Πρεμιέρα με τη Μικρασιατική!
Την Μικρασιατική θα υποδεχθεί εντός έδρας ο Α.Ο. Πυλίου στην πρεμιέρα του 8ου ομίλου της Γ' Εθνικής. Οι Κώοι θα ξεκινήσουν με εντός έδρας ματς τις υποχρεώσεις τους και στις 11 Οκτωβρίου θα φιλοξενήσουν τους Χιώτες, θέλοντας να αρχίσουν με το δεξί στο πρώτο επίσημο παιχνίδι της ιστορίας τους στις εθνικές κατηγορίες.
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η
Αίας Σαλαμίνας - Ακράτητος
Α.Ο. Πυλίου - Α.Π.Ε. Μικρασιατική
Πανελευσινιακός - Αιολικός
Αετός Λουτρών -Κερατσίνι
Θύελλα Ραφήνας - Α.Ο. Καραβάς
Πυθαγόρας - Αστέρας Βάρης
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η
ΑΟ Πυλίου - Αίας Σαλαμίνας
Ακράτητος - Πανελευσινιακός
Μικρασιατική Χίου - Αετός Λουτρών
Αιολικός - Θύελλα Ραφήνας
ΑΠΟ Κερατσίνι - Πυθαγόρας Σάμου
Αστέρας Βάρης - Καραβάς
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η
Αίας Σαλαμίνας - Πανελευσινιακός
Αετός Λουτρών - ΑΟ Πυλίου
Θύελλα Ραφήνας - Ακράτητος
Πυθαγόρας Σάμου - Μικρασιατική Χίου
Αστέρας Βάρης - Αιολικός
Καραβάς - ΑΠΟ Κερατσίνι
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η
Αετός Λουτρών - Αίας Σαλαμίνας
Πανελευσινιακός - Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Πυλίου - Πυθαγόρας Σάμου
Ακράτητος - Αστέρας Βάρης
Μικρασιατική Χίου - Καραβάς
ΑΠΟ Κερατσίνι - Αιολικός
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η
Αίας Σαλαμίνας - Θύελλα Ραφήνας
Πυθαγόρας Σάμου - Αετός Λουτρών
Αστέρας Βάρης - Πανελευσινιακός
Καραβάς - ΑΟ Πυλίου
ΑΠΟ Κερατσίνι - Ακράτητος
Αιολικός - Μικρασιατική Χίου
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η
Πυθαγόρας Σάμου - Αίας Σαλαμίνας
Θύελλα Ραφήνας - Αστέρας Βάρης
Αετός Λουτρών - Καραβάς
Πανελευσινιακός - ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΟ Πυλίου - Αιολικός
Ακράτητος - Μικρασιατική Χίου
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η
Αίας Σαλαμίνας - Αστέρας Βάρης
Καραβάς - Πυθαγόρας Σάμου
ΑΠΟ Κερατσίνι - Θύελλα Ραφήνας
Αιολικός - Αετός Λουτρών
Μικρασιατική Χίου - Πανελευσινιακός
Ακράτητος - ΑΟ Πυλίου
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η
Καραβάς - Αίας Σαλαμίνας
Αστέρας Βάρης - ΑΠΟ Κερατσίνι
Πυθαγόρας Σάμου - Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας - Μικρασιατική Χίου
Αετός Λουτρών - Ακράτητος
Πανελευσινιακός - ΑΟ Πυλίου
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20η
Αίας Σαλαμίνας - ΑΠΟ Κερατσίνι
Αιολικός - Καραβάς
Μικρασιατική Χίου - Αστέρας Βάρης
Ακράτητος - Πυθαγόρας Σάμου
ΑΟ Πυλίου - Θύελλα Ραφήνας
Πανελευσινιακός - Αετός Λουτρών
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η
Αιολικός - Αίας Σαλαμίνας
ΑΠΟ Κερατσίνι - Μικρασιατική Χίου
Καραβάς - Ακράτητος
Αστέρας Βάρης - ΑΟ Πυλίου
Πυθαγόρας Σάμου - Πανελευσινιακός
Θύελλα Ραφήνας - Αετός Λουτρών
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η
Μικρασιατική Χίου - Αίας Σαλαμίνας
Ακράτητος - Αιολικός
ΑΟ Πυλίου - ΑΠΟ Κερατσίνι
Πανελευσινιακός - Καραβάς
Αετός Λουτρών - Αστέρας Βάρης
Θύελλα Ραφήνας - Πυθαγόρας Σάμου