www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου - Α' Όμιλος

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Αναγέννηση Ασφενδιού 21 9 12 22 7 15 10 1 9 12 6 6 8 3 5 7 0 1 3 0 0 4 0 1
Αστέρας Παστίδας 17 9 8 19 6 13 11 4 7 8 2 6 8 4 4 5 2 1 3 0 1 2 2 0
Διαγόρας Βατίου 15 10 5 10 4 6 6 1 5 4 3 1 7 4 3 4 3 0 3 1 0 1 2 0
Ηρακλής Μαριτσών 15 10 5 16 7 9 7 1 6 9 6 3 8 4 4 4 3 1 3 1 0 1 2 1
Αρης Αρχαγγέλου 11 6 5 11 12 -1 4 2 2 7 10 -3 9 4 5 2 5 2 1 3 0 1 2 2
Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 10 5 5 9 12 -3 6 4 2 3 8 -5 8 3 5 2 4 2 1 2 0 1 2 2
Ευκλής Σορωνής 8 5 3 10 15 -5 7 7 0 3 8 -5 9 5 4 2 2 5 1 2 2 1 0 3
Α.Ε. Κως 7 7 0 8 19 -11 6 5 1 2 14 -12 7 4 3 2 1 4 2 1 1 0 0 3
Δόξα Καρδάμαινας 6 5 1 11 15 -4 9 11 -2 2 4 -2 8 5 3 1 3 4 1 2 2 0 1 2
10η Κλεάνθης Παραδεισίου 5 4 1 10 14 -4 8 7 1 2 7 -5 8 4 4 1 2 5 1 1 2 0 1 3
11η Αναγέννηση Έμπωνα 4 3 1 7 22 -15 4 12 -8 3 10 -7 8 4 4 1 1 6 1 0 3 0 1 3
1η Αγωνιστική - Από 09-10-2021 έως 13-10-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 9 Οκτ, 2021 - 16:00 Ευκλής Σορωνής  •  Διαγόρας Βατίου 0 - 1
Κυρ 10 Οκτ, 2021 - 15:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 1 - 3
Τετ 13 Οκτ, 2021 - 16:00 Α.Ε. Κως  •  Αρης Αρχαγγέλου 3 - 0
Σαβ 9 Οκτ, 2021 - 16:00 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Ηρακλής Μαριτσών 2 - 2
Σαβ 9 Οκτ, 2021 - 16:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αναγέννηση Έμπωνα 2 - 2
Ρεπό: Αστέρας Παστίδας
2η Αγωνιστική - Από 16-10-2021 έως 19-10-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 17 Οκτ, 2021 - 16:00 Αναγέννηση Έμπωνα  •  Ηρακλής Μαριτσών 0 - 5
Σαβ 16 Οκτ, 2021 - 16:00 Αρης Αρχαγγέλου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 0 - 0
Σαβ 16 Οκτ, 2021 - 12:45 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 2 - 0
Τρι 19 Οκτ, 2021 - 12:45 Διαγόρας Βατίου  •  Δόξα Καρδάμαινας 1 - 0
Σαβ 16 Οκτ, 2021 - 16:00 Αστέρας Παστίδας  •  Ευκλής Σορωνής 4 - 1
Ρεπό: Α.Ε. Κως
3η Αγωνιστική - Από 21-10-2021 έως 26-10-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 23 Οκτ, 2021 - 15:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Αρης Αρχαγγέλου 2 - 0
Πεμ 21 Οκτ, 2021 - 13:00 Αναγέννηση Έμπωνα  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 1 - 3
Σαβ 23 Οκτ, 2021 - 16:00 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 2
Σαβ 23 Οκτ, 2021 - 12:30 Α.Ε. Κως  •  Αστέρας Παστίδας 0 - 4
Τρι 26 Οκτ, 2021 - 13:15 Ευκλής Σορωνής  •  Δόξα Καρδάμαινας 1 - 1
Ρεπό: Κλεάνθης Παραδεισίου
4η Αγωνιστική - Από 30-10-2021 έως 02-11-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τρι 2 Νοεμ, 2021 - 12:00 Αρης Αρχαγγέλου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 3 - 1
Σαβ 30 Οκτ, 2021 - 16:00 Διαγόρας Βατίου  •  Αναγέννηση Έμπωνα 3 - 0
Σαβ 30 Οκτ, 2021 - 16:00 Αστέρας Παστίδας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 2 - 1
Σαβ 30 Οκτ, 2021 - 12:15 Δόξα Καρδάμαινας  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 1 - 1
Σαβ 30 Οκτ, 2021 - 12:00 Α.Ε. Κως  •  Ευκλής Σορωνής 2 - 0
Ρεπό: Ηρακλής Μαριτσών
5η Αγωνιστική - Από 06-11-2021 έως 09-11-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 6 Νοεμ, 2021 - 15:00 Αρης Αρχαγγέλου  •  Διαγόρας Βατίου 1 - 1
Σαβ 6 Νοεμ, 2021 - 15:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Αστέρας Παστίδας 0 - 0
Τρι 9 Νοεμ, 2021 - 12:15 Αναγέννηση Έμπωνα  •  Δόξα Καρδάμαινας 2 - 1
Τρι 9 Νοεμ, 2021 - 12:15 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ε. Κως 5 - 0
Σαβ 6 Νοεμ, 2021 - 15:00 Ευκλής Σορωνής  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 1 - 2
Ρεπό: Αναγέννηση Ασφενδιού
6η Αγωνιστική - Από 13-11-2021 έως 16-11-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τρι 16 Νοεμ, 2021 - 12:00 Αστέρας Παστίδας  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 1 - 2
Κυρ 14 Νοεμ, 2021 - 11:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Αρης Αρχαγγέλου 2 - 2
Σαβ 13 Νοεμ, 2021 - 12:30 Α.Ε. Κως  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 1
Σαβ 13 Νοεμ, 2021 - 15:00 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Αναγέννηση Έμπωνα 2 - 0
Σαβ 13 Νοεμ, 2021 - 15:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ευκλής Σορωνής 1 - 2
Ρεπό: Διαγόρας Βατίου
7η Αγωνιστική - Από 20-11-2021 έως 20-11-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 20 Νοεμ, 2021 - 15:00 Διαγόρας Βατίου  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 1
Σαβ 20 Νοεμ, 2021 - 15:00 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Α.Ε. Κως 5 - 0
Σαβ 20 Νοεμ, 2021 - 15:00 Αρης Αρχαγγέλου  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 0 - 0
Σαβ 20 Νοεμ, 2021 - 15:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 4 - 1
Σαβ 20 Νοεμ, 2021 - 15:00 Ευκλής Σορωνής  •  Αναγέννηση Έμπωνα 3 - 1
Ρεπό: Δόξα Καρδάμαινας
8η Αγωνιστική - Από 25-11-2021 έως 09-12-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 27 Νοεμ, 2021 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 3
Πεμ 9 Δεκ, 2021 - 12:15 Α.Ε. Κως  •  Διαγόρας Βατίου -
Πεμ 25 Νοεμ, 2021 - 12:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 0 - 3
Σαβ 27 Νοεμ, 2021 - 15:00 Αναγέννηση Έμπωνα  •  Αρης Αρχαγγέλου 1 - 3
Σαβ 27 Νοεμ, 2021 - 15:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Ευκλής Σορωνής 1 - 0
Ρεπό: Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
9η Αγωνιστική - Από 04-12-2021 έως 05-12-2021
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 4 Δεκ, 2021 - 14:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε. Κως 4 - 2
Σαβ 4 Δεκ, 2021 - 14:45 Αστέρας Παστίδας  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 4 - 0
Σαβ 4 Δεκ, 2021 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 1 - 0
Κυρ 5 Δεκ, 2021 - 21:00 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Ηρακλής Μαριτσών 3 - 1
Σαβ 4 Δεκ, 2021 - 18:00 Ευκλής Σορωνής  •  Αρης Αρχαγγέλου 2 - 2
Ρεπό: Αναγέννηση Έμπωνα
10η Αγωνιστική
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Α.Ε. Κως -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Αναγέννηση Έμπωνα  •  Αστέρας Παστίδας -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Διαγόρας Βατίου -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Αρης Αρχαγγέλου
11η Αγωνιστική
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Διαγόρας Βατίου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Αστέρας Παστίδας  •  Αρης Αρχαγγέλου -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Α.Ε. Κως  •  Αναγέννηση Έμπωνα -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
Ρεπό: Ευκλής Σορωνής
12η Αγωνιστική
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Διαγόρας Βατίου  •  Ευκλής Σορωνής -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Αρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ε. Κως -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Αναγέννηση Έμπωνα  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
Ρεπό: Αστέρας Παστίδας
13η Αγωνιστική
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Αναγέννηση Έμπωνα -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αρης Αρχαγγέλου -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Διαγόρας Βατίου -
   Ευκλής Σορωνής  •  Αστέρας Παστίδας -
Ρεπό: Α.Ε. Κως
14η Αγωνιστική
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αρης Αρχαγγέλου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Αναγέννηση Έμπωνα -
   Διαγόρας Βατίου  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε. Κως -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Κλεάνθης Παραδεισίου
15η Αγωνιστική
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Αρης Αρχαγγέλου -
   Αναγέννηση Έμπωνα  •  Διαγόρας Βατίου -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Ευκλής Σορωνής  •  Α.Ε. Κως -
Ρεπό: Ηρακλής Μαριτσών
16η Αγωνιστική
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Διαγόρας Βατίου  •  Αρης Αρχαγγέλου -
   Αστέρας Παστίδας  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Αναγέννηση Έμπωνα -
   Α.Ε. Κως  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Αναγέννηση Ασφενδιού
17η Αγωνιστική
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Αστέρας Παστίδας -
   Αρης Αρχαγγέλου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ε. Κως -
   Αναγέννηση Έμπωνα  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Ευκλής Σορωνής  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
Ρεπό: Διαγόρας Βατίου
18η Αγωνιστική
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αστέρας Παστίδας  •  Διαγόρας Βατίου -
   Α.Ε. Κως  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Αρης Αρχαγγέλου -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Αναγέννηση Έμπωνα  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Δόξα Καρδάμαινας
19η Αγωνιστική
19η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αστέρας Παστίδας  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε. Κως -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Αρης Αρχαγγέλου  •  Αναγέννηση Έμπωνα -
   Ευκλής Σορωνής  •  Ηρακλής Μαριτσών -
Ρεπό: Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
20η Αγωνιστική
20η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. Κως  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Αστέρας Παστίδας -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Διαγόρας Βατίου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Αρης Αρχαγγέλου  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Αναγέννηση Έμπωνα
21η Αγωνιστική
21η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. Κως  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Αστέρας Παστίδας  •  Αναγέννηση Έμπωνα -
   Διαγόρας Βατίου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Ευκλής Σορωνής  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
Ρεπό: Αρης Αρχαγγέλου
22η Αγωνιστική
22η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Διαγόρας Βατίου -
   Αρης Αρχαγγέλου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Αναγέννηση Έμπωνα  •  Α.Ε. Κως -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
Ρεπό: Ευκλής Σορωνής

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)