Πάμε γήπεδο...
Με τη «μάχη» των Αγίων Αποστόλων μεταξύ Αναγέννησης και Φοίβου να ξεχωρίζει από το πρόγραμμα, το τοπικό ποδόσφαιρο μπαίνει και πάλι σε φουλ δράση. Δραστηριότητα υπάρχει τόσο στην Α’ Κατηγορία, όσο κι στη Β’, όχι όμως και στον Όμιλο Νήσων, του οποίου η αγωνιστική δράση περιορίστηκε αυτήν την εβδομάδα, στις εξ αναβολής αναμετρήσεις.
Α’ κατηγορία
10η Αγωνιστική
Σάββατο
● Βάτι 3:00μ.μ.
Διαγόρας Βατίου- Ερμής Καλυθιών
Διαιτητές: Αντωνάς, Κόγκος, Κυρίτσης
Παρ Διαιτησίας: Κόττορος
Παρ Αγώνα: Χουρδάς
● Άγιοι Απόστολοι 3:00μ.μ.
Αναγέννηση Ν.Ρ- Φοίβος
Διαιτητές: Πατσιόπουλος, Μαυρουδής, Λάμπρου
Παρ Διατησίας: Ζανετίδης
Παρ Αγώνα: Βεργίδης
● Κως 3:00μ.μ.
Ανταγόρας- Εθνικός Αρχίπολης
Διαιτητές: Μίαρης, Κατέρης, Δουλόπουλος
Παρ Διαιτησίας: Βασιλείου
Παρ Αγώνα: Πέτρου
● Αρχάγγελος 3:00μ.μ.
Άρης Αρχαγγέλου- Αστέρας Παστίδας
Διαιτητές: Κατσιδώνης, Μάμμης, Τονίδης
Παρ Αγώνα: Τριανταφύλλου
Παρ Αγώνα: Στελλάς
● Παστίδα 3:00μ.μ.
Ευκλής- Άγιος Γεώργιος
Διαιτητές: Γουλάρας, Διαμαντέας, Στεφανάκης
Παρ Διαιτησίας: Καρίκης
Παρ Αγώνα: Μπάρκας
● Γεννάδι 3:00μ.μ.
Ομόνοια Γενναδίου- Ορφέας
Διαιτητές: Ασημακόπουλος, Φραγκίνης, Τσαούσης
Παρ Αγώνα: Κάζας
Παρ Αγώνα: Παυλούς
Κυριακη
● Κρεμαστή 1:00μ.μ.
Ακουσίλαος- Α.Ο Δικαίου
Διαιτητές: Χατζηνικόλας, Κόγκος, Λάμπρου
Παρ Διαιτησίας: Κόττορος
Παρ Αγώνα: Δημητράς
Β’ Κατηγορία
6η Αγωνιστική
1ος Όμιλος
Σάββατο
● Κοσκινού 6:00μ.μ.
Χάλκη- Αστέρας Μασάρων
Διαιτητές: Διαμαντέας, Λάζος, Γεωργάς
Παρ Διαιτησίας: Γένης
Παρ Αγώνα: Κοντού
Κυριακή
● Κάλαθος 11:00π.μ.
Ταξιάρχης- Δόξα Ψίνθου
Διαιτητές: Διαμαντέας, Κυρίτσης, Παπαθανασίου
Παρ Διαιτησίας: Χατζημανώλης
Παρ Αγώνα: Παπαοικονόμου
● Λάερμα 3:00μ.μ.
Πολύστρατος- Αναγέννηση Έμπωνας
Διαιτητές: Κυρίστης, Διαμαντέας, Παπαθανασίου
Παρ Διαιτησίας: Χατζημανώλης
Παρ Αγώνα: Σταυριανός
● Διμυλιά 11:30π.μ.
Ατρόμητος Διμυλιάς- Ήλιος
Διαιτητές: Φουκάρας, Τσαούσης, Αναστασοπούλου
Παρ Διαιτησίας: Κατταβενός
Παρ Αγώνα: Νικολής Φ
● Τήλος 11:30π.μ.
Τήλος- Δωριέας
Διαιτητές: Κασιώτης, Λάτσος, Ντόκος
Παρ Αγώνα: Μορφωπός
2ος Όμιλος
Σάββατο
● Κρεμαστή 3:00μ.μ.
Δαμάγητος- Θύελλα Πυλώνας
Διαιτητές: Κουρδουκλας, Κασιώτης, Καλκαβούρας
Παρ Διαιτησίας: Μιχας
Παρ Αγώνα: Κοντού
Κυριακή
● Κοσκινού 1:00μ.μ.
ΟΦΙ- Σύμη
Διαιτητές: Κόγκος, Χατζηνικόλας, Λάμπρου
Παρ Διατησίας: Καψάσκης
Παρ Αγώνα: Κακούλης
● Σάλακος 3:00μ.μ.
Ασπίδα Σαλάκου- Ροδιακός
Διαιτητές: Βουτσάς, Ασημακόπουλος, Γεωργάς
Παρ Διαιτησίας: Μίχας
Παρ Αγώνα: Σεβδαλάκης
● Διμυλιά 3:00μ.μ.
Απόλλωνας Απολλώνων- ΠΑΣ Ασκληπειού
Διαιτητές: Τσαούσης, Φουκάρας, Αναστασοπούλου
Παρ Διαιτησίας: Πασπάτης
Παρ Αγώνα: Πάλλας
● Αφάντου 11:00π.μ.
ΕΝΑ- Διγενής
Διαιτητές: Αντωνάς, Λάζος, Γιακουμάκης Στ.
Παρ Διατησίας: Γιαννούλης
Παρ Αγώνα: Κούφαλης
3ος Όμιλος
Σάββατο
● Λάρδος 3:00μ.μ.
Ηρακλής Λάρδου- Αλθαιμένης
Διαιτητές: Χάλαντας, Πολύζος, Παπαθανασίου
Παρ Διαιτησίας: Στέργου
Παρ Αγώνα: Ματσαμάς
● Καλυθιές 3:00μ.μ.
Απόλλωνας Καλυθιών- Ιάλυσος ‘97
Διαιτητές: Κετσές, Γεωργάς, Ντόκος
Παρ Διαιτησίας: Σταυριανός
Παρ Αγώνα: Μακρής
Κυριακή
● Άγιοι Απόστολοι 1:15μ.μ.
Ζευς- Ποσειδώνας Καρπάθου
Διαιτητές: Στεφανάκης, Μαμμης, Τονίδης
Παρ Διαιτησίας: Κάζας
Παρ Αγώνα: Κανταράς
● Απολακκιά 3:00μ.μ.
Ασπίδα Απολακκιάς- Κατταβιά
Διαιτητές: Φραγκίνης, Αντωνάς, Γιακουμάκης Στ
Παρ Διαιτησίας: Μιτζιρίκης
Παρ Αγώνα: Χουρδάς
● Δαματριά 3:00μ.μ.
Δήμητρα- Κλεόβουλος
Διαιτητές: Ασημακόπουλος, Βουτσάς, Γεωργάς
Παρ Διαιτησίας: Σακκελαρίδης
Παρ Αγώνα: Ματσαμάς
● Άγιοι Απόστολοι 3:30μ.μ.
Κάστρο- Ιππότες
Διαιτητές: Τονίδης, Στεφανάκης, Πολύζος
Παρ Διαιτησίας: Χρυσανθής.
Παρ Αγώνα: Φραντζής