Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλεϊ & όλα τα αθλήματα της Δωδεκανήσου - www.12sports.gr

Γ' Εθνική (6ος Όμιλος)

26η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Πανηλειακός - Νίκη Τραγανού Αποτέλεσμα: 2 - 3
Δημοτικό Στάδιο Πύργου
26η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Φοίβος Κρεμαστής - Διαγόρας Βραχνέικων Αποτέλεσμα: 0 - 3
Γήπεδο Κρεμαστής
26η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Αστέρας Αμαλιάδας - Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Αποτέλεσμα: 0 - 5
Γήπεδο Αμαλιάδας
26η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Π.Α.Ο. Βάρδας - Αχαρναϊκός Αποτέλεσμα: 1 - 2
Στάδιο "Γρηγόριος Καλάκος"
26η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Α.Ο. Παλληνιακός - Παναιγιάλειος Αποτέλεσμα: 3 - 1
Γήπεδο Παλλήνης
26η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Πανμοβριακός Ριόλου - Θύελλα Ραφήνας Αποτέλεσμα: 0 - 0
Γήπεδο Κάτω Αχαΐας

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου

26η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Άρης Αρχαγγέλου - Ηρακλής Μαριτσών Αποτέλεσμα: 2 - 0
Δημοτικό στάδιο Αρχαγγέλου
26η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Α.Ε. Κως - Απόλλων Καλυθιών Αποτέλεσμα: 3 - 2
Γήπεδο Ανταγόρας

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος

21η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Δόξα Ψίνθου - Α.Σ. Τήλος Αποτέλεσμα: 4 - 1
Γήπεδο Ψίνθου
21η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Α.Σ. Χάλκης - Δαμάγητος Θεολόγου Αποτέλεσμα: 1 - 2
Γήπεδο Χάλκης
21η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Ηρακλής Λάρδου - Κύπρος Αποτέλεσμα: 2 - 3
Δημοτικό στάδιο Λάρδου

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος

21η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Αγιος Γεώργιος Μαλώνας - Αστέρας Παστίδας Αποτέλεσμα: 4 - 1
Γήπεδο Μαλώνας
21η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Α.Ε. Αδελφοσύνη - Ευκλής Σορωνής Αποτέλεσμα: 2 - 1
Γήπεδο Αγίων Αποστόλων
21η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Ευαγόρας - Aγιος Ισίδωρος Αποτέλεσμα: 0 - 1
Γήπεδο Κοσκινού
21η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Ακουσίλαος Φανών - Αθλέτικο Αφάντου Αποτέλεσμα: 2 - 5
Γήπεδο Φανών
21η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Ασπίδα Σαλάκου - Πολύστρατος Λαέρμων Αποτέλεσμα: 0 - 2
Ε.Α.Κ. Ρόδου
21η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Αναγέννηση Έμπωνα - Πολυβώτης Νισύρου Αποτέλεσμα: 2 - 3
Γήπεδο Απολλώνων

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Όμιλος Νήσων

17η Αγωνιστική - Κυριακή 14 Απριλίου 2019
Αθλοπαιδιές Κω - Ξάνθος Πάτμου Αποτέλεσμα: 7 - 1
Γήπεδο Ζηπαρίου

Οι ΤΕΛΙΚΕΣ ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων Ποδοσφαίρου, για κάθε τρέχουσα εβδομάδα, αναρτώνται κάθε Τετάρτη απόγευμα πριν την Αγωνιστική. Τότε ανακοινώνονται από την Ε.Π.Σ.Δ.