www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Ευκλής Σορωνής 34 18 16 29 6 23 16 2 14 13 4 9 12 6 6 11 1 0 6 0 0 5 1 0
Ακουσίλαος Φανών 24 12 12 31 8 23 16 3 13 15 5 10 11 5 6 8 0 3 4 0 1 4 0 2
Α.Ε. Κύπρος 21 13 8 14 9 5 9 2 7 5 7 -2 11 6 5 6 3 2 4 1 1 2 2 1
Πολυβώτης Νισύρου 17 11 6 24 23 1 17 9 8 7 14 -7 11 6 5 5 2 4 3 2 1 2 0 3
Δόξα Ψίνθου 17 12 5 17 15 2 12 7 5 5 8 -3 11 6 5 5 2 4 4 0 2 1 2 2
Απόλλων Απολλώνων 16 8 8 24 14 10 13 6 7 11 8 3 11 5 6 4 4 3 2 2 1 2 2 2
Δαμάγητος Θεολόγου 16 9 7 16 13 3 10 6 4 6 7 -1 11 6 5 5 1 5 3 0 3 2 1 2
Αστέρας Μασάρων 15 7 8 9 9 0 5 6 -1 4 3 1 11 6 5 3 6 2 1 4 1 2 2 1
Ηρακλής Λάρδου 14 10 4 15 15 0 10 4 6 5 11 -6 10 5 5 4 2 4 3 1 1 1 1 3
10η Ομόνοια Γενναδίου 10 8 2 10 24 -14 4 13 -9 6 11 -5 11 6 5 2 4 5 2 2 2 0 2 3
11η Δήμητρα Δαματριάς 7 4 3 9 23 -14 5 8 -3 4 15 -11 10 4 6 2 1 7 1 1 2 1 0 5
12η Α.Ε. Αδελφοσύνη 4 1 3 9 28 -19 4 8 -4 5 20 -15 11 5 6 1 1 9 0 1 4 1 0 5
13η Ταξιάρχης Καλάθου 4 3 1 11 31 -20 8 15 -7 3 16 -13 11 5 6 1 1 9 1 0 4 0 1 5
1η Αγωνιστική - Από 19-10-2019 έως 20-10-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 20 Οκτ, 2019 - 16:00 Ευκλής Σορωνής  •  Ηρακλής Λάρδου 4 - 1
Κυρ 20 Οκτ, 2019 - 13:15 Απόλλων Απολλώνων   •  Πολυβώτης Νισύρου 5 - 1
Σαβ 19 Οκτ, 2019 - 16:00 Δαμάγητος Θεολόγου  •  Α.Ε. Κύπρος 0 - 1
Κυρ 20 Οκτ, 2019 - 16:00 Αστέρας Μασάρων  •  Δήμητρα Δαματριάς 2 - 1
Κυρ 20 Οκτ, 2019 - 16:00 Δόξα Ψίνθου  •  Ταξιάρχης Καλάθου 3 - 0
Σαβ 19 Οκτ, 2019 - 16:00 Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Ομόνοια Γενναδίου 1 - 1
Ρεπό: Ακουσίλαος Φανών
2η Αγωνιστική - Από 26-10-2019 έως 28-10-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Δευ 28 Οκτ, 2019 - 12:30 Α.Ε. Κύπρος  •  Πολυβώτης Νισύρου 3 - 0
Κυρ 27 Οκτ, 2019 - 15:00 Δήμητρα Δαματριάς  •  Απόλλων Απολλώνων 1 - 4
Σαβ 26 Οκτ, 2019 - 16:00 Ταξιάρχης Καλάθου  •  Δαμάγητος Θεολόγου 0 - 3
Σαβ 26 Οκτ, 2019 - 16:00 Ομόνοια Γενναδίου  •  Αστέρας Μασάρων 0 - 0
Κυρ 27 Οκτ, 2019 - 15:00 Ηρακλής Λάρδου  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη 4 - 0
Κυρ 27 Οκτ, 2019 - 15:00 Ακουσίλαος Φανών  •  Ευκλής Σορωνής 1 - 2
Ρεπό: Δόξα Ψίνθου
3η Αγωνιστική - Από 02-11-2019 έως 05-11-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 3 Νοεμ, 2019 - 15:00 Α.Ε. Κύπρος  •  Δήμητρα Δαματριάς 2 - 0
Τρι 5 Νοεμ, 2019 - 12:00 Πολυβώτης Νισύρου  •  Ταξιάρχης Καλάθου 4 - 2
Σαβ 2 Νοεμ, 2019 - 15:00 Απόλλων Απολλώνων   •  Ομόνοια Γενναδίου 2 - 2
Σαβ 2 Νοεμ, 2019 - 15:00 Αστέρας Μασάρων  •  Ηρακλής Λάρδου 1 - 1
Κυρ 3 Νοεμ, 2019 - 15:00 Δόξα Ψίνθου  •  Ακουσίλαος Φανών 1 - 0
Σαβ 2 Νοεμ, 2019 - 15:00 Ευκλής Σορωνής  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη 1 - 0
Ρεπό: Δαμάγητος Θεολόγου
4η Αγωνιστική - Από 09-11-2019 έως 10-11-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 9 Νοεμ, 2019 - 15:00 Ταξιάρχης Καλάθου  •  Δήμητρα Δαματριάς 1 - 2
Κυρ 10 Νοεμ, 2019 - 15:00 Ομόνοια Γενναδίου  •  Α.Ε. Κύπρος 1 - 1
Σαβ 9 Νοεμ, 2019 - 15:00 Ηρακλής Λάρδου  •  Απόλλων Απολλώνων 0 - 0
Κυρ 10 Νοεμ, 2019 - 15:00 Ακουσίλαος Φανών  •  Δαμάγητος Θεολόγου 4 - 0
Σαβ 9 Νοεμ, 2019 - 15:00 Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Αστέρας Μασάρων 0 - 1
Κυρ 10 Νοεμ, 2019 - 15:00 Δόξα Ψίνθου  •  Ευκλής Σορωνής 1 - 3
Ρεπό: Πολυβώτης Νισύρου
5η Αγωνιστική - Από 16-11-2019 έως 19-11-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 17 Νοεμ, 2019 - 15:00 Ταξιάρχης Καλάθου  •  Ομόνοια Γενναδίου 3 - 2
Κυρ 17 Νοεμ, 2019 - 15:00 Α.Ε. Κύπρος  •  Ηρακλής Λάρδου 0 - 2
Τρι 19 Νοεμ, 2019 - 12:00 Πολυβώτης Νισύρου  •  Ακουσίλαος Φανών 2 - 3
Κυρ 17 Νοεμ, 2019 - 15:00 Απόλλων Απολλώνων   •  Α.Ε. Αδελφοσύνη 4 - 0
Σαβ 16 Νοεμ, 2019 - 15:00 Δαμάγητος Θεολόγου  •  Δόξα Ψίνθου 3 - 0
Κυρ 17 Νοεμ, 2019 - 15:00 Ευκλής Σορωνής  •  Αστέρας Μασάρων 2 - 1
Ρεπό: Δήμητρα Δαματριάς
6η Αγωνιστική - Από 22-11-2019 έως 24-11-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 24 Νοεμ, 2019 - 14:45 Ηρακλής Λάρδου  •  Ταξιάρχης Καλάθου 3 - 1
Κυρ 24 Νοεμ, 2019 - 14:45 Ακουσίλαος Φανών  •  Δήμητρα Δαματριάς 6 - 0
Κυρ 24 Νοεμ, 2019 - 14:45 Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Α.Ε. Κύπρος 1 - 2
Παρ 22 Νοεμ, 2019 - 13:30 Δόξα Ψίνθου  •  Πολυβώτης Νισύρου 2 - 3
Κυρ 24 Νοεμ, 2019 - 14:45 Αστέρας Μασάρων  •  Απόλλων Απολλώνων 1 - 1
Κυρ 24 Νοεμ, 2019 - 14:45 Δαμάγητος Θεολόγου  •  Ευκλής Σορωνής 0 - 1
Ρεπό: Ομόνοια Γενναδίου
7η Αγωνιστική - Από 01-12-2019 έως 03-12-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 1 Δεκ, 2019 - 14:45 Ομόνοια Γενναδίου  •  Ακουσίλαος Φανών 0 - 8
Κυρ 1 Δεκ, 2019 - 14:45 Ταξιάρχης Καλάθου  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη 2 - 3
Κυρ 1 Δεκ, 2019 - 16:00 Δήμητρα Δαματριάς  •  Δόξα Ψίνθου 1 - 1
Κυρ 1 Δεκ, 2019 - 14:45 Α.Ε. Κύπρος  •  Αστέρας Μασάρων 0 - 0
Τρι 3 Δεκ, 2019 - 12:00 Πολυβώτης Νισύρου  •  Δαμάγητος Θεολόγου 0 - 0
Κυρ 1 Δεκ, 2019 - 14:45 Ευκλής Σορωνής  •  Απόλλων Απολλώνων 2 - 0
Ρεπό: Ηρακλής Λάρδου
8η Αγωνιστική - Από 07-12-2019 έως 08-12-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 8 Δεκ, 2019 - 14:45 Ακουσίλαος Φανών  •  Ηρακλής Λάρδου 3 - 0
Κυρ 8 Δεκ, 2019 - 14:45 Δόξα Ψίνθου  •  Ομόνοια Γενναδίου 2 - 1
Σαβ 7 Δεκ, 2019 - 14:45 Αστέρας Μασάρων  •  Ταξιάρχης Καλάθου 0 - 0
Κυρ 8 Δεκ, 2019 - 14:45 Δαμάγητος Θεολόγου  •  Δήμητρα Δαματριάς 3 - 1
Κυρ 8 Δεκ, 2019 - 14:45 Απόλλων Απολλώνων   •  Α.Ε. Κύπρος 1 - 1
Σαβ 7 Δεκ, 2019 - 14:45 Πολυβώτης Νισύρου  •  Ευκλής Σορωνής 2 - 2
Ρεπό: Α.Ε. Αδελφοσύνη
9η Αγωνιστική - Από 13-12-2019 έως 15-12-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 15 Δεκ, 2019 - 14:45 Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Ακουσίλαος Φανών 1 - 2
Κυρ 15 Δεκ, 2019 - 14:45 Ηρακλής Λάρδου  •  Δόξα Ψίνθου 2 - 1
Κυρ 15 Δεκ, 2019 - 14:45 Ομόνοια Γενναδίου  •  Δαμάγητος Θεολόγου 2 - 1
Κυρ 15 Δεκ, 2019 - 14:45 Ταξιάρχης Καλάθου  •  Απόλλων Απολλώνων 2 - 5
Παρ 13 Δεκ, 2019 - 14:00 Δήμητρα Δαματριάς  •  Πολυβώτης Νισύρου 3 - 1
Σαβ 14 Δεκ, 2019 - 14:45 Ευκλής Σορωνής  •  Α.Ε. Κύπρος 4 - 0
Ρεπό: Αστέρας Μασάρων
10η Αγωνιστική - Από 11-01-2020 έως 12-01-2020
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 12 Ιαν, 2020 - 14:45 Δόξα Ψίνθου  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη 3 - 0
Κυρ 12 Ιαν, 2020 - 14:45 Αστέρας Μασάρων  •  Ακουσίλαος Φανών 0 - 2
Κυρ 12 Ιαν, 2020 - 14:45 Δαμάγητος Θεολόγου  •  Ηρακλής Λάρδου 3 - 1
Άνευ Αγώνα Πολυβώτης Νισύρου  •  Ομόνοια Γενναδίου 3 - 0
Κυρ 12 Ιαν, 2020 - 14:45 Α.Ε. Κύπρος  •  Ταξιάρχης Καλάθου 3 - 0
Σαβ 11 Ιαν, 2020 - 14:45 Δήμητρα Δαματριάς  •  Ευκλής Σορωνής 0 - 2
Ρεπό: Απόλλων Απολλώνων
11η Αγωνιστική - Από 17-01-2020 έως 19-01-2020
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 18 Ιαν, 2020 - 14:45 Αστέρας Μασάρων  •  Δόξα Ψίνθου 1 - 1
Κυρ 19 Ιαν, 2020 - 14:45 Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Δαμάγητος Θεολόγου 1 - 2
Σαβ 18 Ιαν, 2020 - 14:45 Ακουσίλαος Φανών  •  Απόλλων Απολλώνων 2 - 1
Παρ 17 Ιαν, 2020 - 13:00 Ηρακλής Λάρδου  •  Πολυβώτης Νισύρου 1 - 2
Κυρ 19 Ιαν, 2020 - 14:45 Ομόνοια Γενναδίου  •  Δήμητρα Δαματριάς 1 - 0
Κυρ 19 Ιαν, 2020 - 14:45 Ευκλής Σορωνής  •  Ταξιάρχης Καλάθου 3 - 0
Ρεπό: Α.Ε. Κύπρος
12η Αγωνιστική - Από 23-01-2020 έως 26-01-2020
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 25 Ιαν, 2020 - 14:45 Δαμάγητος Θεολόγου  •  Αστέρας Μασάρων 1 - 2
Κυρ 26 Ιαν, 2020 - 14:45 Απόλλων Απολλώνων   •  Δόξα Ψίνθου 1 - 2
Πεμ 23 Ιαν, 2020 - 12:00 Πολυβώτης Νισύρου  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη 6 - 2
Κυρ 26 Ιαν, 2020 - 14:45 Α.Ε. Κύπρος  •  Ακουσίλαος Φανών 1 - 0
   Δήμητρα Δαματριάς  •  Ηρακλής Λάρδου Αναβλήθηκε
Κυρ 26 Ιαν, 2020 - 14:45 Ομόνοια Γενναδίου  •  Ευκλής Σορωνής 0 - 3
Ρεπό: Ταξιάρχης Καλάθου
13η Αγωνιστική - Από 02-02-2020 έως 02-02-2020
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 2 Φεβ, 2020  Αστέρας Μασάρων  •  Πολυβώτης Νισύρου -
Κυρ 2 Φεβ, 2020  Δόξα Ψίνθου  •  Α.Ε. Κύπρος -
Κυρ 2 Φεβ, 2020  Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Δήμητρα Δαματριάς -
Κυρ 2 Φεβ, 2020  Ακουσίλαος Φανών  •  Ταξιάρχης Καλάθου -
Κυρ 2 Φεβ, 2020  Ηρακλής Λάρδου  •  Ομόνοια Γενναδίου -
Κυρ 2 Φεβ, 2020  Απόλλων Απολλώνων   •  Δαμάγητος Θεολόγου -
Ρεπό: Ευκλής Σορωνής
14η Αγωνιστική - Από 09-02-2020 έως 09-02-2020
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 9 Φεβ, 2020  Ηρακλής Λάρδου  •  Ευκλής Σορωνής -
Κυρ 9 Φεβ, 2020  Πολυβώτης Νισύρου  •  Απόλλων Απολλώνων -
Κυρ 9 Φεβ, 2020  Α.Ε. Κύπρος  •  Δαμάγητος Θεολόγου -
Κυρ 9 Φεβ, 2020  Δήμητρα Δαματριάς  •  Αστέρας Μασάρων -
Κυρ 9 Φεβ, 2020  Ταξιάρχης Καλάθου  •  Δόξα Ψίνθου -
Κυρ 9 Φεβ, 2020  Ομόνοια Γενναδίου  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη -
Ρεπό: Ακουσίλαος Φανών
15η Αγωνιστική - Από 16-02-2020 έως 16-02-2020
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 16 Φεβ, 2020  Πολυβώτης Νισύρου  •  Α.Ε. Κύπρος -
Κυρ 16 Φεβ, 2020  Απόλλων Απολλώνων   •  Δήμητρα Δαματριάς -
Κυρ 16 Φεβ, 2020  Δαμάγητος Θεολόγου  •  Ταξιάρχης Καλάθου -
Κυρ 16 Φεβ, 2020  Αστέρας Μασάρων  •  Ομόνοια Γενναδίου -
Κυρ 16 Φεβ, 2020  Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Ηρακλής Λάρδου -
Κυρ 16 Φεβ, 2020  Ευκλής Σορωνής  •  Ακουσίλαος Φανών -
Ρεπό: Δόξα Ψίνθου
16η Αγωνιστική - Από 23-02-2020 έως 23-02-2020
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 23 Φεβ, 2020  Δήμητρα Δαματριάς  •  Α.Ε. Κύπρος -
Κυρ 23 Φεβ, 2020  Ταξιάρχης Καλάθου  •  Πολυβώτης Νισύρου -
Κυρ 23 Φεβ, 2020  Ομόνοια Γενναδίου  •  Απόλλων Απολλώνων -
Κυρ 23 Φεβ, 2020  Ηρακλής Λάρδου  •  Αστέρας Μασάρων -
Κυρ 23 Φεβ, 2020  Ακουσίλαος Φανών  •  Δόξα Ψίνθου -
Κυρ 23 Φεβ, 2020  Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Δαμάγητος Θεολόγου
17η Αγωνιστική - Από 01-03-2020 έως 01-03-2020
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 1 Μαρ, 2020  Δήμητρα Δαματριάς  •  Ταξιάρχης Καλάθου -
Κυρ 1 Μαρ, 2020  Α.Ε. Κύπρος  •  Ομόνοια Γενναδίου -
Κυρ 1 Μαρ, 2020  Απόλλων Απολλώνων   •  Ηρακλής Λάρδου -
Κυρ 1 Μαρ, 2020  Δαμάγητος Θεολόγου  •  Ακουσίλαος Φανών -
Κυρ 1 Μαρ, 2020  Αστέρας Μασάρων  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη -
Κυρ 1 Μαρ, 2020  Ευκλής Σορωνής  •  Δόξα Ψίνθου -
Ρεπό: Πολυβώτης Νισύρου
18η Αγωνιστική - Από 08-03-2020 έως 08-03-2020
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 8 Μαρ, 2020  Ομόνοια Γενναδίου  •  Ταξιάρχης Καλάθου -
Κυρ 8 Μαρ, 2020  Ηρακλής Λάρδου  •  Α.Ε. Κύπρος -
Κυρ 8 Μαρ, 2020  Ακουσίλαος Φανών  •  Πολυβώτης Νισύρου -
Κυρ 8 Μαρ, 2020  Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Απόλλων Απολλώνων -
Κυρ 8 Μαρ, 2020  Δόξα Ψίνθου  •  Δαμάγητος Θεολόγου -
Κυρ 8 Μαρ, 2020  Αστέρας Μασάρων  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Δήμητρα Δαματριάς
19η Αγωνιστική - Από 15-03-2020 έως 15-03-2020
19η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 15 Μαρ, 2020  Ταξιάρχης Καλάθου  •  Ηρακλής Λάρδου -
Κυρ 15 Μαρ, 2020  Δήμητρα Δαματριάς  •  Ακουσίλαος Φανών -
Κυρ 15 Μαρ, 2020  Α.Ε. Κύπρος  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη -
Κυρ 15 Μαρ, 2020  Πολυβώτης Νισύρου  •  Δόξα Ψίνθου -
Κυρ 15 Μαρ, 2020  Απόλλων Απολλώνων   •  Αστέρας Μασάρων -
Κυρ 15 Μαρ, 2020  Ευκλής Σορωνής  •  Δαμάγητος Θεολόγου -
Ρεπό: Ομόνοια Γενναδίου
20η Αγωνιστική - Από 22-03-2020 έως 22-03-2020
20η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 22 Μαρ, 2020  Ακουσίλαος Φανών  •  Ομόνοια Γενναδίου -
Κυρ 22 Μαρ, 2020  Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Ταξιάρχης Καλάθου -
Κυρ 22 Μαρ, 2020  Δόξα Ψίνθου  •  Δήμητρα Δαματριάς -
Κυρ 22 Μαρ, 2020  Αστέρας Μασάρων  •  Α.Ε. Κύπρος -
Κυρ 22 Μαρ, 2020  Δαμάγητος Θεολόγου  •  Πολυβώτης Νισύρου -
Κυρ 22 Μαρ, 2020  Απόλλων Απολλώνων   •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Ηρακλής Λάρδου
21η Αγωνιστική - Από 29-03-2020 έως 29-03-2020
21η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 29 Μαρ, 2020  Ηρακλής Λάρδου  •  Ακουσίλαος Φανών -
Κυρ 29 Μαρ, 2020  Ομόνοια Γενναδίου  •  Δόξα Ψίνθου -
Κυρ 29 Μαρ, 2020  Ταξιάρχης Καλάθου  •  Αστέρας Μασάρων -
Κυρ 29 Μαρ, 2020  Δήμητρα Δαματριάς  •  Δαμάγητος Θεολόγου -
Κυρ 29 Μαρ, 2020  Α.Ε. Κύπρος  •  Απόλλων Απολλώνων -
Κυρ 29 Μαρ, 2020  Ευκλής Σορωνής  •  Πολυβώτης Νισύρου -
Ρεπό: Α.Ε. Αδελφοσύνη
22η Αγωνιστική - Από 05-04-2020 έως 05-04-2020
22η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 5 Απρ, 2020  Ακουσίλαος Φανών  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη -
Κυρ 5 Απρ, 2020  Δόξα Ψίνθου  •  Ηρακλής Λάρδου -
Κυρ 5 Απρ, 2020  Δαμάγητος Θεολόγου  •  Ομόνοια Γενναδίου -
Κυρ 5 Απρ, 2020  Απόλλων Απολλώνων   •  Ταξιάρχης Καλάθου -
Κυρ 5 Απρ, 2020  Πολυβώτης Νισύρου  •  Δήμητρα Δαματριάς -
Κυρ 5 Απρ, 2020  Α.Ε. Κύπρος  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Αστέρας Μασάρων
23η Αγωνιστική - Από 19-04-2020 έως 19-04-2020
23η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 19 Απρ, 2020  Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Δόξα Ψίνθου -
Κυρ 19 Απρ, 2020  Ακουσίλαος Φανών  •  Αστέρας Μασάρων -
Κυρ 19 Απρ, 2020  Ηρακλής Λάρδου  •  Δαμάγητος Θεολόγου -
Κυρ 19 Απρ, 2020  Ομόνοια Γενναδίου  •  Πολυβώτης Νισύρου -
Κυρ 19 Απρ, 2020  Ταξιάρχης Καλάθου  •  Α.Ε. Κύπρος -
Κυρ 19 Απρ, 2020  Ευκλής Σορωνής  •  Δήμητρα Δαματριάς -
Ρεπό: Απόλλων Απολλώνων
24η Αγωνιστική - Από 26-04-2020 έως 26-04-2020
24η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 26 Απρ, 2020  Δόξα Ψίνθου  •  Αστέρας Μασάρων -
Κυρ 26 Απρ, 2020  Δαμάγητος Θεολόγου  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη -
Κυρ 26 Απρ, 2020  Απόλλων Απολλώνων   •  Ακουσίλαος Φανών -
Κυρ 26 Απρ, 2020  Πολυβώτης Νισύρου  •  Ηρακλής Λάρδου -
Κυρ 26 Απρ, 2020  Δήμητρα Δαματριάς  •  Ομόνοια Γενναδίου -
Κυρ 26 Απρ, 2020  Ταξιάρχης Καλάθου  •  Ευκλής Σορωνής -
Ρεπό: Α.Ε. Κύπρος
25η Αγωνιστική - Από 03-05-2020 έως 03-05-2020
25η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 3 Μαϊ, 2020  Αστέρας Μασάρων  •  Δαμάγητος Θεολόγου -
Κυρ 3 Μαϊ, 2020  Δόξα Ψίνθου  •  Απόλλων Απολλώνων -
Κυρ 3 Μαϊ, 2020  Α.Ε. Αδελφοσύνη  •  Πολυβώτης Νισύρου -
Κυρ 3 Μαϊ, 2020  Ακουσίλαος Φανών  •  Α.Ε. Κύπρος -
Κυρ 3 Μαϊ, 2020  Ηρακλής Λάρδου  •  Δήμητρα Δαματριάς -
Κυρ 3 Μαϊ, 2020  Ευκλής Σορωνής  •  Ομόνοια Γενναδίου -
Ρεπό: Ταξιάρχης Καλάθου
26η Αγωνιστική - Από 10-05-2020 έως 10-05-2020
26η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 10 Μαϊ, 2020  Πολυβώτης Νισύρου  •  Αστέρας Μασάρων -
Κυρ 10 Μαϊ, 2020  Α.Ε. Κύπρος  •  Δόξα Ψίνθου -
Κυρ 10 Μαϊ, 2020  Δήμητρα Δαματριάς  •  Α.Ε. Αδελφοσύνη -
Κυρ 10 Μαϊ, 2020  Ταξιάρχης Καλάθου  •  Ακουσίλαος Φανών -
Κυρ 10 Μαϊ, 2020  Ομόνοια Γενναδίου  •  Ηρακλής Λάρδου -
Κυρ 10 Μαϊ, 2020  Δαμάγητος Θεολόγου  •  Απόλλων Απολλώνων -
Ρεπό: Ευκλής Σορωνής

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)