Σήμερα το βράδυ στο γκολφ της Γλυφάδας έγινε η κλήρωση στον όμιλο νότου της Super League 2, στην οποία θα πάρουν μέρος ο Διαγόρας και η Ρόδος. Στην πρεμιέρα (θα γίνει την Κυριακή 17 Οκτωβρίου), ο Διαγόρας θα φιλοξενήσει την Α.Ε.Κ. Β’, ενώ η Ρόδος θα παίξει εκτός έδρας με την Κηφισιά. Μάλιστα τη 2η αγωνιστική (πιθανότατα στις 24 Οκτωβρίου). θα διεξαχθεί το μεγάλο ντέρμπι ανάμεσα στη Ρόδο και τον Διαγόρα. Αναλυτικά, το πρόγραμμα στον όμιλο νότου της Super League 2.
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η
Α.Ε. Κηφισιάς- Ρόδος
Αστέρας Βλαχιώτη- Ηρόδοτος
Καλλιθέα- Α.Ο. Επισκοπής
Ο.Φ. Ιεράπετρας- Παναθηναϊκός Β’
Λεβαδειακός- Α.Ε. Καραϊσκάκης
Χανιά- Καλαμάτα
Εργοτέλης- Αιγάλεω
Διαγόρας- Α.Ε.Κ. Β’
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η
Ηρόδοτος- Α.Ε. Κηφισιάς
Παναθηναϊκός Β’- Αστέρας Βλαχιώτη
Α.Ο. Επισκοπής- Ο.Φ. Ιεράπετρας
Α.Ε. Καραϊσκάκης- Καλλιθέα
Καλαμάτα- Λεβαδειακός
Αιγάλεω- Χανιά
Α.Ε.Κ. Β’- Εργοτέλης
Ρόδος- Διαγόρας
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η
Α.Ε. Κηφισιάς- Παναθηναϊκός Β’
Αστέρας Βλαχιώτη- Α.Ο. Επισκοπής
Ο.Φ. Ιεράπετρας- Α.Ε. Καραϊσκάκης
Καλλιθέα- Καλαμάτα
Λεβαδειακός- Αιγάλεω
Χανιά- Α.Ε.Κ. Β’
Εργοτέλης- Διαγόρας
Ρόδος- Ηρόδοτος
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η
Α.Ο. Επισκοπής- Α.Ε. Κηφισιάς
Παναθηναϊκός Β’- Ηρόδοτος
Εργοτέλης- Ρόδος
Διαγόρας- Χανιά
Α.Ε.Κ. Β’- Λεβαδειακός
Αιγάλεω- Καλλιθέα
Καλαμάτα- Ο.Φ. Ιεράπετρας
Α.Ε. Καραϊσκάκης- Αστέρας Βλαχιώτη
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20η
Α.Ε. Κηφισιάς- Α.Ε. Καραϊσκάκης
Αστέρας Βλαχιώτη- Καλαμάτα
Ο.Φ. Ιεράπετρας- Αιγάλεω
Καλλιθέα- Α.Ε.Κ. Β’
Λεβαδειακός- Διαγόρας
Χανιά- Εργοτέλης
Ρόδος- Παναθηναϊκός Β’
Ηρόδοτος- Α.Ο. Επισκοπής
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η
Καλαμάτα- Α.Ε. Κηφισιάς
Α.Ε. Καραϊσκάκης- Ηρόδοτος
Α.Ο. Επισκοπής- Παναθηναϊκός Β’
Χανιά- Ρόδος
Εργοτέλης- Λεβαδειακός
Διαγόρας- Καλλιθέα
Α.Ε.Κ. Β’- Ο.Φ. Ιεράπετρας
Αιγάλεω- Αστέρας Βλαχιώτη
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η
Α.Ε. Κηφισιάς- Αιγάλεω
Αστέρας Βλαχιώτη- Α.Ε.Κ. Β’
Ο.Φ. Ιεράπετρας- Διαγόρας
Καλλιθέα- Εργοτέλης
Λεβαδειακός- Χανιά
Ρόδος- Α.Ο. Επισκοπής
Παναθηναϊκός Β’- Α.Ε. Καραϊσκάκης
Ηρόδοτος- Καλαμάτα
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23η
Α.Ε.Κ. Β’- Α.Ε. Κηφισιάς
Αιγάλεω- Ηρόδοτος
Καλαμάτα- Παναθηναϊκός Β’
Α.Ε. Καραϊσκάκης- Α.Ο. Επισκοπής
Λεβαδειακός- Ρόδος
Χανιά- Καλλιθέα
Εργοτέλης- Ο.Φ. Ιεράπετρας
Διαγόρας- Αστέρας Βλαχιώτη
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24η
Α.Ε. Κηφισιάς- Διαγόρας
Αστέρας Βλαχιώτη- Εργοτέλης
Ο.Φ. Ιεράπετρας- Χανιά
Καλλιθέα- Λεβαδειακός
Ρόδος- Α.Ε. Καραϊσκάκης
Α.Ο. Επισκοπής- Καλαμάτα
Παναθηναϊκός Β’- Αιγάλεω
Ηρόδοτος- Α.Ε.Κ. Β’
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25η
Εργοτέλης- Α.Ε. Κηφισιάς
Διαγόρας- Ηρόδοτος
Α.Ε.Κ. Β’- Παναθηναϊκός Β’
Αιγάλεω- Α.Ο. Επισκοπής
Καλαμάτα- Α.Ε. Καραϊσκάκης
Καλλιθέα- Ρόδος
Λεβαδειακός- Ο.Φ. Ιεράπετρας
Χανιά- Αστέρας Βλαχιώτη
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26η
Α.Ε. Κηφισιάς- Χανιά
Αστέρας Βλαχιώτη- Λεβαδειακός
Ο.Φ. Ιεράπετρας- Καλλιθέα
Ρόδος- Καλαμάτα
Α.Ε. Καραϊσκάκης- Αιγάλεω
Α.Ο. Επισκοπής- Α.Ε.Κ. Β’
Παναθηναϊκός Β’- Διαγόρας
Ηρόδοτος- Εργοτέλης
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27η
Λεβαδειακός- Α.Ε. Κηφισιάς
Χανιά- Ηρόδοτος
Εργοτέλης- Παναθηναϊκός Β’
Διαγόρας- Α.Ο. Επισκοπής
Α.Ε.Κ. Β’- Α.Ε. Καραϊσκάκης
Αιγάλεω- Καλαμάτα
Ο.Φ. Ιεράπετρας- Ρόδος
Καλλιθέας- Αστέρας Βλαχιώτη
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 28η
Α.Ε. Κηφισιάς- Καλλιθέα
Αστέρας Βλαχιώτη- Ο.Φ. Ιεράπετρας
Ρόδος- Αιγάλεω
Καλαμάτα- Α.Ε.Κ. Β’
Α.Ε. Καραϊσκάκης- Διαγόρας
Α.Ο. Επισκοπής- Εργοτέλης
Παναθηναϊκός Β’- Χανιά
Ηρόδοτος- Λεβαδειακός
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 29η
Ο.Φ. Ιεράπετρας- Α.Ε. Κηφισιάς
Καλλιθέα- Ηρόδοτος
Λεβαδειακός- Παναθηναϊκός Β’
Χανιά- Επισκοπή
Εργοτέλης- Α.Ε. Καραϊσκάκης
Διαγόρας- Καλαμάτα
Α.Ε.Κ. Β’- Αιγάλεω
Αστέρας Βλαχιώτη- Ρόδος
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 30η
Α.Ε. Κηφισιάς- Αστέρας Βλαχιώτη
Ρόδος- Α.Ε.Κ. Β’
Αιγάλεω- Διαγόρας
Καλαμάτα- Εργοτέλης
Α.Ε. Καραϊσκάκης- Χανιά
Α.Ο. Επισκοπής- Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός Β’- Καλλιθέα
Ηρόδοτος- Ο.Φ. Ιεράπετρας