A' Κατηγορία Δωδεκανήσου |
---|
16η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Αρης Αρχαγγέλου - Κλεάνθης Παραδεισίου Ξεκινά στις 15:00 |
Γ' Εθνική (6ος Όμιλος) |
---|
17η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Αστέρας Αμαλιάδας - Π.Α.Ο. Βάρδας Ξεκινά στις 15:00 |
17η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Φοίβος Κρεμαστής - Παλληνιακός Ξεκινά στις 14:00 |
17η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Θύελλα Ραφήνας - Παναιγιάλειος Ξεκινά στις 15:00 |
17η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Πανμοβριακός Ριόλου - Αχαρναϊκός Αποτέλεσμα: 1 - 1 |
17η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Νίκη Τραγανού - Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Ξεκινά στις 13:00 |
17η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Γ.Σ. Διαγόρας - Διαγόρας Βραχνέικων Ξεκινά στις 14:15 |
Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος |
---|
13η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Α.Ο. Σύμης - Α.Ε. Κύπρος Αποτέλεσμα: 1 - 3 |
13η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Δαμάγητος Θεολόγου - Δήμητρα Δαματριάς Αποτέλεσμα: 8 - 1 |
13η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Α.Σ. Χάλκης - Νηρέας Ξεκινά στις 15:00 |
Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος |
---|
13η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Αθλέτικο Αφάντου - Aγιος Ισίδωρος Αποτέλεσμα: 2 - 2 |
13η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Ευκλής Σορωνής - Πολύστρατος Λαέρμων Ξεκινά στις 15:00 |
13η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Αστέρας Παστίδας - Πολυβώτης Νισύρου Αποτέλεσμα: 2 - 2 |
13η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας - Ασπίδα Σαλάκου Αποτέλεσμα: 4 - 1 |
13η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Α.Ε. Αδελφοσύνη - Ακουσίλαος Φανών Αποτέλεσμα: 1 - 1 |
Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Όμιλος Νήσων |
---|
10η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Α.Ο. Βαθύ - Νικαγόρας Κεφάλου Αποτέλεσμα: 2 - 1 |
10η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Α.Ε. Λέρου - Α.Ο. Αθλοπαιδιών Κω Αποτέλεσμα: 3 - 1 |
Γ' Κατηγορία Δωδεκανήσου |
---|
12η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Ασπίδα Απολακκιάς - Ταξιάρχης Καλάθου Αποτέλεσμα: 1 - 4 |
12η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Ατρόμητος Διμυλιάς - Θύελλα Πυλώνας Αποτέλεσμα: 1 - 2 |
12η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Ομόνοια Γενναδίου - Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς Αποτέλεσμα: 5 - 1 |
12η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Ροδιακός - Αλθαιμένης Κρητηνίας Ξεκινά στις 11:00 |
12η Αγωνιστική - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 Ιππότες - Απόλλων Απολλώνων Ξεκινά στις 19:15 |
Οι ΤΕΛΙΚΕΣ ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων Ποδοσφαίρου, για κάθε τρέχουσα εβδομάδα, αναρτώνται κάθε Τετάρτη απόγευμα πριν την Αγωνιστική. Τότε ανακοινώνονται από την Ε.Π.Σ.Δ.