Κλεάνθης Παραδεισίου
A' Κατηγορία Δωδεκανήσου
Πρωτάθλημα 2023-2024 - Κλεάνθης Παραδεισίου - Πρόγραμμα αγώνων | |||
---|---|---|---|
Αγωνιστική | Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
1η | Σαβ 23 Σεπτ, 2023 - 16:45 | Αγιος Γεώργιος Μαλώνας • Κλεάνθης Παραδεισίου | 0 - 3 |
2η | Σαβ 30 Σεπτ, 2023 - 16:30 | Α.Ε. Κατταβιάς • Κλεάνθης Παραδεισίου | 1 - 0 |
3η | Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 16:15 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Ηρακλής Λάρδου | 2 - 2 |
4η | Σαβ 14 Οκτ, 2023 - 12:30 | Αναγέννηση Ασφενδιού • Κλεάνθης Παραδεισίου | 6 - 0 |
5η | Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 16:00 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Απόλλων Καλυθιών | 1 - 0 |
6η | Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 16:00 | Ηρακλής Μαριτσών • Κλεάνθης Παραδεισίου | 2 - 2 |
7η | Τρι 7 Νοεμ, 2023 - 15:30 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Δόξα Καρδάμαινας | 5 - 0 |
8η | Τρι 14 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Ποσειδών Καρπάθου | 2 - 1 |
9η | Σαβ 18 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Διαγόρας Βατίου • Κλεάνθης Παραδεισίου | 1 - 0 |
10η | Σαβ 25 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Αστέρας Παστίδας | 2 - 1 |
11η | Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 14:45 | Φοίβος Κρεμαστής • Κλεάνθης Παραδεισίου | 4 - 0 |
12η | Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 14:45 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Αρης Αρχαγγέλου | 1 - 2 |
13η | Σαβ 16 Δεκ, 2023 - 14:45 | Διγενής Κοσκινού • Κλεάνθης Παραδεισίου | 1 - 1 |
14η | Τετ 20 Δεκ, 2023 - 14:45 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Κλεόβουλος Λίνδου | 3 - 3 |
15η | Τρι 9 Ιαν, 2024 - 16:30 | Π.Α.Ο.Κ. Κω • Κλεάνθης Παραδεισίου | 1 - 1 |
16η | Σαβ 13 Ιαν, 2024 - 14:45 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | 1 - 0 |
17η | Σαβ 20 Ιαν, 2024 - 14:45 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Α.Ε. Κατταβιάς | 1 - 1 |
18η | Σαβ 27 Ιαν, 2024 - 14:45 | Ηρακλής Λάρδου • Κλεάνθης Παραδεισίου | 0 - 1 |
19η | Τρι 6 Φεβ, 2024 - 12:45 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Αναγέννηση Ασφενδιού | 0 - 1 |
20η | Σαβ 10 Φεβ, 2024 - 15:00 | Απόλλων Καλυθιών • Κλεάνθης Παραδεισίου | 0 - 2 |
21η | Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 15:15 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Ηρακλής Μαριτσών | 2 - 1 |
22η | Σαβ 24 Φεβ, 2024 - 12:15 | Δόξα Καρδάμαινας • Κλεάνθης Παραδεισίου | 4 - 3 |
23η | Τετ 6 Μαρ, 2024 - 12:30 | Ποσειδών Καρπάθου • Κλεάνθης Παραδεισίου | 3 - 2 |
24η | Κυρ 9 Μαρ, 2025 - 15:30 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Διαγόρας Βατίου | 1 - 1 |
25η | Σαβ 16 Μαρ, 2024 - 15:30 | Αστέρας Παστίδας • Κλεάνθης Παραδεισίου | 1 - 0 |
26η | Σαβ 23 Μαρ, 2024 - 16:00 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Φοίβος Κρεμαστής | 0 - 2 |
27η | Σαβ 30 Μαρ, 2024 - 16:00 | Αρης Αρχαγγέλου • Κλεάνθης Παραδεισίου | - |
28η | Κλεάνθης Παραδεισίου • Διγενής Κοσκινού | - | |
29η | Κλεόβουλος Λίνδου • Κλεάνθης Παραδεισίου | - | |
30η | Κλεάνθης Παραδεισίου • Π.Α.Ο.Κ. Κω | - |
ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΘΕΜΑΤΑ
Ειδησεις ομαδων
(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)
- A.O. Καλαβαρδών
- Aγιος Ισίδωρος
- Α.Ε. Κατταβιάς
- Α.Ε. Κως
- Α.Ε. Λέρου
- Α.Ε.Ρ.Α.
- Α.Ο. Βαθύ
- Α.Ο. Λειψών
- Α.Ο. Πυλίου
- Α.Ο. Σύμης
- Α.Ο. Φαληρακίου
- Α.Σ. Τήλος
- Α.Σ. Χάλκης
- Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
- Αθλέτικο Αφάντου
- Ακουσίλαος Φανών
- Αναγέννηση Έμπωνα
- Αναγέννηση Ασφενδιού
- Αντίμαχος Κω
- Απόλλων Απολλώνων
- Απόλλων Καλυθιών
- Αργοναύτες Καλύμνου
- Αρης Αρχαγγέλου
- Ασπίδα Απολακκιάς
- Ασπίδα Σαλάκου
- Αστέρας Μασάρων
- Αστέρας Παστίδας
- Ατρόμητος Διμυλιάς
- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
- Γ.Σ. Διαγόρας
- Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς
- Δήμητρα Δαματριάς
- Δαμάγητος Θεολόγου
- Διαγόρας Βατίου
- Διγενής Κοσκινού
- Δόξα Καρδάμαινας
- Δόξα Ψίνθου
- Εθνικός Αρχίπολης
- Ευαγόρας
- Ευκλής Σορωνής
- Ηρακλής Λάρδου
- Ηρακλής Μαριτσών
- Ιππότες
- Καλυμνιακός
- Κλεάνθης Παραδεισίου
- Κλεόβουλος Λίνδου
- Νικαγόρας Κεφάλου
- Ο.Φ. Ιστρίου
- Ομόνοια Γενναδίου
- Ορφέας
- Π.Α.Ο.Κ. Κω
- Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου
- Π.Α.Σ. Ασκληπειού
- Πάνθηρες Ρόδου
- Πολυβώτης Νισύρου
- Πολύστρατος Λαέρμων
- Ποσειδών Καρπάθου
- Ρόδος
- Ταξιάρχης Καλάθου
- Φοίβος Κρεμαστής