Σούπερ-πρόγραμμα
Ανακοινώθηκε από την Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου το πρόγραμμα των αγώνων από 4-8 Δεκεμβρίου, όπου περιλαμβάνει συνολικά 20 παιχνίδια, με δεδομένο ότι αναβλήθηκε (λόγω έλλειψης διαιτητών) η αναμέτρηση Ε.Α. Καλύμνου- Ηρακλής 2000 για τις κορασίδες. Μάλιστα ο Σ.Δ.Κ.Δ. όρισε τους διαιτητές για όλους τους αγώνες. Ο Άρης Φάκαρος θα ταξιδέψει στην Κω και ο Νικήτας Ζαμάγιας στη Λέρο.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Τ.Ε. Ε.Ο.Κ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(04/12):
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (19:45): Αναγέννηση Ρόδου- Ζέφυρος(Α)
(Ξανθός- Στάλας)
ΣΑΒΒΑΤΟ(05/12):
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (11:00): Α.Σ.Κ. Ιβίσκος- Αναγέννηση Ρόδου(ΠΠ)
(Λαμπριανός- Τρούπκου)
Λέρος (11:30): Πανιώνιος Λέρου- Α.Ε. Δικαίου(ΠΠ)
(Ζαμάγιας)
Καλυθιές (12:00): Καλλιθέα- Κολοσσός Ρόδου(Π)
(Αντωνίου- Κούλλαρου)
Λέρος (13:00): Πανιώνιος Λέρου- Α.Ε. Δικαίου(Π)
(Ζαμάγιας)
Κ.Γ. Κρεμαστής (14:00): Ελπίδα Πεταλούδων- Ζέφυρος(Π)
(Δημητρούλης- Κούκιαλι)
Κολλέγιο Ρόδου (14:30): Γ.Σ. Αφάντου 2005- Κολλέγιο Ρόδου(Π)
(Ξανθός- Αγγελή)
Καρδάμαινα (16:00): Ηρακλής 2000- Ιπποκράτης Κω(Π)
(Φάκαρος- Ραυτόπουλος)
Δ.Κ.Γ. Κω (18:30): Ιπποκράτης Κω- Α.Ε. Δικαίου(Κ)
(Φάκαρος- Ραυτόπουλος)
Κ.Γ. Διαγόρα (19:30): Γ.Σ. Διαγόρας- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος(Π)
(Αρνάς- Ορφανός)
Δ.Κ.Γ. Κω (20:30): Ιπποκράτης Κω- Α.Σ.Κ. Ιβίσκος(Α)
(Φάκαρος- Ραυτόπουλος)
ΚΥΡΙΑΚΗ(06/12):
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (11:30): Καλλιθέα- Α.Ε. Δικαίου(Α)
(Στάλας- Νικηφορίδης)
Κέφαλος (12:30): Αίολος Κεφάλου- Κολλέγιο Ρόδου(Α)
(Ζαμάγιας- Ραυτόπουλος)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (13:30): Α.Σ.Κ. Ιβίσκος- Ιπποκράτης Κω(Ν)
(Γαλανός- Αντωνίου)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (14:00): Γ.Σ. Αφάντου 2005- Ηρακλής 2000(Α)
(Στάλας- Νικηφορίδης)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (16:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς(ΠΠ)
(Μυροφόρος- Χατζηγεωργίου)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (18:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Πήγασος Κρεμαστής(Κ)
(Μυροφόρος- Χατζηγεωργίου)
Κ.Γ. Διαγόρα (20:30): Γ.Σ. Διαγόρας- Κολλέγιο Ρόδου(ΠΠ)
(Αρνάς- Μορφωπός)
ΔΕΥΤΕΡΑ(07/12):
Λίνδος (17:00): Κλεόβουλος Λίνδου- Ελπίδα Πεταλούδων(Α)
(Ξανθός- Γαλανός)
ΤΡΙΤΗ(08/12):
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (21:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Κολοσσός Ρόδου(Ν)
(Γαλανός- Νικηφορίδης)
Μάκης Δούβαλης