www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Όμιλος Νήσων

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Αναγέννηση Ασφενδιού 18 9 9 19 6 13 10 1 9 9 5 4 7 3 4 6 0 1 3 0 0 3 0 1
Καλυμνιακός 10 9 1 18 13 5 15 7 8 3 6 -3 6 4 2 3 1 2 3 0 1 0 1 1
Α.Ο. Βαθύ 9 3 6 13 11 2 2 1 1 11 10 1 6 2 4 3 0 3 1 0 1 2 0 2
Νικαγόρας Κεφάλου 7 7 0 9 15 -6 8 6 2 1 9 -8 6 3 3 2 1 3 2 1 0 0 0 3
Ξάνθος Πάτμου 6 6 0 7 14 -7 5 7 -2 2 7 -5 6 4 2 2 0 4 2 0 2 0 0 2
Π.Α.Ο.Κ. Κω 6 6 0 12 19 -7 9 7 2 3 12 -9 7 3 4 2 0 5 2 0 1 0 0 4
1η Αγωνιστική - Από 02-11-2019 έως 06-11-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 2 Νοεμ, 2019 - 18:30 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Καλυμνιακός 4 - 1
Τετ 6 Νοεμ, 2019 - 12:00 Α.Ο. Βαθύ  •  Ξάνθος Πάτμου 2 - 0
Κυρ 3 Νοεμ, 2019 - 15:00 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 2 - 1
2η Αγωνιστική - Από 10-11-2019 έως 15-11-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 10 Νοεμ, 2019 - 13:30 Καλυμνιακός  •  Α.Ο. Βαθύ 2 - 3
Παρ 15 Νοεμ, 2019 - 15:00 Ξάνθος Πάτμου  •  Νικαγόρας Κεφάλου 1 - 0
Κυρ 10 Νοεμ, 2019 - 15:00 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 1 - 3
3η Αγωνιστική - Από 22-11-2019 έως 24-11-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Παρ 22 Νοεμ, 2019 - 15:00 Ξάνθος Πάτμου  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 3 - 1
Κυρ 24 Νοεμ, 2019 - 13:15 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Καλυμνιακός 2 - 2
Κυρ 24 Νοεμ, 2019 - 12:00 Α.Ο. Βαθύ  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 0 - 1
4η Αγωνιστική - Από 01-12-2019 έως 01-12-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 1 Δεκ, 2019 - 17:00 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Νικαγόρας Κεφάλου 4 - 0
Κυρ 1 Δεκ, 2019 - 15:00 Καλυμνιακός  •  Ξάνθος Πάτμου 5 - 2
Κυρ 1 Δεκ, 2019 - 11:00 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Α.Ο. Βαθύ 4 - 3
5η Αγωνιστική - Από 06-12-2019 έως 15-12-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Παρ 6 Δεκ, 2019 - 15:00 Ξάνθος Πάτμου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 1 - 4
Κυρ 8 Δεκ, 2019 - 11:00 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Α.Ο. Βαθύ 4 - 3
Κυρ 15 Δεκ, 2019 - 12:30 Καλυμνιακός  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 5 - 1
6η Αγωνιστική - Από 11-01-2020 έως 19-01-2020
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 19 Ιαν, 2020 - 12:15 Καλυμνιακός  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 3 - 1
Κυρ 12 Ιαν, 2020 - 12:30 Ξάνθος Πάτμου  •  Α.Ο. Βαθύ 0 - 2
Σαβ 11 Ιαν, 2020 - 14:45 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Νικαγόρας Κεφάλου 4 - 1
7η Αγωνιστική - Από 25-01-2020 έως 26-01-2020
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 26 Ιαν, 2020 - 14:30 Α.Ο. Βαθύ  •  Καλυμνιακός -
Κυρ 26 Ιαν, 2020 - 13:00 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Ξάνθος Πάτμου -
Σαβ 25 Ιαν, 2020 - 17:00 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 2 - 0
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Ξάνθος Πάτμου -
   Καλυμνιακός  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Α.Ο. Βαθύ -
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Νικαγόρας Κεφάλου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Ξάνθος Πάτμου  •  Καλυμνιακός -
   Α.Ο. Βαθύ  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω -
10η Αγωνιστική
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Ξάνθος Πάτμου -
   Α.Ο. Βαθύ  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
   Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Καλυμνιακός -

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)