Με τον Ήφαιστο/ Αχιλλέα Αιγίου θα παίξει ο Γ.Σ. Διαγόρας στην πρεμιέρα του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής. Οι «κυανέρυθροι» θα φιλοξενήσουν στις 24 Οκτωβρίου τους Αχαιούς και θέλουν να κάνουν ξεκίνημα με το δεξί, ενώ στη συνέχεια θα ταξιδέψουν στην Πάτρα για να αντιμετωπίσουν τον Αίολο Αγυιάς. Το πρωτάθλημα θα ολοκληρωθεί στις 10 Απριλίου, ο πρώτος θα ανέβει στη Β’ Εθνική και οι δύο τελευταίες ομάδες θα υποβιβαστούν στα τοπικά πρωταθλήματα.
1η (24/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η (16/01)
Παναχαϊκή- Σ.Κ. Καλαμάτα
Γ.Σ. Διαγόρας- Ήφαιστος/Αχιλλέας Αιγίου
Δίων Κυπαρισσίας- Αίολος Αγυιάς
Γ.Σ. Εργοτέλης- Δρομείς Τρίπολης
Γλαύκος Πάτρας- Α.Σ. ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας
2η (31/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η (23/01)
Ήφαιστος/ Αχιλλέας Αιγίου- Παναχαϊκή
Αίολος Αγυιάς- Γ.Σ. Διαγόρας
Δρομείς Τρίπολης- Δίων Κυπαρισσίας
Α.Σ. ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας- Γ.Σ. Εργοτέλης
Σ.Κ. Καλαμάτα- Γλαύκος Πάτρας
3η (07/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η (06/02)
Παναχαϊκή- Αίολος Αγυιάς
Γ.Σ. Διαγόρας- Δρομείς Τρίπολης
Δίων Κυπαρισσίας- Α.Σ. ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας
Γ.Σ. Εργοτέλης- Γλαύκος Πάτρας
Σ.Κ. Καλαμάτα- Ήφαιστος/Αχιλλέας Αιγίου
4η (21/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η (13/02)
Δρομείς Τρίπολης- Παναχαϊκή
Α.Σ. ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας- Γ.Σ. Διαγόρας
Γλαύκος Πάτρας- Δίων Κυπαρισσίας
Γ.Σ. Εργοτέλης- Σ.Κ. Καλαμάτα
Αίολος Αγυιάς- Ήφαιστος/Αχιλλέας Αιγίου
5η (28/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η (20/02)
Παναχαϊκή- Α.Σ. ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας
Γ.Σ. Διαγόρας- Γλαύκος Πάτρας
Δίων Κυπαρισσίας- Γ.Σ. Εργοτέλης
Σ.Κ. Καλαμάτα- Αίολος Αγυιάς
Ήφαιστος/Αχιλλέας- Δρομείς Τρίπολης
6η (05/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η (13/03)
Γλαύκος Πάτρας- Παναχαϊκή
Γ.Σ. Εργοτέλης- Γ.Σ. Διαγόρας
Δίων Κυπαρισσίας- Σ.Κ. Καλαμάτα
Α.Σ. ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας- Ήφαιστος/ Αχιλλέας Αιγίου
Δρομείς Τρίπολης- Αίολος Αγυιάς
7η (12/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η (20/03)
Παναχαϊκή- Γ.Σ. Εργοτέλης
Γ.Σ. Διαγόρας- Δίων Κυπαρισσίας
Σ.Κ. Καλαμάτα- Δρομείς Τρίπολης
Ήφαιστος/Αχιλλέας Αιγίου- Γλαύκος Πάτρας
Αίολος Αγυιάς- Α.Σ. ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας
8η (19/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η (03/04)
Δίων Κυπαρισσίας- Παναχαϊκή
Γ.Σ. Διαγόρας- Σ.Κ. Καλαμάτα
Γ.Σ. Εργοτέλης- Ήφαιστος/Αχιλλέας Αιγίου
Γλαύκος Πάτρας- Αίολος Αγυιάς
Α.Σ. ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας- Δρομείς Τρίπολης
9η (09/01) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η (10/04)
Παναχαϊκή- Γ.Σ. Διαγόρας
Σ.Κ. Καλαμάτα- Α.Σ. ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας
Ήφαιστος/Αχιλλέας Αιγίου- Δίων Κυπαρισσίας
Αίολος Αγυιάς- Γ.Σ. Εργοτέλης
Δρομείς Τρίπολης- Γλαύκος Πάτρας