www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Κύπρος 49 25 24 40 16 24 18 7 11 22 9 13 20 10 10 15 4 1 8 1 1 7 3 0
Δαμάγητος Θεολόγου 48 26 22 62 24 38 38 12 26 24 12 12 20 10 10 14 6 0 8 2 0 6 4 0
Εθνικός Αρχίπολης 33 18 15 38 29 9 17 12 5 21 17 4 20 10 10 9 6 5 5 3 2 4 3 3
Α.Ο. Σύμης 27 11 16 25 19 6 9 9 0 16 10 6 20 10 10 7 6 7 2 5 3 5 1 4
Αστέρας Μασάρων 27 20 7 34 31 3 18 8 10 16 23 -7 20 10 10 7 6 7 6 2 2 1 4 5
Α.Σ. Τήλος 24 12 12 37 40 -3 22 18 4 15 22 -7 20 10 10 7 3 10 3 3 4 4 0 6
Ηρακλής Λάρδου 23 16 7 36 43 -7 21 17 4 15 26 -11 20 10 10 6 5 9 5 1 4 1 4 5
Δόξα Ψίνθου 21 19 8 39 39 0 24 15 9 15 24 -9 20 10 10 8 3 9 6 1 3 2 2 6
Δήμητρα Δαματριάς 17 10 7 29 54 -25 17 26 -9 12 28 -16 20 10 10 5 2 13 3 1 6 2 1 7
10η Νηρέας 17 10 7 18 44 -26 11 20 -9 7 24 -17 20 10 10 4 5 11 2 4 4 2 1 7
11η Α.Σ. Χάλκης 14 1 13 29 48 -19 14 34 -20 15 14 1 20 10 10 4 2 14 0 1 9 4 1 5
Η Ομάδα "Δόξα Ψίνθου" έχει -6 βαθμούς
1η Αγωνιστική - Από 18-10-2018 έως 21-10-2018
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 21 Οκτ, 2018 - 16:00 Εθνικός Αρχίπολης  •  Νηρέας 4 - 1
Σαβ 20 Οκτ, 2018 - 16:00 Α.Σ. Χάλκης  •  Αστέρας Μασάρων 3 - 6
Κυρ 21 Οκτ, 2018 - 16:00 Δόξα Ψίνθου  •  Δήμητρα Δαματριάς 3 - 2
Πεμ 18 Οκτ, 2018 - 11:30 Α.Σ. Τήλος   •  Α.Ο. Σύμης 0 - 3
Κυρ 21 Οκτ, 2018 - 16:00 Δαμάγητος Θεολόγου  •  Κύπρος 0 - 0
Ρεπό: Ηρακλής Λάρδου
2η Αγωνιστική - Από 24-10-2018 έως 28-10-2018
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 27 Οκτ, 2018 - 12:30 Κύπρος  •  Α.Ο. Σύμης 1 - 0
Σαβ 27 Οκτ, 2018 - 16:00 Δήμητρα Δαματριάς  •  Δαμάγητος Θεολόγου 1 - 3
Τετ 24 Οκτ, 2018 - 13:00 Αστέρας Μασάρων  •  Α.Σ. Τήλος 3 - 0
Κυρ 28 Οκτ, 2018 - 15:00 Νηρέας  •  Α.Σ. Χάλκης 0 - 1
Κυρ 28 Οκτ, 2018 - 15:00 Ηρακλής Λάρδου  •  Εθνικός Αρχίπολης 1 - 3
Ρεπό: Δόξα Ψίνθου
3η Αγωνιστική - Από 01-11-2018 έως 04-11-2018
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Παρ 2 Νοεμ, 2018 - 15:00 Α.Ο. Σύμης   •  Δήμητρα Δαματριάς 0 - 0
Κυρ 4 Νοεμ, 2018 - 14:45 Κύπρος  •  Αστέρας Μασάρων 2 - 2
Πεμ 1 Νοεμ, 2018 - 12:00 Α.Σ. Τήλος   •  Νηρέας 6 - 0
Σαβ 3 Νοεμ, 2018 - 14:45 Δόξα Ψίνθου  •  Ηρακλής Λάρδου 4 - 1
Κυρ 4 Νοεμ, 2018 - 14:45 Εθνικός Αρχίπολης  •  Α.Σ. Χάλκης 2 - 1
Ρεπό: Δαμάγητος Θεολόγου
4η Αγωνιστική - Από 09-11-2018 έως 11-11-2018
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 11 Νοεμ, 2018 - 14:45 Δήμητρα Δαματριάς  •  Αστέρας Μασάρων 2 - 2
Σαβ 10 Νοεμ, 2018 - 14:45 Νηρέας  •  Κύπρος 0 - 3
Σαβ 10 Νοεμ, 2018 - 14:45 Ηρακλής Λάρδου  •  Δαμάγητος Θεολόγου 4 - 4
Παρ 9 Νοεμ, 2018 - 14:15 Α.Σ. Χάλκης  •  Α.Σ. Τήλος 1 - 4
Κυρ 11 Νοεμ, 2018 - 14:45 Δόξα Ψίνθου  •  Εθνικός Αρχίπολης 3 - 0
Ρεπό: Α.Ο. Σύμης
5η Αγωνιστική - Από 16-11-2018 έως 18-11-2018
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 17 Νοεμ, 2018 - 14:45 Δήμητρα Δαματριάς  •  Νηρέας 2 - 1
Παρ 16 Νοεμ, 2018 - 14:30 Α.Ο. Σύμης   •  Ηρακλής Λάρδου 0 - 0
Κυρ 18 Νοεμ, 2018 - 14:45 Κύπρος  •  Α.Σ. Χάλκης 2 - 1
Κυρ 18 Νοεμ, 2018 - 14:45 Δαμάγητος Θεολόγου  •  Δόξα Ψίνθου 3 - 3
Παρ 16 Νοεμ, 2018 - 14:15 Εθνικός Αρχίπολης  •  Α.Σ. Τήλος 0 - 1
Ρεπό: Αστέρας Μασάρων
6η Αγωνιστική - Από 22-11-2018 έως 25-11-2018
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 24 Νοεμ, 2018 - 14:45 Ηρακλής Λάρδου  •  Αστέρας Μασάρων 4 - 0
Κυρ 25 Νοεμ, 2018 - 14:45 Α.Σ. Χάλκης  •  Δήμητρα Δαματριάς 1 - 3
Κυρ 25 Νοεμ, 2018 - 14:00 Δόξα Ψίνθου  •  Α.Ο. Σύμης 2 - 2
Πεμ 22 Νοεμ, 2018 - 12:00 Α.Σ. Τήλος   •  Κύπρος 1 - 2
Σαβ 24 Νοεμ, 2018 - 14:45 Δαμάγητος Θεολόγου  •  Εθνικός Αρχίπολης 3 - 2
Ρεπό: Νηρέας
7η Αγωνιστική - Από 01-12-2018 έως 11-01-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 2 Δεκ, 2018 - 14:45 Νηρέας  •  Ηρακλής Λάρδου 2 - 2
Σαβ 1 Δεκ, 2018 - 14:45 Αστέρας Μασάρων  •  Δόξα Ψίνθου 2 - 0
Παρ 11 Ιαν, 2019 - 15:00 Δήμητρα Δαματριάς  •  Α.Σ. Τήλος 3 - 1
Κυρ 2 Δεκ, 2018 - 19:45 Α.Ο. Σύμης   •  Δαμάγητος Θεολόγου 1 - 1
Κυρ 2 Δεκ, 2018 - 14:45 Εθνικός Αρχίπολης  •  Κύπρος 1 - 1
Ρεπό: Α.Σ. Χάλκης
8η Αγωνιστική - Από 08-12-2018 έως 10-02-2019
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 9 Δεκ, 2018 - 14:45 Α.Σ. Χάλκης  •  Ηρακλής Λάρδου 4 - 5
Σαβ 8 Δεκ, 2018 - 14:45 Δόξα Ψίνθου  •  Νηρέας 3 - 0
Σαβ 8 Δεκ, 2018 - 14:45 Δαμάγητος Θεολόγου  •  Αστέρας Μασάρων 3 - 1
Κυρ 9 Δεκ, 2018 - 11:00 Κύπρος  •  Δήμητρα Δαματριάς 2 - 0
Κυρ 10 Φεβ, 2019 - 16:30 Α.Ο. Σύμης   •  Εθνικός Αρχίπολης 0 - 0
Ρεπό: Α.Σ. Τήλος
9η Αγωνιστική - Από 14-12-2018 έως 16-12-2018
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 15 Δεκ, 2018 - 14:45 Α.Σ. Χάλκης  •  Δόξα Ψίνθου 1 - 4
Παρ 14 Δεκ, 2018 - 14:30 Ηρακλής Λάρδου  •  Α.Σ. Τήλος 2 - 1
Σαβ 15 Δεκ, 2018 - 14:45 Νηρέας  •  Δαμάγητος Θεολόγου 0 - 6
Κυρ 16 Δεκ, 2018 - 14:45 Αστέρας Μασάρων  •  Α.Ο. Σύμης 1 - 0
Κυρ 16 Δεκ, 2018 - 14:45 Εθνικός Αρχίπολης  •  Δήμητρα Δαματριάς 3 - 1
Ρεπό: Κύπρος
10η Αγωνιστική - Από 13-01-2019 έως 22-01-2019
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τρι 22 Ιαν, 2019 - 12:00 Α.Σ. Τήλος   •  Δόξα Ψίνθου 5 - 2
Κυρ 13 Ιαν, 2019 - 14:45 Δαμάγητος Θεολόγου  •  Α.Σ. Χάλκης 1 - 0
Κυρ 13 Ιαν, 2019 - 14:45 Κύπρος  •  Ηρακλής Λάρδου 1 - 0
Κυρ 13 Ιαν, 2019 - 20:00 Α.Ο. Σύμης   •  Νηρέας 1 - 1
Κυρ 13 Ιαν, 2019 - 14:00 Αστέρας Μασάρων  •  Εθνικός Αρχίπολης 1 - 1
Ρεπό: Δήμητρα Δαματριάς
11η Αγωνιστική - Από 18-01-2019 έως 20-01-2019
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 20 Ιαν, 2019 - 14:45 Νηρέας  •  Αστέρας Μασάρων 1 - 1
Κυρ 20 Ιαν, 2019 - 14:00 Ηρακλής Λάρδου  •  Δήμητρα Δαματριάς 3 - 1
Παρ 18 Ιαν, 2019 - 15:00 Α.Σ. Χάλκης  •  Α.Ο. Σύμης 0 - 2
Σαβ 19 Ιαν, 2019 - 14:45 Δόξα Ψίνθου  •  Κύπρος 1 - 4
Σαβ 19 Ιαν, 2019 - 14:45 Α.Σ. Τήλος   •  Δαμάγητος Θεολόγου 1 - 1
Ρεπό: Εθνικός Αρχίπολης
12η Αγωνιστική - Από 25-01-2019 έως 27-01-2019
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 27 Ιαν, 2019 - 14:45 Νηρέας  •  Εθνικός Αρχίπολης 2 - 2
Κυρ 27 Ιαν, 2019 - 14:45 Αστέρας Μασάρων  •  Α.Σ. Χάλκης 3 - 2
Κυρ 27 Ιαν, 2019 - 14:45 Δήμητρα Δαματριάς  •  Δόξα Ψίνθου 0 - 2
Παρ 25 Ιαν, 2019 - 12:00 Α.Ο. Σύμης   •  Α.Σ. Τήλος 0 - 1
Σαβ 26 Ιαν, 2019 - 14:45 Κύπρος  •  Δαμάγητος Θεολόγου 1 - 2
Ρεπό: Ηρακλής Λάρδου
13η Αγωνιστική - Από 02-02-2019 έως 03-02-2019
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 3 Φεβ, 2019 - 16:45 Α.Ο. Σύμης   •  Κύπρος 1 - 3
Κυρ 3 Φεβ, 2019 - 15:00 Δαμάγητος Θεολόγου  •  Δήμητρα Δαματριάς 8 - 1
Σαβ 2 Φεβ, 2019 - 14:00 Α.Σ. Τήλος   •  Αστέρας Μασάρων 2 - 1
Κυρ 3 Φεβ, 2019 - 15:00 Α.Σ. Χάλκης  •  Νηρέας 0 - 2
Σαβ 2 Φεβ, 2019 - 15:00 Εθνικός Αρχίπολης  •  Ηρακλής Λάρδου 2 - 1
Ρεπό: Δόξα Ψίνθου
14η Αγωνιστική - Από 17-02-2019 έως 08-03-2019
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Παρ 8 Μαρ, 2019 - 15:00 Δήμητρα Δαματριάς  •  Α.Ο. Σύμης 0 - 3
Κυρ 17 Φεβ, 2019 - 15:30 Αστέρας Μασάρων  •  Κύπρος 0 - 1
Παρ 8 Μαρ, 2019 - 15:00 Νηρέας  •  Α.Σ. Τήλος 1 - 2
Κυρ 17 Φεβ, 2019 - 14:00 Ηρακλής Λάρδου  •  Δόξα Ψίνθου 3 - 2
Κυρ 17 Φεβ, 2019 - 15:30 Α.Σ. Χάλκης  •  Εθνικός Αρχίπολης 1 - 4
Ρεπό: Δαμάγητος Θεολόγου
15η Αγωνιστική - Από 23-02-2019 έως 24-02-2019
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 23 Φεβ, 2019 - 16:00 Αστέρας Μασάρων  •  Δήμητρα Δαματριάς 4 - 0
Κυρ 24 Φεβ, 2019 - 15:30 Κύπρος  •  Νηρέας 2 - 1
Κυρ 24 Φεβ, 2019 - 15:30 Δαμάγητος Θεολόγου  •  Ηρακλής Λάρδου 6 - 1
Σαβ 23 Φεβ, 2019 - 12:00 Α.Σ. Τήλος   •  Α.Σ. Χάλκης 2 - 2
Κυρ 24 Φεβ, 2019 - 14:30 Εθνικός Αρχίπολης  •  Δόξα Ψίνθου 2 - 1
Ρεπό: Α.Ο. Σύμης
16η Αγωνιστική - Από 02-03-2019 έως 05-03-2019
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 2 Μαρ, 2019 - 16:00 Νηρέας  •  Δήμητρα Δαματριάς 2 - 1
Κυρ 3 Μαρ, 2019 - 15:30 Ηρακλής Λάρδου  •  Α.Ο. Σύμης 0 - 2
Κυρ 3 Μαρ, 2019 - 15:30 Α.Σ. Χάλκης  •  Κύπρος 2 - 2
Σαβ 2 Μαρ, 2019 - 15:30 Δόξα Ψίνθου  •  Δαμάγητος Θεολόγου 1 - 2
Τρι 5 Μαρ, 2019 - 12:00 Α.Σ. Τήλος   •  Εθνικός Αρχίπολης 1 - 2
Ρεπό: Αστέρας Μασάρων
17η Αγωνιστική - Από 16-03-2019 έως 17-03-2019
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 17 Μαρ, 2019 - 16:00 Αστέρας Μασάρων  •  Ηρακλής Λάρδου 1 - 1
Σαβ 16 Μαρ, 2019 - 16:00 Δήμητρα Δαματριάς  •  Α.Σ. Χάλκης 1 - 3
Κυρ 17 Μαρ, 2019 - 20:00 Α.Ο. Σύμης   •  Δόξα Ψίνθου 4 - 0
Κυρ 17 Μαρ, 2019 - 13:30 Κύπρος  •  Α.Σ. Τήλος 2 - 0
Κυρ 17 Μαρ, 2019 - 16:00 Εθνικός Αρχίπολης  •  Δαμάγητος Θεολόγου 0 - 0
Ρεπό: Νηρέας
18η Αγωνιστική - Από 23-03-2019 έως 25-03-2019
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 24 Μαρ, 2019 - 16:00 Ηρακλής Λάρδου  •  Νηρέας 0 - 1
Κυρ 24 Μαρ, 2019 - 16:00 Δόξα Ψίνθου  •  Αστέρας Μασάρων 2 - 0
Σαβ 23 Μαρ, 2019 - 13:00 Α.Σ. Τήλος   •  Δήμητρα Δαματριάς 2 - 3
Δευ 25 Μαρ, 2019 - 12:45 Δαμάγητος Θεολόγου  •  Α.Ο. Σύμης 3 - 0
Κυρ 24 Μαρ, 2019 - 16:00 Κύπρος  •  Εθνικός Αρχίπολης 2 - 1
Ρεπό: Α.Σ. Χάλκης
19η Αγωνιστική - Από 29-03-2019 έως 31-03-2019
19η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 31 Μαρ, 2019 - 17:00 Ηρακλής Λάρδου  •  Α.Σ. Χάλκης 2 - 0
Κυρ 31 Μαρ, 2019 - 17:00 Νηρέας  •  Δόξα Ψίνθου 1 - 1
Σαβ 30 Μαρ, 2019 - 16:00 Αστέρας Μασάρων  •  Δαμάγητος Θεολόγου 2 - 3
Κυρ 31 Μαρ, 2019 - 17:00 Δήμητρα Δαματριάς  •  Κύπρος 1 - 3
Παρ 29 Μαρ, 2019 - 15:30 Εθνικός Αρχίπολης  •  Α.Ο. Σύμης 1 - 3
Ρεπό: Α.Σ. Τήλος
20η Αγωνιστική - Από 04-04-2019 έως 18-04-2019
20η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 7 Απρ, 2019 - 17:00 Δόξα Ψίνθου  •  Α.Σ. Χάλκης 1 - 3
Πεμ 4 Απρ, 2019 - 12:00 Α.Σ. Τήλος   •  Ηρακλής Λάρδου 2 - 2
Κυρ 7 Απρ, 2019 - 17:00 Δαμάγητος Θεολόγου  •  Νηρέας 5 - 0
Πεμ 18 Απρ, 2019 - 19:30 Α.Ο. Σύμης   •  Αστέρας Μασάρων 2 - 1
Κυρ 7 Απρ, 2019 - 17:00 Δήμητρα Δαματριάς  •  Εθνικός Αρχίπολης 3 - 6
Ρεπό: Κύπρος
21η Αγωνιστική - Από 13-04-2019 έως 15-04-2019
21η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 14 Απρ, 2019 - 13:30 Δόξα Ψίνθου  •  Α.Σ. Τήλος 4 - 1
Κυρ 14 Απρ, 2019 - 17:00 Α.Σ. Χάλκης  •  Δαμάγητος Θεολόγου 1 - 2
Κυρ 14 Απρ, 2019 - 17:00 Ηρακλής Λάρδου  •  Κύπρος 2 - 3
Δευ 15 Απρ, 2019 - 13:00 Νηρέας  •  Α.Ο. Σύμης 2 - 1
Σαβ 13 Απρ, 2019 - 17:00 Εθνικός Αρχίπολης  •  Αστέρας Μασάρων 2 - 2
Ρεπό: Δήμητρα Δαματριάς
22η Αγωνιστική - Από 21-04-2019 έως 21-04-2019
22η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 21 Απρ, 2019 - 17:00 Αστέρας Μασάρων  •  Νηρέας 1 - 0
Κυρ 21 Απρ, 2019 - 17:00 Δήμητρα Δαματριάς  •  Ηρακλής Λάρδου 4 - 2
Κυρ 21 Απρ, 2019 - 19:30 Α.Ο. Σύμης   •  Α.Σ. Χάλκης 0 - 2
Κυρ 21 Απρ, 2019 - 17:00 Κύπρος  •  Δόξα Ψίνθου 3 - 0
Κυρ 21 Απρ, 2019 - 17:00 Δαμάγητος Θεολόγου  •  Α.Σ. Τήλος 6 - 4
Ρεπό: Εθνικός Αρχίπολης

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)