Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλεϊ & όλα τα αθλήματα της Δωδεκανήσου - www.12sports.gr

Γ' Εθνική (6ος Όμιλος)

15η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Πανηλειακός - Φοίβος Κρεμαστής Αποτέλεσμα: 2 - 0
Δημοτικό Στάδιο Πύργου
15η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Θύελλα Ραφήνας - Αστέρας Αμαλιάδας Αποτέλεσμα: 3 - 0
Γήπεδο Ραφήνας
15η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Πανμοβριακός Ριόλου - Π.Α.Ο. Βάρδας Αποτέλεσμα: 1 - 1
Γήπεδο Κάτω Αχαΐας
15η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Νίκη Τραγανού - Α.Ο. Παλληνιακός Αποτέλεσμα: 2 - 2
Γήπεδο Τραγανού
15η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος - Παναιγιάλειος Αποτέλεσμα: 3 - 0
Οικονομίδειο Γήπεδο Ιαλυσού
15η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Γ.Σ. Διαγόρας - Αχαρναϊκός Αποτέλεσμα: 1 - 0
Δημοτικό στάδιο Ρόδου

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου

14η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Κλεάνθης Παραδεισίου - Κλεόβουλος Λίνδου Αποτέλεσμα: 0 - 2
Γήπεδο Παραδεισίου
14η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Ορφέας - Α.Ε. ΔΙΑΣ Κω Αποτέλεσμα: 0 - 2
Γήπεδο Αγίων Αποστόλων

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος

11η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Νηρέας - Αστέρας Μασάρων Αποτέλεσμα: 1 - 1
Γήπεδο Κρεμαστής
11η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Ηρακλής Λάρδου - Δήμητρα Δαματριάς Αποτέλεσμα: 3 - 1
Δημοτικό στάδιο Λάρδου

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος

11η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Ασπίδα Σαλάκου - Αναγέννηση Έμπωνα Αποτέλεσμα: 2 - 4
Γήπεδο Σαλάκου
11η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Ακουσίλαος Φανών - Πολυβώτης Νισύρου Αποτέλεσμα: 1 - 2
Γήπεδο Φανών
11η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Ευαγόρας - Πολύστρατος Λαέρμων Αποτέλεσμα: 4 - 2
Γήπεδο Κοσκινού
11η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Α.Ε. Αδελφοσύνη - Αθλέτικο Αφάντου Αποτέλεσμα: 5 - 0
Γήπεδο Αγίων Αποστόλων

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Όμιλος Νήσων

6η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Π.Α.Ο.Κ. Κω - Α.Ο. Βαθύ Αποτέλεσμα: 0 - 3
Γήπεδο Ζηπαρίου
7η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Α.Ε. Λέρου - Αναγέννηση Ασφενδιού Αποτέλεσμα: 2 - 0
Γήπεδο Λακκί Λέρου

Γ' Κατηγορία Δωδεκανήσου

10η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Ομόνοια Γενναδίου - Απόλλων Απολλώνων Αποτέλεσμα: 0 - 1
Γήπεδο Γενναδίου
10η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Ατρόμητος Διμυλιάς - Ροδιακός Αποτέλεσμα: 1 - 2
Γήπεδο Διμυλιάς
10η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Ασπίδα Απολακκιάς - Ιππότες Αποτέλεσμα: 1 - 0
Γήπεδο Απολακκιάς
10η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Ταξιάρχης Καλάθου - Αλθαιμένης Κρητηνίας Αποτέλεσμα: 4 - 3
Γήπεδο Μαλώνας
10η Αγωνιστική - Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Θύελλα Πυλώνας - Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς Αποτέλεσμα: 0 - 1
Γήπεδο Πυλώνας

Οι ΤΕΛΙΚΕΣ ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων Ποδοσφαίρου, για κάθε τρέχουσα εβδομάδα, αναρτώνται κάθε Τετάρτη απόγευμα πριν την Αγωνιστική. Τότε ανακοινώνονται από την Ε.Π.Σ.Δ.