www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Φοίβος Κρεμαστής 56 30 26 56 12 44 31 2 29 25 10 15 21 10 11 18 2 1 10 0 0 8 2 1
Αστέρας Παστίδας 40 26 14 39 21 18 22 9 13 17 12 5 20 11 9 12 4 4 8 2 1 4 2 3
Ηρακλής Μαριτσών 40 23 17 57 25 32 30 7 23 27 18 9 21 10 11 12 4 5 7 2 1 5 2 4
Αναγέννηση Ασφενδιού 39 25 14 46 30 16 31 12 19 15 18 -3 21 10 11 12 3 6 8 1 1 4 2 5
Απόλλων Καλυθιών 37 25 12 38 23 15 24 7 17 14 16 -2 21 10 11 11 4 6 8 1 1 3 3 5
Κλεάνθης Παραδεισίου 33 21 12 30 28 2 20 12 8 10 16 -6 21 11 10 9 6 6 6 3 2 3 3 4
Κλεόβουλος Λίνδου 32 16 16 43 32 11 25 17 8 18 15 3 21 11 10 10 2 9 5 1 5 5 1 4
Αρης Αρχαγγέλου 31 20 11 34 31 3 22 14 8 12 17 -5 21 11 10 8 7 6 6 2 3 2 5 3
Διαγόρας Βατίου 31 17 14 27 24 3 15 12 3 12 12 0 21 11 10 8 7 6 4 5 2 4 2 4
10η Δόξα Καρδάμαινας 29 22 7 42 36 6 29 10 19 13 26 -13 21 10 11 9 2 10 7 1 2 2 1 8
11η Ποσειδών Καρπάθου 27 20 7 28 31 -3 21 12 9 7 19 -12 21 11 10 7 6 8 5 5 1 2 1 7
12η Ηρακλής Λάρδου 25 13 12 31 39 -8 12 14 -2 19 25 -6 21 10 11 7 4 10 4 1 5 3 3 5
13η Διγενής Κοσκινού 19 11 8 22 40 -18 10 18 -8 12 22 -10 21 11 10 5 4 12 3 2 6 2 2 6
14η Α.Ε. Κατταβιάς 18 9 9 19 39 -20 11 16 -5 8 23 -15 21 10 11 4 6 11 2 3 5 2 3 6
15η Π.Α.Ο.Κ. Κω 7 7 0 17 63 -46 13 26 -13 4 37 -33 20 10 10 1 4 15 1 4 5 0 0 10
16η Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 4 3 1 13 68 -55 6 32 -26 7 36 -29 21 10 11 1 1 19 1 0 9 0 1 10
1η Αγωνιστική - Από 22-09-2023 έως 27-09-2023
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τετ 27 Σεπτ, 2023 - 16:45 Ποσειδών Καρπάθου  •  Αρης Αρχαγγέλου 1 - 1
Σαβ 23 Σεπτ, 2023 - 16:45 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 0 - 3
Σαβ 23 Σεπτ, 2023 - 12:30 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Διαγόρας Βατίου 1 - 4
Κυρ 24 Σεπτ, 2023 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε. Κατταβιάς 1 - 1
Σαβ 23 Σεπτ, 2023 - 16:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Αστέρας Παστίδας 0 - 1
Παρ 22 Σεπτ, 2023 - 16:45 Ηρακλής Μαριτσών  •  Ηρακλής Λάρδου 3 - 1
Σαβ 23 Σεπτ, 2023 - 16:45 Διγενής Κοσκινού  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 1
Κυρ 24 Σεπτ, 2023 - 13:30 Απόλλων Καλυθιών  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 3 - 1
2η Αγωνιστική - Από 30-09-2023 έως 03-10-2023
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 30 Σεπτ, 2023 - 16:30 Διαγόρας Βατίου  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 3 - 0
Σαβ 30 Σεπτ, 2023 - 16:30 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 1 - 0
Κυρ 1 Οκτ, 2023 - 13:30 Αστέρας Παστίδας  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 3 - 1
Τρι 3 Οκτ, 2023 - 13:15 Ηρακλής Λάρδου  •  Δόξα Καρδάμαινας 2 - 1
Σαβ 30 Σεπτ, 2023 - 16:30 Φοίβος Κρεμαστής  •  Κλεόβουλος Λίνδου 1 - 0
Κυρ 1 Οκτ, 2023 - 12:30 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Ηρακλής Μαριτσών 3 - 4
Κυρ 1 Οκτ, 2023 - 16:30 Αρης Αρχαγγέλου  •  Διγενής Κοσκινού 1 - 0
Σαβ 30 Σεπτ, 2023 - 18:15 Απόλλων Καλυθιών  •  Ποσειδών Καρπάθου 3 - 0
3η Αγωνιστική - Από 07-10-2023 έως 07-10-2023
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 16:15 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Διαγόρας Βατίου 0 - 1
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 16:15 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 5
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 16:15 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ηρακλής Λάρδου 2 - 2
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 12:30 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 4
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 16:15 Δόξα Καρδάμαινας  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 2 - 0
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 16:15 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Αρης Αρχαγγέλου 3 - 3
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 16:15 Ηρακλής Μαριτσών  •  Απόλλων Καλυθιών 0 - 1
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 10:45 Ποσειδών Καρπάθου  •  Διγενής Κοσκινού 2 - 2
4η Αγωνιστική - Από 13-10-2023 έως 15-10-2023
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 14 Οκτ, 2023 - 16:00 Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε. Κατταβιάς 2 - 1
Σαβ 14 Οκτ, 2023 - 16:00 Ηρακλής Λάρδου  •  Διαγόρας Βατίου 0 - 1
Σαβ 14 Οκτ, 2023 - 16:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 6 - 2
Σαβ 14 Οκτ, 2023 - 12:30 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 6 - 0
Κυρ 15 Οκτ, 2023 - 13:30 Αρης Αρχαγγέλου  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 4 - 1
Κυρ 15 Οκτ, 2023 - 13:30 Απόλλων Καλυθιών  •  Δόξα Καρδάμαινας 1 - 0
Παρ 13 Οκτ, 2023 - 16:00 Διγενής Κοσκινού  •  Κλεόβουλος Λίνδου 1 - 3
Σαβ 14 Οκτ, 2023 - 16:15 Ηρακλής Μαριτσών  •  Ποσειδών Καρπάθου 5 - 0
5η Αγωνιστική - Από 21-10-2023 έως 22-10-2023
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 16:00 Ηρακλής Λάρδου  •  Αστέρας Παστίδας 2 - 2
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 16:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Φοίβος Κρεμαστής 2 - 5
Κυρ 22 Οκτ, 2023 - 13:30 Διαγόρας Βατίου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 1 - 3
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 16:00 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Αρης Αρχαγγέλου 2 - 1
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 16:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Απόλλων Καλυθιών 1 - 0
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 12:30 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Διγενής Κοσκινού 4 - 3
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 2
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 11:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 3 - 1
6η Αγωνιστική - Από 28-10-2023 έως 02-11-2023
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 16:15 Φοίβος Κρεμαστής  •  Ηρακλής Λάρδου 1 - 0
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 16:00 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Αστέρας Παστίδας 2 - 1
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 16:00 Αρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 2 - 0
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 16:00 Απόλλων Καλυθιών  •  Διαγόρας Βατίου 1 - 0
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 16:00 Διγενής Κοσκινού  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 1 - 0
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 16:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 2 - 2
Κυρ 29 Οκτ, 2023 - 13:30 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 7 - 1
Πεμ 2 Νοεμ, 2023 - 15:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Ποσειδών Καρπάθου 4 - 1
7η Αγωνιστική - Από 04-11-2023 έως 07-11-2023
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 12:30 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Φοίβος Κρεμαστής 1 - 1
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 15:00 Ηρακλής Λάρδου  •  Αρης Αρχαγγέλου 0 - 1
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 15:00 Αστέρας Παστίδας  •  Απόλλων Καλυθιών 1 - 0
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 15:30 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Διγενής Κοσκινού 0 - 1
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 15:00 Διαγόρας Βατίου  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 1
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 15:00 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Κλεόβουλος Λίνδου 1 - 2
Τρι 7 Νοεμ, 2023 - 15:30 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Δόξα Καρδάμαινας 5 - 0
Άνευ Αγώνα Ποσειδών Καρπάθου  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 3 - 0
8η Αγωνιστική - Από 11-11-2023 έως 14-11-2023
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τρι 14 Νοεμ, 2023 - 13:30 Αρης Αρχαγγέλου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 2 - 2
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 14:45 Απόλλων Καλυθιών  •  Φοίβος Κρεμαστής 3 - 1
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Ηρακλής Λάρδου 2 - 1
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 14:45 Ηρακλής Μαριτσών  •  Αστέρας Παστίδας 0 - 0
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 14:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 4 - 0
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Διαγόρας Βατίου 3 - 1
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 12:30 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 1 - 1
Τρι 14 Νοεμ, 2023 - 15:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ποσειδών Καρπάθου 2 - 1
9η Αγωνιστική - Από 18-11-2023 έως 08-12-2023
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 18 Νοεμ, 2023 - 14:45 Αρης Αρχαγγέλου  •  Απόλλων Καλυθιών 3 - 4
Παρ 8 Δεκ, 2023 - 12:30 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Διγενής Κοσκινού 4 - 2
Σαβ 18 Νοεμ, 2023 - 14:45 Φοίβος Κρεμαστής  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 0
Σαβ 18 Νοεμ, 2023 - 14:45 Ηρακλής Λάρδου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 0 - 3
Τρι 21 Νοεμ, 2023 - 13:30 Αστέρας Παστίδας  •  Δόξα Καρδάμαινας 2 - 1
Τρι 21 Νοεμ, 2023 - 13:30 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 4 - 0
Σαβ 18 Νοεμ, 2023 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 1 - 0
Άνευ Αγώνα Ποσειδών Καρπάθου  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 3 - 0
10η Αγωνιστική - Από 25-11-2023 έως 28-11-2023
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 25 Νοεμ, 2023 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Απόλλων Καλυθιών 1 - 3
Σαβ 25 Νοεμ, 2023 - 14:45 Ηρακλής Μαριτσών  •  Αρης Αρχαγγέλου 4 - 1
Τρι 28 Νοεμ, 2023 - 12:30 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 2 - 0
Τρι 28 Νοεμ, 2023 - 15:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Φοίβος Κρεμαστής 1 - 2
Τρι 28 Νοεμ, 2023 - 17:00 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Ηρακλής Λάρδου 1 - 2
Σαβ 25 Νοεμ, 2023 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αστέρας Παστίδας 2 - 1
Σαβ 25 Νοεμ, 2023 - 14:45 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Α.Ε. Κατταβιάς 0 - 1
Σαβ 25 Νοεμ, 2023 - 18:45 Διαγόρας Βατίου  •  Ποσειδών Καρπάθου 0 - 0
11η Αγωνιστική - Από 02-12-2023 έως 06-12-2023
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 2 Δεκ, 2023 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Ηρακλής Μαριτσών 0 - 2
Σαβ 2 Δεκ, 2023 - 14:45 Απόλλων Καλυθιών  •  Κλεόβουλος Λίνδου 3 - 0
Τρι 5 Δεκ, 2023 - 13:00 Αρης Αρχαγγέλου  •  Δόξα Καρδάμαινας 4 - 2
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 18:00 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 3 - 0
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 14:45 Φοίβος Κρεμαστής  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 4 - 0
Σαβ 2 Δεκ, 2023 - 14:45 Ηρακλής Λάρδου  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 2 - 1
Σαβ 2 Δεκ, 2023 - 14:45 Αστέρας Παστίδας  •  Διαγόρας Βατίου 0 - 0
Τετ 6 Δεκ, 2023 - 14:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 2 - 2
12η Αγωνιστική - Από 09-12-2023 έως 12-12-2023
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 14:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 5
Δευ 11 Δεκ, 2023 - 12:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Διγενής Κοσκινού 3 - 0
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 12:30 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Απόλλων Καλυθιών 2 - 2
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αρης Αρχαγγέλου 1 - 2
Τρι 12 Δεκ, 2023 - 12:30 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 0 - 3
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 14:00 Διαγόρας Βατίου  •  Φοίβος Κρεμαστής 2 - 2
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 14:45 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Ηρακλής Λάρδου 1 - 3
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 19:00 Αστέρας Παστίδας  •  Ποσειδών Καρπάθου 1 - 0
13η Αγωνιστική - Από 13-12-2023 έως 16-12-2023
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Πεμ 14 Δεκ, 2023 - 12:30 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Δόξα Καρδάμαινας 1 - 3
Πεμ 14 Δεκ, 2023 - 13:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 6 - 0
Σαβ 16 Δεκ, 2023 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 1 - 1
Σαβ 16 Δεκ, 2023 - 14:45 Απόλλων Καλυθιών  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 6 - 0
Σαβ 16 Δεκ, 2023 - 14:45 Αρης Αρχαγγέλου  •  Διαγόρας Βατίου 1 - 1
Σαβ 16 Δεκ, 2023 - 12:30 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Α.Ε. Κατταβιάς 4 - 0
Σαβ 16 Δεκ, 2023 - 14:45 Φοίβος Κρεμαστής  •  Αστέρας Παστίδας 3 - 0
Τετ 13 Δεκ, 2023 - 14:15 Ποσειδών Καρπάθου  •  Ηρακλής Λάρδου 2 - 2
14η Αγωνιστική - Από 19-12-2023 έως 20-12-2023
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τετ 20 Δεκ, 2023 - 14:45 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Δόξα Καρδάμαινας 2 - 4
Τετ 20 Δεκ, 2023 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 3 - 3
Τετ 20 Δεκ, 2023 - 14:45 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 8
Τετ 20 Δεκ, 2023 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Διγενής Κοσκινού 1 - 1
Τετ 20 Δεκ, 2023 - 14:45 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Απόλλων Καλυθιών 1 - 1
Τετ 20 Δεκ, 2023 - 14:45 Αστέρας Παστίδας  •  Αρης Αρχαγγέλου 4 - 1
Τρι 19 Δεκ, 2023 - 12:30 Ηρακλής Λάρδου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 2 - 0
Τετ 20 Δεκ, 2023 - 19:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Ποσειδών Καρπάθου 1 - 0
15η Αγωνιστική - Από 06-01-2024 έως 31-01-2024
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τρι 9 Ιαν, 2024 - 17:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 7 - 3
Τετ 31 Ιαν, 2024 - 15:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Διαγόρας Βατίου 3 - 0
Σαβ 6 Ιαν, 2024 - 14:45 Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ε. Κατταβιάς 2 - 1
Σαβ 6 Ιαν, 2024 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Αστέρας Παστίδας 2 - 4
Σαβ 6 Ιαν, 2024 - 14:45 Απόλλων Καλυθιών  •  Ηρακλής Λάρδου 2 - 1
Σαβ 6 Ιαν, 2024 - 14:45 Αρης Αρχαγγέλου  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 2
Σαβ 6 Ιαν, 2024 - 19:45 Ποσειδών Καρπάθου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 0 - 2
Τρι 9 Ιαν, 2024 - 16:30 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 1 - 1
16η Αγωνιστική - Από 12-01-2024 έως 16-01-2024
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Παρ 12 Ιαν, 2024 - 19:15 Αρης Αρχαγγέλου  •  Ποσειδών Καρπάθου 1 - 0
Σαβ 13 Ιαν, 2024 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 1 - 0
Τρι 16 Ιαν, 2024 - 12:45 Διαγόρας Βατίου  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 1 - 0
Τρι 16 Ιαν, 2024 - 13:15 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Δόξα Καρδάμαινας 1 - 1
Σαβ 13 Ιαν, 2024 - 14:45 Αστέρας Παστίδας  •  Κλεόβουλος Λίνδου 2 - 0
Σαβ 13 Ιαν, 2024 - 14:45 Ηρακλής Λάρδου  •  Ηρακλής Μαριτσών 3 - 1
Σαβ 13 Ιαν, 2024 - 14:45 Φοίβος Κρεμαστής  •  Διγενής Κοσκινού 5 - 0
Σαβ 13 Ιαν, 2024 - 12:30 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Απόλλων Καλυθιών 3 - 2
17η Αγωνιστική - Από 19-01-2024 έως 24-01-2024
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 20 Ιαν, 2024 - 14:45 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Διαγόρας Βατίου 1 - 3
Σαβ 20 Ιαν, 2024 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 1 - 1
   Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Αστέρας Παστίδας -
Τετ 24 Ιαν, 2024 - 14:45 Δόξα Καρδάμαινας  •  Ηρακλής Λάρδου 5 - 0
Σαβ 20 Ιαν, 2024 - 14:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 1
Τρι 23 Ιαν, 2024 - 12:45 Ηρακλής Μαριτσών  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 4 - 1
Σαβ 20 Ιαν, 2024 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Αρης Αρχαγγέλου 0 - 0
Παρ 19 Ιαν, 2024 - 12:45 Ποσειδών Καρπάθου  •  Απόλλων Καλυθιών 1 - 1
18η Αγωνιστική - Από 27-01-2024 έως 31-01-2024
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 27 Ιαν, 2024 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε. Κατταβιάς 0 - 1
Άνευ Αγώνα Αστέρας Παστίδας  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 3 - 0
Σαβ 27 Ιαν, 2024 - 14:45 Ηρακλής Λάρδου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 0 - 1
Τρι 30 Ιαν, 2024 - 13:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 4 - 0
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 14:45 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Δόξα Καρδάμαινας 3 - 1
Σαβ 27 Ιαν, 2024 - 14:45 Αρης Αρχαγγέλου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 1 - 2
Σαβ 27 Ιαν, 2024 - 14:45 Απόλλων Καλυθιών  •  Ηρακλής Μαριτσών 2 - 2
Τετ 31 Ιαν, 2024 - 19:30 Διγενής Κοσκινού  •  Ποσειδών Καρπάθου 0 - 2
19η Αγωνιστική - Από 03-02-2024 έως 07-02-2024
19η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 3 Φεβ, 2024 - 15:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Αστέρας Παστίδας 0 - 3
Σαβ 3 Φεβ, 2024 - 15:00 Διαγόρας Βατίου  •  Ηρακλής Λάρδου 4 - 4
Άνευ Αγώνα Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 3
Τρι 6 Φεβ, 2024 - 12:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 0 - 1
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 12:15 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Αρης Αρχαγγέλου 1 - 1
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Απόλλων Καλυθιών 2 - 0
Σαβ 3 Φεβ, 2024 - 15:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Διγενής Κοσκινού 2 - 0
Τετ 7 Φεβ, 2024 - 13:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Ηρακλής Μαριτσών 3 - 1
20η Αγωνιστική - Από 10-02-2024 έως 13-02-2024
20η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 10 Φεβ, 2024 - 15:00 Αστέρας Παστίδας  •  Ηρακλής Λάρδου 2 - 3
Σαβ 10 Φεβ, 2024 - 15:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Α.Ε. Κατταβιάς 5 - 0
Σαβ 10 Φεβ, 2024 - 12:30 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 1
Άνευ Αγώνα Αρης Αρχαγγέλου  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 3 - 0
Σαβ 10 Φεβ, 2024 - 15:00 Απόλλων Καλυθιών  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 0 - 2
Τρι 13 Φεβ, 2024 - 13:00 Διγενής Κοσκινού  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 2 - 1
Τρι 13 Φεβ, 2024 - 13:00 Ηρακλής Μαριτσών  •  Δόξα Καρδάμαινας 4 - 0
Σαβ 10 Φεβ, 2024 - 18:30 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Ποσειδών Καρπάθου 2 - 3
21η Αγωνιστική - Από 17-02-2024 έως 20-02-2024
21η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 15:15 Ηρακλής Λάρδου  •  Φοίβος Κρεμαστής 1 - 3
Τρι 20 Φεβ, 2024 - 12:45 Αστέρας Παστίδας  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 2 - 2
Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 17:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Αρης Αρχαγγέλου 1 - 1
Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 15:15 Διαγόρας Βατίου  •  Απόλλων Καλυθιών 1 - 0
Άνευ Αγώνα Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Διγενής Κοσκινού 0 - 3
Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 15:15 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ηρακλής Μαριτσών 2 - 1
Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 13:00 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Κλεόβουλος Λίνδου 0 - 4
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 21:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Δόξα Καρδάμαινας 1 - 0
22η Αγωνιστική
22η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Αρης Αρχαγγέλου  •  Ηρακλής Λάρδου -
   Απόλλων Καλυθιών  •  Αστέρας Παστίδας -
   Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ε. Κατταβιάς -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Διαγόρας Βατίου -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Ποσειδών Καρπάθου -
23η Αγωνιστική
23η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Αρης Αρχαγγέλου -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Απόλλων Καλυθιών -
   Ηρακλής Λάρδου  •  Διγενής Κοσκινού -
   Αστέρας Παστίδας  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Διαγόρας Βατίου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
24η Αγωνιστική
24η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Απόλλων Καλυθιών  •  Αρης Αρχαγγέλου -
   Διγενής Κοσκινού  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Ηρακλής Λάρδου -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Αστέρας Παστίδας -
   Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Α.Ε. Κατταβιάς -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Διαγόρας Βατίου -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Ποσειδών Καρπάθου -
25η Αγωνιστική
25η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Απόλλων Καλυθιών  •  Διγενής Κοσκινού -
   Αρης Αρχαγγέλου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Ηρακλής Λάρδου  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω -
   Αστέρας Παστίδας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Διαγόρας Βατίου -
26η Αγωνιστική
26η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Διγενής Κοσκινού -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Απόλλων Καλυθιών -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Αρης Αρχαγγέλου -
   Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Ηρακλής Λάρδου -
   Διαγόρας Βατίου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Ποσειδών Καρπάθου -
27η Αγωνιστική
27η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Διγενής Κοσκινού  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Απόλλων Καλυθιών  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω -
   Αρης Αρχαγγέλου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Διαγόρας Βατίου -
   Ηρακλής Λάρδου  •  Α.Ε. Κατταβιάς -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Αστέρας Παστίδας -
28η Αγωνιστική
28η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Διγενής Κοσκινού -
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Απόλλων Καλυθιών -
   Διαγόρας Βατίου  •  Αρης Αρχαγγέλου -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
   Αστέρας Παστίδας  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Ηρακλής Λάρδου  •  Ποσειδών Καρπάθου -
29η Αγωνιστική
29η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας -
   Διγενής Κοσκινού  •  Διαγόρας Βατίου -
   Απόλλων Καλυθιών  •  Α.Ε. Κατταβιάς -
   Αρης Αρχαγγέλου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Ηρακλής Λάρδου -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Φοίβος Κρεμαστής -
30η Αγωνιστική
30η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Διαγόρας Βατίου  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Α.Ε. Κατταβιάς  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Αστέρας Παστίδας  •  Διγενής Κοσκινού -
   Ηρακλής Λάρδου  •  Απόλλων Καλυθιών -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Αρης Αρχαγγέλου -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω -

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)