Όλα Σάββατο, με ''αιώνιους Κυριακή!
Ο Ε.Σ.Α.Κ.Ε. έχει ανακοινώσει το τηλεοπτικό πρόγραμμα των επτά πρώτων αγωνιστικών. Εκτός από τις αναμετρήσεις σε Σ.Ε.Φ. με Ολυμπιακό και Ο.Α.Κ.Α. με Παναθηναϊκό, που θα διεξαχθούν την Κυριακή, τα υπόλοιπα παιχνίδια των «θαλασσί» θα γίνουν το Σάββατο.
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ(10/10):
Μ. Μερκούρη (17:00): Ρέθυμνο- Απόλλων Πάτρας (N.S. 2)
Ήλιδα (17:00): Κόροιβος Αμαλιάδας- Τρίκαλα (N.S. 2)
Καλαμίτσα (17:00): Ε.Κ. Καβάλας- Γ.Σ. Λαυρίου (N.S. 2)
Ο.Α.Κ.Α. (18:00): Α.Ε.Κ.- Π.Α.Ο.Κ. (Ote Sport 4)
ΚΥΡΙΑΚΗ(11/10):
Σ.Ε.Φ. (12:30): Ολυμπιακός- Κολοσσός Ρόδου (Ote Sport 4)
Ζηρίνειο (17:00): Α.Ε.Ν. Κηφισιάς- Αρκαδικός
Nick Galis Hall (17:00): Άρης- Παναθηναϊκός (N.S. 2)
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ(17/10):
Τρίπολη (17:00): Αρκαδικός- Άρης (N.S. 2)
Βενετόκλειο (17:00): Κολοσσός Ρόδου- Ρέθυμνο (N.S. 2)
Τρίκαλα (17:00): Τρίκαλα- Ε.Κ. Καβάλας (N.S. 2)
Πάτρα (17:00): Απόλλων Πάτρας- Κόροιβος Αμαλιάδας (N.S. 2)
Π.Α.Ο.Κ. (17:00): Π.Α.Ο.Κ.- Α.Ε.Ν. Κηφισιάς (N.S. 2)
ΚΥΡΙΑΚΗ(18/10):
Λαύριο (17:00): Γ.Σ. Λαυρίου- Α.Ε.Κ. (N.S. 3)
ΔΕΥΤΕΡ(19/10):
Ο.Α.Κ.Α. (20:30): Παναθηναϊκός- Ολυμπιακός (N.S. 2)
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ(24/10):
Ο.Α.Κ.Α. (16:30): Α.Ε.Κ.- Τρίκαλα (Ote Sport 4)
Περιβόλα (17:00): Απόλλων Πάτρας- Κολοσσός Ρόδου (N.S. 2)
Καλαμίτσα (17:00): Ε.Κ. Καβάλας- Κόροιβος Αμαλιάδας (N.S. 2)
Ζηρίνειο (17:00): Α.Ε.Ν. Κηφισιάς- Γ.Σ. Λαυρίου (N.S. 2)
Nick Galis Hall (21:00): Άρης- Π.Α.Ο.Κ. (N.S. 1)
ΚΥΡΙΑΚΗ(25/10):
Μ. Μερκούρη (16:30): Ρέθυμνο- Παναθηναϊκός (N.S. 3)
ΔΕΥΤΕΡΑ(26/10):
Σ.Ε.Φ. (18:30): Ολυμπιακός- Αρκαδικός (Ote Sport 4)
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ(31/10):
Τρίκαλα (17:00): Τρίκαλα- Α.Ε.Ν. Κηφισιάς (N.S. 2)
Λαύριο (17:00): Γ.Σ. Λαυρίου- Άρης (N.S. 3)
Καλαμίτσα (17:00): Ε.Κ. Καβάλας- Απόλλων Πάτρας (N.S. 2)
Ήλιδα (17:00): Κόροιβος Αμαλιάδας- Α.Ε.Κ. (N.S. 3)
Τρίπολη (17:00): Αρκαδικός- Ρέθυμνο (N.S. 20
ΚΥΡΙΑΚΗ(01/11):
Ο.Α.Κ.Α. (17:00): Παναθηναϊκός- Κολοσσός Ρόδου (N.S. 3)
ΔΕΥΤΕΡΑ(02/11):
Πυλαία (17:00): Π.Α.Ο.Κ.- Ολυμπιακός (N.S. 3)
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ(07/11):
Ο.Α.Κ.Α. (16:30): Α.Ε.Κ.- Ε.Κ. Καβάλας (Ote Sport 4)
Ζηρίνειο (17:00): Α.Ε.Ν. Κηφισιάς- Κόροιβος Αμαλιάδας (N.S. 2)
Βενετόκλειο (17:00): Κολοσσός Ρόδου- Αρκαδικός (N.S. 2)
Μ. Μερκούρη (17:00): Ρέθυμνο- Π.Α.Ο.Κ. (N.S. 3)
Nick Galis Hall (17:00): Άρης- Τρίκαλα (N.S. 2)
ΚΥΡΙΑΚΗ(08/11):
Σ.Ε.Φ. (12:30): Ολυμπιακός- Γ.Σ. Λαυρίου (Ote Sport 4)
ΔΕΥΤΕΡΑ(09/11):
Περιβόλα (18:30): Απόλλων Πάτρας- Παναθηναϊκός (N.S. 3)
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ(14/11):
Πυλαία (17:00): Π.Α.Ο.Κ.- Κολοσσός Ρόδου (N.S. 1)
Λαύριο (17:00): Γ.Σ. Λαυρίου- Ρέθυμνο (N.S. 2)
Ήλιδα (17:00): Κόροιβος Αμαλιάδας- Άρης (N.S. 2)
Καλαμίτσα (17:00): Ε.Κ. Καβάλας- Α.Ε.Ν. Κηφισιάς (N.S. 2)
Ο.Α.Κ.Α. (19:00): Α.Ε.Κ.- Απόλλων Πάτρας (Ote Sport 4)
ΚΥΡΙΑΚΗ(15/11):
Τρίκαλα (17:00): Τρίκαλα- Ολυμπιακός (N.S. 2)
ΔΕΥΤΕΡΑ(16/11):
Τρίπολη (19:00): Αρκαδικός- Παναθηναϊκός (N.S. 2)
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ(21/11):
Μ. Μερκούρη (17:00): Ρέθυμνο- Τρίκαλα (N.S. 2)
Ζηρίνειο (17:00): Α.Ε.Ν. Κηφισιάς- Α.Ε.Κ. (N.S. 2)
Βενετόκλειο (17:00): Κολοσσός Ρόδου- Γ.Σ. Λαυρίου (N.S. 2)
Περιβόλα (17:00): Απόλλων Πάτρας- Αρκαδικός (N.S. 1)
Nick Galis Hall (17:00): Άρης- Ε.Κ. Καβάλας (N.S. 2)
ΚΥΡΙΑΚΗ(22/11):
Ο.Α.Κ.Α. (17:00): Παναθηναϊκός- Π.Α.Ο.Κ. (N.S. 3)
ΔΕΥΤΕΡΑ(23/11):
Σ.Ε.Φ. (18:30): Ολυμπιακός- Κόροιβος Αμαλιάδας (Ote Sport 4)