Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλεϊ & όλα τα αθλήματα της Δωδεκανήσου - www.12sports.gr

Football League

8η Αγωνιστική - Σαββάτο 16 Νοεμβρίου 2019
Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Στάδιο Βόλου

Γ' Εθνική (6ος Όμιλος)

9η Αγωνιστική - Σαββάτο 16 Νοεμβρίου 2019
Ρόδος - Α.Ο. Νέας Αρτάκης
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Δημοτικό στάδιο Ρόδου
9η Αγωνιστική - Σαββάτο 16 Νοεμβρίου 2019
Κόρινθος - Αχαρναϊκός
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Κορίνθου
9η Αγωνιστική - Σαββάτο 16 Νοεμβρίου 2019
Α.Ο. Υπάτου - Αήττητος Σπάτων
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Δημοτικό Στάδιο Θήβας
9η Αγωνιστική - Σαββάτο 16 Νοεμβρίου 2019
Θύελλα Ραφήνας - Μαρκό
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Νέας Μάκρης
9η Αγωνιστική - Σαββάτο 16 Νοεμβρίου 2019
Παλληνιακός - A.E.K. Τρίπολης
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Παλλήνης

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου

10η Αγωνιστική - Σαββάτο 16 Νοεμβρίου 2019
Αστέρας Παστίδας - Απόλλων Καλυθιών
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Παστίδας
10η Αγωνιστική - Σαββάτο 16 Νοεμβρίου 2019
Ηρακλής Μαριτσών - Α.Ε. Κατταβιάς
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Μαριτσών
10η Αγωνιστική - Σαββάτο 16 Νοεμβρίου 2019
Α.Ε.Ρ.Α. - Άρης Αρχαγγέλου
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Αφάντου
10η Αγωνιστική - Σαββάτο 16 Νοεμβρίου 2019
Α.Ε. Λέρου - Δόξα Καρδάμαινας
Ξεκινά στις 11:30 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 13:15
Γήπεδο Λακκί Λέρου
10η Αγωνιστική - Σαββάτο 16 Νοεμβρίου 2019
Φοίβος Κρεμαστής - Κλεάνθης Παραδεισίου
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Κρεμαστής
10η Αγωνιστική - Σαββάτο 16 Νοεμβρίου 2019
Διγενής Κοσκινού - Ποσειδών Καρπάθου
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Κοσκινού

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος

5η Αγωνιστική - Σαββάτο 16 Νοεμβρίου 2019
Δαμάγητος Θεολόγου - Δόξα Ψίνθου
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Κοσκινού

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος

5η Αγωνιστική - Σαββάτο 16 Νοεμβρίου 2019
Ορφέας - Aγιος Ισίδωρος
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Αγίων Αποστόλων

Γ' Κατηγορία Δωδεκανήσου

4η Αγωνιστική - Σαββάτο 16 Νοεμβρίου 2019
Ευαγόρας - Α.Σ. Χάλκης
Ξεκινά στις 16:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 17:45
Ε.Α.Κ. Ρόδου

Οι ΤΕΛΙΚΕΣ ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων Ποδοσφαίρου, για κάθε τρέχουσα εβδομάδα, αναρτώνται κάθε Τετάρτη απόγευμα πριν την Αγωνιστική. Τότε ανακοινώνονται από την Ε.Π.Σ.Δ.