Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλεϊ & όλα τα αθλήματα της Δωδεκανήσου - www.12sports.gr

Football League

9η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος - Α.Ο. Καβάλας
Ξεκινά στις 14:00
9η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Καλαμάτα - Ένωση Ασπροπύργου Αποτέλεσμα: 2 - 2
9η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Π.Ο. Τρίγλιας - Νίκη Βόλου
Ξεκινά στις 15:00
9η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Βέροια
Ξεκινά στις 15:00
9η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Ολυμπιακός Βόλου - Ιωνικός Αποτέλεσμα: 1 - 1
9η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Αιγάλεω - Γ.Σ. Διαγόρας
Ξεκινά στις 15:00

Γ' Εθνική (6ος Όμιλος)

10η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Α.Ο. Νέας Αρτάκης - Παναρκαδικός Αποτέλεσμα: 2 - 1
10η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Κιθαιρών Καπαρελλίου - Αιολικός
Ξεκινά στις 15:00
10η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Μαρκό - Κόρινθος
Ξεκινά στις 15:00
10η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
A.E.K. Τρίπολης - Α.Ο. Υπάτου Αποτέλεσμα: 2 - 2
10η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Θύελλα Ραφήνας - Παλληνιακός Αποτέλεσμα: 1 - 1

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος

6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Ηρακλής Λάρδου - Ταξιάρχης Καλάθου Αποτέλεσμα: 3 - 1
6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Ακουσίλαος Φανών - Δήμητρα Δαματριάς
Ξεκινά στις 14:45
6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Α.Ε. Αδελφοσύνη - Α.Ε. Κύπρος Αποτέλεσμα: 1 - 2
6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Αστέρας Μασάρων - Απόλλων Απολλώνων Αποτέλεσμα: 1 - 1
6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Δαμάγητος Θεολόγου - Ευκλής Σορωνής
Ξεκινά στις 14:45

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος

6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Αναγέννηση Έμπωνα - Αγιος Γεώργιος Μαλώνας Αποτέλεσμα: 1 - 1
6η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Aγιος Ισίδωρος - Αθλέτικο Αφάντου Αποτέλεσμα: 1 - 1

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Όμιλος Νήσων

3η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Νικαγόρας Κεφάλου - Καλυμνιακός Αποτέλεσμα: 2 - 2
3η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Α.Ο. Βαθύ - Αναγέννηση Ασφενδιού
Ξεκινά στις 12:00

Γ' Κατηγορία Δωδεκανήσου

5η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Α.Ο. Φαληρακίου - Θύελλα Πυλώνας Αποτέλεσμα: 1 - 2
5η Αγωνιστική - Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Ο.Φ. Ιστρίου - Ευαγόρας Αποτέλεσμα: 2 - 1

Οι ΤΕΛΙΚΕΣ ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων Ποδοσφαίρου, για κάθε τρέχουσα εβδομάδα, αναρτώνται κάθε Τετάρτη απόγευμα πριν την Αγωνιστική. Τότε ανακοινώνονται από την Ε.Π.Σ.Δ.