Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλεϊ & όλα τα αθλήματα της Δωδεκανήσου - www.12sports.gr

Football League

6η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Π.Ο. Τρίγλιας - Ο.Φ. Ιεράπετρας Αποτέλεσμα: 0 - 2
Δημοτικό Στάδιο Τρίγλιας
6η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Καλαμάτα - Ολυμπιακός Βόλου Αποτέλεσμα: 1 - 2
Στάδιο Καλαμάτας
6η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Α.Ο. Καβάλας - Θεσπρωτός Αποτέλεσμα: 4 - 1
Γήπεδο Καβάλας
6η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος - Γ.Σ. Διαγόρας Αποτέλεσμα: 1 - 1
Οικονομίδειο Γήπεδο Ιαλυσού
6η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Ένωση Ασπροπύργου - Τρίκαλα Αποτέλεσμα: 1 - 1
Γήπεδο Ασπροπύργου
6η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Βέροια - Αιγάλεω Αποτέλεσμα: 3 - 1
Στάδιο Βέροιας

Γ' Εθνική (6ος Όμιλος)

7η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Α.Ο. Υπάτου - Παναρκαδικός Αποτέλεσμα: 0 - 0
Δημοτικό Στάδιο Θήβας
7η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
A.E.K. Τρίπολης - Κιθαιρών Καπαρελλίου Αποτέλεσμα: 0 - 2
Γήπεδο Τρίπολης
7η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Μαρκό - Αχαρναϊκός Αποτέλεσμα: 2 - 1
Γήπεδο Μαρκόπουλου
7η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Παλληνιακός - Αήττητος Σπάτων Αποτέλεσμα: 1 - 1
Γήπεδο Παλλήνης

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου

8η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Διγενής Κοσκινού - Δόξα Καρδάμαινας Αποτέλεσμα: 0 - 2
Γήπεδο Κοσκινού
8η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Κλεάνθης Παραδεισίου - Α.Ε. Κως Αποτέλεσμα: 3 - 0
Γήπεδο Παραδεισίου

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος

3η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Α.Ε. Κύπρος - Δήμητρα Δαματριάς Αποτέλεσμα: 2 - 0
Γήπεδο Αγίων Αποστόλων
3η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Δόξα Ψίνθου - Ακουσίλαος Φανών Αποτέλεσμα: 1 - 0
Γήπεδο Ψίνθου

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος

3η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Αθλέτικο Αφάντου - Πολύστρατος Λαέρμων Αποτέλεσμα: 2 - 1
Γήπεδο Αφάντου
3η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Ατρόμητος Διμυλιάς - Αγιος Γεώργιος Μαλώνας Αποτέλεσμα: 2 - 0
Γήπεδο Σαλάκου
3η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Aγιος Ισίδωρος - Αναγέννηση Έμπωνα Αποτέλεσμα: 3 - 1
Γήπεδο Αγίου Ισιδώρου

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Όμιλος Νήσων

1η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Νικαγόρας Κεφάλου - Π.Α.Ο.Κ. Κω Αποτέλεσμα: 2 - 1
Γήπεδο Κεφάλου Κώ

Γ' Κατηγορία Δωδεκανήσου

2η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Π.Α.Σ. Ασκληπειού - Α.Ο. Φαληρακίου Αποτέλεσμα: 1 - 0
Γήπεδο Ασκληπειού
2η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Νίκη Ρόδου - Ο.Φ. Ιστρίου Αποτέλεσμα: 2 - 4
Γήπεδο Κρεμαστής
2η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς - Ιππότες Αποτέλεσμα: 0 - 2
Ε.Α.Κ. Ρόδου
2η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Θύελλα Πυλώνας - Α.Σ. Χάλκης Αποτέλεσμα: 1 - 2
Γήπεδο Πυλώνας

Οι ΤΕΛΙΚΕΣ ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων Ποδοσφαίρου, για κάθε τρέχουσα εβδομάδα, αναρτώνται κάθε Τετάρτη απόγευμα πριν την Αγωνιστική. Τότε ανακοινώνονται από την Ε.Π.Σ.Δ.