Πρόγραμμα-μαμούθ!
Πρόγραμμα-μαμούθ «εξέδωσε» η Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου από 23-28 Οκτωβρίου, αφού συνολικά πρόκειται να διεξαχθούν 24 παιχνίδια σχεδόν για όλες τις κατηγορίες. Συγκεκριμένα για την Α’ και Β’ Ανδρών, τις γυναίκες (τα εξ αναβολής), τους έφηβους, τους παίδες και τις κορασίδες.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(23/10):
Καλυθιές (15:30): Σταυρός Καλυθιών- Γ.Σ. Αφάντου 2005(Ε)
(Ξανθός- Πετρίδης)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (20:30): Α.Σ.Κ. Ιβίσκος- Καλλιθέα(Α)
(Ξανθός- Φάκαρος)
Κ.Γ. Διαγόρα (21:00): Γ.Σ. Διαγόρας- Ζέφυρος(Ε)
(Αρνάς- Γαλανός)
ΣΑΒΒΑΤΟ(24/10):
Αφάντου (11:30): Γ.Σ. Αφάντου 2005-Γ.Α.Σ. Ιάλυσος(Π)
(Πετρίδης- Κατσαράς)
Κ.Γ. Διαγόρα (12:00): Γ.Σ. Διαγόρας- Ε.Α. Καλύμνου(Γ)
(Φάκαρος- Γαλανός)
Κέφαλος (12:00): Αίολος Κεφάλου- Ιπποκράτης Κω(Π)
(Ζαμάγιας)
Κολλέγιο (14:00): Κολλέγιο Ρόδου- Ε.Α. Καλύμνου(Α)
(Φάκαρος- Γαλανός)
Κ.Γ. Κρεμαστής (14:30): Πήγασος Κρεμαστής- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος(Κ)
(Πετρίδης- Κατσαράς)
Καρδάμαινα (15:00): Ηρακλής 2000- Α.Ε. Δικαίου(Π)
(Ζαμάγιας)
Κ.Γ. Κρεμαστής (20:00): Ελπίδα Πεταλούδων- Κολοσσός Ρόδου(Π)
(Αρνάς- Ορφανός)
Δ.Κ.Γ. Κω (21:00): Α.Ε. Δικαίου- Γ.Σ. Αφάντου 2005(Α)
(Φάκαρος- Ραυτόπουλος)
ΚΥΡΙΑΚΗ(25/10):
Καλυθιές (10:00): Καλλιθέα- Γ.Σ. Διαγόρας(Π)
(Αρνάς- Χατζηγεωργίου)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (11:00): Ε.Α. Καλύμνου- Πανιώνιος Λέρου(Π)
(Φάκαρος)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (12:00): Ιβίσκος/Πήγασος- Ιπποκράτης Κω(Γ)
(Ξανθός- Νικηφορίδης)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (12:00): Ήλιος Ιαλυσού- Αίολος Κεφάλου(Α)
(Αρνάς- Μυροφόρος)
Δ.Κ.Γ. Κω (12:30): Ιπποκράτης Κω- Αναγέννηση Ρόδου(Α)
(Στάλας- Ραυτόπουλος)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (13:00): Ε.Α. Καλύμνου- Α.Ε. Δικαίου(Κ)
(Φάκαρος)
Σύμη (13:00): Α.Ο. Σύμης- Σταυρός Καλυθιών(Α)
(Γαλανός- Πετρίδης)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (14:00): Ζέφυρος- Ηρακλής 2000(Α)
(Ξανθός- Νικηφορίδης)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (16:00): Κολοσσός Ρόδου- Ελπίδα Πεταλούδων(Ε)
(Αρνάς- Αντωνίου)
Κ.Γ. Διαγόρα (19:00): Γ.Σ. Διαγόρας- Κολοσσός Ρόδου(Κ)
(Ξανθός- Αγγελή)
Κολλέγιο Ρόδου (20:00): Κολλέγιο Ρόδου- Ζέφυρος(Π)
(Στάλας- Λαμπριανός)
ΔΕΥΤΕΡΑ(26/10):
Λίνδος (16:30): Κλεόβουλος Λίνδου- Ελπίδα Πεταλούδων(Α)
(Ξανθός- Γαλανός)
ΤΕΤΑΡΤΗ(28/10):
Καρδάμαινα (15:30): Ηρακλής 2000- Ιπποκράτης Κω(Κ)
(Ζαμάγιας)
Μάκης Δούβαλης