Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλεϊ & όλα τα αθλήματα της Δωδεκανήσου - www.12sports.gr

Football League

5η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Ολυμπιακός Βόλου - Ο.Φ. Ιεράπετρας
Ξεκινά στις 14:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 15:45
Στάδιο Βόλου
5η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Θεσπρωτός - Π.Ο. Τρίγλιας
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Ηγουμενίτσας
5η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Γ.Σ. Διαγόρας - Καλαμάτα
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Δημοτικό στάδιο Ρόδου
5η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Ιωνικός - Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Νεάπολης
5η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Αιγάλεω - Νίκη Βόλου
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο "Σταύρος Μαυροθαλασσίτης"

Γ' Εθνική (6ος Όμιλος)

6η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Παναρκαδικός - A.E.K. Τρίπολης
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Παναρκαδικού
6η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Α.Ο. Νέας Αρτάκης - Μαρκό
Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας
6η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Κιθαιρών Καπαρελλίου - Αήττητος Σπάτων
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Δημοτικό Στάδιο Θήβας
6η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Αχαρναϊκός - Παλληνιακός
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Δ.Γυμν. Αχαρνών

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου

7η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Απόλλων Καλυθιών - Α.Ε. Λέρου
Ξεκινά στις 13:30 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 15:15
Δημοτικό στάδιο Καλυθιών
7η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Ηρακλής Μαριτσών - Α.Ο. Πυλίου
Ξεκινά στις 13:30 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 15:15
Γήπεδο Μαριτσών
7η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Άρης Αρχαγγέλου - Ποσειδών Καρπάθου
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Δημοτικό στάδιο Αρχαγγέλου

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος

2η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Δήμητρα Δαματριάς - Απόλλων Απολλώνων
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Παστίδας
2η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Ηρακλής Λάρδου - Α.Ε. Αδελφοσύνη
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Δημοτικό στάδιο Λάρδου
2η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Ακουσίλαος Φανών - Ευκλής Σορωνής
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Φανών

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος

2η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Νηρέας - Ατρόμητος Διμυλιάς
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Κρεμαστής
2η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Αναγέννηση Έμπωνα - Εθνικός Αρχίπολης
Ξεκινά στις 15:00 - Λήξη (χωρίς καθηστερήσεις) στις 16:45
Γήπεδο Έμπωνας

Γ' Κατηγορία Δωδεκανήσου

1η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Α.Σ. Χάλκης - Πάνθηρες Ρόδου
Γήπεδο Χάλκης
1η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Ελάφια Ρόδου - Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς
Γήπεδο Μαλώνας
1η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Ευαγόρας - Νίκη Ρόδου
Ε.Α.Κ. Ρόδου
1η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Ιππότες - Α.Ο. Φαληρακίου
Ε.Α.Κ. Ρόδου
1η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Ο.Φ. Ιστρίου - Π.Α.Σ. Ασκληπειού
Ε.Α.Κ. Ρόδου

Οι ΤΕΛΙΚΕΣ ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων Ποδοσφαίρου, για κάθε τρέχουσα εβδομάδα, αναρτώνται κάθε Τετάρτη απόγευμα πριν την Αγωνιστική. Τότε ανακοινώνονται από την Ε.Π.Σ.Δ.