Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλεϊ & όλα τα αθλήματα της Δωδεκανήσου - www.12sports.gr

Football League

6η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Π.Ο. Τρίγλιας - Ο.Φ. Ιεράπετρας
Ξεκινά στις 15:00
6η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Καλαμάτα - Ολυμπιακός Βόλου Αποτέλεσμα: 1 - 2
6η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Α.Ο. Καβάλας - Θεσπρωτός Αποτέλεσμα: 4 - 1
6η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος - Γ.Σ. Διαγόρας Αποτέλεσμα: 1 - 1
6η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Ένωση Ασπροπύργου - Τρίκαλα Αποτέλεσμα: 1 - 1
6η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Βέροια - Αιγάλεω Αποτέλεσμα: 3 - 1

Γ' Εθνική (6ος Όμιλος)

7η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Α.Ο. Υπάτου - Παναρκαδικός
Ξεκινά στις 15:00
7η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
A.E.K. Τρίπολης - Κιθαιρών Καπαρελλίου
Ξεκινά στις 15:00
7η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Μαρκό - Αχαρναϊκός Αποτέλεσμα: 2 - 1
7η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Παλληνιακός - Αήττητος Σπάτων Αποτέλεσμα: 1 - 1

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου

8η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Διγενής Κοσκινού - Δόξα Καρδάμαινας
Ξεκινά στις 13:30
8η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Κλεάνθης Παραδεισίου - Α.Ε. Κως
Ξεκινά στις 13:00

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος

3η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Α.Ε. Κύπρος - Δήμητρα Δαματριάς
Ξεκινά στις 15:00
3η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Δόξα Ψίνθου - Ακουσίλαος Φανών
Ξεκινά στις 15:00

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος

3η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Αθλέτικο Αφάντου - Πολύστρατος Λαέρμων Αποτέλεσμα: 2 - 1
3η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Ατρόμητος Διμυλιάς - Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
Ξεκινά στις 15:00
3η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Aγιος Ισίδωρος - Αναγέννηση Έμπωνα Αποτέλεσμα: 3 - 1

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Όμιλος Νήσων

1η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Νικαγόρας Κεφάλου - Π.Α.Ο.Κ. Κω Αποτέλεσμα: 2 - 1

Γ' Κατηγορία Δωδεκανήσου

2η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Π.Α.Σ. Ασκληπειού - Α.Ο. Φαληρακίου
Ξεκινά στις 15:00
2η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Νίκη Ρόδου - Ο.Φ. Ιστρίου Αποτέλεσμα: 2 - 4
2η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς - Ιππότες
Ξεκινά στις 18:00
2η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Θύελλα Πυλώνας - Α.Σ. Χάλκης Αποτέλεσμα: 1 - 2

Οι ΤΕΛΙΚΕΣ ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων Ποδοσφαίρου, για κάθε τρέχουσα εβδομάδα, αναρτώνται κάθε Τετάρτη απόγευμα πριν την Αγωνιστική. Τότε ανακοινώνονται από την Ε.Π.Σ.Δ.