Στον 6ο όμιλο θα αγωνιστεί τελικά ο Α.Ο Πυλίου και θα αντιμετωπίσει αρκετές απ' τις ομάδες που είχε πέρσι στον όμιλο του. Στην πρεμιέρα θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Αίαντα Σαλαμίνας, ενώ συνέχεια θα φιλοξενήσει την ισχυρή Προοδευτική και αμέσως μετά τον επίσης δυνατό Εθνικό. Αν μη τι άλλο, το ξεκίνημα είναι ιδιαίτερα δύσκολο για την κωακή ομάδα, που δίνει παιχνίδια- ''φωτιά'' τις πρώτες αγωνιστικές.
1η αγωνιστική 12η
Αιολικός-Κερατσίνι
Πανελευσινιακός-Εθνικός Πειραιά
Αήττητος Σπάτων-Αστέρας Βάρης
Θύελλα Ραφήνας-Προοδευτική
Αίας Σαλαμίνας-ΑΟ Πυλίου Κω
Ρεπό:Καραβάς
2η αγωνιστική 13η
Καραβάς-Αιολικός
Κερατσίνι-Πανελευσινιακός
Εθνικός Πειραιά-Θύελλα Ραφήνας
Αστέρας Βάρης-Αίας Σαλαμίνας
ΑΟ Πυλίου Κω-Προοδευτική
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων
3η αγωνιστική 14η
Αιολικός-Πανελευσινιακός
Αήττητος Σπάτων-Καραβάς
Θύελλα Ραφήνας-Κερατσίνι
ΑΟ Πυλίου Κω-Εθνικός Πειραιά
Προοδευτική-Αστέρας Βάρης
Ρεπό: Αίας Σαλαμίνας
4η αγωνιστική 15η
Αήττητος Σπάτων-Αιολικός
Πανελευσινιακός-Θύελλα Ραφήνας
Καραβάς-Αίας Σαλαμίνας
Κερατσίνι-ΑΟ Πυλίου Κω
Αστέρας Βάρης-Εθνικός Πειραιά
Ρεπό: Προοδευτική
5η αγωνιστική 16η
Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας
Αίας Σαλαμίνας-Αήττητος Σπάτων
ΑΟ Πυλίου Κω-Πανελευσινιακός
Προοδευτική-Καραβάς
Αστέρας Βάρης-Κερατσίνι
Ρεπό: Εθνικός Πειραιά
6η αγωνιστική 17η
Αίας Σαλαμίνας-Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Πυλίου Κω
Αήττητος Σπάτων-Προοδευτική
Πανελευσινιακός-Αστέρας Βάρης
Καραβάς-Εθνικός Πειραιά
Ρεπό: Κερατσίνι
7η αγωνιστική 18η
Αιολικός-ΑΟ Πυλίου Κω
Προοδευτική-Αίας Σαλαμίνας
Αστέρας Βάρης-Θύελλα Ραφήνας
Εθνικός Πειραιά-Αήττητος Σπάτων
Κερατσίνι-Καραβάς
Ρεπό: Πανελευσινιακός
8η αγωνιστική 19η
Προοδευτική-Αιολικός
ΑΟ Πυλίου Κω-Αστέρας Βάρης
Αίας Σαλαμίνας-Εθνικός Πειραιά
Αήττητος Σπάτων-Κερατσίνι
Πανελευσινιακός-Καραβάς
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
9η αγωνιστική 20η
Αιολικός-Αστέρας Βάρης
Εθνικός Πειραιά-Προοδευτική
Κερατσίνι-Αίας Σαλαμίνας
Καραβάς-Θύελλα Ραφήνας
Πανελευσινιακός-Αήττητος Σπάτων
Ρεπό: ΑΟ Πυλίου Κω
10η αγωνιστική 21η
Εθνικός Πειραιά-Αιολικός
Προοδευτική-Κερατσίνι
ΑΟ Πυλίου Κω-Καραβάς
Αίας Σαλαμίνας-Πανελευσινιακός
Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων
Ρεπό: Αστέρας Βάρης
11η αγωνιστική 22η
Κερατσίνι-Εθνικός Πειραιά
Καραβάς-Αστέρας Βάρης
Πανελευσινιακός-Προοδευτική
Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Πυλίου Κω
Θύελλα Ραφήνας-Αίας Σαλαμίνας
Ρεπό: Αιολικός