Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)
Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Όμιλος Νήσων
Επιλογη Κατηγοριας:
Super League 2 Super League 2 - Play Out Γ' Εθνικη (3ος Ομιλος) A' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Α' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Ομιλος Νησων Γ' Κατηγορια Δωδεκανησου
Super League 2 Super League 2 - Play Out Γ' Εθνικη (3ος Ομιλος) A' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Α' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Ομιλος Νησων Γ' Κατηγορια Δωδεκανησου
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΤΕΡΜΑΤΑ | ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Κλικ στο όνομα της ομάδας για να δείτε το πρόγραμμά της. |
Σύνολο |
Εντ |
Εκτ |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
|||||||||||||
Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Νι | Iσ | Ητ | Νι | Iσ | Ητ | Νι | Iσ | Ητ | ||||||||
1η | Καλυμνιακός | 34 | 15 | 19 | 32 | 9 | 23 | 18 | 4 | 14 | 14 | 5 | 9 | 13 | 6 | 7 | 11 | 1 | 1 | 5 | 0 | 1 | 6 | 1 | 0 |
2η | Α.Ε. Λέρου | 34 | 19 | 15 | 39 | 11 | 28 | 21 | 3 | 18 | 18 | 8 | 10 | 14 | 7 | 7 | 11 | 1 | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0 | 2 |
3η | Αργοναύτες Καλύμνου | 23 | 12 | 11 | 33 | 18 | 15 | 22 | 12 | 10 | 11 | 6 | 5 | 13 | 7 | 6 | 7 | 2 | 4 | 4 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 |
4η | Νικαγόρας Κεφάλου | 22 | 14 | 8 | 28 | 29 | -1 | 15 | 9 | 6 | 13 | 20 | -7 | 14 | 7 | 7 | 6 | 4 | 4 | 4 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 |
5η | Α.Ε. Κως | 16 | 10 | 6 | 29 | 33 | -4 | 16 | 15 | 1 | 13 | 18 | -5 | 13 | 7 | 6 | 4 | 4 | 5 | 3 | 1 | 3 | 1 | 3 | 2 |
6η | Α.Ο. Βαθύ | 15 | 9 | 6 | 27 | 30 | -3 | 17 | 14 | 3 | 10 | 16 | -6 | 14 | 7 | 7 | 5 | 0 | 9 | 3 | 0 | 4 | 2 | 0 | 5 |
7η | Αντίμαχος Κω | 8 | 5 | 3 | 19 | 36 | -17 | 7 | 12 | -5 | 12 | 24 | -12 | 13 | 6 | 7 | 2 | 2 | 9 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 6 |
8η | Α.Ο. Λειψών | -3 | 2 | 0 | 9 | 50 | -41 | 7 | 24 | -17 | 2 | 26 | -24 | 14 | 7 | 7 | 0 | 2 | 12 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 7 |
Η Ομάδα "Α.Ο. Λειψών" έχει
-5 βαθμούς
1η Αγωνιστική - Από 29-10-2023 έως 29-10-2023
1η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 29 Οκτ, 2023 - 15:00 | Νικαγόρας Κεφάλου • Α.Ε. Κως | 3 - 3 |
Κυρ 29 Οκτ, 2023 - 12:15 | Αργοναύτες Καλύμνου • Α.Ε. Λέρου | 1 - 3 |
Κυρ 29 Οκτ, 2023 - 15:00 | Α.Ο. Βαθύ • Καλυμνιακός | 0 - 1 |
Κυρ 29 Οκτ, 2023 - 16:00 | Α.Ο. Λειψών • Αντίμαχος Κω | 3 - 5 |
2η Αγωνιστική - Από 05-11-2023 έως 01-12-2023
2η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 5 Νοεμ, 2023 - 11:15 | Αργοναύτες Καλύμνου • Νικαγόρας Κεφάλου | 6 - 0 |
Κυρ 5 Νοεμ, 2023 - 12:00 | Α.Ε. Κως • Α.Ο. Βαθύ | 4 - 0 |
Παρ 1 Δεκ, 2023 - 11:00 | Α.Ε. Λέρου • Α.Ο. Λειψών | 3 - 0 |
Κυρ 5 Νοεμ, 2023 - 13:00 | Αντίμαχος Κω • Καλυμνιακός | 0 - 1 |
3η Αγωνιστική - Από 12-11-2023 έως 09-02-2024
3η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 12 Νοεμ, 2023 - 11:45 | Νικαγόρας Κεφάλου • Α.Ο. Βαθύ | 1 - 0 |
Παρ 9 Φεβ, 2024 - 14:30 | Α.Ο. Λειψών • Αργοναύτες Καλύμνου | 0 - 4 |
Κυρ 12 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Αντίμαχος Κω • Α.Ε. Κως | 3 - 3 |
Κυρ 12 Νοεμ, 2023 - 12:30 | Καλυμνιακός • Α.Ε. Λέρου | 2 - 1 |
4η Αγωνιστική - Από 23-11-2023 έως 03-12-2023
4η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Πεμ 23 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Α.Ο. Λειψών • Νικαγόρας Κεφάλου | 1 - 1 |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 11:15 | Α.Ο. Βαθύ • Αντίμαχος Κω | 6 - 5 |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 14:45 | Αργοναύτες Καλύμνου • Καλυμνιακός | 2 - 4 |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 17:15 | Α.Ε. Κως • Α.Ε. Λέρου | 2 - 5 |
5η Αγωνιστική - Από 10-12-2023 έως 10-12-2023
5η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 10 Δεκ, 2023 - 15:00 | Νικαγόρας Κεφάλου • Αντίμαχος Κω | 3 - 2 |
Κυρ 10 Δεκ, 2023 - 13:00 | Καλυμνιακός • Α.Ο. Λειψών | 7 - 0 |
Κυρ 10 Δεκ, 2023 - 12:00 | Α.Ε. Λέρου • Α.Ο. Βαθύ | 5 - 0 |
Κυρ 10 Δεκ, 2023 - 12:00 | Α.Ε. Κως • Αργοναύτες Καλύμνου | 1 - 1 |
6η Αγωνιστική - Από 14-12-2023 έως 17-12-2023
6η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 17 Δεκ, 2023 - 11:45 | Καλυμνιακός • Νικαγόρας Κεφάλου | 3 - 1 |
Πεμ 14 Δεκ, 2023 - 15:00 | Αντίμαχος Κω • Α.Ε. Λέρου | 0 - 2 |
Σαβ 16 Δεκ, 2023 - 14:30 | Α.Ο. Λειψών • Α.Ε. Κως | 3 - 3 |
Κυρ 17 Δεκ, 2023 - 14:45 | Α.Ο. Βαθύ • Αργοναύτες Καλύμνου | 1 - 2 |
7η Αγωνιστική - Από 12-01-2024 έως 21-02-2024
7η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Παρ 12 Ιαν, 2024 - 15:30 | Α.Ε. Λέρου • Νικαγόρας Κεφάλου | 3 - 0 |
Σαβ 10 Φεβ, 2024 - 18:15 | Α.Ε. Κως • Καλυμνιακός | 1 - 2 |
Σαβ 20 Ιαν, 2024 - 12:00 | Αργοναύτες Καλύμνου • Αντίμαχος Κω | 4 - 0 |
Τετ 21 Φεβ, 2024 - 13:00 | Α.Ο. Βαθύ • Α.Ο. Λειψών | 4 - 2 |
8η Αγωνιστική - Από 28-01-2024 έως 20-02-2024
8η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Τρι 30 Ιαν, 2024 - 15:30 | Α.Ε. Κως • Νικαγόρας Κεφάλου | 4 - 7 |
Τρι 20 Φεβ, 2024 - 15:30 | Α.Ε. Λέρου • Αργοναύτες Καλύμνου | 2 - 1 |
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 14:30 | Καλυμνιακός • Α.Ο. Βαθύ | 2 - 0 |
Άνευ Αγώνα | Αντίμαχος Κω • Α.Ο. Λειψών | 3 - 0 |
9η Αγωνιστική - Από 03-02-2024 έως 07-02-2024
9η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 12:00 | Νικαγόρας Κεφάλου • Αργοναύτες Καλύμνου | 1 - 1 |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 13:30 | Α.Ο. Βαθύ • Α.Ε. Κως | 4 - 0 |
Τετ 7 Φεβ, 2024 - 11:00 | Α.Ο. Λειψών • Α.Ε. Λέρου | 0 - 5 |
Σαβ 3 Φεβ, 2024 - 12:00 | Καλυμνιακός • Αντίμαχος Κω | 3 - 0 |
10η Αγωνιστική - Από 18-02-2024 έως 25-02-2024
10η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 13:30 | Α.Ο. Βαθύ • Νικαγόρας Κεφάλου | 2 - 3 |
Άνευ Αγώνα | Αργοναύτες Καλύμνου • Α.Ο. Λειψών | 3 - 0 |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 17:00 | Α.Ε. Κως • Αντίμαχος Κω | 1 - 0 |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 14:30 | Α.Ε. Λέρου • Καλυμνιακός | 1 - 1 |
11η Αγωνιστική - Από 02-03-2024 έως 03-03-2024
11η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Άνευ Αγώνα | Νικαγόρας Κεφάλου • Α.Ο. Λειψών | 3 - 0 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 14:15 | Αντίμαχος Κω • Α.Ο. Βαθύ | 0 - 5 |
Σαβ 2 Μαρ, 2024 - 15:00 | Καλυμνιακός • Αργοναύτες Καλύμνου | 1 - 2 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 12:15 | Α.Ε. Λέρου • Α.Ε. Κως | 3 - 1 |
12η Αγωνιστική - Από 10-03-2024 έως 11-03-2024
12η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Δευ 11 Μαρ, 2024 - 15:30 | Αντίμαχος Κω • Νικαγόρας Κεφάλου | 1 - 1 |
Άνευ Αγώνα | Α.Ο. Λειψών • Καλυμνιακός | 0 - 3 |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 12:00 | Α.Ο. Βαθύ • Α.Ε. Λέρου | 0 - 1 |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 12:30 | Αργοναύτες Καλύμνου • Α.Ε. Κως | 2 - 3 |
13η Αγωνιστική - Από 16-03-2024 έως 23-03-2024
13η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 23 Μαρ, 2024 - 12:30 | Νικαγόρας Κεφάλου • Καλυμνιακός | 1 - 2 |
Σαβ 23 Μαρ, 2024 - 12:30 | Α.Ε. Λέρου • Αντίμαχος Κω | 4 - 0 |
Άνευ Αγώνα | Α.Ε. Κως • Α.Ο. Λειψών | 3 - 0 |
Σαβ 16 Μαρ, 2024 - 15:00 | Αργοναύτες Καλύμνου • Α.Ο. Βαθύ | 4 - 2 |
14η Αγωνιστική - Από 28-03-2024 έως 30-03-2024
14η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Πεμ 28 Μαρ, 2024 - 15:00 | Νικαγόρας Κεφάλου • Α.Ε. Λέρου | 3 - 1 |
Σαβ 30 Μαρ, 2024 - 13:15 | Καλυμνιακός • Α.Ε. Κως | - |
Σαβ 30 Μαρ, 2024 - 16:15 | Αντίμαχος Κω • Αργοναύτες Καλύμνου | - |
Άνευ Αγώνα | Α.Ο. Λειψών • Α.Ο. Βαθύ | 0 - 3 |
ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΘΕΜΑΤΑ
Ειδησεις ομαδων
(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)
- A.O. Καλαβαρδών
- Aγιος Ισίδωρος
- Α.Ε. Κατταβιάς
- Α.Ε. Κως
- Α.Ε. Λέρου
- Α.Ε.Ρ.Α.
- Α.Ο. Βαθύ
- Α.Ο. Λειψών
- Α.Ο. Πυλίου
- Α.Ο. Σύμης
- Α.Ο. Φαληρακίου
- Α.Σ. Τήλος
- Α.Σ. Χάλκης
- Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
- Αθλέτικο Αφάντου
- Ακουσίλαος Φανών
- Αναγέννηση Έμπωνα
- Αναγέννηση Ασφενδιού
- Αντίμαχος Κω
- Απόλλων Απολλώνων
- Απόλλων Καλυθιών
- Αργοναύτες Καλύμνου
- Αρης Αρχαγγέλου
- Ασπίδα Απολακκιάς
- Ασπίδα Σαλάκου
- Αστέρας Μασάρων
- Αστέρας Παστίδας
- Ατρόμητος Διμυλιάς
- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
- Γ.Σ. Διαγόρας
- Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς
- Δήμητρα Δαματριάς
- Δαμάγητος Θεολόγου
- Διαγόρας Βατίου
- Διγενής Κοσκινού
- Δόξα Καρδάμαινας
- Δόξα Ψίνθου
- Εθνικός Αρχίπολης
- Ευαγόρας
- Ευκλής Σορωνής
- Ηρακλής Λάρδου
- Ηρακλής Μαριτσών
- Ιππότες
- Καλυμνιακός
- Κλεάνθης Παραδεισίου
- Κλεόβουλος Λίνδου
- Νικαγόρας Κεφάλου
- Ο.Φ. Ιστρίου
- Ομόνοια Γενναδίου
- Ορφέας
- Π.Α.Ο.Κ. Κω
- Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου
- Π.Α.Σ. Ασκληπειού
- Πάνθηρες Ρόδου
- Πολυβώτης Νισύρου
- Πολύστρατος Λαέρμων
- Ποσειδών Καρπάθου
- Ρόδος
- Ταξιάρχης Καλάθου
- Φοίβος Κρεμαστής