www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές ()

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου - Α' Όμιλος

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Ευκλής Σορωνής 9 3 6 11 3 8 4 1 3 7 2 5 3 1 2 3 0 0 1 0 0 2 0 0
Ηρακλής Μαριτσών 7 3 4 5 0 5 2 0 2 3 0 3 3 1 2 2 1 0 1 0 0 1 1 0
Α.Ε.Ρ.Α. 6 3 3 11 0 11 6 0 6 5 0 5 2 1 1 2 0 0 1 0 0 1 0 0
Δόξα Καρδάμαινας 6 3 3 7 6 1 4 6 -2 3 0 3 3 2 1 2 0 1 1 0 1 1 0 0
Αναγέννηση Ασφενδιού 4 4 0 6 4 2 6 4 2 0 0 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
Αστέρας Παστίδας 3 3 0 3 4 -1 2 1 1 1 3 -2 2 1 1 1 0 1 1 0 0 0 0 1
Άρης Αρχαγγέλου 3 0 3 9 9 0 2 4 -2 7 5 2 3 1 2 1 0 2 0 0 1 1 0 1
Α.Ε. Κως 3 0 3 2 7 -5 0 3 -3 2 4 -2 3 1 2 1 0 2 0 0 1 1 0 1
Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 1 0 1 3 10 -7 0 5 -5 3 5 -2 3 1 2 0 1 2 0 0 1 0 1 1
10η Κλεάνθης Παραδεισίου 1 1 0 0 7 -7 0 1 -1 0 6 -6 3 2 1 0 1 2 0 1 1 0 0 1
11η Ακουσίλαος Φανών 0 0 0 2 9 -7 1 7 -6 1 2 -1 3 2 1 0 0 3 0 0 2 0 0 1
1η Αγωνιστική - Από 17-10-2020 έως 20-10-2020
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 17 Οκτ, 2020 - 16:00 Ακουσίλαος Φανών  •  Άρης Αρχαγγέλου 1 - 4
Τρι 20 Οκτ, 2020 - 13:00 Ευκλής Σορωνής  •  Α.Ε. Κως 4 - 1
Σαβ 17 Οκτ, 2020 - 13:00 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 3 - 3
Σαβ 17 Οκτ, 2020 - 12:45 Δόξα Καρδάμαινας  •  Ηρακλής Μαριτσών 0 - 3
Σαβ 17 Οκτ, 2020 - 16:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 6 - 0
Ρεπό: Αστέρας Παστίδας
2η Αγωνιστική - Από 24-10-2020 έως 24-10-2020
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 24 Οκτ, 2020 - 16:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ηρακλής Μαριτσών 0 - 0
Σαβ 24 Οκτ, 2020 - 16:00 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Α.Ε.Ρ.Α. 0 - 5
Σαβ 24 Οκτ, 2020 - 16:00 Α.Ε. Κως  •  Δόξα Καρδάμαινας 0 - 3
Σαβ 24 Οκτ, 2020 - 16:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Ευκλής Σορωνής 2 - 4
Σαβ 24 Οκτ, 2020 - 16:00 Αστέρας Παστίδας  •  Ακουσίλαος Φανών 2 - 1
Ρεπό: Αναγέννηση Ασφενδιού
3η Αγωνιστική - Από 31-10-2020 έως 03-11-2020
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 31 Οκτ, 2020 - 15:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 2 - 0
Τρι 3 Νοεμ, 2020 - 13:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ε. Κως 0 - 1
Τρι 3 Νοεμ, 2020 - 13:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Άρης Αρχαγγέλου 4 - 3
Κυρ 1 Νοεμ, 2020 - 21:30 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Αστέρας Παστίδας 3 - 1
Σαβ 31 Οκτ, 2020 - 15:00 Ακουσίλαος Φανών  •  Ευκλής Σορωνής 0 - 3
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Α.Ε. Κως -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Ευκλής Σορωνής  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Ακουσίλαος Φανών -
Ρεπό: Ηρακλής Μαριτσών
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Αστέρας Παστίδας -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ευκλής Σορωνής -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Ακουσίλαος Φανών  •  Δόξα Καρδάμαινας -
Ρεπό: Α.Ε. Κως
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε. Κως -
   Ευκλής Σορωνής  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Ακουσίλαος Φανών -
Ρεπό: Άρης Αρχαγγέλου
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Α.Ε. Κως  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Ακουσίλαος Φανών  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
Ρεπό: Ευκλής Σορωνής
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ευκλής Σορωνής  •  Αστέρας Παστίδας -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Α.Ε. Κως -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Ακουσίλαος Φανών -
Ρεπό: Δόξα Καρδάμαινας
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ευκλής Σορωνής  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Αστέρας Παστίδας  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Α.Ε. Κως  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Ακουσίλαος Φανών  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
Ρεπό: Κλεάνθης Παραδεισίου
10η Αγωνιστική
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Ευκλής Σορωνής -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Α.Ε. Κως  •  Ακουσίλαος Φανών -
Ρεπό: Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
11η Αγωνιστική
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ε. Κως -
   Αστέρας Παστίδας  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Ευκλής Σορωνής  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
Ρεπό: Ακουσίλαος Φανών
12η Αγωνιστική
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Ακουσίλαος Φανών -
   Α.Ε. Κως  •  Ευκλής Σορωνής -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
Ρεπό: Αστέρας Παστίδας
13η Αγωνιστική
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε. Κως -
   Ευκλής Σορωνής  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Ακουσίλαος Φανών  •  Αστέρας Παστίδας -
Ρεπό: Αναγέννηση Ασφενδιού
14η Αγωνιστική
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Α.Ε. Κως  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Αστέρας Παστίδας  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Ευκλής Σορωνής  •  Ακουσίλαος Φανών -
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.
15η Αγωνιστική
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. Κως  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Αστέρας Παστίδας -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Ευκλής Σορωνής -
   Ακουσίλαος Φανών  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
Ρεπό: Ηρακλής Μαριτσών
16η Αγωνιστική
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Αστέρας Παστίδας  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Ευκλής Σορωνής  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Ακουσίλαος Φανών -
Ρεπό: Α.Ε. Κως
17η Αγωνιστική
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. Κως  •  Αστέρας Παστίδας -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Ευκλής Σορωνής -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Ακουσίλαος Φανών  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
Ρεπό: Άρης Αρχαγγέλου
18η Αγωνιστική
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αστέρας Παστίδας  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Α.Ε. Κως -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ακουσίλαος Φανών -
Ρεπό: Ευκλής Σορωνής
19η Αγωνιστική
19η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αστέρας Παστίδας  •  Ευκλής Σορωνής -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Α.Ε. Κως  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Ακουσίλαος Φανών  •  Ηρακλής Μαριτσών -
Ρεπό: Δόξα Καρδάμαινας
20η Αγωνιστική
20η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Ευκλής Σορωνής -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Αστέρας Παστίδας -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ε. Κως -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Ακουσίλαος Φανών -
Ρεπό: Κλεάνθης Παραδεισίου
21η Αγωνιστική
21η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Ευκλής Σορωνής  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Αστέρας Παστίδας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Ακουσίλαος Φανών  •  Α.Ε. Κως -
Ρεπό: Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
22η Αγωνιστική
22η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. Κως  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Αστέρας Παστίδας -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Ευκλής Σορωνής -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Δόξα Καρδάμαινας -
Ρεπό: Ακουσίλαος Φανών

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)