www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου - Β' Όμιλος

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Α.Ε.Ρ.Α. 27 15 12 35 6 29 23 3 20 12 3 9 10 5 5 9 0 1 5 0 0 4 0 1
Αστέρας Παστίδας 24 13 11 20 6 14 10 3 7 10 3 7 10 5 5 7 3 0 4 1 0 3 2 0
Αναγέννηση Ασφενδιού 17 10 7 21 18 3 11 8 3 10 10 0 10 5 5 5 2 3 3 1 1 2 1 2
Δόξα Καρδάμαινας 17 13 4 23 19 4 16 7 9 7 12 -5 10 5 5 5 2 3 4 1 0 1 1 3
Διαγόρας Βατίου 12 9 3 11 16 -5 7 5 2 4 11 -7 10 5 5 3 3 4 2 3 0 1 0 4
Ευκλής Σορωνής 10 8 2 16 26 -10 9 9 0 7 17 -10 10 5 5 2 4 4 2 2 1 0 2 3
Ηρακλής Λάρδου 10 8 2 11 22 -11 6 7 -1 5 15 -10 10 5 5 2 4 4 2 2 1 0 2 3
Διγενής Κοσκινού 9 7 2 18 22 -4 11 11 0 7 11 -4 10 5 5 2 3 5 2 1 2 0 2 3
Α.Ε. Αδελφοσύνη 8 7 1 11 19 -8 8 11 -3 3 8 -5 10 5 5 2 2 6 2 1 2 0 1 4
10η Α.Ε. Κως 4 3 1 17 29 -12 8 10 -2 9 19 -10 10 5 5 1 1 8 1 0 4 0 1 4
1η Αγωνιστική - Από 28-10-2022 έως 01-11-2022
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 29 Οκτ, 2022 - 15:00 Αστέρας Παστίδας  •  Διγενής Κοσκινού 2 - 1
Σαβ 29 Οκτ, 2022 - 15:30 Διαγόρας Βατίου  •  Ηρακλής Λάρδου 1 - 1
Τρι 1 Νοεμ, 2022 - 12:30 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 5 - 1
Παρ 28 Οκτ, 2022 - 15:30 Α.Ε. Κως  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη 2 - 0
Κυρ 30 Οκτ, 2022 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Ευκλής Σορωνής 3 - 1
2η Αγωνιστική - Από 05-11-2022 έως 08-11-2022
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τρι 8 Νοεμ, 2022 - 12:30 Ηρακλής Λάρδου  •  Α.Ε. Κως 2 - 2
Κυρ 6 Νοεμ, 2022 - 15:00 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Δόξα Καρδάμαινας 4 - 1
Σαβ 5 Νοεμ, 2022 - 15:00 Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Ευκλής Σορωνής 1 - 1
Σαβ 5 Νοεμ, 2022 - 15:00 Διαγόρας Βατίου  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 1
Σαβ 5 Νοεμ, 2022 - 15:00 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ε.Ρ.Α. 0 - 4
3η Αγωνιστική - Από 12-11-2022 έως 15-11-2022
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τρι 15 Νοεμ, 2022 - 12:45 Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 3 - 2
Σαβ 12 Νοεμ, 2022 - 14:45 Ευκλής Σορωνής  •  Ηρακλής Λάρδου 2 - 2
Σαβ 12 Νοεμ, 2022 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Διγενής Κοσκινού 2 - 2
Σαβ 12 Νοεμ, 2022 - 12:30 Α.Ε. Κως  •  Διαγόρας Βατίου 1 - 2
Σαβ 12 Νοεμ, 2022 - 14:45 Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε.Ρ.Α. 1 - 0
4η Αγωνιστική - Από 19-11-2022 έως 22-11-2022
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 19 Νοεμ, 2022 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη 1 - 1
Σαβ 19 Νοεμ, 2022 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Ευκλής Σορωνής 3 - 2
Τρι 22 Νοεμ, 2022 - 12:30 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Δόξα Καρδάμαινας 3 - 1
Σαβ 19 Νοεμ, 2022 - 12:30 Α.Ε. Κως  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 2
Κυρ 20 Νοεμ, 2022 - 11:45 Ηρακλής Λάρδου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 0 - 4
5η Αγωνιστική - Από 26-11-2022 έως 29-11-2022
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 26 Νοεμ, 2022 - 12:30 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 0
Σαβ 26 Νοεμ, 2022 - 14:45 Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Α.Ε.Ρ.Α. 0 - 2
Τρι 29 Νοεμ, 2022 - 12:30 Ευκλής Σορωνής  •  Α.Ε. Κως 4 - 2
Σαβ 26 Νοεμ, 2022 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Ηρακλής Λάρδου 6 - 1
Τρι 29 Νοεμ, 2022 - 12:30 Αστέρας Παστίδας  •  Δόξα Καρδάμαινας 5 - 1
6η Αγωνιστική - Από 03-12-2022 έως 03-12-2022
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 3 Δεκ, 2022 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Διγενής Κοσκινού 1 - 1
Σαβ 3 Δεκ, 2022 - 14:45 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Ηρακλής Λάρδου 4 - 0
Σαβ 3 Δεκ, 2022 - 14:45 Α.Ε. Κως  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 2 - 3
Σαβ 3 Δεκ, 2022 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη 3 - 2
Σαβ 3 Δεκ, 2022 - 14:45 Ευκλής Σορωνής  •  Αστέρας Παστίδας 0 - 0
7η Αγωνιστική - Από 10-12-2022 έως 10-01-2023
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τρι 10 Ιαν, 2023 - 12:15 Ηρακλής Λάρδου  •  Δόξα Καρδάμαινας 0 - 0
Σαβ 7 Ιαν, 2023 - 12:30 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Ευκλής Σορωνής 2 - 2
Σαβ 10 Δεκ, 2022 - 14:45 Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 4
Σαβ 10 Δεκ, 2022 - 14:45 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Διαγόρας Βατίου 3 - 0
Τρι 13 Δεκ, 2022 - 12:30 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ε. Κως 4 - 2
8η Αγωνιστική - Από 17-12-2022 έως 10-01-2023
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 17 Δεκ, 2022 - 14:45 Ηρακλής Λάρδου  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη 1 - 0
Κυρ 18 Δεκ, 2022 - 14:45 Ευκλής Σορωνής  •  Διγενής Κοσκινού 3 - 1
Σαβ 17 Δεκ, 2022 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 1
Σαβ 17 Δεκ, 2022 - 12:30 Α.Ε. Κως  •  Α.Ε.Ρ.Α. 2 - 3
Τρι 10 Ιαν, 2023 - 12:30 Αστέρας Παστίδας  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 0 - 0
9η Αγωνιστική - Από 14-01-2023 έως 14-01-2023
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 14 Ιαν, 2023 - 14:45 Αστέρας Παστίδας  •  Ηρακλής Λάρδου 2 - 1
Σαβ 14 Ιαν, 2023 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη 1 - 0
Σαβ 14 Ιαν, 2023 - 14:45 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Ευκλής Σορωνής 8 - 1
Σαβ 14 Ιαν, 2023 - 15:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε. Κως 6 - 1
Σαβ 14 Ιαν, 2023 - 12:30 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Διγενής Κοσκινού 3 - 2
10η Αγωνιστική - Από 21-01-2023 έως 24-01-2023
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 21 Ιαν, 2023 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Αστέρας Παστίδας 0 - 3
Σαβ 21 Ιαν, 2023 - 14:45 Ηρακλής Λάρδου  •  Διαγόρας Βατίου 3 - 1
Σαβ 21 Ιαν, 2023 - 12:00 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Α.Ε.Ρ.Α. 0 - 3
Τρι 24 Ιαν, 2023 - 12:30 Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Α.Ε. Κως 3 - 2
Τρι 24 Ιαν, 2023 - 12:30 Ευκλής Σορωνής  •  Δόξα Καρδάμαινας 0 - 4
11η Αγωνιστική - Από 28-01-2023 έως 29-01-2023
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 29 Ιαν, 2023 - 12:30 Α.Ε. Κως  •  Ηρακλής Λάρδου -
Σαβ 28 Ιαν, 2023 - 15:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
Σαβ 28 Ιαν, 2023 - 15:00 Ευκλής Σορωνής  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη -
Σαβ 28 Ιαν, 2023 - 15:00 Αστέρας Παστίδας  •  Διαγόρας Βατίου -
Σαβ 28 Ιαν, 2023 - 15:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Διγενής Κοσκινού -
12η Αγωνιστική
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη -
   Ηρακλής Λάρδου  •  Ευκλής Σορωνής -
   Διγενής Κοσκινού  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε. Κως -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Αστέρας Παστίδας -
13η Αγωνιστική
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Διγενής Κοσκινού -
   Ευκλής Σορωνής  •  Διαγόρας Βατίου -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε. Κως -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Ηρακλής Λάρδου -
14η Αγωνιστική
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Διαγόρας Βατίου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη -
   Α.Ε. Κως  •  Ευκλής Σορωνής -
   Ηρακλής Λάρδου  •  Διγενής Κοσκινού -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Αστέρας Παστίδας -
15η Αγωνιστική
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Διγενής Κοσκινού  •  Διαγόρας Βατίου -
   Ηρακλής Λάρδου  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Α.Ε. Κως -
   Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Αστέρας Παστίδας  •  Ευκλής Σορωνής -
16η Αγωνιστική
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Ηρακλής Λάρδου -
   Ευκλής Σορωνής  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη -
   Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Α.Ε. Κως  •  Διγενής Κοσκινού -
17η Αγωνιστική
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Ηρακλής Λάρδου -
   Διγενής Κοσκινού  •  Ευκλής Σορωνής -
   Διαγόρας Βατίου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Α.Ε. Κως -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Αστέρας Παστίδας -
18η Αγωνιστική
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής Λάρδου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Διαγόρας Βατίου -
   Ευκλής Σορωνής  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Α.Ε. Κως  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Διγενής Κοσκινού  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)