Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλεϊ & όλα τα αθλήματα της Δωδεκανήσου - www.12sports.gr

Γ' Εθνική (6ος Όμιλος)

16η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Αστέρας Αμαλιάδας - Φοίβος Κρεμαστής
Γήπεδο Αμαλιάδας
16η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Π.Α.Ο. Βάρδας - Πανηλειακός
Στάδιο "Γρηγόριος Καλάκος"
16η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Α.Ο. Παλληνιακός - Θύελλα Ραφήνας
Γήπεδο Παλλήνης
16η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Παναιγιάλειος - Νίκη Τραγανού
Γήπεδο Αιγίου
16η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Αχαρναϊκός - Διαγόρας Βραχνέικων
Δ.Γυμν. Αχαρνών
16η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος - Γ.Σ. Διαγόρας
Οικονομίδειο Γήπεδο Ιαλυσού

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος

12η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Νηρέας - Εθνικός Αρχίπολης
Γήπεδο Κρεμαστής
12η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Αστέρας Μασάρων - Α.Σ. Χάλκης
Γήπεδο Μασάρων
12η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Δήμητρα Δαματριάς - Δόξα Ψίνθου
Γήπεδο Παστίδας
12η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Α.Ο. Σύμης - Α.Σ. Τήλος
Γήπεδο Σύμης
12η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Κύπρος - Δαμάγητος Θεολόγου
Γήπεδο Αγίων Αποστόλων

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος

12η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Ακουσίλαος Φανών - Αναγέννηση Έμπωνα
Γήπεδο Φανών
12η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Ασπίδα Σαλάκου - Ευαγόρας
Γήπεδο Σαλάκου
12η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Πολυβώτης Νισύρου - Α.Ε. Αδελφοσύνη
Γήπεδο Νισύρου
12η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Πολύστρατος Λαέρμων - Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
Ε.Α.Κ. Ρόδου
12η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Αθλέτικο Αφάντου - Αστέρας Παστίδας
Γήπεδο Αφάντου
12η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Aγιος Ισίδωρος - Ευκλής Σορωνής
Γήπεδο Αγίου Ισιδώρου

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Όμιλος Νήσων

9η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Π.Α.Ο.Κ. Κω - Δόξα Καρδάμαινας
Γήπεδο Ανταγόρας
9η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Αθλοπαιδιές Κω - Αναγέννηση Ασφενδιού
Δημοτικό Στάδιο Κώ
9η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Καλυμνιακός - Ξάνθος Πάτμου
Δημοτικό στάδιο Καλύμνου
9η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Α.Ε. Λέρου - Α.Ο. Βαθύ
Γήπεδο Λακκί Λέρου

Γ' Κατηγορία Δωδεκανήσου

11η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Αλθαιμένης Κρητηνίας - Ατρόμητος Διμυλιάς
Γήπεδο Κρητηνίας
11η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς - Ασπίδα Απολακκιάς
Ε.Α.Κ. Ρόδου
11η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Θύελλα Πυλώνας - Ταξιάρχης Καλάθου
Γήπεδο Πυλώνας
11η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Απόλλων Απολλώνων - Ροδιακός
Γήπεδο Απολλώνων
11η Αγωνιστική - Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Ιππότες - Ομόνοια Γενναδίου
Γήπεδο Αγίων Αποστόλων

Οι ΤΕΛΙΚΕΣ ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων Ποδοσφαίρου, για κάθε τρέχουσα εβδομάδα, αναρτώνται κάθε Τετάρτη απόγευμα πριν την Αγωνιστική. Τότε ανακοινώνονται από την Ε.Π.Σ.Δ.