Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλεϊ & όλα τα αθλήματα της Δωδεκανήσου - www.12sports.gr

Γ' Εθνική (6ος Όμιλος)

14η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Πανηλειακός - Θύελλα Ραφήνας Αποτέλεσμα: 0 - 0
Δημοτικό Στάδιο Πύργου
14η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Φοίβος Κρεμαστής - Πανμοβριακός Ριόλου Αποτέλεσμα: 0 - 2
Γήπεδο Κρεμαστής
14η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Αστέρας Αμαλιάδας - Νίκη Τραγανού Αποτέλεσμα: 0 - 2
Γήπεδο Αμαλιάδας
14η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Π.Α.Ο. Βάρδας - Διαγόρας Βραχνέικων Αποτέλεσμα: 2 - 1
Στάδιο "Γρηγόριος Καλάκος"
14η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Α.Ο. Παλληνιακός - Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Αποτέλεσμα: 0 - 2
Γήπεδο Παλλήνης

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου

13η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Απόλλων Καλυθιών - Α.Ε. Κως Αποτέλεσμα: 1 - 1
Δημοτικό στάδιο Καλυθιών

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος

10η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Δαμάγητος Θεολόγου - Α.Σ. Χάλκης Αποτέλεσμα: 1 - 0
Γήπεδο Κοσκινού
10η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Κύπρος - Ηρακλής Λάρδου Αποτέλεσμα: 1 - 0
Γήπεδο Αγίων Αποστόλων
10η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Α.Ο. Σύμης - Νηρέας Αποτέλεσμα: 1 - 1
Ε.Α.Κ. Ρόδου
10η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Αστέρας Μασάρων - Εθνικός Αρχίπολης Αποτέλεσμα: 1 - 1
Γήπεδο Μασάρων

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος

10η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Αστέρας Παστίδας - Αγιος Γεώργιος Μαλώνας Αποτέλεσμα: 4 - 2
Γήπεδο Παστίδας
10η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Ευκλής Σορωνής - Α.Ε. Αδελφοσύνη Αποτέλεσμα: 2 - 0
Γήπεδο Αγίου Σουλά
10η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Aγιος Ισίδωρος - Ευαγόρας Αποτέλεσμα: 4 - 5
Γήπεδο Αγίου Ισιδώρου
10η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Αθλέτικο Αφάντου - Ακουσίλαος Φανών Αποτέλεσμα: 1 - 4
Γήπεδο Αφάντου

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Όμιλος Νήσων

8η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Αναγέννηση Ασφενδιού - Α.Ο. Βαθύ Αποτέλεσμα: 6 - 0
Γήπεδο Ζηπαρίου
8η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Καλυμνιακός - Π.Α.Ο.Κ. Κω Αποτέλεσμα: 4 - 0
Δημοτικό στάδιο Καλύμνου

Γ' Κατηγορία Δωδεκανήσου

9η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Απόλλων Απολλώνων - Ατρόμητος Διμυλιάς Αποτέλεσμα: 0 - 1
Γήπεδο Απολλώνων
9η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Ροδιακός - Ταξιάρχης Καλάθου Αποτέλεσμα: 1 - 1
Ε.Α.Κ. Ρόδου
9η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Ιππότες - Θύελλα Πυλώνας Αποτέλεσμα: 0 - 1
Ε.Α.Κ. Ρόδου
9η Αγωνιστική - Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς - Αλθαιμένης Κρητηνίας Αποτέλεσμα: 1 - 0
Ε.Α.Κ. Ρόδου

Οι ΤΕΛΙΚΕΣ ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων Ποδοσφαίρου, για κάθε τρέχουσα εβδομάδα, αναρτώνται κάθε Τετάρτη απόγευμα πριν την Αγωνιστική. Τότε ανακοινώνονται από την Ε.Π.Σ.Δ.