Τζάμπολ στο 3on3 της Πάτμου!
Ξεκινάει σήμερα στο ανοιχτό γήπεδο μπάσκετ της Σκάλας στην Πάτμο, το τουρνουά 3on3, που διοργανώνει ο τοπικός Ξάνθος σε συνεργασία με τον Δήμο Πάτμου και το πνευματικό κέντρο του νησιού. Για πέντε μέρες η καρδιά του μπάσκετ μεταφέρεται στο πανέμορφο νησί της «Αποκάλυψης», ενώ παρακάτω μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα των αγώνων.
ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΙΟΥΛΙΟΥ
18:00 – 18:10 WARRIORS – LAKERS
18:15 – 18:25 ROCKETS – SHARKS
18:30 – 18:40 BUCKS – RAPTORS
18:45 – 18:55 LAKERS – ROCKETS
19:00 – 19:10 RAPTORS – WARRIORS
19:15 – 19:25 SHARKS – BUCKS
19:30 – 19:40 LAKERS – RAPTORS
19:45 – 19:55 SHARKS – WARRIORS
20:00 – 20:10 ROCKETS – BUCKS
20:15 – 20:25 RAPTORS – SHARKS
20:30 – 20:40 WARRIORS – ROCKETS
20:45 – 20:55 BUCKS – LAKERS
21:00 – 21:10 ROCKETS – RAPTORS
21:15 – 21:25 SHARKS – LAKERS
21:30 – 21:40 BUCKS – WARRIORS
21:45 – 21:55 ΠΙΤΟΓΥΡΑ – LAS DISCAPACITADOS
22:00 – 22:10 ΞΑΝΘΟΣ – ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΙ
22:15 – 22:25 LAS DISCAPACITADOS – BLACK BEACHES JUNIOR
22:30 – 22:40 ΠΙΤΟΓΥΡΑ – LAS DISCAPACITADOS
ΠΕΜΠΤΗ 11 ΙΟΥΛΙΟΥ
18:00 – 18:20 AYΓΟΛΕΜΟΝΟΙ – ΤΡΙΚΑΛΑ
18:25 – 18:35 ΠΙΤΟΓΥΡΑ – CBA 1
18:40 – 19:00 PANTHERS – ΤΡΙΚΑΛΑ
19:05 – 19:25 ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΟΙ – ΣΟΥΣΑΔΕΣ
19:30 – 19:45 ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΕΣ
19:50 – 20:10 ΕΑΚΑ – ΞΕΣΚΟΝΟΠΑΝΑ
20:15 – 20:35 POLICE BULLS – SPLASH AMIGOS
20:40 – 20:50 LAS DISCAPACITADOS – ΔΙΚΑΙΟ
20:55 – 21:10 CBA – NO NAME
21:15 – 21:30 DREAM TEAM – CBA
21:35 – 21:55 ΤΡΙΚΑΛΑ – ΣΟΥΣΑΔΕΣ
22:00 – 22:20 LOOSERS – YOUNG BLOOD
22:25 – 22:45 ΞΕΣΚΟΝΟΠΑΝΑ – PANTHERS
22:50 – 23:05 DREAM TEAM – NO NAME
23:10 – 23:30 SPLASH AMIGOS – YOUNG BLOOD
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ
18:00 – 18:10 CBA 2 – BLACK BEACHES JUNIOR
18:15 – 18:25 EAKA – ΠΙΤΟΓΥΡΑ
18:30 – 18:50 ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΟΙ - ΕΑΚΑ
18:55 – 19:10 ΕΑΚΑ – DREAM TEAM
19:15 – 19:30 ΕΑΚΑ – ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
19:35 – 19:45 DIVERS – ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΙ
19:50 – 20:00 ΟΙ ΠΟΡΩΜΕΝΟΙ – ΞΑΝΘΟΣ
20:05 – 20:25 PATMOS ROCKETS – POLICE BULLS
20:30 – 20:50 EAKA – PANTHERS
20:55 – 21:15 SPLASH AMIGOS – LOOSERS
21:20 – 21:35 EAKA – ΠΑΛΑΙΜΑΧΕΣ
21:40 – 21:55 ΕΑΚΑ – CBA
22:00 – 22:20 ΞΕΣΚΟΝΟΠΑΝΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ
22:25 – 22:45 LOOSERS – PATMOS ROCKETS
22:50 – 23:10 POLICE BULLS – YOUNG BLOOD
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΙΟΥΛΙΟΥ
18:00 – 18:10 OI ΠΟΡΩΜΕΝΟΙ – DIVERS
18:15 – 18:35 PANTHERS – ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΟΙ
18:40 – 18:50 LAS DISCAPACITADOS – CBA 1
18:55 – 19:05 BLACK BEACHES JUNIOR - ΔΙΚΑΙΟΣ
19:10 – 19:25 NO NAME – EAKA
19:30 – 19:50 ΞΕΣΚΟΝΟΠΑΝΑ – ΣΟΥΣΑΔΕΣ
19:55 – 20:15 SPLASH AMIGOS – PATMOS ROCKETS
20:20 – 20:30 ΞΑΝΘΟΣ – DIVERS
20:35 – 20:45 ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΙ – ΟΙ ΠΟΡΩΜΕΝΟΙ
20:50 – 21:00 CBA 2 – EAKA
21:05 – 21:15 BLACK BEACHES JUNIOR – CBA 1
21:20 – 21:30 CBA 2 – ΠΙΤΟΓΥΡΑ
21:35 – 21:55 LOOSERS – POLICE BULLS
22:00 – 22:20 EAKA – ΤΡΙΚΑΛΑ
22:25 – 22:45 YOUNG BLOOD – PATMOS ROCKETS
22:50 – 23:10 PANTHERS - ΣΟΥΣΑΔΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ
17:30 – 17:40 EAKA – ΔΙΚΑΙΟΣ
LAS DISCAPACITADOS – CBA 2
17:45 – 17:55 CBA 1 – EAKA
ΔΙΚΑΙΟΣ – CBA 2
18:00 – 18:20 ΞΕΣΚΟΝΟΠΑΝΑ – ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΟΙ
18:25 – 18:35 ΔΙΚΑΙΟΣ – ΠΙΤΟΓΥΡΑ
CBA 2 – CBA 1
18:40 – 19:00 ΣΟΥΣΑΔΕΣ – ΕΑΚΑ
LAS DISCAPACITADOS – EAKA
19:05 – 19:15 CBA 1 – ΔΙΚΑΙΟΣ
ΕΑΚΑ – BLACK BEACHES JUNIOR
19:20 – 19:30 ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ
19:35 – 19:50 ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ
19:55 – 20:05 ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ
20:10 – 20:30 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 1
20:35 – 20:55 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 2
20:55 – 21:05 ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ
21:05 – 21:15 ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
21:20 – 21:40 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
21:45 – 22:00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
22:05 – 22:30 ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
22:30 – 23:00 ΑΠΟΝΟΜΕΣ