Κολοσσός Ρόδου
Α' Κατηγορία - Όμιλος Ρόδου
Πρωτάθλημα 2023-2024 - Κολοσσός Ρόδου - Πρόγραμμα αγώνων | |||
---|---|---|---|
Αγωνιστική | Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
1η | Κυρ 29 Οκτ, 2023 - 20:30 | Κολοσσός Ρόδου • Ροδίων Άθλησις | 58 - 78 |
2η | Πεμ 9 Νοεμ, 2023 - 20:00 | Ελπίδα Πεταλούδων • Κολοσσός Ρόδου | 92 - 50 |
3η | Τρι 14 Νοεμ, 2023 - 20:00 | Κολοσσός Ρόδου • Κάρπαθος Basketball | 55 - 49 |
4η | Ρεπό | Κολοσσός Ρόδου | |
5η | Παρ 8 Δεκ, 2023 - 21:00 | Γ.Α.Σ. Ιάλυσος • Κολοσσός Ρόδου | 50 - 40 |
6η | Τετ 13 Δεκ, 2023 - 21:30 | Κολοσσός Ρόδου • Γ.Σ. Διαγόρας | 64 - 68 |
7η | Πεμ 11 Ιαν, 2024 - 20:15 | Α.Ε.Ν. Αφάντου • Κολοσσός Ρόδου | 72 - 77 |
8η | Κυρ 21 Ιαν, 2024 - 20:30 | Ροδίων Άθλησις • Κολοσσός Ρόδου | 85 - 54 |
9η | Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 18:00 | Κολοσσός Ρόδου • Ελπίδα Πεταλούδων | 49 - 105 |
10η | Άνευ Αγώνα | Κάρπαθος Basketball • Κολοσσός Ρόδου | 20 - 0 |
11η | Ρεπό | Κολοσσός Ρόδου | |
12η | Τετ 13 Μαρ, 2024 - 21:45 | Κολοσσός Ρόδου • Γ.Α.Σ. Ιάλυσος | 51 - 48 |
13η | Παρ 15 Μαρ, 2024 - 21:00 | Γ.Σ. Διαγόρας • Κολοσσός Ρόδου | 82 - 48 |
14η | Τετ 3 Απρ, 2024 - 21:45 | Κολοσσός Ρόδου • Α.Ε.Ν. Αφάντου | - |
ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΘΕΜΑΤΑ
Ειδησεις ομαδων
(ΜΠΑΣΚΕΤ)
-
Μπάσκετ (Εφήβων)
A.E. Δικαίου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Α.Ε. Δικαίου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Α.Ε.Ν. Αφάντου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Α.Ο. Σταματίου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Αίολος Κεφάλου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Αίολος Κεφάλου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ακαδημία Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Γ.Σ. Διαγορας -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Παίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Γ.Σ. Διαγόρας -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Γ.Σ. Δωδεκάνησος -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Ε.Α. Καλύμνου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ελπίδα Πεταλούδων -
Μπάσκετ (Παίδων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Εσπερος Κω -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Ηρακλής 2000 -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ιπποκράτης Κω -
Μπάσκετ (Γυναικείο)
Ιπποκράτης Κω -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Κάρπαθος Basketball -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Καλλιθέα -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Κλεόβουλος Λίνδου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Κλεόβουλος Λίνδου -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Νεανίδων)
Κολοσσός Ρόδου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Ξάνθος Πάτμου -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Πήγασος Κρεμαστής -
Μπάσκετ (Παίδων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Πανιώνιος Λέρου -
Μπάσκετ (Παίδων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Ροδίων Άθλησις -
Μπάσκετ (Ανδρικό)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Παγκορασίδων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Παμπαίδων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Εφήβων)
Φοίβος Κω -
Μπάσκετ (Κορασίδων)
Φοίβος Κω