Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλεϊ & όλα τα αθλήματα της Δωδεκανήσου - www.12sports.gr

Football League

8η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Α.Ο. Καβάλας - Καλαμάτα
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Καβάλας
8η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος - Π.Ο. Τρίγλιας
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Οικονομίδειο Γήπεδο Ιαλυσού
8η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Ένωση Ασπροπύργου - Ο.Φ. Ιεράπετρας
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Ασπροπύργου
8η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Βέροια - Θεσπρωτός
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Στάδιο Βέροιας
8η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Ιωνικός - Γ.Σ. Διαγόρας
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Νεάπολης
8η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Τρίκαλα - Αιγάλεω
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Στάδιο Τρικάλων

Γ' Εθνική (6ος Όμιλος)

9η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Παναρκαδικός - Αιολικός
Ξεκινά στις 13:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 14:45
Γήπεδο Παναρκαδικού

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου

10η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Διαγόρας Βατίου - Κλεόβουλος Λίνδου
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Βατίου
10η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Α.Ο. Πυλίου - Α.Ε. Κως
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Πυλίου Κώ

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος

5η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Ταξιάρχης Καλάθου - Ομόνοια Γενναδίου
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Μασάρων
5η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Α.Ε. Κύπρος - Ηρακλής Λάρδου
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Αγίων Αποστόλων
5η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Απόλλων Απολλώνων - Α.Ε. Αδελφοσύνη
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Απολλώνων
5η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Ευκλής Σορωνής - Αστέρας Μασάρων
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Αγίου Σουλά

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος

5η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Πολύστρατος Λαέρμων - Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
Ξεκινά στις 16:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 17:45
Ε.Α.Κ. Ρόδου
5η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Νηρέας - Αναγέννηση Έμπωνα
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Κρεμαστής
5η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Αθλέτικο Αφάντου - Εθνικός Αρχίπολης
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Αφάντου
5η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Ατρόμητος Διμυλιάς - Ροδιακός
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Σαλάκου

Γ' Κατηγορία Δωδεκανήσου

4η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Νίκη Ρόδου - Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς
Ξεκινά στις 12:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 13:45
Γήπεδο Κρεμαστής
4η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Πάνθηρες Ρόδου - Π.Α.Σ. Ασκληπειού
Ξεκινά στις 13:30 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 15:15
Ε.Α.Κ. Ρόδου
4η Αγωνιστική - Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
Θύελλα Πυλώνας - Ο.Φ. Ιστρίου
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Πυλώνας

Οι ΤΕΛΙΚΕΣ ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων Ποδοσφαίρου, για κάθε τρέχουσα εβδομάδα, αναρτώνται κάθε Τετάρτη απόγευμα πριν την Αγωνιστική. Τότε ανακοινώνονται από την Ε.Π.Σ.Δ.