Εκτός έδρας πρεμιέρα για την Α.Ε. Δικαίου στη Γ’ Εθνική… Οι Κώοι θα παίξουν την Κυριακή 17 Οκτωβρίου στο Μοσχάτο κόντρα στην τοπική Ελευθερία, στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής για τον 3ο όμιλο της Γ’ Εθνικής. Η ομάδα του Δημήτρη Τζομάκα τη 2η αγωνιστική θα υποδεχθεί τον Α.Ο, Πεύκης και στη συνέχεια θα παίξει στην Ερμιόνη. Αξίζει ναν σημειωθεί ότι η πρωταθλήτρια ομάδα θα ανέβει στη Β’ Εθνική, ενώ οι τρεις τελευταίες θα υποβιβαστούν στα τοπικά πρωταθλήματα.
1η (17/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η (16/01)
Α.Σ. Πέρα- Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι
Α.Ο. Ερμιονίδας- Α.Ο. Μυκόνου
Α.Ο. Πεύκης- Αγία Παρασκευή
Ελευθερία Μοσχάτου- Α.Ε. Δικαίου
Νίκη Αμαρουσίου- Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων
Ρεπό έχει ο Ποσειδών Λουτρακίου
2η (24/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η (23/01)
Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι- Ποσειδών Λουτρακίου
Α.Ο. Μυκόνου- Α.Σ. Πέρα
Αγία Παρασκευή- Α.Ο. Ερμιονίδας
Α.Ε. Δικαίου- Α.Ο. Πεύκης
Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων- Ελευθερία Μοσχάτου
Ρεπό έχει η Νίκη Αμαρουσίου
3η (31/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η (30/01)
Ποσειδών Λουτρακίου- Α.Ο. Μυκόνου
Α.Σ. Πέρα- Αγία Παρασκευή
Α.Ο. Ερμιονίδας- Α.Ε. Δικαίου
Α.Ο. Πεύκης- Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων
Ελευθερία Μοσχάτου- Νίκη Αμαρουσίου
Ρεπό έχει ο Α.Ο.Κ. Χαλανδρίου
4η (07/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η (06/02)
Αγία Παρασκευή- Ποσειδών Λουτρακίου
Α.Ε. Δικαίου- Α.Σ. Πέρα
Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων- Α.Ο. Ερμιονίδας
Νίκη Αμαρουσίου- Α.Ο. Πεύκης
Α.Ο. Μυκόνου- Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι
Ρεπό έχει η Ελευθερία Μοσχάτου
5η (14/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η (13/02)
Ποσειδών Λουτρακίου- Α.Ε. Δικαίου
Α.Σ. Πέρα- Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων
Α.Ο. Ερμιονίδας- Νίκη Αμαρουσίου
Α.Ο. Πεύκης- Ελευθερία Μοσχάτου
Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι- Αγία Παρασκευή
Ρεπό έχει ο Α.Ο. Μυκόνου
6η (21/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η (20/02)
Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων- Ποσειδών Λουτρακίου
Νίκη Αμαρουσίου- Α.Σ. Πέρα
Ελευθερία Μοσχάτου- Α.Ο. Ερμιονίδας
Α.Ε. Δικαίου- Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι
Αγία Παρασκευή- Α.Ο. Μυκόνου
Ρεπό έχει ο Α.Ο. Πεύκης
7η (28/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η (06/03)
Ποσειδών Λουτρακίου- Νίκη Αμαρουσίου
Α.Σ. Πέρα- Ελευθερία Μοσχάτου
Α.Ο. Ερμιονίδας- Α.Ο. Πεύκης
Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι- Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων
Α.Ο. Μυκόνου- Α.Ε. Δικαίου
Ρεπό έχει η Αγία Παρασκευή
8η (05/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η (13/03)
Ελευθερία Μοσχάτου- Ποσειδών Λουτρακίου
Α.Ο. Πεύκης- Α.Σ. Πέρα
Νίκη Αμαρουσίου- Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι
Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων- Α.Ο. Μυκόνου
Α.Ε. Δικαίου- Αγία Παρασκευή
Ρεπό έχει ο Α.Ο. Ερμιονίδας
9η (12/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20η (20/03)
Ποσειδών Λουτρακίου- Α.Ο. Πεύκης
Α.Σ. Πέρα- Α.Ο. Ερμιονίδας
Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι- Ελευθερία Μοσχάτου
Α.Ο. Μυκόνου- Νίκη Αμαρουσίου
Αγία Παρασκευή- Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων
Ρεπό έχει η Α.Ε. Δικαίου
10η (19/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η (03/04)
Α.Ο. Ερμιονίδας- Ποσειδών Λουτρακίου
Α.Ο. Πεύκης- Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι
Ελευθερία Μοσχάτου- Α.Ο. Μυκόνου
Νίκη Αμαρουσίου- Αγία Παρασκευή
Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων- Α.Ε. Δικαίου
Ρεπό έχει ο Α.Σ. Πέρα
11η (09/01) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η (10/04)
Ποσειδών Λουτρακίου- Α.Σ. Πέρα
Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι- Α.Σ. Πέρα
Α.Ο. Μυκόνου- Α.Ο. Πεύκης
Αγία Παρασκευή- Ελευθερία Μοσχάτου
Α.Ε. Δικαίου- Νίκη Αμαρουσίου
Ρεπό έχει ο Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων