www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Όμιλος Νήσων

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Α.Ε. Λέρου 43 24 19 44 13 31 22 2 20 22 11 11 16 8 8 14 1 1 8 0 0 6 1 1
Δόξα Καρδάμαινας 41 20 21 61 9 52 33 6 27 28 3 25 16 8 8 13 2 1 6 2 0 7 0 1
Καλυμνιακός 25 19 9 35 34 1 23 11 12 12 23 -11 16 8 8 9 1 6 6 1 1 3 0 5
Αναγέννηση Ασφενδιού 20 14 9 29 20 9 20 8 12 9 12 -3 16 8 8 6 5 5 4 2 2 2 3 3
Α.Ο. Βαθύ 18 15 6 26 35 -9 18 15 3 8 20 -12 16 8 8 7 0 9 5 0 3 2 0 6
Ξάνθος Πάτμου 16 9 7 29 45 -16 11 13 -2 18 32 -14 16 8 8 4 4 8 2 3 3 2 1 5
Νικαγόρας Κεφάλου 15 12 6 23 35 -12 14 16 -2 9 19 -10 16 8 8 6 0 10 4 0 4 2 0 6
Αθλοπαιδιές Κω 11 6 5 22 33 -11 17 20 -3 5 13 -8 16 8 8 3 2 11 2 0 6 1 2 5
Π.Α.Ο.Κ. Κω 7 3 4 16 61 -45 7 29 -22 9 32 -23 16 8 8 2 1 13 1 0 7 1 1 6
Η Ομάδα "Καλυμνιακός" έχει -3 βαθμούς
Η Ομάδα "Αναγέννηση Ασφενδιού" έχει -3 βαθμούς
Η Ομάδα "Α.Ο. Βαθύ" έχει -3 βαθμούς
Η Ομάδα "Νικαγόρας Κεφάλου" έχει -3 βαθμούς
1η Αγωνιστική - Από 02-11-2018 έως 04-11-2018
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 4 Νοεμ, 2018 - 14:15 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Α.Ο. Βαθύ 1 - 2
Κυρ 4 Νοεμ, 2018 - 13:30 Αθλοπαιδιές Κω  •  Α.Ε. Λέρου 2 - 3
Παρ 2 Νοεμ, 2018 - 15:00 Ξάνθος Πάτμου  •  Δόξα Καρδάμαινας 0 - 4
Κυρ 4 Νοεμ, 2018 - 13:15 Καλυμνιακός  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 1 - 1
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ. Κω
2η Αγωνιστική - Από 10-11-2018 έως 11-11-2018
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 11 Νοεμ, 2018 - 12:30 Α.Ε. Λέρου  •  Καλυμνιακός 2 - 0
Κυρ 11 Νοεμ, 2018 - 14:45 Δόξα Καρδάμαινας  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 1 - 1
Σαβ 10 Νοεμ, 2018 - 13:45 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Νικαγόρας Κεφάλου 3 - 2
Σαβ 10 Νοεμ, 2018 - 14:45 Α.Ο. Βαθύ  •  Αθλοπαιδιές Κω 1 - 0
Ρεπό: Ξάνθος Πάτμου
3η Αγωνιστική - Από 17-11-2018 έως 18-11-2018
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 18 Νοεμ, 2018 - 13:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε. Λέρου 1 - 1
Κυρ 18 Νοεμ, 2018 - 13:00 Καλυμνιακός  •  Α.Ο. Βαθύ 1 - 0
Κυρ 18 Νοεμ, 2018 - 14:45 Ξάνθος Πάτμου  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 0 - 0
Σαβ 17 Νοεμ, 2018 - 14:45 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Αθλοπαιδιές Κω 1 - 0
Ρεπό: Αναγέννηση Ασφενδιού
4η Αγωνιστική - Από 23-11-2018 έως 25-11-2018
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 24 Νοεμ, 2018 - 12:00 Α.Ο. Βαθύ  •  Δόξα Καρδάμαινας 1 - 5
Κυρ 25 Νοεμ, 2018 - 14:45 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 0 - 1
Κυρ 25 Νοεμ, 2018 - 11:15 Αθλοπαιδιές Κω  •  Καλυμνιακός 3 - 4
Παρ 23 Νοεμ, 2018 - 14:45 Ξάνθος Πάτμου  •  Νικαγόρας Κεφάλου 0 - 2
Ρεπό: Α.Ε. Λέρου
5η Αγωνιστική - Από 02-12-2018 έως 02-12-2018
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 2 Δεκ, 2018 - 12:30 Α.Ε. Λέρου  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 5 - 0
Κυρ 2 Δεκ, 2018 - 11:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Αθλοπαιδιές Κω 4 - 0
Κυρ 2 Δεκ, 2018 - 17:00 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Ξάνθος Πάτμου 2 - 2
Κυρ 2 Δεκ, 2018 - 10:45 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Καλυμνιακός 3 - 1
Ρεπό: Α.Ο. Βαθύ
6η Αγωνιστική - Από 09-12-2018 έως 20-01-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 20 Ιαν, 2019 - 11:00 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Α.Ο. Βαθύ 0 - 3
Κυρ 9 Δεκ, 2018 - 14:45 Ξάνθος Πάτμου  •  Α.Ε. Λέρου 1 - 4
Κυρ 9 Δεκ, 2018 - 12:30 Καλυμνιακός  •  Δόξα Καρδάμαινας 0 - 3
Κυρ 9 Δεκ, 2018 - 14:45 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Νικαγόρας Κεφάλου 3 - 0
Ρεπό: Αθλοπαιδιές Κω
7η Αγωνιστική - Από 15-12-2018 έως 06-02-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 20 Ιαν, 2019 - 12:45 Α.Ε. Λέρου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 2 - 0
Σαβ 15 Δεκ, 2018 - 14:45 Δόξα Καρδάμαινας  •  Νικαγόρας Κεφάλου 3 - 0
Τετ 6 Φεβ, 2019 - 20:30 Αθλοπαιδιές Κω  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 1 - 3
Τετ 19 Δεκ, 2018 - 14:15 Α.Ο. Βαθύ  •  Ξάνθος Πάτμου 4 - 3
Ρεπό: Καλυμνιακός
8η Αγωνιστική - Από 13-01-2019 έως 18-01-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 13 Ιαν, 2019 - 11:00 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Α.Ο. Βαθύ 6 - 0
Κυρ 13 Ιαν, 2019 - 13:00 Καλυμνιακός  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 4 - 0
Παρ 18 Ιαν, 2019 - 15:00 Ξάνθος Πάτμου  •  Αθλοπαιδιές Κω 0 - 0
Τρι 15 Ιαν, 2019 - 12:30 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Α.Ε. Λέρου 1 - 3
Ρεπό: Δόξα Καρδάμαινας
9η Αγωνιστική - Από 27-01-2019 έως 27-01-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 27 Ιαν, 2019 - 15:00 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Δόξα Καρδάμαινας 0 - 7
Κυρ 27 Ιαν, 2019 - 17:30 Αθλοπαιδιές Κω  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 0 - 3
Κυρ 27 Ιαν, 2019 - 15:30 Καλυμνιακός  •  Ξάνθος Πάτμου 5 - 3
Κυρ 27 Ιαν, 2019 - 14:00 Α.Ε. Λέρου  •  Α.Ο. Βαθύ 1 - 0
Ρεπό: Νικαγόρας Κεφάλου
10η Αγωνιστική - Από 03-02-2019 έως 06-02-2019
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 3 Φεβ, 2019 - 12:30 Α.Ο. Βαθύ  •  Νικαγόρας Κεφάλου 2 - 1
Κυρ 3 Φεβ, 2019 - 15:00 Α.Ε. Λέρου  •  Αθλοπαιδιές Κω 3 - 1
Τετ 6 Φεβ, 2019 - 14:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Ξάνθος Πάτμου 6 - 1
Άνευ Αγώνα Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Καλυμνιακός 3 - 0
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ. Κω
11η Αγωνιστική - Από 10-02-2019 έως 10-02-2019
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 10 Φεβ, 2019 - 12:00 Καλυμνιακός  •  Α.Ε. Λέρου 4 - 1
Κυρ 10 Φεβ, 2019 - 15:00 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Δόξα Καρδάμαινας 0 - 1
Κυρ 10 Φεβ, 2019 - 15:00 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 3 - 2
Κυρ 10 Φεβ, 2019 - 11:15 Αθλοπαιδιές Κω  •  Α.Ο. Βαθύ 4 - 2
Ρεπό: Ξάνθος Πάτμου
12η Αγωνιστική - Από 16-02-2019 έως 17-02-2019
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 16 Φεβ, 2019 - 13:30 Α.Ε. Λέρου  •  Δόξα Καρδάμαινας 2 - 1
Κυρ 17 Φεβ, 2019 - 13:30 Α.Ο. Βαθύ  •  Καλυμνιακός 0 - 2
Κυρ 17 Φεβ, 2019 - 17:15 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Ξάνθος Πάτμου 1 - 4
Κυρ 17 Φεβ, 2019 - 14:30 Αθλοπαιδιές Κω  •  Νικαγόρας Κεφάλου 0 - 1
Ρεπό: Αναγέννηση Ασφενδιού
13η Αγωνιστική - Από 23-02-2019 έως 24-02-2019
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 24 Φεβ, 2019 - 10:45 Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ο. Βαθύ 4 - 1
Κυρ 24 Φεβ, 2019 - 15:30 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 6 - 1
Σαβ 23 Φεβ, 2019 - 17:30 Καλυμνιακός  •  Αθλοπαιδιές Κω 3 - 0
Σαβ 23 Φεβ, 2019 - 15:00 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Ξάνθος Πάτμου 3 - 4
Ρεπό: Α.Ε. Λέρου
14η Αγωνιστική - Από 01-03-2019 έως 05-03-2019
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τρι 5 Μαρ, 2019 - 15:00 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Α.Ε. Λέρου 0 - 3
Κυρ 3 Μαρ, 2019 - 15:30 Αθλοπαιδιές Κω  •  Δόξα Καρδάμαινας 0 - 3
Παρ 1 Μαρ, 2019 - 15:30 Ξάνθος Πάτμου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 3 - 3
Κυρ 3 Μαρ, 2019 - 11:00 Καλυμνιακός  •  Νικαγόρας Κεφάλου 5 - 3
Ρεπό: Α.Ο. Βαθύ
15η Αγωνιστική - Από 16-03-2019 έως 17-03-2019
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 17 Μαρ, 2019 - 12:30 Α.Ο. Βαθύ  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 5 - 1
Κυρ 17 Μαρ, 2019 - 15:30 Α.Ε. Λέρου  •  Ξάνθος Πάτμου 4 - 0
Κυρ 17 Μαρ, 2019 - 10:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Καλυμνιακός 6 - 0
Σαβ 16 Μαρ, 2019 - 16:00 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 2 - 0
Ρεπό: Αθλοπαιδιές Κω
16η Αγωνιστική - Από 23-03-2019 έως 26-03-2019
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τρι 26 Μαρ, 2019 - 13:30 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Α.Ε. Λέρου 0 - 4
Κυρ 24 Μαρ, 2019 - 15:00 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Δόξα Καρδάμαινας 0 - 4
Σαβ 23 Μαρ, 2019 - 16:00 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Αθλοπαιδιές Κω 1 - 4
Άνευ Αγώνα Ξάνθος Πάτμου  •  Α.Ο. Βαθύ 3 - 0
Ρεπό: Καλυμνιακός
17η Αγωνιστική - Από 31-03-2019 έως 14-04-2019
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Άνευ Αγώνα Α.Ο. Βαθύ  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 3 - 0
Κυρ 31 Μαρ, 2019 - 11:00 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Καλυμνιακός 2 - 5
Κυρ 14 Απρ, 2019 - 17:00 Αθλοπαιδιές Κω  •  Ξάνθος Πάτμου 7 - 1
Άνευ Αγώνα Α.Ε. Λέρου  •  Νικαγόρας Κεφάλου 3 - 0
Ρεπό: Δόξα Καρδάμαινας
18η Αγωνιστική - Από 07-04-2019 έως 20-04-2019
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 7 Απρ, 2019 - 17:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 8 - 2
Σαβ 20 Απρ, 2019 - 16:00 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Αθλοπαιδιές Κω 0 - 0
Κυρ 7 Απρ, 2019 - 13:30 Ξάνθος Πάτμου  •  Καλυμνιακός 4 - 0
Κυρ 7 Απρ, 2019 - 13:30 Α.Ο. Βαθύ  •  Α.Ε. Λέρου 2 - 3
Ρεπό: Νικαγόρας Κεφάλου

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)