Football League |
---|
12η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Βέροια - Νίκη Βόλου Ξεκινά στις 15:00 |
12η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Ιωνικός - Ένωση Ασπροπύργου Ξεκινά στις 15:00 |
12η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Τρίκαλα - Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Ξεκινά στις 13:45 |
12η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Γ.Σ. Διαγόρας - Α.Ο. Καβάλας Ξεκινά στις 14:00 |
12η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Θεσπρωτός - Καλαμάτα Αποτέλεσμα: 3 - 1 |
12η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Ολυμπιακός Βόλου - Π.Ο. Τρίγλιας Αποτέλεσμα: 3 - 1 |
A' Κατηγορία Δωδεκανήσου |
---|
14η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Ηρακλής Μαριτσών - Φοίβος Κρεμαστής Ξεκινά στις 17:30 |
14η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Α.Ε.Ρ.Α. - Α.Ο. Πυλίου Αποτέλεσμα: 2 - 2 |
Γ' Εθνική (6ος Όμιλος) |
---|
13η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Κιθαιρών Καπαρελλίου - Μαρκό Αποτέλεσμα: 1 - 2 |
13η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Α.Ο. Νέας Αρτάκης - A.E.K. Τρίπολης Ξεκινά στις 15:00 |
13η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Παναρκαδικός - Θύελλα Ραφήνας Ξεκινά στις 15:00 |
13η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Αιολικός - Α.Ο. Υπάτου Αποτέλεσμα: 2 - 3 |
13η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Αήττητος Σπάτων - Αχαρναϊκός Ξεκινά στις 15:00 |
Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος |
---|
9η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Α.Ε. Αδελφοσύνη - Ακουσίλαος Φανών Αποτέλεσμα: 1 - 2 |
9η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Ηρακλής Λάρδου - Δόξα Ψίνθου Αποτέλεσμα: 2 - 1 |
9η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Ομόνοια Γενναδίου - Δαμάγητος Θεολόγου Αποτέλεσμα: 2 - 1 |
9η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Ταξιάρχης Καλάθου - Απόλλων Απολλώνων Αποτέλεσμα: 2 - 5 |
Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος |
---|
9η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Αναγέννηση Έμπωνα - Ατρόμητος Διμυλιάς Ξεκινά στις 14:45 |
9η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας - Αθλέτικο Αφάντου Αποτέλεσμα: 4 - 2 |
Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Όμιλος Νήσων |
---|
5η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Καλυμνιακός - Π.Α.Ο.Κ. Κω Αποτέλεσμα: 5 - 1 |
Γ' Κατηγορία Δωδεκανήσου |
---|
8η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Ευαγόρας - Πάνθηρες Ρόδου Αποτέλεσμα: 3 - 1 |
8η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Ο.Φ. Ιστρίου - Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς Ξεκινά στις 12:00 |
8η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Π.Α.Σ. Ασκληπειού - Νίκη Ρόδου Ξεκινά στις 14:45 |
8η Αγωνιστική - Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 Α.Ο. Φαληρακίου - Α.Σ. Χάλκης Ξεκινά στις 17:30 |
Οι ΤΕΛΙΚΕΣ ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων Ποδοσφαίρου, για κάθε τρέχουσα εβδομάδα, αναρτώνται κάθε Τετάρτη απόγευμα πριν την Αγωνιστική. Τότε ανακοινώνονται από την Ε.Π.Σ.Δ.