50 - 41
Σαβ 3 Φεβ, 2024 - 18:00 Εσπερος Κω  •  Αίολος Κεφάλου 85 - 45
Σαβ 3 Φεβ, 2024 - 09:30 Α.Ε. Δικαίου  •  Ε.Α. Καλύμνου 39 - 47
9η Αγωνιστική - Από 17-02-2024 έως 20-02-2024
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τρι 20 Φεβ, 2024 - 20:00 Ακαδημία Καλύμνου  •  Ε.Α. Καλύμνου 72 - 49
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 16:00 Αίολος Κεφάλου  •  Α.Ε. Δικαίου 66 - 48
   Ξάνθος Πάτμου  •  Εσπερος Κω -
Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 12:15 Πανιώνιος Λέρου  •  Ηρακλής 2000 79 - 30
10η Αγωνιστική - Από 18-02-2024 έως 03-03-2024
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 17:00 Εσπερος Κω  •  Πανιώνιος Λέρου 65 - 46
Κυρ 3 Μαρ, 2024  Α.Ε. Δικαίου  •  Ξάνθος Πάτμου -
Κυρ 3 Μαρ, 2024  Ε.Α. Καλύμνου  •  Αίολος Κεφάλου -
Κυρ 3 Μαρ, 2024  Ηρακλής 2000  •  Ακαδημία Καλύμνου -
11η Αγωνιστική - Από 17-03-2024 έως 17-03-2024
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 17 Μαρ, 2024  Ακαδημία Καλύμνου  •  Αίολος Κεφάλου -
Κυρ 17 Μαρ, 2024  Ξάνθος Πάτμου  •  Ε.Α. Καλύμνου -
Κυρ 17 Μαρ, 2024  Πανιώνιος Λέρου  •  Α.Ε. Δικαίου -
Κυρ 17 Μαρ, 2024  Ηρακλής 2000  •  Εσπερος Κω -
12η Αγωνιστική - Από 31-03-2024 έως 31-03-2024
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 31 Μαρ, 2024  Ε.Α. Καλύμνου  •  Πανιώνιος Λέρου -
Κυρ 31 Μαρ, 2024  Αίολος Κεφάλου  •  Ξάνθος Πάτμου -
Κυρ 31 Μαρ, 2024  Α.Ε. Δικαίου  •  Ηρακλής 2000 -
Κυρ 31 Μαρ, 2024  Εσπερος Κω  •  Ακαδημία Καλύμνου -
13η Αγωνιστική - Από 18-02-2024 έως 21-04-2024
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 18:30 Ακαδημία Καλύμνου  •  Ξάνθος Πάτμου 75 - 47
Κυρ 21 Απρ, 2024  Πανιώνιος Λέρου  •  Αίολος Κεφάλου -
Κυρ 21 Απρ, 2024  Ηρακλής 2000  •  Ε.Α. Καλύμνου -
Κυρ 21 Απρ, 2024  Εσπερος Κω  •  Α.Ε. Δικαίου -
14η Αγωνιστική - Από 28-04-2024 έως 28-04-2024
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 28 Απρ, 2024  Ξάνθος Πάτμου  •  Πανιώνιος Λέρου -
Κυρ 28 Απρ, 2024  Ε.Α. Καλύμνου  •  Εσπερος Κω -
Κυρ 28 Απρ, 2024  Αίολος Κεφάλου  •  Ηρακλής 2000 -
Κυρ 28 Απρ, 2024  Α.Ε. Δικαίου  •  Ακαδημία Καλύμνου -

Ειδησεις ομαδων

(ΜΠΑΣΚΕΤ)