Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλεϊ & όλα τα αθλήματα της Δωδεκανήσου - www.12sports.gr

Football League

7η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Π.Ο. Τρίγλιας - Καλαμάτα Αποτέλεσμα: 1 - 0
Δημοτικό Στάδιο Τρίγλιας
7η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Α.Ο. Καβάλας Αποτέλεσμα: 3 - 2
Στάδιο "Πέτρος Βουζουνεράκης"
7η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Ολυμπιακός Βόλου - Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Αποτέλεσμα: 2 - 0
Στάδιο Βόλου
7η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Θεσπρωτός - Ένωση Ασπροπύργου Αποτέλεσμα: 1 - 0
Γήπεδο Ηγουμενίτσας
7η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Γ.Σ. Διαγόρας - Νίκη Βόλου Αποτέλεσμα: 1 - 1
Δημοτικό στάδιο Ρόδου
7η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Αιγάλεω - Ιωνικός Αποτέλεσμα: 1 - 2
Γήπεδο "Σταύρος Μαυροθαλασσίτης"

Γ' Εθνική (6ος Όμιλος)

8η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Α.Ο. Νέας Αρτάκης - Κόρινθος Αποτέλεσμα: 2 - 1
Γήπεδο Νέας Αρτάκης
8η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Κιθαιρών Καπαρελλίου - Α.Ο. Υπάτου Αποτέλεσμα: 1 - 1
Γήπεδο Λεύκτρων
8η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Αχαρναϊκός - Θύελλα Ραφήνας Αποτέλεσμα: 0 - 2
Δ.Γυμν. Αχαρνών
8η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Μαρκό - Παλληνιακός Αποτέλεσμα: 2 - 1
Γήπεδο Μαρκόπουλου

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου

9η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Αστέρας Παστίδας - Α.Ε.Ρ.Α. Αποτέλεσμα: 4 - 1
Γήπεδο Παστίδας

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος

4η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Ομόνοια Γενναδίου - Α.Ε. Κύπρος Αποτέλεσμα: 1 - 1
Γήπεδο Γενναδίου
4η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Ακουσίλαος Φανών - Δαμάγητος Θεολόγου Αποτέλεσμα: 4 - 0
Γήπεδο Φανών
4η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Δόξα Ψίνθου - Ευκλής Σορωνής Αποτέλεσμα: 1 - 3
Γήπεδο Ψίνθου

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος

4η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Νηρέας - Πολύστρατος Λαέρμων Αποτέλεσμα: 2 - 2
Γήπεδο Κρεμαστής
4η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Αναγέννηση Έμπωνα - Αθλέτικο Αφάντου Αποτέλεσμα: 5 - 1
Γήπεδο Έμπωνας
4η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Α.Σ. Τήλος - Ατρόμητος Διμυλιάς Αποτέλεσμα: 0 - 0
Γήπεδο Μεγάλου Χωριού Τήλου
4η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Εθνικός Αρχίπολης - Aγιος Ισίδωρος Αποτέλεσμα: 4 - 0
Γήπεδο Αρχίπολης

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Όμιλος Νήσων

2η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Καλυμνιακός - Α.Ο. Βαθύ Αποτέλεσμα: 2 - 3
Δημοτικό στάδιο Καλύμνου
2η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Π.Α.Ο.Κ. Κω - Αναγέννηση Ασφενδιού Αποτέλεσμα: 1 - 3
Γήπεδο Ανταγόρας

Γ' Κατηγορία Δωδεκανήσου

3η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Α.Ο. Φαληρακίου - Νίκη Ρόδου Αποτέλεσμα: 1 - 1
Δημοτικό στάδιο Καλυθιών
3η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Π.Α.Σ. Ασκληπειού - Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς Αποτέλεσμα: 1 - 0
Γήπεδο Ασκληπειού
3η Αγωνιστική - Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Ιππότες - Πάνθηρες Ρόδου Αποτέλεσμα: 3 - 0
Ε.Α.Κ. Ρόδου

Οι ΤΕΛΙΚΕΣ ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων Ποδοσφαίρου, για κάθε τρέχουσα εβδομάδα, αναρτώνται κάθε Τετάρτη απόγευμα πριν την Αγωνιστική. Τότε ανακοινώνονται από την Ε.Π.Σ.Δ.