Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλεϊ & όλα τα αθλήματα της Δωδεκανήσου - www.12sports.gr

Football League

4η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Γ.Σ. Διαγόρας Αποτέλεσμα: 0 - 0
Στάδιο "Πέτρος Βουζουνεράκης"
4η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Π.Ο. Τρίγλιας - Τρίκαλα Αποτέλεσμα: 0 - 1
Δημοτικό Στάδιο Τρίγλιας
4η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Α.Ο. Καβάλας - Βέροια Αποτέλεσμα: 1 - 0
Γήπεδο Καβάλας
4η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος - Νίκη Βόλου Αποτέλεσμα: 1 - 0
Οικονομίδειο Γήπεδο Ιαλυσού
4η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Ένωση Ασπροπύργου - Αιγάλεω Αποτέλεσμα: 1 - 1
Γήπεδο Ασπροπύργου

Γ' Εθνική (6ος Όμιλος)

5η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Α.Ο. Υπάτου - Κόρινθος Αποτέλεσμα: 2 - 1
Δημοτικό Στάδιο Θήβας
5η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
A.E.K. Τρίπολης - Ρόδος Αποτέλεσμα: 1 - 4
Γήπεδο Τρίπολης
5η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Μαρκό - Αιολικός Αποτέλεσμα: 1 - 0
Γήπεδο Μαρκόπουλου
5η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Αήττητος Σπάτων - Παναρκαδικός Αποτέλεσμα: 0 - 2
Γήπεδο Σπάτων
5η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Αχαρναϊκός - Α.Ο. Νέας Αρτάκης Αποτέλεσμα: 2 - 1
Δ.Γυμν. Αχαρνών
5η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Παλληνιακός - Κιθαιρών Καπαρελλίου Αποτέλεσμα: 1 - 1
Γήπεδο Παλλήνης

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου

6η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Φοίβος Κρεμαστής - Α.Ε.Ρ.Α. Αποτέλεσμα: 4 - 2
Γήπεδο Κρεμαστής
6η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Κλεόβουλος Λίνδου - Δόξα Καρδάμαινας Αποτέλεσμα: 2 - 2
Γήπεδο Λίνδου

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος

1η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Ευκλής Σορωνής - Ηρακλής Λάρδου Αποτέλεσμα: 4 - 1
Γήπεδο Αγίου Σουλά
1η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Απόλλων Απολλώνων - Πολυβώτης Νισύρου Αποτέλεσμα: 5 - 1
Γήπεδο Αφάντου
1η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Αστέρας Μασάρων - Δήμητρα Δαματριάς Αποτέλεσμα: 2 - 1
Γήπεδο Μασάρων
1η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Δόξα Ψίνθου - Ταξιάρχης Καλάθου Αποτέλεσμα: 3 - 0
Γήπεδο Ψίνθου

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος

1η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Ορφέας - Αναγέννηση Έμπωνα Αποτέλεσμα: 2 - 3
Γήπεδο Αγίων Αποστόλων
1η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Α.Σ. Τήλος - Αγιος Γεώργιος Μαλώνας Αποτέλεσμα: 2 - 7
Γήπεδο Μεγάλου Χωριού Τήλου
1η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Εθνικός Αρχίπολης - Πολύστρατος Λαέρμων Αποτέλεσμα: 3 - 2
Γήπεδο Αρχίπολης
1η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Ατρόμητος Διμυλιάς - Αθλέτικο Αφάντου Αποτέλεσμα: 3 - 1
Γήπεδο Σαλάκου

Οι ΤΕΛΙΚΕΣ ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων Ποδοσφαίρου, για κάθε τρέχουσα εβδομάδα, αναρτώνται κάθε Τετάρτη απόγευμα πριν την Αγωνιστική. Τότε ανακοινώνονται από την Ε.Π.Σ.Δ.