A' Κατηγορία Δωδεκανήσου |
---|
24η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω - Α.Ε. Κατταβιάς Αποτέλεσμα: 2 - 1 |
24η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Κλεάνθης Παραδεισίου - Διγενής Κοσκινού Ξεκινά στις 13:45 |
24η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Ορφέας - Διαγόρας Βατίου Αποτέλεσμα: 1 - 3 |
Γ' Εθνική (6ος Όμιλος) |
---|
24η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Διαγόρας Βραχνέικων - Νίκη Τραγανού Αποτέλεσμα: 1 - 1 |
24η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Πανμοβριακός Ριόλου - Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Ξεκινά στις 13:00 |
24η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Θύελλα Ραφήνας - Αχαρναϊκός Ξεκινά στις 13:00 |
24η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Πανηλειακός - Παναιγιάλειος Ξεκινά στις 13:00 |
24η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Αστέρας Αμαλιάδας - Παλληνιακός Ξεκινά στις 16:00 |
24η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Π.Α.Ο. Βάρδας - Γ.Σ. Διαγόρας Ξεκινά στις 13:00 |
Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος |
---|
19η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Ηρακλής Λάρδου - Α.Σ. Χάλκης Ξεκινά στις 17:00 |
19η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Νηρέας - Δόξα Ψίνθου Αποτέλεσμα: 1 - 1 |
19η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Δήμητρα Δαματριάς - Α.Ε. Κύπρος Αποτέλεσμα: 1 - 3 |
Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος |
---|
19η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Ευαγόρας - Α.Ε. Αδελφοσύνη Αποτέλεσμα: 4 - 2 |
19η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Ασπίδα Σαλάκου - Αστέρας Παστίδας Ξεκινά στις 17:00 |
19η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Αναγέννηση Έμπωνα - Αθλέτικο Αφάντου Ξεκινά στις 17:00 |
Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Όμιλος Νήσων |
---|
17η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Π.Α.Ο.Κ. Κω - Καλυμνιακός Αποτέλεσμα: 2 - 5 |
Γ' Κατηγορία Δωδεκανήσου |
---|
18η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Ατρόμητος Διμυλιάς - Απόλλων Απολλώνων Ξεκινά στις 12:30 |
18η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Ταξιάρχης Καλάθου - Ροδιακός Αποτέλεσμα: 2 - 1 |
18η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Θύελλα Πυλώνας - Ιππότες Αποτέλεσμα: 3 - 1 |
18η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Αλθαιμένης Κρητηνίας - Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς Αποτέλεσμα: 1 - 1 |
18η Αγωνιστική - Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 Ομόνοια Γενναδίου - Ασπίδα Απολακκιάς Ξεκινά στις 12:30 |
Οι ΤΕΛΙΚΕΣ ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων Ποδοσφαίρου, για κάθε τρέχουσα εβδομάδα, αναρτώνται κάθε Τετάρτη απόγευμα πριν την Αγωνιστική. Τότε ανακοινώνονται από την Ε.Π.Σ.Δ.