www.12sports.gr

Τριγλία Ραφήνας

Ποδόσφαιρο
Από αύριο το τουρνουά του Φοίβου!
12:08 | Κυρ 21 Απρ, 2019
Εκτύπωση θέματος 716 αναγνώσεις

Από αύριο το τουρνουά του Φοίβου!

Αύριο ξεκινάει στο γήπεδο της Κρεμαστής  το 3ο τουρνουά Ακαδημιών «Φίλιππος- Αλέξης» που διοργανώνει ο τοπικός Φοίβος στην στην μνήμη των Φίλιππου Δελαπόρτα και Αλέξη Τζαφέρη. Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα της διοργάνωσης στη μνήμη των δύο ποδοσφαιριστών του συλλόγου.
Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ(22/04):
U-6

• 1:00μ.μ.: Φοίβος- Ευκλής
• 1:00μ.μ.: Διγενής- Ακαδημίες Βελή
• 1:00μ.μ.: Διγενής 2- Πάνθηρες
• 1:00μ.μ.: Α.Σ. Χάλκης- Διαγόρας
•1:30μ.μ.: Α.Σ. Χάλκης- Φοίβος
•1:30μ.μ.: Διγενής- Ευκλής
• 1:30μ.μ.: Διγενής 2- Ακαδημίες Βελή
• 1:30μ.μ.: Πάνθηρες- Διαγόρας
U8
• 2:00μ.μ.: Ακαδημίες Βελή- Διγενής
• 2:00μ.μ.: Φοίβος- Αστέρας Παστίδας
• 2:00μ.μ.: Α.Σ. Χάλκης- Ευκλής
• 2:00μ.μ.: Διαγόρας- ΑΕΡΑ
•2:40μ.μ.: ΑΕΡΑ- Φοίβος 1
•2:40μ.μ.: Αστέρας Παστίδας- Διαγόρας
• 2:40μ.μ.: Ευκλής- Ακαδημίες Βελή
• 2:40μ.μ.: Α.Σ. Χάλκης- Διγενής
• 3:20μ.μ.: Φοίβος 2- Διγενής 2
• 3:20μ.μ.: Ευκλής 2- ΑΕΡΑ 2
• 3:20μ.μ.: Ιαπετός- Ιππότες
•4:00μ.μ.: Ιππότες- Φοίβος 2
• 4:00μ.μ.: Ιαπετός- Διγενής
• 4:00μ.μ.: ΑΕΡΑ 2- Αστέρας Μασάρων
• 4:00μ.μ.: Κλεάνθης- Ευκλής
• 4:40μ.μ.: Απόλλωνας Καλυθιών- Α.Σ. Ρόδος
• 5:20μ.μ.: Α.Σ. Ρόδος- Φοίβος
• 5:20μ.μ.: Απόλλωνας Καλυιθιών- Φοίβος 2
U10
• 6:00μ.μ.: Ιαπετός- Φοίβος
U12
• 6:00μ.μ.: Ιαπετός- Άγιος Ισίδωρος
Μ. ΤΡΙΤΗ(23/04):
U10
• 1:00μ.μ.: Α.Σ. Χάλκης-ΓΑΣ Ιάλυσος
• 1:00μ.μ.: Αστέρας Παστίδας- Α.Σ. Ρόδος
• 1:00μ.μ.: Ακαδημίες Βελή- ΑΕΡΑ
• 1:00μ.μ.: Διγενής- Πάνθηρες
• 2:00μ.μ.: Α.Σ. Χάλκης- Διγενής
•2:00μ.μ.: Αστέρας Παστίδας- Ακαδημίες Βελή
• 2:00μ.μ.: ΑΕΡΑ- Πάνθηρες
• 2:00μ.μ.: Α.Σ. Ρόδος- ΓΑΣ Ιάλυσος
• 3:00μ.μ.: Αρένα- Ηρακλής Μαριτσών
• 3:00μ.μ.: Φοίβος- Ευκλής
•3:00μ.μ.: Α.Σ. Ρόδος 2- Ακαδημίες Βελή 2
• 3:00μ.μ.: Κλεάνθης- Πάνθηρες 2
• 4:00μ.μ.: Ηρακλής Μαριτσών- Φοίβος
• 4:00μ.μ.: Αρένα- Ευκλής
• 4:00μ.μ.: Α.Σ. Ρόδος 2-Κλεάνθης
• 4:00μ.μ.: Ακαδημίες Βελή 2- Πάνθηρες 2
• 5:00μ.μ.: Διγενής 2- Απόλλωνας Καλυθιών
• 5:00μ.μ.: Αστέρας Μασάρων- Φοίβος
•5:00μ.μ.: Φοίβος- Ιππότες
• 5:00μ.μ.: ΑΕΡΑ 2- Ιαπετός
•6:00μ.μ.: Διγενής 2- Αστέρας Μασάρων
• 6:00μ.μ.: Απόλλωνας Καλυθιών- Ιαπετός
• 6:00μ.μ.: ΑΕΡΑ 2- Ιππότες
U12
• 7:00μ.μ.: Ιαπετός – Φοίβος
M. ΤΕΤΑΡΤΗ(24/04):
Γήπεδο 1
• 1:00μ.μ.: Αστέρας Παστίδας- Νίκη Ρόδου
• 2:00μ.μ.: Ακαδημίες Βελή- Αρένα
•3:00μ.μ.: Φοίβος- Αρένα
• 4:00μ.μ.: Ευκλής- Α.Σ. Ρόδος
• 5:00μ.μ.: Διγενής- Α.Σ. Χάλκης
Γήπεδο 2
• 1:00μ.μ.: Κλεάνθης- Ακαδημίες Βελή 2
• 2:00μ.μ.: Αστέρας Παστίδας 2- ΓΑΣ Ιάλυσος
• 3:00μ.μ.: Φοίβος 2- Αστέρας Μασάρων
• 4:00μ.μ.: Νηρέας- Διγενής 2
• 5:00μ.μ.: Φοίβος- Ιππότες

🔀ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ:
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near '-20,20' at line 1