Πιο δύσκολη κλήρωση δεν θα μπορούσε να φανταστεί κανείς στον Ιπποκράτη... Η κωακή ομάδα στην πρεμιέρα της Α1 Κατηγορίας θα παίξει εντός έδρας με το Ελληνικό (5 Οκτωβρίου), ενώ στη συνέχεια θα αγωνιστεί στον ''τάφο του Ινδού'' κόντρα στον Παναθηναϊκό και θα υποδεχθεί τον Αθηναϊκό. Αν μη τι άλλο, η τύχη γύρισε την πλάτη στον Ιπποκράτη, όσον αφορά στη σειρά των αντιπάλων της.
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (05/10):
Πρωτέας Βούλας – Τερψιθέα Γλυφάδας
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Παναθλητικός Συκεών
Ολυμπιακός Βόλου – Π.Α.Ο.Κ.
Ιπποκράτης Κω – Ελληνικό
X-LEVEL Αθηναϊκός – Παναθηναϊκός
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12/10):
Παναθλητικός Συκεών– Πρωτέας Βούλας
Π.Α.Ο.Κ. – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Ελληνικό – Ολυμπιακός Βόλου
Παναθηναϊκός – Ιπποκράτης Κω
Τερψιθέα Γλυφάδας – X-LEVEL Αθηναϊκός
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(19/10):
Πρωτέας Βούλας – Π.Α.Ο.Κ.
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Ελληνικό
Ολυμπιακός Βόλου – Παναθηναϊκός
Ιπποκράτης Κω – X-LEVEL Αθηναϊκός
Τερψιθέα Γλυφάδας– Παναθλητικός Συκεών
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26/10):
Ελληνικό – Πρωτέας Βούλας
Παναθηναϊκός – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
X-LEVEL Αθηναϊκός – Ολυμπιακός Βόλου
Ιπποκράτης Κω – Τερψιθέα Γλυφάδας
Π.Α.Ο.Κ. – Παναθλητικός Συκεών
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (02/11):
Πρωτέας Βούλας – Παναθηναϊκός
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – X-LEVEL Αθηναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Ιπποκράτης Κω
Τερψιθέα Γλυφάδας – Π.Α.Ο.Κ.
Παναθλητικός Συκεών– Ελληνικό
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09/11):
X-LEVEL Αθηναϊκός – Πρωτέας Βούλας
Ιπποκράτης Κω – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Ολυμπιακός Βόλου – Τερψιθέα Γλυφάδας
Παναθηναϊκός – Παναθλητικός Συκεών
Ελληνικό – Π.Α.Ο.Κ.
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/11):
Πρωτέας Βούλας – Ιπποκράτης Κω
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Ολυμπιακός Βόλου
Τερψιθέα Γλυφάδας – Ελληνικό
Παναθλητικός Συκεών– X-LEVEL Αθηναϊκός
Π.Α.Ο.Κ. – Παναθηναϊκός
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/11):
Ολυμπιακός Βόλου – Πρωτέας Βούλας
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Τερψιθέα Γλυφάδας
Ιπποκράτης Κω – Παναθλητικός Συκεών
X-LEVEL Αθηναϊκός – Π.Α.Ο.Κ.
Παναθηναϊκός – Ελληνικό
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/11):
Πρωτέας Βούλας – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Τερψιθέα Γλυφάδας– Παναθηναϊκός
Παναθλητικός Συκεών – Ολυμπιακός Βόλου
Π.Α.Ο.Κ. – Ιπποκράτης Κω
Ελληνικό – X-LEVEL Αθηναϊκός
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (07/12):
Τερψιθέα Γλυφάδας– Πρωτέας Βούλας
Παναθλητικός Συκεών – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Π.Α.Ο.Κ. – Ολυμπιακός Βόλου
Ελληνικό – Ιπποκράτης Κω
Παναθηναϊκός – X-LEVEL Αθηναϊκός
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14/12):
Πρωτέας Βούλας – Παναθλητικός Συκεών
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Π.Α.Ο.Κ.
Ολυμπιακός Βόλου – Ελληνικό
Ιπποκράτης Κω – Παναθηναϊκός
X-LEVEL Αθηναϊκός – Τερψιθέα Γλυφάδας
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11/01):
Π.Α.Ο.Κ. – Πρωτέας Βούλας
Ελληνικό – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Βόλου
X-LEVEL Αθηναϊκός – Ιπποκράτης Κω
Παναθλητικός Συκεών – Τερψιθέα Γλυφάδας
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/01)
Πρωτέας Βούλας – Ελληνικό
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – X-LEVEL Αθηναϊκός
Τερψιθέα Γλυφάδας – Ιπποκράτης Κω
Παναθλητικός Συκεών– Π.Α.Ο.Κ.
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (25/01):
Παναθηναϊκός – Πρωτέας Βούλας
X-LEVEL Αθηναϊκός – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Ιπποκράτης Κω – Ολυμπιακός Βόλου
Π.Α.Ο.Κ. – Τερψιθέα Γλυφάδας
Ελληνικό – Παναθλητικός Συκεών
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (01/12):
Πρωτέας Βούλας – X-LEVEL Αθηναϊκός
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Ιπποκράτης Κω
Τερψιθέα Γλυφάδας – Ολυμπιακός Βόλου
Παναθλητικός Συκεών– Παναθηναϊκός
Π.Α.Ο.Κ. – Ελληνικό
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (08/02):
Ιπποκράτης Κω – Πρωτέας Βούλας
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Ελληνικό – Τερψιθέα Γλυφάδας
X-LEVEL Αθηναϊκός – Παναθλητικός Συκεών
Παναθηναϊκός – Π.Α.Ο.Κ.
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15/02):
Πρωτέας Βούλας – Ολυμπιακός Βόλου
Τερψιθέα Γλυφάδας– Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Παναθλητικός Συκεών– Ιπποκράτης Κω
Π.Α.Ο.Κ. – X-LEVEL Αθηναϊκός
Ελληνικό – Παναθηναϊκός
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/02):
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Πρωτέας Βούλας
Παναθηναϊκός – Τερψιθέα Γλυφάδας
Ολυμπιακός Βόλου – Παναθλητικός Συκεών
Ιπποκράτης Κω – Π.Α.Ο.Κ.
X-LEVEL Αθηναϊκός – Ελληνικό