Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλεϊ & όλα τα αθλήματα της Δωδεκανήσου - www.12sports.gr

Football League

9η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος - Α.Ο. Καβάλας
Οικονομίδειο Γήπεδο Ιαλυσού
9η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Καλαμάτα - Ένωση Ασπροπύργου
Στάδιο Καλαμάτας
9η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Π.Ο. Τρίγλιας - Νίκη Βόλου
Δημοτικό Στάδιο Τρίγλιας
9η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Βέροια
Στάδιο "Πέτρος Βουζουνεράκης"
9η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Ολυμπιακός Βόλου - Ιωνικός
Στάδιο Βόλου
9η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Θεσπρωτός - Τρίκαλα
Γήπεδο Ηγουμενίτσας
9η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Αιγάλεω - Γ.Σ. Διαγόρας
Γήπεδο "Σταύρος Μαυροθαλασσίτης"

Γ' Εθνική (6ος Όμιλος)

10η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Α.Ο. Νέας Αρτάκης - Παναρκαδικός
Γήπεδο Νέας Αρτάκης
10η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Κιθαιρών Καπαρελλίου - Αιολικός
Δημοτικό Στάδιο Θήβας
10η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Αχαρναϊκός - Ρόδος
Δ.Γυμν. Αχαρνών
10η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Μαρκό - Κόρινθος
Γήπεδο Μαρκόπουλου
10η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
A.E.K. Τρίπολης - Α.Ο. Υπάτου
Γήπεδο Τρίπολης
10η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Θύελλα Ραφήνας - Παλληνιακός
Γήπεδο Ραφήνας

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος

6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Ηρακλής Λάρδου - Ταξιάρχης Καλάθου
Δημοτικό στάδιο Λάρδου
6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Ακουσίλαος Φανών - Δήμητρα Δαματριάς
Γήπεδο Φανών
6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Α.Ε. Αδελφοσύνη - Α.Ε. Κύπρος
Γήπεδο Αγίων Αποστόλων
6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Δόξα Ψίνθου - Πολυβώτης Νισύρου
Γήπεδο Ψίνθου
6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Αστέρας Μασάρων - Απόλλων Απολλώνων
Γήπεδο Μασάρων
6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Δαμάγητος Θεολόγου - Ευκλής Σορωνής
Γήπεδο Κοσκινού

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος

6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Αναγέννηση Έμπωνα - Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
Γήπεδο Έμπωνας
6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Α.Σ. Τήλος - Πολύστρατος Λαέρμων
Γήπεδο Μεγάλου Χωριού Τήλου
6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Εθνικός Αρχίπολης - Νηρέας
Γήπεδο Αρχίπολης
6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Ροδιακός - Α.Ο. Σύμης
Ε.Α.Κ. Ρόδου
6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Aγιος Ισίδωρος - Αθλέτικο Αφάντου
Γήπεδο Αγίου Ισιδώρου
6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Ατρόμητος Διμυλιάς - Ορφέας
Γήπεδο Διμυλιάς

Γ' Κατηγορία Δωδεκανήσου

5η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Νίκη Ρόδου - Πάνθηρες Ρόδου
Γήπεδο Κρεμαστής
5η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Α.Ο. Φαληρακίου - Θύελλα Πυλώνας
Δημοτικό στάδιο Καλυθιών
5η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Π.Α.Σ. Ασκληπειού - Ελάφια Ρόδου
Γήπεδο Ασκληπειού
5η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Ο.Φ. Ιστρίου - Ευαγόρας
Ε.Α.Κ. Ρόδου
5η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Α.Σ. Χάλκης - Ιππότες
Γήπεδο Χάλκης

Οι ΤΕΛΙΚΕΣ ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων Ποδοσφαίρου, για κάθε τρέχουσα εβδομάδα, αναρτώνται κάθε Τετάρτη απόγευμα πριν την Αγωνιστική. Τότε ανακοινώνονται από την Ε.Π.Σ.Δ.